Rehabilitační páska ARTZT vitality

č. výrobku LA-2040
  • Skladem
  • Ještě 1 ks na skladě.
  • náklady na dopravu: 240,00 Kč
Původní cena
399,00 Kč
nyní Dnes 369,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 7%
  • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
  • využití: sport, pohyb, prevence, terapie a regenerace
  • materiál: odolný a vůči kůži šetrný latex
  • latexová páska pro ovíjení kloubů a tkání
  • délka závisí na ovíjené tělesné partii

Flossing je v současnosti velmi diskutovaným pojmem. Flossing ve fotbalu, flossing ve funkčním tréninku, flossing ve fyzioterapii. Oblastem možného použití se nekladou žádné meze. Všude, kde jde o výkon, pohyb, prevenci, terapii bolesti a regeneraci, nachází flossing uplatnění jako doplněk ke stávajícím možnostem tréninku a terapie.

Flossing znamená používání elastických pásů s cílem mírnění bolesti, zlepšování pohyblivosti nebo omezování otoků. Používá se v oblasti prevence pro zlepšení prokrvení a mechanické funkce kloubů, při léčbě bolesti po akutních úrazech nebo syndromech chronického přetížení a ve fázi regenerace v podobě kompresních zábalů pro ruce a nohy.

K těmto účelům jsou rehabilitační pásky ARTZT vitality ideální. Za tímto účelem se za silného tahu ovíjejí okolo určitých tělesných partií a následně aktivně nebo pasivně mobilizují po dobu cca 90 až 120 sekund. Následně se rehabilitační páska odejme.

Rehabilitační páska ARTZT vitality je k dispozici ve dvou délkách, které jsou navíc barevně rozlišeny na zelenou a černou. Podle potřeby a tělesné partie, kterou ovíjíte, se používá kratší nebo delší páska.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5 hvězdičky
2
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
2
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk de 2
LA-2040
Funktioniert gut!!
LA-2040
Top!!!!!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě