SKLZ Vertical Jump Trainer Hopz

č. výrobku SKLZ-APD-HOPZXG-01
  • Skladem
  • náklady na dopravu: 240,00 Kč
nyní Dnes 2 119,00 Kč
vč. 21% DPH
  • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
  • SKLZ Vertical Jump Trainer Hopz - posilovač odrazové síly
  • trénuje svaly dolních končetin, stabilitu a sílu
  • rychlé upevnění odporových pásů ke kotníkovým páskům
  • opasek s proměnnou šířkou
  • skvělý pro sportovce výšky 1,62 až 1,88 m
  • zjednodušený model odporového posilovače SKLZ Hopz Pro, který v produktovém testu fitness časopisu Men's Health (vydání z listopadu 2013) získal hodnocení jako „ideální náčiní pro skokově náročné sporty jako basketbal a volejbal“!

SKLZ Vertical Jump Trainer Hopz - komfortní posilovač odrazové síly.

S posilovačem SKLZ Vertical Jump Trainer Hopz trénujete svalové skupiny dolních končetin a zlepšujete tak svou odrazovou sílu ve svislém směru. SKLZ Vertical Jump Trainer Hopz se skládá ze snadno upínatelných odporových pásů, kotníkových páskům a nastavitelného opasku. Elastické pásy lze díky karabinám rychle upevnit ke kotníkovým páskům a k opasku. Robustní pásy vytvářejí odpor max. 20 kg. Doporučená výška pro posilovač odrazové síly je 1,62 m až 1,88 m. Skákejte výše, rychleji a dále – s posilovačem SKLZ Vertical Jump Trainer Hopz!

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0

3 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Un peu long à placer sur l athlète Un autre niveau de résistance supérieure serait nécessaire Les supports d attache autour de la ceinture bougent trop En cours d exercice . Bonne ergonomie De l appareil Peu encombrant Le système d attache des élastiques est efficace et rapide.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě