Stojan s činkami Taurus Selectabell s dlouhou a zahnutou tyčí

č. výrobku TF-ADB-80
 • Skladem
 • náklady na dopravu: 1 080,00 Kč
Původní cena
21 874,00 Kč
nyní Dnes 16 399,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 25%
 • Dodání prostřednictvím UPS
Činka Taurus Selectabell a lomená tyč

Činka Taurus Selectabell a lomená tyč

 • 13 činek v jedné Získáte 2 činkové tyče po 13 stupních hmotnosti
 • Dopřejte si rozmanité cvičení Trénujte efektivně celé své tělo
Stojan s činkami Taurus Selectabell s dlouhou a zahnutou tyčí oceněníStojan s činkami Taurus Selectabell s dlouhou a zahnutou tyčí ocenění
Stojan s činkami Taurus Selectabell s dlouhou a zahnutou tyčí Rychle, rychleji, Selectabell

Rychle, rychleji, Selectabell

Hmotnost závaží dlouhé činky a lomené tyče můžete změnit během několika sekund. Jednoduchý stavěcí mechanismus umožňuje nastavovat na obou činkách 13 úrovní hmotnosti. Zatáhněte za stavěcí kolík a na dlouhé čince si vyberte hmotnost mezi 9,1 a 36,3 kg (20-80 liber). Lomenou tyč lze nastavit v rozmezí 6,8 až 34 kg (15-75 liber) v krocích po 4,5 kg. Díky tomu je možné cvičení rychle měnit.
Stojan s činkami Taurus Selectabell s dlouhou a zahnutou tyčí Kvalita, která mluví sama za sebe

Kvalita, která mluví sama za sebe

Činkové tyče jsou výjimečně dobře zpracované a proto obzvláště odolné. Navíc mají praktické rýhování, takže máte vždy pevný úchop a prvotřídní pocit z tréninku. Stojan na činky je opatřen vysoce kvalitním práškovým lakováním, díky čemuž je obzvláště stylový a odolný. Díky pogumování je odkládání činek vždy bezpečné a tiché.
Stojan s činkami Taurus Selectabell s dlouhou a zahnutou tyčí Zdvojnásobte svůj tréninkový úspěch

Zdvojnásobte svůj tréninkový úspěch

Nákupem systému Selectabell získáte dvě činky včetně závaží pro efektivní silový trénink. Máte tedy vše, co potřebujete pro úspěšné cvičení. Díky stojanu na činky, který je součástí sady, je trénink velmi pohodlný. Činkové tyče i kotouče mají své místo a už neleží volně na podlaze. Závaží můžete ze stojanu sejmout způsobem, který je obzvláště šetrný k vašim zádům.
Stojan s činkami Taurus Selectabell s dlouhou a zahnutou tyčí Obrovská rozmanitost cvičení

Obrovská rozmanitost cvičení

S činkami Selectabell můžete efektivně trénovat celé tělo. Ať už jde o dřepy, přitahování bicepsů, mrtvé tahy, veslování nebo krčení ramenou, s činkami je možné téměř jakékoli cvičení. Díky mnoha možnostem odstupňování hmotnosti máte vždy optimální závaží pro všechna cvičení a v jediném tréninkovém vybavení.

 • skvělé zpracování: díky dlouhé životnosti, ale i pocitu při cvičení působí, že jsou vyrobeny z litiny
 • méně přestávek – větší účinek: váhu i tréninkovou tyč lze rychle měnit – to zaručí kratší pauzy mezi jednotlivými cvičeními
 • klasický mechanismus nastavení: snadněji to už nejde - zatáhnout za kolík, vyměnit, zacvaknout kolík zpátky
 • maximální tréninková pestrost – dvě možné varianty uchopení: rovná či zahnutá tyč; zaměření na různé svaly, každý cvik umožňuje díky svému uchopení trénink šetrný ke kloubům
 • úspora místa: činky, které po tréninku nebudou potřeba, zůstanou na svém místě, pěkně uklizené na stojanu, což zabrání případnému chaosu
 • stabilní a bezpečné: speciální pogumování rámů zamezí sklouznutí činky, i když třeba odkládáte plnou váhu
 • odstupňovaná váha:
  • dlouhá činka: 9,1–36,3 kg s odstupem po 4,5-kg
  • zahnutá činka: 6,8–34 kg s odstupem po 4,5-kg
  • při nepravidelném rozdělení váhy každá činka 13 možností váhy
 • dlouhá životnost: rám stojanu opatřen práškovým lakováním
 • vroubkování v místě držení činek je povrch opatřen vroubkovaným povrchem, aby spocené ruce nesklouzly
 • rozměry činek: vnitřní hodnota 96 cm, průměr: 32 mm
 • výška umístění činek: 65 cm
 • rozměry po sestavení - Stojan s činkami Taurus Selectabell s dlouhou a zahnutou tyčí: (d) 43 cm x (š) 116 cm x (v) 75 cm

Mnoho tréninkových možností s jedinou činkovou tyčí

S dlouhou činkou a lomenou tyčí máte dosud netušené možnosti silového tréninku. Cvičení s dlouhou činkou a lomenou tyčí patří k nejúčinnějším možnostem tréninku v oblasti síly. Abyste cíleně trénovali svaly s tou správnou zátěží, jsou nutné časté změny v hmotnostních úrovních, které musí být vždy k dispozici. Se sadou dlouhých činek šetříte během tréninku činkové kotouče i čas a pomocí jednoduchého stavěcího mechanismu můžete trénovat v rozmezí 9,1 až 36,3 kg na čince a 6,8 až 34 kg na lomené tyči.

Pohodlněji už to nejde

Se systémem Selectabell lze zátěž měnit během několika málo sekund. Kromě toho mají činkové tyče a kotouče své pevné místo na praktických stojanech. To znamená, že chrastění závaží a nepořádek v tréninkové místnosti patří minulosti.

Cvičení pro každého

S dlouhou činkou a lomenou tyčí lze cvičit všechny svalové skupiny. Dřepy a výpady vám pomohou efektivně trénovat nohy. Dlouhá činka je také ideální pro cviky zad, jako je veslování a mrtvé tahy. Také svalstvo hrudníku lze posilovat širokým a úzkým bench pressem. Dokonce i ramena těží z cviků s dlouhou činkou. Lomená tyč je optimální pro cvičení paží. K nim patří i přitahování bicepsů a triceps press.
Stojan s činkami Taurus Selectabell s dlouhou a zahnutou tyčí oceněníStojan s činkami Taurus Selectabell s dlouhou a zahnutou tyčí ocenění

Manual Taurus ADB-80

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5 hvězdičky
29
4 hvězdičky
9
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
38
4.76 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk es 1 Jazyk fr 7 Jazyk de 21 Jazyk nl 9
TF-ADB-80
Das warten hat sich auf jeden Fall gelohnt. Ich konnte das Set glücklicherweise noch während des lockdowns in eienr Filiale testen und war dann final überzeugt, dass das viel besser und praktischer ist als eine Langhantel mit Ablage, dazu noch viele Scheiben und nervige Verschlüsse. Man kann das Gewicht in Sekungen verändern und hat auch genügend viele kleine Zwischenschritte. Wichtig ist auch, dass man eine gerade und SZ Stange dabei hat. Trizeps und Bizeps trainiere ich eigentlich immer gerne mit der SZ Stange wegen dem anderen Winkel. Alles in allem ein durchdachtes Produkt was mir und meinem älteren Sohn viel Freude bereitet. ... [číst dále]
TF-ADB-80
Super set à un bon prix. Les poids ne sont pas les mêmes sur la barre droite et la barre curl. Le support est livré avec. Pas difficile de le monter. Agréable en main, le diamètre est correct, bonne prise en main. La charge ne suffira sans doute pas pour les plus sportifs mais pour moi c'est suffisant (pas de possibilité de rajouter des disques).
TF-ADB-80
Set avec barre droite, curl, support et charge, beaucoup moins cher que ce que l'on peut trouver ailleurs (même si c'est un investissement). Le poids me suffit, mais je pense que pour ceux qui soulèvent très lourd cela ne conviendra pas. Facile à régler avec la petite goupille, il faut prendre son temps et ne pas avoir de geste brusque pour ne pas la coincer, mais une fois qu'on a choper le coup, c'est rapide.
TF-ADB-80
Parfaite combinaison quand on a besoin d'une barre droite et d'une curl. Le poids max n'est pas très élevé si on veut charger lourd, mais cela me convient car je ne charge pas plus de 40 kg sur la plupart des exercices (ici 36 kg max). Dépanne quand on n'a pas beaucoup de matériel, permet de progresser à la maison, sans trop investir.
TF-ADB-80
Einfache Verstellung und dennoch gute Qualität. Die unterschiedlichen Stangen bieten zudem verschiedene Trainingsvariationen.
TF-ADB-80
Habe lange überlegt, wie ich mich Zuhause ausrüsten soll. Dieses Set war für mich die optimale Lösung, da ich so einfach und schnell verschiedene Muskelreize setzen kann.
TF-ADB-80
Optimal zum Training. Der Wechsel erfolgt schnell und einfach. Ab und an hackt es ein wenig aber denke mit der Zeit wird es schon.
TF-ADB-80
Conforme à la description : une barre droite et une barre curl avec des poids qui correspondent à ce qui est écrit. La barre droite n'a pas le même poids que celle de la barre curl, facile de régler le poids, changement rapide avec une petite goupille, possibilité de mettre un poids différent à gauche et à droite. Support à bonne hauteur.
TF-ADB-80
Also ich bin total begeistert. War erst skeptisch aber das hat sich beim Testen gleich wieder erledigt. Zum Gewicht: für normales Hanteltraining völlig ausreichend. Funktion: sehr leicht zu bedienen und auch sehr schnelles umstellen. Besser als Gewichte rauf und runter zu montieren. Da spart man eine menge Zeit und dadurch kann man sich aufs wesentliche konzentrieren (die Übungen). Ich kann hier nur eine klare Kaufempfehlung empfehlen. Ich würde es mir jeder Zeit wiederkaufen.
TF-ADB-80
Für jedes Home-Gym ein muss! Ultra flexibel einsetzbar und trotzdem simpel zu bedienen. Es hat mein Training zuhause extrem verbessert. Kann es wirklich jedem empfehlen!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě