Stage Bike SB20 Smart Bike

č. výrobku SC-SB20-SMART
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena 83 250,00 Kč
nyní Dnes 68 710,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 17%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
 • Dodání spediční firmou
 • prvotřídní indoor bike
 • maximální výkon: 2200 wattů při 130 ot./min
 • měření výkonu: Stages Power LR (oboustranný měřič výkonu)
 • max. virtuální stoupání: 25 %
 • přesnost měření: +/-1,5 %
 • polohová nastavení (stack/reach, výška sedla a poloha sedla)
 • včetně brzdové páky a integrovaných řadicích tlačítek, jakož i samostatné možnosti řadit ve spodní části řídítek
 • kompatibilní s časovkářskými nástavci
 • dva držáky na láhev
 • dva USB porty
 • dvě odkládací plochy pro chytrý telefon a tablet
 • kompatibilní s cyklocomputerem Stages Dash GPS a s cyklocomputery s funkcí ANT+ a Bluetooth od jiných dodavatelů
 • kompatibilní s aplikacemi jako Zwift, Trainer Road, Full Gaz a mnoha dalšími
 • individuálně programovatelné převodové poměry
 • max. hmotnost uživatele: 158 kg
 • rozměry po sestavení - Stage Bike SB20 Smart Bike: (d) 120 cm x (š) 56 cm x (v) 124 cm
 • technické údaje:
  • hmotnost setrvačníku: 23 kg

Nekompromisní a zároveň tichá zábava při jízdě

Díky robustnímu rámu, který má nepřekonatelné vlastnosti, pokud jde o stabilitu a odolnost, je Stage Bike SB20 Smart Bike vysoce kvalitním tréninkovým partnerem mezi inteligentními smart biky. Je vybaven setrvačníkem o hmotnosti 23 kg a odporovou jednotkou s hladkým chodem, která při 130 ot./min dokáže vyvinout odpor až 2200 wattů, takže je ideální pro ambiciózní cyklisty. Díky bezúdržbovému pohonu s technologií na bázi uhlíkových vláken je tento cyklotrenažér navíc obzvlášť tichý, a to i při vyšších odporech.

Individuální nastavení

Sedlo i řídítka jsou plynule nastavitelné ve vodorovném i svislém směru. Standardně jsou na řídítkách namontovány brzdové páky a pět integrovaných řadicích tlačítek. Ty lze individuálně polohově nastavovat podle vlastních preferencí, takže můžete trénovat intenzivně a pohodlně pouhými několika kliknutími.

Výkon špičkové třídy

S oboustranným měřičem výkonu Stages nejnovější generace se spolehlivě a přesně měří údaje o výkonu. Měřič výkonu, který je k dispozici jako volitelné příslušenství pro ostatní modely výrobce Stages Cycling, je tu již součástí dodávky hned ve dvojité verzi!

Pestré tréninkové jednotky

Praktický držák na řídítkách nabízí různé možnosti zapojení tabletu nebo chytrého telefonu do vašeho tréninku. Díky kompatibilitě s technologiemi ANT+® a Bluetooth můžete zařízení propojit s motivačními tréninkovými aplikacemi, jako je Zwift, Trainer Road, Full Gaz a mnoho dalších. Tyto aplikace jsou ideální pro poznávání celého světa s přáteli na různých trasách nebo pro intenzivní vyhodnocení dat. Při takovýchto trénincích se pak dvojitý držák lahví stará o to, abyste ze svého tréninku vytěžili maximum.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(3 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Perfektes Massives Smart Bike
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
nach ausführlicher Beratung habe ich mich für dieses bike entschieden, weil es 1. sehr stabil aufgebaut ist, es ruckelt wirklich nichts und scheint für die Ewigkeit gebaut 2. Ergonomie:man sitzt tatsächlich wie auf einem Rennbike in gleicher Position, sehr bequem (ich bin 1,91m) der Lenker trägt zu der Authenzität bei, fühlt sich einfach gut an, bei dem Preis kann man das aber auch erwarten. Sattel ist auch super angenehm, beim ersten Sitzen gingen die Mundwinkel aber sowas von nach oben. 3. Wer kein Rennrad besitzt, um es auf einen Rollentrainer zu schnallen, dem wird hier technisch gesehen eine perfekte Alternative angeboten, zudem lässt sich die Wattzahl stufenlos verstellen, sogar die Bremsen sehen aus wie Bremsen, so macht radeln im Wohnzimmer Spaß! 4. Es sollen viele Apps funktionieren, bin super gespannt bei Zwift und Kinomap. Ein Wort das bike ist echt ein Traum! TOP!... [číst dále]
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Máquina de alta calidad que me va de maravilla con Zwift. Es estable, silenciosa y robusta. Espero ganar muchas carreras con ella. Ya me he configurado los cambios virtuales para causar todo el daño en el pelotón que mis piernas me permitan hacer. Potenciómetro de precisión. Excelente sensación de pedalada.
Smartbike ohne erkennbare Schwächen
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Nach meiner Recherche habe ich mich für das Indoor Training genau für das SB20 entschieden. Mein erstes Indoor Bike. Tolle Appanbindung, Klasse Stabilität und ruhiger sowie leiser Lauf. Ich bin nicht Sprinter, sondern trainiere Endurance und fahre Outdoor ein 2x11 Roadbike. Die Geometrie lässt sich bei mir sehr gut auf das Stages übertragen und wahrscheinlich auch noch optimieren. Würde es empfehlen.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě