Více než 2.866.729 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 69.664 výrobků
model 2019

Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 (speciální nabídka)

č. výrobku 7178-900-SET
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (34)
34 Hodnocení zákazníků
4.94 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
ovládání
mobilita
hra
stabilita
Většinu stolů na stolní tenis z našeho sortimentu lze sklopit. Je tedy možné stoly uložit tak, aby zabíraly co nejméně místa. Manipulaci usnadňuje sklápěcí mechanismus s jednoduchým ovládáním a nízké těžiště. Díky tomu je stůl na stolní tenis obzvláště odolný proti převržení.
Možnost pohodlného posouvání stolu na stolní tenis často závisí na počtu a průměru transportních koleček. Doporučujeme stoly s velkými pogumovanými dvojkolečky. Ty mohou pohodlně přemísťovat malí i velcí.
Vlastnosti hry jsou určovány hlavně odrazem míčku. Čím je deska tenisového stolu silnější a konstrukce odolnější proti zkrutu, tím výše a rovnoměrněji se odrážejí míčky. K hodnocení komfortu při hře patří i antireflexní povrch desky a možnost individuálního tréninku (tzv. playbacková poloha), stejně jako integrované držáky na pálky a míčky.
Rovnost a stabilitu propůjčují stolu na stolní tenis odolná konstrukce s masivními nohami a příčné výztuhy. Přihlíží se i k vlastnostem desky, tloušťce profilového rámu, k vybavení válečkovými brzdami a celkovému zpracování. Vysoká stabilita zlepšuje herní vlastnosti, prodlužuje životnost stolu a zvyšuje bezpečnost při hře - zejména pro děti.
Video
Zavřít

Prosím vyberte variantu

vyberte
 • šedá/modrá
 • umbra/zelená
Počet
Dosud
20 970,00 Kč
Nyní
18 093,00 Kč
13%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
stůl na stolní tenis hliníková sendvičová deska
Teaser Icon
tloušťka desky 22 mm
Teaser Icon
použití Outdoor
Teaser Icon
konstrukce profilového rámu 50 mm

Stůl na stolní tenis Ketter Outdoor 10 v akční sadě

Robustní stůl na stolní tenis s odpovídajícím příslušenstvím

 • Komplexní balíček pro vzrušující zápasy ve stolním tenise pod širým nebem Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 odolný proti povětrnostním podmínkám, sada kvalitních pálek a vhodný kryt na stůl
 • Osvědčená kvalita značky Kettler a stylový design Dlouhá životnost, dobrá manipulace a atraktivní vzhled
Figure: Masivní rámová konstrukce s dvojitými koly
Masivní rámová konstrukce s dvojitými koly
Díky robustnímu rámu z čtvercových profilů o straně 50 mm je stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 je extrémně pevný. Díky terénním dvojitým transportním kolům lze stůl snadno posouvat i na nerovném povrchu. Tak si můžete zcela podle chuti najít pěkné místo pro svůj zápas ve stolním tenise.
Figure: kompozitní deska Alu-Tec se skvělou herní charakteristikou
kompozitní deska Alu-Tec se skvělou herní charakteristikou
Speciální dřevěná deska Alu-Tec o tloušťce 22 mm nabízí skvělé hrací vlastnosti. Její povrch s úpravou proti odleskům i při silném slunečním světle zajišťuje příjemnou hru. Rohy stolu mají chrániče hran Softtouch – ideální detail pro obíhanou a zápasy s prudkými výměnami.
Figure: Zdokonalený zajišťovací mechanismus
Zdokonalený zajišťovací mechanismus
Díky novému blokovacímu mechanismu ovladatelnému jednou rukou je zajištěno zcela snadné a přitom pohodlné a bezpečné vyklápění a sklápění obou polovin stolu. Stůl na stolní tenis tak po úspěšné hře můžete během okamžiku zase uskladnit.
Figure: Praktická možnost uskladnění míčků a pálek
Praktická možnost uskladnění míčků a pálek
Pro rychlé výměny má každá polovina stolu přihrádku až na 10 míčků. Navíc jsou na sloupcích sítě napnuty elastické pásky odolné vůči UV záření. Tyto umožňují praktickou možnost uskladnění pálek nebo lahví s pitím.

výsledek testu T-Fitness

ovládání
mobilita
hra
stabilita

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.


technické údaje

 • model 2019 info
  Modelový rok označuje aktuální model příslušné sezóny, která začíná na podzim loňského roku. Označení tedy nejsou nutně založena na změně výrobku nebo roku výroby.
 • stůl na stolní tenis - Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 (speciální nabídka):
  • hliníková sendvičová deska 22 mm
  • barva: šedá/modrá
  • antireflexní povrch
  • konstrukce profilového rámu 50 mm
  • odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • sklopný
  • možnost hry jednoho hráče
 • podstavec - Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 (speciální nabídka):
  • zabudovaný transportní vozík
  • transportní kolečka
  • bezpečnostní brzda
 • příslušenství - Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 (speciální nabídka):
  • zabudovaný držák na pálky
  • pevně instalovaná síť
  • síťka je součástí dodávky
 • hrací deska Alu-Tec, odolná vůči nepříznivému počasí, s velmi dobrými hracími vlastnostmi
 • vylepšený mechanismus uzamykání stolu
 • integrovaný úložný box až pro 10 pingpongových míčků na každé straně stolu
 • měkké chrániče hran zamezují zraněním
 • nastavitelné nožičky pro přizpůsobení nerovností
 • rozměry po sestavení - Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 (speciální nabídka): (d) 274 cm x (š) 152.5 cm x (v) 76 cm
  sklopený - Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 (speciální nabídka): (d) 68 cm x (š) 183 cm x (v) 165 cm

Stůl na stolní tenis Ketter Outdoor 10 v akční sadě

S vysoce kvalitní sadou na stolní tenis pro venkovní použití od firmy Kettler máte vše, co potřebujete pro zábavné zápasy ve stolním tenise pod širým nebem. A navíc: Těžíte z atraktivní zvýhodněné ceny oproti nákupu jednotlivých položek. Akční sada Outdoor 10 se skládá z robustního stolu na stolní tenis Outdoor 10, dvou pálek odolných vůči povětrnostním vlivům, tří míčků a odpovídacího ochranného krytu. Stůl na stolní tenis má povrch s úpravou proti odleskům a přesvědčí vás svou prvotřídní kvalitou, stylovým designem a komfortním vybavením. Vysokou stabilitu zajišťuje robustní základní rám z trubky s 50mm čtvercovým profilem. Tento spojuje speciální dřevěnou desku Alu-Tec tloušťky 22 mm s terénním systémem dvojitých kol s bezpečnostními brzdami. Díky těmto dvojitým kolům je možné stůl bez problémů přesouvat i po nerovném povrchu až do místa jeho použití.

Venkovní stůl na stolní tenis s mnoha chytrými detaily

Pro obzvlášť vysoký komfort při hře výrobce Kettler stůl na stolní tenis Outdoor 10 vybavil mnoha praktickými detaily. Díky uživatelsky přívětivému mechanismu pro blokování jednou rukou lze stůl před zápasem jednoduše a stabilně rozložit a po hře zase složit a uskladnit. Vyklopíte-li vzhůru jen jednu polovinu stolu, můžete si pár míčků zahrát i sami. Rohy herní plochy jsou opatřeny na dotyk příjemnými chrániči hran Softtouch. Stůl Outdoor 10 má navíc na každé polovině stolu integrované přihrádky na míčky, z nichž každá nabízí místo na 10 míčků. To vám ušetří neustálé zvedání míčků a tím znatelně zkrátí čekání mezi výměnami. Elastické pásky odolné vůči UV záření na sloupcích sítě jsou ideální pro uložení pálek, oděvů nebo lahví s pitím.

Skvělá výbava díky vhodnému příslušenství

Venkovní pálky na stolní tenis Kettler s konkávní Softtouch rukojetí příjemně padnou do ruky. V zájmu vysokého herního komfortu mají pálky navíc design Ergo-Grip. Hladký povrch z modrého polymeru zajišťuje lepší kontrolu nad míčkem. Sada pálek obsahuje také tři míčky.

Kryt stolu Kettler Universal je vyrobený z odolné syntetické tkaniny a spolehlivě chrání stůl, když jej právě nepoužíváte, nebo v chladném ročním období před vlhkostí, prachem, nečistotami a podzimním listím. Díky tomu stůl zůstane vždy čistý a navíc se tím prodlouží jeho životnost – pro mnoho let potěšení ze hry na stole na stolní tenis Outdoor 10!

Záruční podmínky: Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 (speciální nabídka)

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 (speciální nabídka) Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.94 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2019, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Anonym dne 2.9.2019 5 Varianta: umbra/zelená
Ein toller Tisch, bin sher zufrieden. Hoffe, dass die Plastikteile auch nach Jahren noch ansehnlich bleiben, wenn er sonnengeschützt verstaut wird.
de od M.R. dne 21.8.2019 5
Tischtennisplatte macht einen sehr guten Eindruck, sehr stabil, sehr einfach einzuklappen und läßt sich leicht verschieben, Aufbau war gut beschrieben und somit relativ einfach, Anlieferung reibungslos insgesamt ein perfekter Kauf
pl od Jerzy Andrzejewski dne 24.7.2019 5
Pełny komfort zakupu z możliwością śledzenia dostawy. Montaż łatwy, chociaż pracochłonny. Najważniejsze, że wszystkie elementy pasowały i nie zabrakło żadnego detalu. Stół prezentuje się świetnie- właśnie o taki mi chodziło. Łatwość składanie i przemieszczania. Jestem bardzo zadowolony z dostawy - szkoda tylko, że nie ... [číst dále]otrzymałem w promocji rakietek razem ze stołem. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 16.7.2019 5 Varianta: umbra/zelená
Perfekte Tischtennisplatte für draußen
de od Josef Wrulich dne 5.4.2019 5
Sehr stabil, sehr gut verarbeitet, gute Beratung im Shop.

Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 (speciální nabídka) příslušenství - naše doporučení:

1 097,00 Kč 821,00 Kč
1 096,00 Kč 960,00 Kč
69,00 Kč 55,00 Kč
74x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.800.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 74 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Venkovní tenisové stoly
1
Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10 (speciální nabídka)
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
20 970,00 Kč
18 093,00 Kč
2
Stůl na stolní tenis Sponeta S5-73e
Venkovní tenisové stoly ▸ Sponeta Venkovní tenisové stoly
13 700,00 Kč
11 778,00 Kč
3
Venkovní stůl na stolní tenis Kettler Axos 1
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
10 157,00 Kč
8 950,00 Kč
4
Stůl na stolní tenis Sponeta S4-73e/S4-70e
Venkovní tenisové stoly ▸ Sponeta Venkovní tenisové stoly
13 453,00 Kč
10 131,00 Kč
5
Venkovní stůl na stolní tenis Kettler Axos 1
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
10 157,00 Kč
9 033,00 Kč
6
Stůl na stolní tenis Sponeta S3-46e/S3-47e
Venkovní tenisové stoly ▸ Sponeta Venkovní tenisové stoly
10 131,00 Kč
9 417,00 Kč
7
Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
19 191,00 Kč
17 269,00 Kč
8
Stůl na stolní tenis Sponeta S4-73e/S4-70e
Venkovní tenisové stoly ▸ Sponeta Venkovní tenisové stoly
13 453,00 Kč
10 131,00 Kč
9
Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 4
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
13 700,00 Kč
12 327,00 Kč
10
Stůl na stolní tenis Sponeta S6-80e/S6-87e
Venkovní tenisové stoly ▸ Sponeta Venkovní tenisové stoly
30 172,00 Kč
22 760,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 41x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
74x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz