Koupit Power Tower u evropské jedničky v domácím fitness

Power Towers and body weight stations offers you an effective training for the whole body
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.

Power Tower – Silový trénink s tělesnou hmotností


Věž Power Tower vám umožní efektivně trénovat celé tělo. S tímto fitness přístrojem budete trénovat s vlastní tělesnou hmotností a velkou rozmanitostí cvičení.

Posilovací stanice typu Bodyweight má malé prostorové nároky, takže se vejde i do malých bytů. Poznejte rozmanité možnosti věže Power Tower. Na tomto zařízení můžete optimálně trénovat shyby, dipy, různé varianty zkracovaček, kliky a zdvihání kolen.

Příslušenství pro maximálně rozmanitý trénink


Abyste z tréninku se stanicí typu Bodyweight získali maximum, můžete trénink s vlastní tělesnou hmotností optimálně kombinovat s tréninkovým příslušenstvím.

K tomu se hodí posilovací gumy s různými stupni odporu a zátěžová vesta. Posilovací gumy se jednoduše připevní k posilovací věži nebo k dipovací stanici a tím vám poskytnou ještě více možností cvičení a rozmanitosti při tréninku. Zátěžová vesta je ideální pro úpravu obtížnosti cvičení a posunutí tréninku na novou úroveň.

Výhody cvičení s vlastní tělesnou hmotností


Cvičení s vlastní tělesnou hmotností přináší funkční kondici a současně podporuje spalování tuků.

Navíc při cvičení s vlastní tělesnou hmotností hrozí menší riziko zranění než při tréninku se závažím, neboť se podobá mnohým pohybům z každodenního života. Kromě toho je ke kloubům šetrnější než například klasický silový trénink.

S věží Power Tower můžete při tréninku s vlastní hmotností efektivně posilovat mnoho svalových skupin.

Pokud k vašim tréninkovým cílům patří i spalování tuků a funkční budování svalů, je trénink s vlastní tělesnou hmotností s věží Power Tower nebo s dipovací stanicí optimálním řešením pro vás.

Mezi kladné vedlejší účinky tréninku na věži Power Tower patří zlepšení koordinace, mobility a držení těla.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě