Koupit Skákací hrady a nafukovací atrakce u evropské jedničky v domácím fitness

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.

Jsou skvělým oživením narozeninových oslav i zábavných parků

Nafukovací atrakce/hrady patří k oblíbeným aktivitám na čerstvém vzduchu. Staly se neodmyslitelnou součástí různých akcí. Velkou výhodou těchto nafukovacích atrakcí je, že děti musí být aktivní, mohou dostatečně řádit, pohybovat se a hlavně užít si spoustu zábavy. Pro rozvoj dítěte je důležité, aby zavčas získalo radost z pohybu.

Skákací atrakce jsou nabízeny v různých barvách a tvarech

Minulost těchto nafukovacích atrakcí nesahá daleko. Poprvé se objevily ve Vídni v roce 1977. Dnes je na trhu nepřeberné množství. K dostání je např. tzv. HappyHop skákací hrad s vodní skluzavkou spolu s dvěma dráhami a bazénkem na samém konci, který svádí ke šplouchání. Existují skákací atrakce nejen pro zahrady, ale i menší vhodné do interiérů. Skákací hrad představuje pro děti pořádné dobrodružství. Všechny tyto ohromné atrakce určené na ven jsou díky tunelům, skluzavkám, překážkám opravdovou výzvou.

Jednoduchá výstavba a vysoká bezpečnost

Každá větší nafukovací atrakce je dodávána spolu s dmychadlem/ventilátorem, které se dá použít během okamžiku. Tip při sestavování: ventilátor by měl být po celou dobu zapnut. Pokud si budete kupovat výrobek u T-Fitness, ujistěte se, že byl vyzkoušen. Každý výrobek disponuje označením CE (splňující legislativní požadavky EU) a označením GS (testování bezpečnosti TÜV). Pokud si přejete více bezpečnosti a prodloužit životnost skákacích atrakcí, doporučujeme zakoupit kolíky k ukotvení HappyHop.

Umožněte dětem splnit dětské sny, dopřejte jim radost a zábavu na skákacích atrakcích.

Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě