Více než 2.617.664 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 63.219 výrobků
model 2018

Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6

č. výrobku 7177-900
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (138)
138 Hodnocení zákazníků
4.78 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
ovládání
mobilita
hra
stabilita
Většinu stolů na stolní tenis z našeho sortimentu lze sklopit. Je tedy možné stoly uložit tak, aby zabíraly co nejméně místa. Manipulaci usnadňuje sklápěcí mechanismus s jednoduchým ovládáním a nízké těžiště. Díky tomu je stůl na stolní tenis obzvláště odolný proti převržení.
Možnost pohodlného posouvání stolu na stolní tenis často závisí na počtu a průměru transportních koleček. Doporučujeme stoly s velkými pogumovanými dvojkolečky. Ty mohou pohodlně přemísťovat malí i velcí.
Vlastnosti hry jsou určovány hlavně odrazem míčku. Čím je deska tenisového stolu silnější a konstrukce odolnější proti zkrutu, tím výše a rovnoměrněji se odrážejí míčky. K hodnocení komfortu při hře patří i antireflexní povrch desky a možnost individuálního tréninku (tzv. playbacková poloha), stejně jako integrované držáky na pálky a míčky.
Rovnost a stabilitu propůjčují stolu na stolní tenis odolná konstrukce s masivními nohami a příčné výztuhy. Přihlíží se i k vlastnostem desky, tloušťce profilového rámu, k vybavení válečkovými brzdami a celkovému zpracování. Vysoká stabilita zlepšuje herní vlastnosti, prodlužuje životnost stolu a zvyšuje bezpečnost při hře - zejména pro děti.
 • Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6 Obrázek výrobku
 • Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6 Obrázek výrobku
 • Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6 Obrázek výrobku
 • Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6 Obrázek výrobku
 • Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6 Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
Dosud
16 445,00 Kč
Nyní
13 799,00 Kč
16%
Ušetříte
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
stůl na stolní tenis hliníková sendvičová deska
Teaser Icon
tloušťka desky 22 mm
Teaser Icon
použití Outdoor
Teaser Icon
konstrukce profilového rámu 35 mm
Stručný popis: Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6
Model venkovního tenisového stolu Outdoor 6 je obzvláště vhodný pro rodiny, disponuje těmi nejnovějšími vychytávkami firmy Kettler, se kterými zažijete ještě více zábavy při hře.

Detaily výrobku: Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6

 • model 2018 info
 • stůl na stolní tenis - Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6:
  • hliníková sendvičová deska 22 mm
  • barva: šedá
  • antireflexní povrch
  • konstrukce profilového rámu 35 mm
  • odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • sklopný
  • možnost hry jednoho hráče
 • podstavec - Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6:
  • zabudovaný transportní vozík
  • transportní kolečka
  • bezpečnostní brzda
 • příslušenství - Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6:
  • zabudovaný držák na pálky
  • pevně instalovaná síť
  • síťka je součástí dodávky
 • bezpečnější a komfortnější sklápěcí mechanismus, pro jehož ovládání postačí jedna ruka
 • úložný box až pro 10 pingpongových míčků umístěný v každé polovině hrací desky
 • dvojitá kolečka Offroad pro pohodlné přemístění stolu, vhodná i pro nerovný povrch
 • rozměry po sestavení - Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6: (d) 274 cm x (š) 152.5 cm x (v) 76 cm
  sklopený - Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6: (d) 68 cm x (š) 183 cm x (v) 165 cm
 • Made in Germany

Popis: Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6

výsledek testu T-Fitness (Info)
ovládání
mobilita
hra
stabilita

Německá kvalita s praktickými doplňky

Venkovní stůl na stolní tenis Outdoor 6 je vybaven praktickým sklápěcím mechanismem (ovladatelný pouze jednou rukou), poskytující velmi komfortní a bezpečné rozložení hracích desek. Díky zabudovaným dvojitým kolečkům lze stůl umístit i na nerovný povrch.

Příslušenství určené i pro děti

Nová řada venkovních tenisových stolů je vybavena několika novými prvky, díky kterým zažijí především děti či mládež ještě více zábavy. Elastické pásky umístěné pod síťkou jsou vhodné pro uschování pingpongových pálek, bund či nápojových lahví či jiných potřebných pomůcek, které tak budete mít neustále po ruce. Na hrací desku je možné nainstalovat měkké chrániče hran. Efektivní ochranu zabraňující zranění zabezpečují kolečka potažena ochranným pláštěm. Do vestavěného zásobníku na míčky je možné uložit až 10 míčků, díky čemuž budete mít nejen účinnou úložnou plochu, ale kterou také oceníte, jelikož nebudete muset ztrácet čas při odbíhání pro sběr míčků.

Záruční podmínky: Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka deska
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
36 měsíce 5 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- -

Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6 Test a hodnocení:

4.78 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

cs od Cvejn dne 13.11.2016 5
Zakoupeny stul je velmi kvalitni,pro zrucneho cloveka do hodiny sestaven a pripraven ke hre(perfektni manual). Stul je velmi stabilni. S vyrobkem jsem spokojen, diky konstrukci hraci desky je odskok micku velmi dobry(mam srovnani i s ostatnimi outdorovymi stoly.) Mohu jen doporucit
de od Monika Gsell dne 12.5.2018 5
Das Aufbauen braucht ca. 2h und man muss zu zweit sein. Mit der Anleitung klappt das Aufbauen sehr gut. Das Zusammenklappen und Verschieben ist sehr einfach. Der Tisch ist sehr stabil und Das Spiel macht der ganzen Familie grossen Spass.
pl od Anonym dne 9.4.2018 5
Jerzy- 09.04.2018 Zakupiony stół do pin-ponga Outdoor 6 Kettler spełnia w 100% moje oczekiwania. Solidnie wykonany, nieskomplikowany montaż,regulacja poziomowania, stabilna konstrukcja, hamulce blokujące koła.Bardzo dobre odbicie piłeczki, płynnie daje się składać i rozkładać,bardzo przydatna jest pozycja ... [číst dále]do gry w pojedynkę. Długo przebierałem w ofertach i mimo że za te pieniądze mogłem kupić z pokrowcem i rakietkami (np.Sport 300S)jestem zadowolony z wyboru. Jedyny mankamencik polegał na tym że dzieci musiały poczekać do następnego dnia na test z powodu braku chyba ośmiu podkładek, akurat nie miałem aluminiowych. Przesyłkę odebrałem w stanie nienaruszonym. [zobrazit méně]
de od Julia Sult dne 14.12.2017 5
Die Tischtennisplatte Outdoor 6 macht einen sehr hochwertigen Eindruck und ist top verarbeitet. Der Aufbau braucht ein bisschen Zeit, war aber dank der guten Beschreibung problemlos mit einer Person möglich. Nur beim Einsetzen der eigentlichen Platten braucht man zwei Personen. Würde ich wiederkaufen, der Preis schei... [číst dále]nt mir angemessen zu sein. [zobrazit méně]
nl od Anonym dne 27.6.2017 4
De tafeltennistafel voldoet aan onze verwachtingen. Het in- en uitklappen van de tafel is inderdaad heel gemakkelijk. Dat wil zeggen dat onze kinderen de tafel zelf kunnen klaarzetten om te spelen. Op een oneffen ondergrond staat de tafel toch stabiel. Tevreden over de aankoop. Tot nu toe hebben we nog geen nadelen ond... [číst dále]ervonden. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 19.6.2017 5
Die Tischtennisplatte ist qualitativ hervorragend. Die angegebene Montagezeit wird - trotz guter Anleitung - wohl erst annähernd erreicht, nachdem man ca. 10 Montagen durchgeführt hat.
de od Anonym dne 18.6.2017 5
Sehr gut verarbeiteter Tisch, der mit der Anleitung einfach und in der angegebenen Zeit zusammensetzbar war. Einfach ist die Handhabung zum Zusammenklappen und Herumrollen.
fi od Miika dne 25.5.2017 5
Jämäkkä pöytä ja helpohko koota. Toimitusaika oli 1,5 vkoa ja olemme olleet tyytyväisiä tuotteeseen. Suomen kaupoissa vastaavanlainen n. 30 prosenttia kalliimpi.
de od Anonym dne 12.5.2017 5
Die Platte läst sich zu zweit gut aufbauen und macht einen sehr stabilen Eindruck. Allein die Kunststoffschlägerhalter an der Seite sind etwas wackelig.
de od Anonym dne 1.5.2017 5
Die Preisdifferenz gegenüber Outdoor 4 lohnt sich, wegen des einfachen Auf- oder Zuklappen durch eine Person.
fr od Guerne Francis dne 18.4.2017 5
Table de tennis de table fonctionnelle et solide pour des activités sportives de qualité dédiée à des amateurs. Construction robuste. Bonne mobilité.
de od Baumgartner Wolfgang dne 9.1.2017 5
toller Tischtennistisch, bestens geeignet für die Benützung im Freien, beim Aufbau müssen mindestens 2-3 Personen zusammen helfen; Zusammenbau: Es wären von Vorteil wenn die Schrauben, Zubehörteile numeriert in Säckchen abgepackt sind.
dk od Anonym dne 28.8.2016 4
Bordet fungerer godt, og vi er rigtig glade for det. Dog er der et par irriterende punkter, som trækker ned. 1. Når bordet slås ud låser pladen i position ved nettet. Da det er et udendørs bord ville jeg forvente, at pladen "klikkede" ind i fast position inde ved nettet, men der kan være op til 1 cm forskel på... [číst dále] de to pladers højde, som vi så må justere ved at lægge noget under hjulene ved den laveste plade. Det ville være godt, hvis der havde været en nem justeringsmulighed! 2. I hvert hjørne af bordet sidder nogle beskyttelseshjørner, så hverken spillerne eller bordet beskadiges, hvis noget eller nogen rammer hjørnet. Disse brikker falder konstant af, når bordet slås sammen, og vi skal hele tiden være opmærksomme på, om vi har alle 4 hjørnebrikker. Ellers er det et godt bord. Det er enkelt at klappe bordet op og ned, og boldene hopper fint fra pladen. Boldmagasinerne er praktiske, mens batholderne på siden af bordet vel kun kan bruges til udendørs "gummibat", når bordet altid står ude. Vi har valgt at give bordet 5 stjerner, da det opfylder vores behov som havespillere, men med de nævnte ulemper, skulle det måske have haft 4!? [zobrazit méně]
de od Tamara dne 27.7.2016 5
Qualitativ sehr hochwertiger Tisch. Aufbau hat gute 2h gedauert, ging aber soweit gut und es waren alle Teile vorhanden. Für die Montage der Platte muss man zu zweit sein. Das Produkt macht Spass und die Einhandbedienung ist ebenfalls eine tolle Sache.
de od Anonym dne 26.6.2016 5
1a Tisch Top
de od Anonym dne 6.6.2016 4
Ich bin mit der Tischtennisplatte bis auf Kleinigkeiten sehr zufrieden. Positiv: macht einen stabilen Eindruck. lässt sich gut spielen. sehr gute Handhabung auch durch meinen Sohn. praktische Ballbox und Aufbewahrung für TT-Schläger. Negativ: - Aufbauplan nicht immer gut verständlich. - deutlich spürbar... [číst dále]e Kante an der hinteren Linie zur Mitte hin zunehmend. Der Ball springt dort in unerwartete Richtung, wie ein "echter" Kantenball. Deshalb Abwertung auf 4 Punkte. - Bremswirkung der Radbremse gering. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 6.6.2016 5
Der Tisch Outdoor 6 ist sehr robust und lässt sich leicht auf- und abbauen. Die Rollen laufen leicht, auch auf nicht ganz ebenen Boden.
fi od Heli dne 30.5.2016 5
Rakenteeltaan tukeva ja laadultaan hyvä, vastaa täysin odotuksiamme
fi od Anssi dne 1.5.2016 5
Pöytä on tukeva ja loistava pelata. Kääntömekanismi on helppokäyttöinen. Suosittelen
de od Hauri dne 19.4.2016 5
Perfekter Tisch, würde ich jederzeit wieder kaufen.
de od Sigrid dne 1.4.2016 5
alles bestens, Aufbau einfach, gute Beschreibung,super Produkt
de od Anonym dne 29.3.2016 5
Hochwertiger Tisch. Sehr gute Aufbauanleitung.
it od Chiodelli dne 30.9.2015 5
Fantastico
de od Matthias Vögeli dne 29.9.2015 4
Sehr gutes Preis-Leistungsverhältnis. Genügt den Ansprüchen von ambitionierten Hobbyspielern vollauf. Gute Verarbeitung, solide und schnell verschiebbar. Die Feststellbremse könnte etwas solider sein, hat jedoch keinerlei Einfluss auf die Bespielbarkeit sondern ausschliesslich auf das "Parkieren". Auch die Plastikt... [číst dále]eile zum Schutz der Ecken lösen sich beim Verschieben bisweilen. Abdeckhülle als Option empfehlenswert. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 17.7.2015 5
das man in polen kostenlos bekommen kann ,es ist einfach spitze....ich spiele schon jeden tag draussen und mache keine gedanken,das mir die platte kaputt geht ....ich bin mehr als zufrieden
de od Anonym dne 14.7.2015 5
sehr gut verarbeitete Tischtennisplatte, leichte Einhandbedienung. Für den Outdoorbereich hervorragend geeignet. Durch die Rollen schnell auf anderen Standort verschiebbar.
dk od Mette dne 6.7.2015 5
Super bordtennisbord. Yngste søn på 10 kan sagtens selv "åbne/lukke" bordet
de od Anonym dne 15.6.2015 5
Super Platte
de od Horst Meyer dne 12.5.2015 5
Optisch und qualitativ hervorragende TT-Platte. Ist jeden Cent wert und Montage geht wirklich schnell.
de od Anonym dne 28.5.2013 4 model: 7176-600
Verpackung und Versand waren in Ordnung. Aufbau relativ einfach. Man muss allerdings die Gebrauchs-und Montageanleitung genau studieren. Aufbau bis zur Plattenmontage durch eine Person möglich. Zur Plattenmontage unbedingt eine zweite Person zum Halten notwendig !! Keine Chance auf Alleinmontage.
de od Roland Bogner dne 7.5.2013 5 model: 7178-600
Vollsten zufrieden! Super Wahre. Jeder zeit Bereit führ ein neue Geschäft.
de od A.Marker dne 2.5.2013 5 model: 7178-600
Tolle Tischtennisplatte, stabil u. gute Verarbeitung. Hatten vorher ein "günstigeres no-name Exemplar" - nicht vergleichbar. Jederzeit wieder.
de od Anonym dne 25.4.2013 5 model: 7177-600
Eine super tolle Tischtennisplatte. Wir haben viel Spaß damit.
de od Rainer Schroff dne 23.4.2013 5 model: 7178-600
Bin mit der Qualität der Tischtennisplatte sehr zufrieden.
de od Christian Zocher dne 23.4.2013 4 model: 7178-600
Ich habe mich nach langer Überlegung für die Kettler Outdoor-Tischtennisplatte Champ 5.0 entschieden, da ich eine stabile Platte wollte. Diesen Anspruch erfüllt die Platte, auch wenn ich mir bei diesem Preis teilweise etwas weniger Plastik gewünscht hätte. Auch sind die Verstrebungen und Übergänge an einigen Ste... [číst dále]llen nicht ganz "nathlos", was mich doch etwas stört. Der Aufbau war wie von einigen anderen Käufern beschrieben eine Herausforderung und wir waren mit 4 versierten Handwerkern ziemlich genau 1,5 Stunden beschäftigt, bis die Platte stand. Die Platte wurde schon recht häufig benutzt und erfüllt bisher die Erwartungen. Geringe Abstriche gebe ich für das viele Plastik und den teilweise etwas hakligen Abbau der Platte nach Benutzung. [zobrazit méně]
de od Armbruster dne 22.4.2013 4 model: 7176-600
Der Plan dürfte etwas ausführlicher beschrieben sein. Vor allem die Schrauben sollten in Originalgröße abgebildet sein um Verwechslungen zu vermeiden. Die Qualität der Tischtennisplatte ist aber super. Schnell aufklappbar bzw. zusammenklappbar.
de od Bulling Rolf dne 16.4.2013 5 model: 7177-600
sehr gute Verarbeitung und standfest
de od Anonym dne 14.4.2013 5 model: 7178-600
Sehr stabile und komfortable, aber nicht ganz einfach aufzubauende Tischtennisplatte.
de od Schmon dne 1.4.2013 5 model: 7178-600
Stabile Platte mit leichtgängigen Rollen. Allerdings ist die Zeitangabe für den Aufbau zu gering. Gerne wieder.
de od Anonym dne 31.3.2013 5 model: 7178-600
Sehr stabile Tischtennisplatte von hoher Qualität. Aufbau jedoch etwas kompliziert und umfangreich.
de od Dinges dne 18.3.2013 5 model: 7178-600
Absprachegemäße Lieferung, gute tel. Berartung, sehr gutes Produkt.
de od Claus Otto dne 18.3.2013 4 model: 7178-600
sehr gute Tischtennisplatte, allerdings man braucht viel Zeit und einen Partner, um sie aufzubauen.
de od Daniela Rattelsdorfer dne 12.3.2013 5 model: 7177-600
Der Artikel ist super. Sehr stabil und wertig gebaut. Der Aufbau dauert einige Zeit, ist aber zu zweit machbar.
de od Christina dne 10.3.2013 5 model: 7177-600
Top Tischtennistisch! Für den Zusammenbau haben wir ca 1 1/2 Stunden benötigt - war nicht schwierig - sehr sehr stabil gebaut - super Design - ich bin wirklich begeistert!! Ich konnte wirklich nichts negatives entdecken. Preis und Qualität stimmen.
de od Anonym dne 7.3.2013 5 model: 7178-600
Super tolle, hochwertige und stabile Tischtennisplatte. Sehr zu empfehlen!
de od Mayerhofer Melanie dne 21.2.2013 5 model: 7178-600
Wir haben sehr viel Freude mit dem Tischtennistisch. Wie in der Beschreibung beschrieben, hervorragende Verarbeitung sehr stabil und um den Preis wirkliche sehr zu empfehlen. Besten Dank auch für die schnelle Lieferung. Liebe Grüsse
de od Karl Heinz Lanig dne 3.2.2013 5 model: 7178-600
alles Bestens
es od Pedro Sala Puche dne 1.10.2012 5 model: 7178-600
Muy buenas sensaciones. Gran calidad del tablero. Su estructura es bastante rígida lo que permite disfrutarla al máximo. El montaje no ha sido demasiado dificultoso. Sin duda la recomendaría.
fi od Timo Hällfors dne 13.9.2012 5 model: 7178-600
Hyvä pöytä, helppo kasata
dk od Hanne Nørgaard dne 12.9.2012 5 model: 7176-500
Mit køb af Kettler Bordtennisbord, Match 5,0 outdoor, har i den grad levet op til forventningerne. Det er blevet brugt flittigt i 2 år,af børn og voksne, har stået ude i regn og sne, været væltet utallige gange under storm, og ser stadig ud som nyt. Det kan absolut anbefales!! Desuden var levering var hurtig og p... [číst dále]roblemfrit [zobrazit méně]
nl od R de Haan dne 12.9.2012 5 model: 7178-600
Perfecte outdoor tafeltennis tafel van Kettler. Het heeft een stevige constructie en is makkelijk op te klappen en te verplaatsen. Een echte aanrader. Het monteren was wel een klus waar je met 2 man een paar uur mee bezig bent.
no od Frank Lorentzen dne 11.9.2012 5 model: 7178-600
Meget bra bord, og mange er fornøyde med det. Så langt godt fornøyd
en od nilesh dne 11.9.2012 4 model: 7176-600
great service-even with the hiickup of first table being damaged in transport. lovely table kids now spend most there time playing tt
en od Philippa Rogers dne 11.9.2012 5 model: 7176-600
I recently bought the Kettler Match Outdoor 5.0 as a gift. I couldn't have been more pleased with the service. I had my concerns with buying something like this from overseas but customer service was very helpful and put my mind at ease. The product was considerably cheaper than buying the same product in the UK. It ar... [číst dále]rived in perfect condition, assembly was time-consuming but I think that's the norm. Delivery was exceptional too - providing a specific 1hr timeslot of our choosing which meant it was delivered right on schedule the morning of the birthday in question. All in all great service! [zobrazit méně]
nl od Peter Perebooms dne 11.9.2012 5 model: 7176-600
prima product, snel geleverd, goede prijs/kwaliteit verhouding
it od Anonym dne 11.9.2012 5 model: 7176-600
prezzo buono e consegna veloce
it od MARCO dne 10.9.2012 5 model: 7178-600
ottimo acquisto
fr od Alexandru Mares dne 10.9.2012 4 model: 7178-600
Bonne table de ping-pong, résistante à la pluie, bonne qualité de la planche, facile de manipulation.
it od Gotthard Kofler dne 10.9.2012 5 model: 7178-600
un ottimo prodotto con un buonissimo prezzo
no od Björn Fiedler dne 10.9.2012 5 model: 7178-600
Veldig fint og stabilt bordtennisbord. Ble en gang tatt av vinden og da løsnet seg en forbinding men fikk fikset det og har fortsatt stor glede med bordet.
dk od Torben Bork dne 10.9.2012 4 model: 7178-600
Et perfekt bord som bare fungerer efter hensigten. Bordet har stået i en åben carport i lidt over et år, og det er stadig som nyt. Nedsænkning af pladerne og nettets opstramning er til UG. Det anbefales af der købes det originale overtræksbeslag til bordet som iøvrigt også er af fremragende kvalitet.
it od FEDERICO BRUNETTI dne 10.9.2012 5 model: 7178-600
Molto valido e ben costruito, pratico da usare
dk od Kristian Funding Andersen dne 10.9.2012 5 model: 7178-600
Godt solidt bord der er nemt at folde ud og ind
dk od Søren Ølund Friis dne 10.9.2012 5 model: 7178-600
Rigtig god kvalitet. Lever fuldt ud op til forventningerne
it od Italo Annarelli dne 10.9.2012 5 model: 7178-600
Bellissimo, l'unica pecca il sistema di chiusura, bisogna essere in due.
dk od Anonym dne 10.9.2012 5 model: 7176-600
Godt bord til en fornuftig pris
dk od Bente Schjoldager dne 10.9.2012 5 model: 7177-600
god overflade,let at slå op og ned.Let flytbart.
it od Anonym dne 9.9.2012 5 model: 7178-600
eccellente
fr od GENEVIEVE MALDONADO dne 9.9.2012 5 model: 7178-600
Cette table est tout simplement parfaite pour une utilisation "outdoor". De plus, elle a toute les qualités d'une table de compétition. Enfin, elle se déplie et replie avec une très grande facilité.
dk od Mogens Werner Grøndahl dne 9.9.2012 5 model: 7178-600
Super kvalitet og fantastisk service. Kan klart anbefales.
it od Volker Frank dne 8.9.2012 5 model: 7178-600
Il tavolo e favoloso.... e' molto stabile
fr od Francois BOVIS dne 8.9.2012 4 model: 7176-600
produit d'extérieur qui est de solidité correcte, bonne tenue des plateaux dans le temps, mode "fermé" assez pratique pour réduire les manipulations et l'encombrement, désign agréable.
fr od Estelle Salvadé dne 8.9.2012 4 model: 7177-600
Très bon matériel, solide. Mais montage pas évident.
it od Ugo GENTILINI dne 7.9.2012 5 model: 7178-600
eccellente sia la qualità del tavolo sia il meccanismo di apertura/chiusura che consente di fare tutto anche da soli. Qualche piccola imperfezione nella verniciatura del piano.
it od FRANCESCO dne 7.9.2012 5 model: 7178-600
Ottimo tavolo da ping pong, prezzo adeguato al livello di qualità del tavolo.
it od Anonym dne 7.9.2012 5 model: 7178-600
Eccellente prodotto
it od Modi Stefano dne 7.9.2012 4 model: 7178-600
Bel prodotto tutto ok
it od alberto roccatelli dne 7.9.2012 5 model: 7178-600
Il servizio è stato ottimo. Il tavolo è molto buono, ma il montaggio è lungo e complicato.
fr od Anonym dne 6.9.2012 4 model: 7178-600
Apres 9 mois d'utilisation, table robuste, et stable. bonne tenue au soleil. Je conseille ce produit
fr od Angelo MIGLIORE dne 6.9.2012 4 model: 7178-600
Sur table de Ping pong un peut difficile à monter.
es od Tomas Pulido Manjón dne 5.9.2012 5 model: 7178-600
Después de un montaje un poco complicado, la mesa es estupenda y la utilizo mucho, tanto para jugar sólo como acompañado.
de od Jochen Raßfeld dne 5.9.2012 3 model: 7176-600
Gute Qualität der Platte selber ! Allerdings: - Die Kunststoff-Umrahmung ist billig und bereits beim Transport mehrmals gebrochen - Mehrere Gelenk-/Verbindungsteile sind aus Kunststoff und werden voraussichtlich ebenfalls schnell kaputt gehen.
es od ALICIA SOUSA AROCA dne 5.9.2012 5 model: 7178-600
ES UNA MESA DE GRAN CALIDAD. MERECE LA PENA TENERLA.
de od Angela Landler dne 3.9.2012 5 model: 7176-000
Gutes Preis-/Leistungsverhältnis - die Qualität der TT-Platte ist sehr gut.
de od Ilse Maria Tschernuter-Meixner dne 2.9.2012 5 model: 7178-600
Ist sehr einfach handzuhaben, auch alleine, rollt gut, steht stabil, sehr angenehme Spieleigenschaften
de od Pascal Ruoss dne 1.9.2012 5 model: 7176-600
Super Tisch, jedoch der Aufbau ist nicht zu unterschätzen...!
de od Thomas Daubenspeck dne 29.8.2012 5 model: 7176-600
Die Tischtennisplatte ist als Outdoor Spiel- und Trainigsgerät eine Klasse für sich. Das Preis- Leistungsverhältnis stimmt hier perfekt. Weder Extreme Hitzegrade dieses Jahres noch Kälte haben dem Produkt schaden können. Keine Risse, kein Farbverlust, kein Schaden an der Unterkonstruktion, sondern Funktionalität ... [číst dále]wie am ersten Tag. Unbedingt empfehlenswert! [zobrazit méně]
de od Benedikt Binotto dne 29.8.2012 5 model: 7178-000
Sehr gutes Preis-Leistungsverhältnis!
de od Markus Wespi dne 28.8.2012 5 model: 7176-600
Sehr gutes Preis-Leistungs-Angebot Toller TT-Tisch
de od Gabriela Baltensperger dne 28.8.2012 5 model: 7176-000
Sehr guter Tisch.
de od Caterina Smilari dne 28.8.2012 5 model: 7176-600
einwandfreie Qualität, einfache Handhabung
de od Martin Imobersteg dne 28.8.2012 5 model: 7177-600
Funktioniert perfekt!
de od Michael Meissner dne 28.8.2012 5 model: 7176-600
Top Qualität des Artikels. Fairer Preis. Freundliche und kompetente Telefonauskunft bei der Bestellung. Prompte Lieferung
de od michael cahans dne 28.8.2012 5 model: 7176-600
Super Artikel. Solide verarbeitet, stabil und gut im Handling. Aufbauanleitung jedoch ein bisschen kompliziert aber machbar.
de od Anonym dne 27.8.2012 2 model: 7176-500
Tisch und Fahrgestell sind sehr gut. Das Netz sehr unhandlich zum spannen. Bei uns ist die Netzschnur bereits gerissen.
de od Sonja Vanik dne 27.8.2012 5 model: 7176-600
Alles super geklappt. Macht irre viel Spass
de od Anonym dne 27.8.2012 5 model: 7176-500
Der Tischtennistisch ist einfach nur klasse!
de od Familie Grossenbacher dne 27.8.2012 5 model: 7178-000
Wir sind sehr zufrieden mit dem Tischtennistisch Champ 5.0 Outdoor. Eine stabile Ausführung
de od Anonym dne 27.8.2012 5 model: 7176-600
Hohe Qualität, Material und Verarbeitung 1a
de od Dr R.Raith dne 27.8.2012 4 model: 7176-000
Artikel entspricht vollstaendig Beschreibung im Katalog. Zusammenbau etwas kompliziert auf Basis der beiliegenden Beschreibung, aber wesentliche Erleichterung durch internet Beschreibung ****
de od Thomas Fröhlich dne 27.8.2012 5 model: 7177-600
Hervorragender Tisch, kann ich nur weiterempfhelen
de od nahuel dne 27.8.2012 3 model: 7176-600
Aufbauanleitung gehört definitiv überarbeitet, Tisch ist in Ordnung, auch wenn die Rohre stabiler sein könnten
de od Anonym dne 27.8.2012 5 model: 7178-600
super Tisch, zeigt noch absolut keine Verschleißspuren
de od Anonym dne 27.8.2012 5 model: 7176-600
Guter Preis, prompte Lieferung und Top Qualität
de od Harald Groll dne 27.8.2012 5 model: 7177-600
super
de od Anonym dne 26.8.2012 5 model: 7176-600
de od Anonym dne 26.8.2012 5 model: 7176-600
prompte Lieferung, rasche Erledigung einer Reklamation
de od J. Wollmann dne 26.8.2012 5 model: 7177-600
Toller Tisch, sehr stabil und gut verarbeitet. Montagezeit aber etwas länger als angegeben
de od Norbert prager dne 26.8.2012 5 model: 7178-600
Stabil, gut verarbeitet, passt.
de od Roland Marchler dne 26.8.2012 5 model: 7176-600
super leicht aufzustellen (schaffen unsere Kinder problemlos alleine)und sehr stabil
de od Anonym dne 26.8.2012 4 model: 7176-600
Anleitung ist nicht über alle Zweifel erhaben.
de od Zbinden dne 26.8.2012 5 model: 7176-000
Qualitativ hochwertiges Produkt mit praktischen Detailslösungen
de od Hermann Lischka dne 25.8.2012 5 model: 7176-600
Auftrag wurde zur vollsten Zufriedenheit abgewickelt
de od Anonym dne 25.8.2012 5 model: 7178-600
Leicht aufzustellen und herum zu fahren, stabil, nichts wackelt oder sperrt sich. Tisch bespielt sich gut und ist trotzdem nicht schwer oder bulky. Kinder können den Tisch gut auf- und abbauen.
de od Antje Wiesner dne 25.8.2012 5 model: 7177-600
Sehr schöne TT-Platte, Super Verarbeitung, leicht zusammen zu llappen
de od Hannes Bruckmeier dne 25.8.2012 5 model: 7176-000
Die Tischtennisplatte ist sehr robust und trotzt auch Witterungseinflüssen. Bis jetzt funktioniert alles einwandfrei, obwohl alles schon etliche Mal auf- und abgebaut wurde. Somit gibt es an der Qualität bis jetzt nichts auszusetzen. Daher gibt es fünf Sterne.
de od Anonym dne 25.8.2012 5 model: 7178-600
Super Produkt
de od Ingrid Brüchert dne 24.8.2012 5 model: 7176-500
Super bin voll zufrieden
de od Dr. Ansgar Raschke dne 24.8.2012 4 model: 7176-600
Für uns die ideale Platte. Sehr gutes Material, hochwertige Verarbeitung. Auch nach über einem Jahr noch in sehr gutem Zustand. Erfüllt seinen Zweck optimal. Ich würde den TT-Tisch in jedem Fall wieder kaufen. Der Zusammenbau der Einzelteile ist sicherlich sehr gut durchdacht und beschrieben. Aber so ein Zusammenba... [číst dále]u kann sich schon hinziehen und ist einfach lästig. Daher ist der eine Stern abgezogen. [zobrazit méně]
de od Jarec Anton dne 24.8.2012 5 model: 7176-000
ok sehr gut
de od schwanki dne 24.8.2012 4 model: 7176-000
Kettler Tischtennistisch Match 5.0 Besonders lobenswert ist, dass auch mein Sohn den Tischtennistisch mit ein paar Handgriffen alleine aufstellen kann. Er ist stabil und gut verarbeitet. Die auf der Seite angebrachte Halterung für Schläger und Bälle ist zudem sehr praktisch. - Das Zusammenbauen des Tisc... [číst dále]hes ist allerdings etwas schwierig und zeitintensiv und man sollte unbedingt zu zweit arbeiten. Im Großen und Ganzen ist er ein sehr guter und schöner Tisch. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 24.8.2012 5 model: 7176-600
sehr stabil und absolut outdoortauglich
de od Kovacic Monika dne 24.8.2012 5 model: 7178-600
Eine tolle Sache der Tischtennis. Die Kinder haben die größte Freude daran. Danke.
de od Wild Gerald dne 24.8.2012 5 model: 7178-600
alles perfekt, Kettlerqualität
de od Martin H. dne 24.8.2012 5 model: 7176-600
Sehr robuster und hochwertiger Tisch zu einem äußerst attraktiven Preis. Absolute Kaufempfehlung!
de od Anonym dne 24.8.2012 4 model: 7176-600
Sehr solide Freizeit-TT-Platte
de od Ralf Huwer dne 24.8.2012 4 model: 7178-600
Funktionell ist sie nicht so leicht zu bedienen. Für Kinder ist das runter klappen der Platten nicht geeignet. Alles andere ist einwandfrei, auf der Platte lässt es sich gut und leicht spielen.
de od M. Vogel dne 24.8.2012 5 model: 7177-600
Wir sind begeistert! Eine TOP Tischtennisplatte zu einem super Preis!
de od Imberger dne 24.8.2012 5 model: 7178-600
Hervorragende Tischtennisplatte. Uneingeschränkt zu empfehlen
de od Hartje Kornelia dne 23.8.2012 5 model: 7176-600
Stabil.leicht aufzubauen,übersteht den Winter auch im Carport ohne Probleme.
de od Anonym dne 23.8.2012 5 model: 7177-600
Sehr gute Qualität. Die Bauanleitung ist gut verständlich, trotzdem dauert es schon mehrere Stunden die Platte erstmalig zusammenzusetzen. Dann ist sie aber sehr gut klappbar und sehr gut zu rollen. Wir sind sehr zufrieden.
de od Andreas Walter dne 23.8.2012 4 model: 7178-600
Sehr hochwertige Tischtennisplatte! Preis/Leistung stimmt. Etwas umfangreicher im Aufbau.
de od Strohmaier dne 23.8.2012 5 model: 7176-600
Die Tischtennisplatte ist leicht zum Handhaben (Verschieben einfach zum Zu- und Aufklappen (auch von den Kindern (12 und 9 Jahre) alleine - sehr zu meiner Begeisterung Sieht immer ncoh wie neu aus steht aber auch immer wieder mal in der Garage und selten im Regen
de od Anonym dne 23.8.2012 5 model: 7178-600
sehr solide und wetterfest. Für den Aufbau waren alle Teile vorhanden und eine gute Beschreibung beiliegend.
de od Ralf Kirsche dne 23.8.2012 5 model: 7176-000
schnelle Lieferung alles OK. sehr gute Qualität.
de od Hartmut Werner dne 23.8.2012 5 model: 7178-600
Super , robuste Outdoor Tischtennisplatte, gute Qualität , einfache Handhabung und Umbau für Alleinspieler. Sehr zu empfehlen
de od Mueller dne 23.8.2012 5 model: 7176-600
Die Anleitung empfiehlt, beim Aufbau zu zweit zu sein. Das kann ich bestätigen! Ich habe es schließlich zwar auch alleine geschafft, aber man solle reichlich Zeit einplanen. Wer Gelegenheit hat, die Platte vorab einmal aufgebaut zu betrachten, sollte das tun. Man kann den Zeitaufwand für das Zusammenbauen dann sich... [číst dále]erlich verkürzen. Insgesamt eine gute Outdoorplatte! [zobrazit méně]
de od Anonym dne 23.8.2012 5 model: 7176-600
sehr gute Abwicklung, hatte eine Reklamation (Versandschaden) wurde schnell und unkompliziert gelöst.

Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6 příslušenství - naše doporučení:

1 096,00 Kč
od 1 096,00 Kč
1 349,00 Kč
54,90 Kč
předchozí modely
 • Match 5.0 Outdoor Table Tennis Table blue (2011)
 • Match 5.0 Outdoor Table Tennis Table gree (2010)
 • Champ 5.0 Table Tennis Table (2011)
 • Outdoor-table tennis table Champ 3.0 (2012/13)
 • Outdoor table tennis table Champ 5.0 (2013)
 • table tennis table Match 5.0 Outdoor (2012/13)
77x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.500.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 77 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Dobírka
Platba předem
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Venkovní tenisové stoly
1
Venkovní stůl na stolní tenis Kettler Axos 1
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
9 582,00 Kč
9 033,00 Kč
2
Cornilleau table tennis table Pro 510 Outdoor
Venkovní tenisové stoly ▸ cornilleau Venkovní tenisové stoly
3
Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 4
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
13 700,00 Kč
12 353,00 Kč
4
Stůl na stolní tenis Kettler Outdoor 10
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
19 191,00 Kč
16 499,00 Kč
5
Stůl na stolní tenis Sponeta S3-87e/S3-80e Joy
Venkovní tenisové stoly ▸ Sponeta Venkovní tenisové stoly
10 499,00 Kč
6
Stůl na stolní tenis Sponeta S5-73e
Venkovní tenisové stoly ▸ Sponeta Venkovní tenisové stoly
13 700,00 Kč
11 778,00 Kč
7
Cornilleau table tennis table Crossover 250 S Outdoor
Venkovní tenisové stoly ▸ cornilleau Venkovní tenisové stoly
8
Cornilleau table tennis table Crossover 400 M Outdoor
Venkovní tenisové stoly ▸ cornilleau Venkovní tenisové stoly
9
Stůl na stolní tenis Kettler OUTDOOR 6
Venkovní tenisové stoly ▸ Kettler Venkovní tenisové stoly
16 445,00 Kč
13 799,00 Kč
10
Cornilleau table tennis table Crossover 300 S Outdoor
Venkovní tenisové stoly ▸ cornilleau Venkovní tenisové stoly
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x NěmeckoBerlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
77x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz