Proud Kettlebell Cast Iron

č. výrobku PG-102267-0800
Skladem
náklady na dopravu: Prosím vyberte variantu
Dodání prostřednictvím UPS
-%
DMOC* od
dosud od
od 738,00

  • Proud Kettlebell Cast Iron - Velmi všestranné tréninkové náčiní
  • ideální pro intenzivní silový/vytrvalostní trénink
  • nespočet možností tréninku v kompaktní formě
  • jednoduchá obsluha
  • pohodlný úchop
  • velmi robustní a extrémně odolné proti opotřebení

Proud Cast Iron Kettlebell – výbušnost, síla a pružnost

Trénink s činkami Kettlebell je nadmíru všestranný. Proud Kettlebell Cast Iron umožňuje cvičení za účelem budování svalů, zdokonalení silové vytrvalosti, pohyblivosti a koordinace. S tímto všestranným tréninkovým náčiním můžete procvičovat všechny svalové skupiny: Nohy, záda, hrudník, ramena, břicho a také paže.
Charakteristickým znakem takového tréninku je zapojení dalších svalů, které se při izolovaném silovém tréninku obvykle nezapojují. Vedle zvýšení kondice a síly umožňuje cvičení s činkou kettlebell intenzivní spalování tuků v intervalových trénincích. Litina je velmi robustní a je zárukou hladké a matné struktury na celém povrchu. Činky tak dobře padnou do ruky a pokožka se při kontaktu s nimi nepříjemně neodírá o rukojeť ani o povrch koule.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce
profesionální využití 12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě