promo-banner

Rehabilitační páska ARTZT thepro

č. výrobku LA-2046
Ještě 1 ks na skladě.
náklady na dopravu: 240,00 Kč
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC
dosud
660,00

  • Artzt thepro je značka pro profesionální terapii a trénink svalů a fascií, která dříve na trhu působila pod názvem Artzt Vitality.
  • využití: sport, pohyb, prevence, terapie a regenerace
  • materiál: odolný a vůči kůži šetrný latex
  • latexová páska pro ovíjení kloubů a tkání
  • délka závisí na ovíjené tělesné partii
  • k dispozici ve délkách 2 m, 3 m a 5 m
  • strukturovaný povrch brání uklouznutí nebo lepení

Flossing je v současnosti velmi diskutovaným pojmem. Flossing ve fotbalu, flossing ve funkčním tréninku, flossing ve fyzioterapii. Oblastem možného použití se nekladou žádné meze. Všude, kde jde o výkon, pohyb, prevenci, terapii bolesti a regeneraci, nachází flossing uplatnění jako doplněk ke stávajícím možnostem tréninku a terapie.

Flossing znamená používání elastických pásů s cílem mírnění bolesti, zlepšování pohyblivosti nebo omezování otoků. Používá se v oblasti prevence pro zlepšení prokrvení a mechanické funkce kloubů, při léčbě bolesti po akutních úrazech nebo syndromech chronického přetížení a ve fázi regenerace v podobě kompresních zábalů pro ruce a nohy.

K těmto účelům jsou rehabilitační pásky ARTZT thepro ideální. Za tímto účelem se za silného tahu ovíjejí okolo určitých tělesných partií a následně aktivně nebo pasivně mobilizují po dobu cca 90-120 sekund. Následně se rehabilitační páska odejme. Speciální strukturovaný povrch brání klouzání nebo přilepení rehabilitační pásky při ovíjení svalů a kloubů.

Rehabilitační páska ARTZT thepro je k dispozici ve třech délkách s následujícím barevným rozlišením: mátově zelená, chrpově modrá a hluboká mořská modrá. Podle potřeby a tělesné partie, kterou ovíjíte, se používá kratší nebo delší páska.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)Buďte první, kdo napíše hodnocení!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě