Stabilizátor Pedalo Sport

č. výrobku PD-653085-01
 • Skladem
 • Na skladě méně než 5 ks.
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 10 045,00 Kč
vč. 21% DPH
 • Dodání prostřednictvím UPS
 • nastavitelná úroveň obtížnosti
 • ideální pro zlepšení koordinačních schopností
 • ideální terapie dysbalancí a nestabilit
 • zvýšení schopnosti reakce a zkrácení reakčních dob
 • protiskluzová gumová podložka
 • zatížitelnost do 150 kg
 • velikost stojanu (d x š): 58 x 58 cm

Se stabilizátorem Pedalo Profi získáte vynikající tréninkovou pomůcku, jejíž pomocí můžete trénovat celé tělo. Zejména senzorické řízení postojů a pohybů se podstatně zlepšuje. Vzhledem k pestrým možnostem cvičení vestoje i v podporu ležmo ze rukama můžete svůj trénink kreativně obměňovat. Již minimální nerovnováhy a nestability pohybového systému se díky vysoké citlivosti trojrozměrně působícího nášlapné plochy projeví a terapeuticky odstraňují. Trénink stabilizátoru Pedalo Sport je velmi účinný, protože zvyšuje počet předávaných příchozích informací z receptorů v těle. Díky tomu se zlepšuje schopnost reakce i stabilizace celého posturálního aparátu. Se stabilizátorem Pedalo Sport pravidelně trénují zejména závodní sportovci, protože jim pomáhá zkracovat reakční dobu a současně optimalizovat pohybové procesy. Zvláště pozoruhodná je u stabilizátoru Pedalo Sport aktivní prevence úrazů a dále urychlení rehabilitace posturálního aparátu. Zařízení lze snadno rozložit na několik málo částí a následně bez velkých prostorových požadavků uskladnit.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

4 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Pedalo wurde mit schwarzem Gestänge (im Bild war es Silber) geliefert, was mich aber nicht weiter stört. Der Platzbedarf ist etwas grösser als erwartet. einfache Montage, stabile Bauweise und guter Stand, viele Übungsmöglichkeiten. Grosses Plus: 2 versch. Gebrauchsmöglichkeiten (mit und ohne Federn). - das Plakat mit versch. Anwendungsmöglichkeiten ist etwas dürftig und könnte ausführlicher sein.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě