Více než 2.722.379 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 65.350 výrobků
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
T-Fitness Vám nabízí
  • Evropská jednička v domácím fitness
  • Více než 2.600.000 spokojených zákazníků
  • Více než 6.000 fitness výrobků
  • 78 specializovaných obchodů
  • 75 vlastních servisních techniků
Fitness newsletter - offers - trends - innovations

 

Přihlašte se nyní a uplatněte Váš slevový kupón* v hodnotě ihned při nákupu zboží!

 

S naším newsletterem Vás informujeme každý měsíc o novinkách a trendech z oblasti fitness, dáváme tipy k úspěšnému a zdravému tréninku, představujeme zajímavé produkty a aktuální speciální nabídky. Rovněž Vás budeme zvát na různé události a akce. Naši čtenáři newsletterů dostávají e-mailem exkluzivní nabídky, slevové kupóny a také informace o akčním zboží ještě předtím, než se objeví v běžném prodeji. Tak můžete získat nějaký vhodný tip či výhodný nákup.

Náš newsletter je samozřejmě zdarma a je zcela nezávazný. Z odběru newsletterů se lze kdykoli odhlásit pomocí příslušného linku na konci e-mailu. Newsletter je v současnosti k dispozici pouze v anglickém jazyce. Přihlásit se k odběru newsletterů
 
Souhlasím, aby moje osobní údaje, tak jak stojí v prohlášení o ochraně osobních údajů, byly zpracovány k zaslání newsletteru. Tento souhlas mohu kdykoli odvolat.
 

 
* Slevový kupón obdrží každý nový odběratel newsletteru, okamžitě po přihlášení na této internetové stránce a po potvrzení aktivačního linku. Slevový kupón lze uplatnit při nákupu zboží v hodnotě nad . Nelze ho kombinovat s jinými slevovými akcemi či ho proplatit v hotovosti. Slevové akce se nevztahují na nákup knih.

Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz