Více než 2.617.664 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 63.219 výrobků
model 2018

Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10

č. výrobku 7178-900
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (93)
93 Hodnocení zákazníků
4.84 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
ovládání
mobilita
hra
stabilita
Většinu stolů na stolní tenis z našeho sortimentu lze sklopit. Je tedy možné stoly uložit tak, aby zabíraly co nejméně místa. Manipulaci usnadňuje sklápěcí mechanismus s jednoduchým ovládáním a nízké těžiště. Díky tomu je stůl na stolní tenis obzvláště odolný proti převržení.
Možnost pohodlného posouvání stolu na stolní tenis často závisí na počtu a průměru transportních koleček. Doporučujeme stoly s velkými pogumovanými dvojkolečky. Ty mohou pohodlně přemísťovat malí i velcí.
Vlastnosti hry jsou určovány hlavně odrazem míčku. Čím je deska tenisového stolu silnější a konstrukce odolnější proti zkrutu, tím výše a rovnoměrněji se odrážejí míčky. K hodnocení komfortu při hře patří i antireflexní povrch desky a možnost individuálního tréninku (tzv. playbacková poloha), stejně jako integrované držáky na pálky a míčky.
Rovnost a stabilitu propůjčují stolu na stolní tenis odolná konstrukce s masivními nohami a příčné výztuhy. Přihlíží se i k vlastnostem desky, tloušťce profilového rámu, k vybavení válečkovými brzdami a celkovému zpracování. Vysoká stabilita zlepšuje herní vlastnosti, prodlužuje životnost stolu a zvyšuje bezpečnost při hře - zejména pro děti.
Video
Zavřít

Prosím vyberte zboží

vyberte
 • šedo/modrý 16 499,00 Kč
 • umbra/zelený 16 499,00 Kč
Počet
Dosud
19 191,00 Kč 19 191,00 Kč 19 191,00 Kč
Nyní
16 499,00 Kč16 499,00 Kč 16 499,00 Kč
14% 14% 14%
Ušetříte
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
stůl na stolní tenis hliníková sendvičová deska
Teaser Icon
tloušťka desky 22 mm
Teaser Icon
použití Outdoor
Teaser Icon
konstrukce profilového rámu 50 mm
Stručný popis: Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10
Nový stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 spojuje robustní a spolehlivou techniku s tou nejnovější výrobou a nápady značky Kettler. Kvalita Made in Germany.

Detaily výrobku: Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10

 • model 2018 info
 • stůl na stolní tenis - Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10:
  • hliníková sendvičová deska 22 mm
  • antireflexní povrch
  • konstrukce profilového rámu 50 mm
  • odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • sklopný
  • možnost hry jednoho hráče
 • podstavec - Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10:
  • zabudovaný transportní vozík
  • transportní kolečka
  • bezpečnostní brzda
 • příslušenství - Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10:
  • zabudovaný držák na pálky
  • pevně instalovaná síť
  • síťka je součástí dodávky
 • hrací deska Alu-Tec, odolná vůči nepříznivému počasí, s velmi dobrými vlastnostmi hry
 • vylepšený mechanismus uzamykání stolu
 • integrovaný úložný box až pro 10 pingpongových míčků na každé polovině stolu
 • měkké chrániče hran zamezují zraněním
 • rozměry po sestavení - Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10: (d) 274 cm x (š) 152.5 cm x (v) 76 cm
  sklopený - Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10: (d) 68 cm x (š) 183 cm x (v) 165 cm

Popis: Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10

výsledek testu T-Fitness (Info)
ovládání
mobilita
hra
stabilita

Masivní podstavec pro perfektní stání stolu

Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 je vybaven robustním podstavcem hranatého tvaru o tloušťce 50 mm, díky čemuž je velmi stabilní a navíc odolný proti korozi. Podstavec je spojen se speciální dřevěnou hrací deskou Alu-Tech o tloušťce 22 mm a systémem dvojitých koleček Offroad. Dvojkolečka umožňují snadné přemístění stolu po nerovném povrchu, díky čemuž stůl posunete tam, kam si jen budete přát.

Německý výrobce s láskou k detailu

Nový a inovativní úložný box na míčky uschová až 10 pingpongových míčků, který je zabudován na každé polovině pingpongového stolu. Ten Vám výrazně ušetří čas při zvedání a výměně míčků. Elastické pásky, odolné proti UV záření, jsou umístěné pod síťkou a slouží pro uložení pingpongových pálek, bund či nápojových lahví. Na dotek měkký chránič hran ochrání při hře Vaše stehna před modřinami a zraněním. Nová technika uzamykání stolu jednou rukou umožňuje obzvláště bezpečné a komfortní rozložení a sklopení hracích desek.

Záruční podmínky: Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka deska
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
36 měsíce 5 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- -

Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.84 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

cs od Josef Stránský dne 8.5.2018 5 Varianta: umbra/zelený
Stůl vypadá dobře a bytelně, jenom je to taková stavebnice na celé odpoledne.
cs od Richard Havlíček dne 3.5.2017 4 Varianta: šedo/modrý
Precizní , bytelné , super stabilní, jenom bohužel přestali vyrábět modrý povrch, proto hvězda dolů.
fr od Anonym dne 20.5.2018 5
Notre table a été livrée à la date planifiée via internet. Les éléments à monter sont bien protégés et le colis est en bon état. Compte tenu du poids et du volume il faut déballer à l'endroit où le livreur a laissé le colis et transporter les éléments sur lieu de montage les uns après les autres. Pour... [číst dále] la même raison de poids et de volume le montage de chacun des demi plateaux sur châssis à roulettes est particulièrement difficile même à 2. L'opération n'a pas réussi pour le 2e demi plateau et celui-ci est tombé à terre sans qu'on puisse le retenir. Apparemment pas de dommage affectant la structure et la planéïté. Le résultat une fois monté à l'air solide et de très bonne qualité. Déplier ou replier les 2 demi plateaux est aisé. Les roues confortables permettent un roulage facile avec une bonne stabilité. En ce qui concerne l'utilisation essentielle, à savoir jouer au ping pong, nous devons attendre l'avis des joueurs. [zobrazit méně]
de od GS_ZH dne 14.5.2018 5
Prächtiger Tisch von massiver Bauart. Der Zusammenbau ist handwerklich eher anspruchsvoll und beim Einsetzen der Tischhälften ist zwingend eine zweite und v.a. kräftige Person beizuziehen. Wenn der Tisch dann mal steht ist das Aufstellen jedes mal ein Erlebnis. Die abnehmbaren Kantenschutzkappen fallen leider immer ... [číst dále]wieder ab. Trotzdem eine klare Kaufempfehlung! [zobrazit méně]
de od Felix Rombold dne 28.4.2018 4
Solide Verarbeitung , etwas viel Kunststoff, gute Anleitung zum Aufbau
de od JuRoLo dne 30.3.2018 5 Varianta: umbra/zelený
Wir waren auf der Suche nach einer guten Tischtennisplatte. Diese sollte folgende Anforderungen erfüllen: - geeignet für Outdoor - flexibel, beweglich sein - einfach in der Handhabung - gute Verarbeitung - ITTF-Zulassung Nach einiger Recherche viel die Wahl auf die Kettler Outdoor 10. Die Platte wurde schnell geliefe... [číst dále]rt. Diese ist gut in einem Karton verpackt, der zusätzlich in Plastikfolie eingeschweißt ist. Der Aufbau gelingt mit Hilfe der bilbeferten Anleitung problemlos. Neben einem Hammer werden unterschiedliche Schraubschlüssel (10/13 er) sowie ein Schraubendreher benötigt. Die benötigten Schrauben und sonstige Kleinteile sind in nummierten Plastiktüten verpackt. Die Plattenoberflächen sind mit einer Kunststofffolie noch einmal zusätzlich geschützt. Zum Aufbau werden zwei Personen benötigt, spätestens zum Einhängen der Platten. Als ich mir die Bedienungsanleitung anschaute hatte ich etwas Sorge. Wie sich im Nachhinein rausstellte unbegründet. Die mit 2h angegebene Zeit für den Aufbau geht in Ordnung. Alle Teile sind passgenau und fügen sich so wie vorgesehen leicht zusammen. Das Einhängen der Platren hatte ich mir schwieriger Vorgestellt. Mit Frau und Kind (14 Jahre) hat das aber gut und auf Anhieb funktioniert. Da steht sie nun und wir sind begeistert. Einen ersten Ballwechsel gab es ebenfalls schon. Wow, Sprungverhalten und Klang, wie von einem Turniertisch. An der Standfestigkeit gibt es ebenfalls nur gutes zu berichten. Die Tischtennisplatte ist dank des genialen Mechanismus einfach und schnell zusammen geklappt. Mit Hilfe der Transportrollen kann diese an einen anderen Ort geschoben und verstaut werden. Einfach klasse, 5 Sterne und absolute Kaufempfehlung! [zobrazit méně]
de od MW dne 18.1.2018 4 Varianta: umbra/zelený
Mit dem Produkt bis jetzt - ca. 1 jahr nach Kauf - sehr zufrieden. Einzig ein Ersatznetz ist mühsam zu bekommen. Es passt so gut wie kein anderes außer von KETTLER dazu und das ist in den Geschäften nur zu bestellen. Online ist es gar nicht zu finden - auch nicht hier bei Sport-tiedje.
de od Thomas Wassmer dne 27.12.2017 5
Einfacher Aufbau. Ist in 2h zusammengebaut. Super System zum Aufklappen. Tisch ist robust und von guter Qualität.
it od Andrea dne 22.10.2017 5
Ottimo prodotto di buona manifattura, buona descrizione del manuale di montaggio. Consigliato l'acquisto ed ottimo rapporto qualità/prezzo.
pl od Anonym dne 10.9.2017 5
Stół najwyższej klasy.Rewelacyjny do grania.Podnoszenie do pionu bezbłędne. Krawędzie zabezpieczone w pełni przez aluminium.Mogły by być tylko dokładniej doszlifowane do powierzchni blatu stołu. Jedynie do poprawki to kieszenie na piłeczki które gdy ich jest dużo to się blokują w środku .
de od Familie Kitzmann dne 18.8.2017 5
Wir haben uns sehr viel Zeit für unsere Kaufentscheidung genommen. Wir legen Wert auf Qualität und Herstellung in Deutschland. Da bezahlen wir auch mal etwas mehr. Den Kauf dieser TT-Platte bereuen wir gar nicht. Sie ist ihr Geld auf alle Fälle wert. Dank einer sehr guten Aufbauanleitung hat das Zusammenbauen zu zwe... [číst dále]it sehr gut geklappt (2h), obwohl wir beide nicht handwerklich begabt sind. Voraussetzung ist, dass man sich alle Teile zurechtlegt und genau an die Bilder der Anleitung hält. Nach dem ersten Bespielen der TT-Platte können wir eine leicht Bedienbarkeit (Ausklappen) und sehr gute Stabilität bestätigen. Sie ist relativ schwer und wackelt daher nicht. Die Details (Bällespender und Kellenhalterung) sind zusätzlich komfortabel.Sie lässt sich auch gut bewegen (leichtläufige Rollen). Wir sind mit dieser TT-Platte rundherum zufrieden. [zobrazit méně]
es od Anonym dne 6.8.2017 5
Arrived on time very good product great service, I recommend this table.
pl od Grzegorz Sędek dne 29.7.2017 5
Stół do ping ponga jest bardzo starannie wykonany i bardzo ładnie wygląda w ogrodzie Bardzo dobre właściwości w trakcie grania Jest też bardzo stabilny i dobrze się transportuje
dk od Kirsten dne 21.7.2017 5
Et godt solidt bordtennisbord Den grønne farve ser godt ud i haven Der står at det tager 2 timer m 2 mand at sætte alle delene sammen men for os tog det 4½ time for 2 mand Det kræver Ikeaevner Men flot og godt ser det ud
de od Anonym dne 30.6.2017 5
Uns war eine robuste Outdoorplatte mit guten Spieleigenschaften wichtig. Dieser Wunsch ist voll und ganz in Erfüllung gegangen! Es spielt sich ähnlich wie auf einer guten Indoorplatte. Der Aufbau dauert tatsächlich zwei Stunden, ist aber bei genauem Beachten der Montageanleitung kein Problem. Die Robustheit bezahlt ... [číst dále]man natürlich mit einem gewissen Gewicht, was die Platte auf Rasen sehr schlecht manövrierfähig macht. Auf geplattetem Untergrund ist sie ganz gut zu bewegen. Der Verriegelungsmechanismus arbeitet mit Drahtseilzügen, die für Kinder manchmal zu stramm sind, für Erwachsene ist die Bedienung kein Problem. Wir sind zufrieden! [zobrazit méně]
fr od Anonym dne 18.6.2017 5 Varianta: šedo/modrý
Excellente qualité optimale
fr od Anonym dne 17.6.2017 5
Table de très bonne qualité, facile à déplacer grâce aux grandes roulettes.
de od modelianer dne 17.5.2017 5
Wir haben uns für die Kaufentscheidung über diverse Tischtennismodelle im Internet informiert und uns schlussendlich für das Kettler-Produkt entschieden. Dies aus folgenden Gründen: Produkt wird in Deutschland hergestellt. Die Verarbeitung ist Top und die Qualität entspricht der Produktebeschreibung. Aufbau dauert... [číst dále] gut 2 Stunden für 2 Personen. Der Tisch lässt sich auf den Rollen gut verschieben, hat aber auch sein Gewicht, was wiederum für die gute Qualität spricht. Ob die Qualität auch beständig ist, können wir aktuell noch nicht beurteilen. [zobrazit méně]
de od Bernhard Huber dne 13.5.2017 5
Der Tischtennis-Tisch ist genau wie beschrieben. Die Verarbeitung sehr gut. Wir haben viel Freude damit. Der Aufbau hat bei uns ca. 2 Stunden gedauert. Die Anleitung ist sehr gut verständlich und deshalb wir der Aufbau recht einfach. Es braucht zwei Personen dazu.
de od Anonym dne 10.5.2017 5
Stabile Konstruktion und gut beschriebener Zusammenbau. Brauchte nicht ganz die zwei Stunden, welche angegeben sind zum Zusammenbau. Lässt sich gut und einfach auch von einer Person bedienen und aufstellen oder wegräumen. Wir sind rundum zufrieden!
de od Anonym dne 6.5.2017 5
Alles bestens!!! Lieferung sehr schnell, hat mit Spedition prima geklappt. Überraschung war das kostenlos gelieferte Schlägerset. Danke. Für den Aufbau der TT-PLatte muss man sich Zeit nehmen. Wichtig dabei ist, dass man sich die Teile vor Aufbau genau betrachtet und exakt nach Anleitung vorgeht. Ich würde den Kauf... [číst dále] wieder vornehmen. TT-Platte ist sehr stabil und super standfest. Rezession der anderen Käufer war hilfreich. [zobrazit méně]
en od Ken dne 3.5.2017 5
Apart form taking some time to assemble (> 2 hours) this table is excellent quality and extremely easy to fold for storage. So much so, the children are motivated to fold up and roll under cover for protection from the weather. The playing surface and ball reaction is top quality for an outdoor set. We have already enj... [číst dále]oyed many hours of play after only a short time. [zobrazit méně]
de od G. Gertraud dne 25.4.2017 5
Ein wirklich stabiler Tisch einwandfrei verarbeitet. Stauplatz für Zubehör Schläger und Bälle:-) Beim zusammen stellen muss man zu zweit sein. Die Anleitung ist gut verständlich. Zum alleine Spielen geeignet. Unser Sohn(9)kann ihn auch selber aufklappen.
fr od Anonym dne 5.4.2017 4
Montage assez facile. Me reste un problème avec les roues à résoudre. Bonne stabilité
de od Ritter dne 31.3.2017 5
Toller Tisch, stabile, kompakt. Schade das man die Tische nicht schon in zusammengebautem Zustand kaufen kann.
de od Michael F. dne 23.3.2017 5 Varianta: šedo/modrý
Aus meiner Sicht eine qualitativ sehr hochwertige TT-Platte mit sehr stabilem Gestell. Alle Spieler sind bisher begeistert. Die Ballbox ist prima, immer schnell der nächste Ball zur Hand. Der Aufbau war anhand der Beschreibung gut machbar, 2 Personen sind nur zum Einhängen der Plattenhälften erforderlich. Einziges M... [číst dále]anko ist die Verpackung. Hier wird seitens Kettler am Kanten- und Scheuerschutz gespart und ist des sehr guten Produktes nicht würdig. Alles im Allen aber 5 Sterne, für die Platte sowieso. [zobrazit méně]
fr od Chassot Hervé dne 4.3.2017 5
Super rapide superbe table de très bonne qualité service client très très rapide comme j'aime A recommander impérativement
de od Herbert Augeneder dne 16.2.2017 5 Varianta: šedo/modrý
Ein tolles Gerät. Sport Thiedje kann ich nur weiter empfehlen. Freudliche und kompetente Beratung.
de od Thorsten dne 18.1.2017 5
Robuste und sehr gute Verarbeitung; die Aufbauanleitung ist gut zu verstehen; Für den ersten Zusammenbau werden 2 Personen benötigt. Die Nutzung macht der ganzen Familie Spass und die Kinder können die Platte selbständig am gewünschten Ort aufstellen. Die Platte steht sehr stabil.
fr od Flavienne Perruchoud dne 4.11.2016 5
table d'excellente qualité robuste et solide très bon rebond des balles emplacement de rangement des balles très astucieux et pratique
de od Josef dne 28.10.2016 5
Schnelle Lieferung, Tisch in gewohnter Kettler Qualität, Super zum spielen und leicht zu verstauen
de od Frank dne 9.10.2016 5
Das ist meine zweite Kettler Tischtennisplatte. Die neue Outdoor 10 wird komplett zerlegt angeliefert. Die Einzelteile waren in einem tadellosen Zustand. Der Aufbau ist nur mit zwei Personen machbar. Die Anleitung ist verständlich, der Aufbau ist relativ simpel. Die Tischtennisplatte macht einen extrem hochwertigen E... [číst dále]indruck. Der Klappmechanismus ist genial einfach, eine Hand unter der Platte , Hebel ziehen, hochdrücken, fertig. Auf der Platte lässt es sich toll spielen. Das Aufspringen der Bälle ist ein wenig lauter als bei meiner alten Indoor Platte, ist aber Meinung nach vollkommen in Ordnung. Fazit: klare Kaufempfehlung ! [zobrazit méně]
en od Anonym dne 7.10.2016 4
The table is easy to assemble and quite sturdy; I expect that it will last a long time. It seems to play well to me. My complaints are very minor: The height of the two halves of the table are not adjustable in the center, only at the ends, and the heights differ where they meet by about 2 mm...not enough to make a ... [číst dále]difference at our level of play. And if you want to use the rounded corners for protection, they fall off every time the table is folded for storage. [zobrazit méně]
de od René Mathys dne 21.9.2016 5 Varianta: šedo/modrý
Sehr stabiler Tischtennistisch. Praktische Ballspender. Leicht aufklappbar. Robustes Material. Sehr gute Verarbeitung
de od Anonym dne 31.8.2016 5
ein super Tisch zum besten Preis
de od Anonym dne 29.8.2016 5
Leicht aufzubauen, sehr stabile, schwere Platten und super bespielbar. Die Transportrollen sind leichtgängig. Das Ballfach unter dem Tisch ist genial! Wir sind rund um zu frieden!
de od Anonym dne 18.8.2016 5 Varianta: šedo/modrý
Sehr guter TT-Tisch in gewohnter Kettler Qualität. Zusammenbau in 2 Stunden geschafft. Anleitung ist klar verständlich. Der Tisch steht solide da und ich bin überzeugt, es lohnt sich die stabile und robuste Variante Outdoor 10 zu wählen. Stabilität ist sehr gut und hat sicher auch längere Zeit bestand und macht s... [číst dále]omit lange Freude. Auch für einen späteren allfälligen Weiterverkauf lohnt es ich für die gute Qualität etwas mehr zu bezahlen. Spieleigenschaften sind super, auch die Netzmontage, die grossen Räder und die Konstruktion des Klappmechanismus sind sehr gut und sicher. Die Ball-Boxen und Schlägerhalter sind toll. Einzig die Eckschütze, welche optional montiert werden können halten nicht besonders gut. Diese fallen beim zusammenklappen ab und zu ab. Dürften etwas besser halten. Dies ist aber ein wirklich kleines Detail. Fazit: würde den Tisch jederzeit wieder kaufen:-)!! [zobrazit méně]
de od Jack dne 16.8.2016 5 Varianta: šedo/modrý
Super toller Ping-pongtisch, wir haben viel Freude daran. Der Aufbau dauerte ca. 2 Stunden mit 2 Personen. Die Qualität vom Material ist wirklich gut. Einzig die Eckkanten halten nicht gut und fallen immer wieder wegg. Werden da einen Tupf Leim zu Hilfe nehmen. Der Schriftzug an der Seite war leicht verkratzt als wir... [číst dále] die Platte aus der Verpackung genommen haben. Top Produkt - wir sind zufrieden!!! [zobrazit méně]
de od Anonym dne 15.8.2016 5
Wir haben uns für die Tischtennisplatte outdoor 10 aus folgenden Gründen entschieden. Die Stabilität der Beine ist uns bei diesem Modell als sehr standfest erschienen. Man kann die halbe Platte hochstellen und somit alleine trainieren. Der Aufbau der Platte war, wenn man die Anleitung genau durchliest übersichtlich... [číst dále] und in 2 Stunden machbar. Der Tisch ist rollbar. Wir haben ihn erst seit 2 Wochen, aber bis jetzt sind wir mit unserer Kaufentscheidung sehr zufrieden. Lisa [zobrazit méně]
de od Anonym dne 15.8.2016 5
Der Kettler Outdoor 10 hat uns total überzeugt. Auch der Zusammenbau funktionierte reibungslos. Ein sehr schöner und funktionaler Tisch für die ganze Familie. Ist sehr schnell zusammenklappbar und aufgestellt. Lässt sich ganz leicht rollen und verstauen. Hat unsere Erwartungen absolut erfüllt.
de od Anonym dne 12.8.2016 5
Sehr robust und stabil. Für Aufbau sind 2 Personen notwendig. Es wird auch ein Steckschlüsselsatz benötigt. Anleitung sehr gut und anschaulich. Dauer des Aufbaus ca 1.5h
de od Christian Gruenzweig dne 8.8.2016 4
Aufbau OK, Anleitung gut Spielt sich gut, laesst sich gut auf und ab bauen
de od Walter dne 30.7.2016 5
Wenn man sich durch die, teilweise leider missverständliche oder zu wenig detailgenaue, Aufbauanleitung durchgekämpft hat, und das "Ding" dann endlich zusammengebaut hat, ist das ein richtig guter Tisch. Ausgenommen die Eckenschoner, welche bei jedem Zusammenklappen runterfallen gibt es nichts zu kritisieren.
fi od Anonym dne 27.7.2016 4
Laadukas, kestävän tuntuinen
de od Frank Wichmann (Anskar-Kirche Hamburg-Mitte) dne 4.7.2016 5
Sehr gute Outdoor-Tischtennisplatte. Super Verarbeitung. Leider ist die Aufbauanleitung stellenweise sehr unübersichtlich und daher für Laien sehr schwer erfolgreich abzuarbeiten.
de od Bodo Herbst dne 4.7.2016 5
Wir haben nun die Platte seit 14 Tagen. Das Spielverhalten ist sehr gut. Die Lautstärke beim Ballspiel finden wir in Ordnung. Der Kantenschutz, das Ballfach sowie die Halterung für die Schläger sind sehr praktisch. Da die Platte etwas schwer ist, sind bei der Montage schon 2 Männer notwendig. Durch den Einhand-Verr... [číst dále]iegelungsmechanismus kann eine Frau die Platte leicht klappen. Dasselbe gilt für das Rollen der Platte. Mit der Höhenverstellung an allen 4 Beinen können Unebenheiten auf dem Fußboden gut ausgeglichen werden. [zobrazit méně]
fi od Michael Oehlandt dne 29.6.2016 5
Hyvä tukevantuntuinen pöytä. Helppo pistää säilytysasentoon ja avata käyttöön. Verkkokiinnitys kanssa aina keskellä ja tukeva. Sivusuojat kulmissa saattavat irrota.Tämä tosin on hyvin merkityksetöntä.
de od emerald dne 28.6.2016 5 Varianta: šedo/modrý
Super Ware! Ein stabiler und einfach klappbarer Tisch. Kindern sind zufieden, Eltern auch :)
de od Dirk Becker dne 28.6.2016 4
Aufbau war etwas schwieriger, aber auch für Laien machbar. Robustheit, Vielfältigkeit, einfache Bedienung haben uns überzeugt. Nach 3 Wochen keine Beanstandungen.
se od Berndt dne 26.6.2016 5
Bra spelbord
de od Till Göhring dne 18.6.2016 5
Sehr schöne, gut verarbeitete Platte mit einem gut und einfach funktionierenden Klappmechanismus. Einige Schritte beim Zusammenbau kann man nur zu zweit machen. Ansonsten ist die Montage einfach.
de od Stefan dne 6.6.2016 5
sehr stabiler und hochwertiger Tisch
de od Anonym dne 23.5.2016 5
Die Tischtennisplatte hält was sie verspricht. Top Qualität. Auch der Aufbau gestaltet sich nicht all zu schwer. Man sollte zu zweit sein dann geht es leichter. Wenn man die einzelnen Platten dann einhängen muss ist auch etwas Kraft gefordert. Aber ich bin gut zurecht gekommen. Kann die Platte nur empfehlen.
fr od Anonym dne 19.5.2016 5
simple à monter,superbe table,un plaisir à jouer
de od Anonym dne 18.5.2016 5
Aufbau ging einfacher als erwartet. In Beschreibung 2 Mann 2h. Die 2h sind o.k. der 2. Mann wird nur am Ende benötigt (Einhängen der Hischplatte in die Führung und Montage des Netztes! Tisch selber ist gute stabile Qualität und gut zu bespielen.
fr od Anonym dne 30.4.2016 5
La table est montée en 2h , sans trop de difficultés. Le mode d'emploi est clair et toutes les pièces bien numerotée par emballage. Top quality, c'est du solide, rien ne bouge et la table est très stable. La couleur en vert est magnifique. c'est un plaisir de jouer dessus. l'ouverture et la fermeture de la table ... [číst dále]sont très aisé. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 8.4.2016 5
Toller stabiler Tisch mit durchdachter Netzhalterung.
de od Rudolf Kashofer dne 4.4.2016 5
Wirkt sehr robust und beständig, mit 60 kg Liefergewicht kein Leichtgewicht; Zusammenbau ist einfach lt. Anleitung, benötigt ca. 1-2 Stunden; Leider hat die Tischplatte eine kleine Beule vom Transport bekommen, ist aber auf der Netzseite und damit nicht weiter sichtbar
de od Anonym dne 1.4.2016 5
Sehr robuster Tisch mit nützlichen Extras wie den Ballboxen. Erster Eindruck ist hervorragend. Einzig der Aufwand des Aufbaus ist recht gross. " Erwachsene haben sicher 2h - eher mehr.
en od Olivier dne 30.3.2016 5
Looks really great, as expected
de od Anonym dne 23.2.2016 4
Das Produkt ist angemessen, die Vpackung dagegen eine Zumutung. Der Hersteller hat offensichtlich noch nicht begriffen, dass es so etwas wie Hauszustellung gibt. Zusammenbau der vielen Teile ist mühsam.
de od Oberrainer dne 17.12.2015 4
Sehr gute Verarbeitung - leichter Aufbau - sehr Stabil - gutes Design
de od Anonym dne 9.8.2015 5
optimale Tischtennisplatte, Qualität hervorragend, Zusammenbau entsprechend der Anleitung einfach machbar, aber immer zu zweit,
de od Fink Bernhard dne 8.8.2015 5
. Zustellung/Lieferung des Tischtennistisches per Spedition hat super geklappt - Bauanleitung genau beschrieben- hat gut funktioniert - Produkt sehr gut einzige Kritik: - Eck-Kantenschutz beim Tischtennistisch hält nicht gut, sollte besser zu fixieren sein
de od Anonym dne 23.7.2015 5
Wir konnten die Platte einfach aufbauen und die Kinder sind seither begeistert am Spielen.
de od Franz Wiederkehr dne 6.7.2015 5
Äusserst stabile Konstruktion, allerdings zum Preis eines Gesamtgewichtes von um sie 50 kg. In meinem Falle stört dies nicht, dennoch sollte das Gewicht des montierten Tisches in der Produktbeschreibung angegeben werden, da es bei bestimmten Gebrauchsfällen durchaus zum Auswahlkriterium werden könnte. Die Durchbieg... [číst dále]ung der Tischhälften, welche Kettler (laut Handbuch) [zobrazit méně]
de od Stefan Göttlinger dne 30.3.2015 5 model: 7178-660
Optisch schaut der Tisch super aus. Top Produkt. Anleitung leicht zum Verstehen, das zusammenbauen ist ein Kinderspiel.
de od Anonym dne 22.3.2015 5 model: 7178-660
Stabile Platte, gutes Handling; auch zum Alleinspielen gut geeignet. Faires Preis-Leistungsverhältnis
de od Kuba Willi dne 3.2.2015 5 model: 7178-660
Besonders stabiler Tischtennistisch auch bestens zum alleine Spielen geeignet. Sehr gute Verarbeitung, hält Wind und Wetter stand. Dadurch, daß man die 4 Eckfüße in der Höhe verstellen kann, können Boden-Unebenheiten ausgeglichen werden.
de od Karl Schmidinger dne 12.10.2014 5 model: 7178-660
Sehr gutes Prutuckt zu Preis Leistung verhältnis. Sehr gut Verarbeitung und Design. Schläger- und Ballhalter wären in Metal optimaler, da der Pvc Halter nicht zu dem gesamt angeboten Prutuckt poasst.(Wertschöpfung). würde wieder dieses Prutuckt kaufen.
de od Günther Schnez dne 1.10.2014 5 model: 7178-660
Wir haben uns nach ausführlicher Information für dieses Modell entschieden und sind sehr zufrieden mit unserer Wahl. Die Platte ist robust, der Aufbau war problemlos, die Handhabung einfach und sicher. Sehr empfehlenswert!
de od Richard Fernsebner dne 12.8.2014 5 model: 7178-660
Alles super. Preis- Leistung spitze.
de od Mario Beermann dne 31.7.2014 5 model: 7178-660
Top Produkt - Reklamation umgehend erledigt - daher Top Service!
de od Mark dne 29.7.2014 5 model: 7178-660
Tischtennis-Platte in tadellosem Zustand angeliefert. Problemloser Aufbau, da gute Anleitung. Top Qualität - so macht Pingpong Spass!
de od Robert Aschaber dne 25.7.2014 5 model: 7178-660
Sehr hohe Qualität!! Platte-, Gestell-, Räder sind sehr gut verarbeitet!! Zusammenbau ging schnell und einfach (2 Personen)!! Verstellbar an den Standbeinen war mir sehr wichtig da der Tisch auf unregelmäßigen Steinplatten steht!! Versand und Lieferung sehr schnell und unkompliziert, immer wieder gerne!! Super Shop... [číst dále]!!! [zobrazit méně]
de od Anonym dne 12.3.2014 5 model: 7178-660
Stabil, gute Spieleigenschaften
de od Anita A. dne 22.12.2013 5 model: 7178-660
Super Produkt, rasche Lieferung. Es lohnt sich, den Aufbauplan genau zu studieren.
de od willi.t dne 25.8.2013 4 model: 7178-660
Sehr gutes Produkt. Sehr stabil. Erfüllt seinen Zweck als robuster Outdoortisch. Aufbau problemlos. Leider sieht man am blauen Tischbelag schon nach der ersten Woche helle Flecken (Kondenswasser). Welches zwar dem Spielspaß und der Funktionalität keine Einschränkung bereiten jedoch ein optisches Manko ist. Ansonste... [číst dále]n hätte der Tisch 5 Sterne erhalten! [zobrazit méně]
de od S. Blaser dne 23.8.2013 5 model: 7178-660
Sehr empfehlenswert! Einzig der Aufbau dauert etwas lange.
de od Frank Fercher dne 19.8.2013 4 model: 7178-660
Eine Seitenleiste des Tisches war bei der Lieferung beschädigt, obwohl die Verpackung keine Schäden aufwies. Die Abdeckhaube hatte einen Riss, weil sie an den Kanten nicht ordentlich vernäht war. Sonst war der Tisch ok und funktioniert bisher einwandfrei.
de od Heimo M. dne 13.8.2013 5 model: 7178-660
Dieser Tisch steht seit der Lieferung fast im Dauereinsatz im Garten. Trotz dieser extremen Witterungsbedingungen in diesem Sommer ist der Tisch durch die blendfreie Platte bespielbar. Der Aufbau verlief reibungslos - die Anleitung ist leicht verständlich, ein alleiniger Aufbau ist aber nicht möglich, was in der Besc... [číst dále]hreibung aber auch angeführt ist. Fazit: ein tolles Produkt! [zobrazit méně]
de od Martin dne 5.8.2013 5 model: 7178-660
es hat alles gepasst
fr od DALIBERT dne 30.7.2013 5 model: 7178-660
Très bonne table de ping pong. Bonne qualité du produit fabriqué avec de bon matériaux et la finition est également soignée. Montage à porté de tous en suivant les instructions. Cette table dégage une impression de robustesse et est conforme aux attentes de jeux en loisir voir plus...
en od michal gajdos dne 15.7.2013 5 model: 7178-660
Smash outdoor 9 is the best outdoor table i have ever seen. It is very stable. Surface offers nice response for the ball bounce, almost like proffesional table.
de od Anonym dne 13.7.2013 4 model: 7178-660
Sehr klasse, super Beschreibung, kann innerhalb 2 Stunden von 2 Personen aufgebaut werden. Allerdings lässt der Oberflächenlack auf der Spielfläche sehr schnell ab.
de od Michael Marseiler dne 10.7.2013 5 model: 7178-660
Beratung war Super TT Platte sehr stabil Super Teil sehr zufrieden
de od Anonym dne 24.6.2013 5 model: 7178-660
Lieferung kam schnell. Aufbau dauerte etwa 3,5 Stunden und sollte auf jeden Fall zu zweit gemacht werden. Der Aufbau ist aber auch nur eine einmalige Angelegenheit. Die Rollen gehen etwas schwer. Die beiden Plattenhälften stehen nicht genau gegenüber, d.h. eine Platte ist höher als die andere. Wenn mann die Rollen a... [číst dále]uf einen ebenen Untergrund stellt, geht das aber (bei uns steht die Platte auf einer unebenen Wiese). Platte ist sehr stabil und robust, trotz der kleinere Abzüge auf jeden Fall eine Kaufempfehlung. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 18.6.2013 5 model: 7178-660
Sehr gute Qualität, stabil und leicht in der Handhabung.
fr od Anonym dne 22.5.2013 4 model: 7178-660
Table de bonne qualité avec un bon rebond. Dommage qu'il n'y ait pas de dispositif de blocage des plateaux quand ils sont en position horizontale.
de od Isabella dne 12.5.2013 5 model: 7178-660
Wir sind sehr zufrieden. Der Service ist sehr toll und der Tisch ist super! Wir würden ihn sofort wieder bestellen
de od Roland Bogner dne 7.5.2013 5 model: 7178-660
Vollsten zufrieden! Super Wahre. Jeder zeit Bereit führ ein neue Geschäft.
fr od Sandra Heller dne 7.9.2012 4 model: 7177-000
Table extra. Croche un peu lors de l'ouverture. Est depuis une année dehors, sous la bâche, aucune dégradation visible due au temps.
fr od Samuel GUIGON dne 7.9.2012 5 model: 7177-000
Très bonne table, très bon service de livraison

Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 příslušenství - naše doporučení:

1 096,00 Kč
od 1 096,00 Kč
1 349,00 Kč
54,90 Kč
předchozí modely
 • Champ 3.0 Outdoor table tennis table (2011)
 • table tennis table Smash Outdoor 9 (2015)
77x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.500.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 77 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Dobírka
Platba předem
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Venkovní tenisové stoly
1
Venkovní stůl na stolní tenis Kettler Axos 1
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
9 582,00 Kč
9 033,00 Kč
2
Cornilleau table tennis table Pro 510 Outdoor
Venkovní tenisové stoly ▸ cornilleau Venkovní tenisové stoly
3
Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 4
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
13 700,00 Kč
12 353,00 Kč
4
Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
19 191,00 Kč
16 499,00 Kč
5
Stůl na stolní tenis Sponeta S3-87e/S3-80e Joy
Venkovní tenisové stoly ▸ Sponeta Venkovní tenisové stoly
10 499,00 Kč
6
Stůl na stolní tenis Sponeta S5-73e
Venkovní tenisové stoly ▸ Sponeta Venkovní tenisové stoly
13 700,00 Kč
11 778,00 Kč
7
Cornilleau table tennis table Crossover 250 S Outdoor
Venkovní tenisové stoly ▸ cornilleau Venkovní tenisové stoly
8
Cornilleau table tennis table Crossover 400 M Outdoor
Venkovní tenisové stoly ▸ cornilleau Venkovní tenisové stoly
9
Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
16 445,00 Kč
13 799,00 Kč
10
Cornilleau table tennis table Crossover 300 S Outdoor
Venkovní tenisové stoly ▸ cornilleau Venkovní tenisové stoly
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x NěmeckoBerlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
77x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz