Potahy pro váleček na fascie Thera-Band Wraps

č. výrobku LA-117
Skladem
náklady na dopravu: 240,00 Kč
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC*
dosud
608,00

  • užitečná pomůcka pro samomasáž pomocí válečku na fascie Thera-Band
  • k dispozici ve čtyřech různých stupních intenzity
  • délka: 30 cm, průměr: 15 cm

S pomocí potahů pro váleček na fascie Thera-Band Wraps lze váleček na fascie Thera-Band jediným ovinutím proměnit v účinný masážní nástroj. Potahy jsou k dispozici ve čtyřech různých stupních tvrdosti pro samomasáž, od měkkého masážního účinku až po pevné ošetření s hlubokým účinkem vlivem vlastní tělesné hmotnosti. Potahy pro váleček na fascie Thera-Band Wraps se dodávají v následujících stupních intenzity: žlutý (extra měkký), červený (měkký), zelený (pevný) a modrý (extra pevný).

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0

3 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Der burde være mindre \'hak\' i den men flere af dem, således de sidder tættere. Det er svært at få det bedste ud af dem, ved anvendelse på de mindre muskelgrupper. Kan anbefales, men er ikke optimal for hele kroppen.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě