Přídavná závaží PROspeedrope 300 g

č. výrobku PSR-GEWICHT
  • Skladem
  • náklady na dopravu: 240,00 Kč
Původní cena
459,00 Kč
nyní Dnes 409,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 10%
  • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
  • dvě doplňková závaží pro ještě vyšší tréninkový efekt
  • povrchově upravená ocel k našroubování do rukojetí
  • prodloužení rukojetí o 20 mm
  • průměr 30 mm / celková hmotnost 300 gramů
  • přizpůsobí se tvaru rukojeti

Přídavná závaží PROspeedrope 300 g jsou ideálním doplňkem, pokud si chcete trénink se švihadlem PROspeedrope ztížit. Zvýšení hmotnosti závaží v rukojetích znamená vyšší námahu a větší tréninkové úspěchy.

Přídavná závaží PROspeedrope 300 g jsou dvě přídavná závaží z oceli s povrchovou úpravou a úhledným tvarem vzhledem k našroubování do rukojetí švihadel PROspeedrope.

Přídavná závaží PROspeedrope 300 g prodlouží rukojeti celkem o 20 mm a přizpůsobí se tvaru rukojeti. Přídavná závaží PROspeedrope 300 g mají průměr 30 mm, tedy stejný jako rukojeti. Jejich celková hmotnost činí 300 gramů.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

4.75 5 hvězdiček

(4 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 persons found this review helpful
Jumping rope just got a lot more hectic! Would be nice if they were expandable and would just let me screw on as many as I please, but for right now I have to take em of from time to time because it gets too heavy!
0 persons found this review helpful
Da ich mein normales Springseil nicht mehr effektiv fand, habe ich die Gewichte direkt zum Prospeedrope pro dazu bestellt. Und schon habe wieder ein effektives Training. Günstiger als hier bekommt ihr es nirgendwo.
0 persons found this review helpful
Those weights are perfectly designed for the Prospeedrope ,it is easy to adjust to the rope. I can only recommend them to anyone wanting to add weight to there PROspedrope handle it shows again that they are very professional and understand there product and end user.I having a positive experience with them and my arm muscles now are also working out;-)
0 persons found this review helpful
très bien

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě