Koupit Tacx Cyklistické válcové trenažéry u evropské jedničky v domácím fitness

Tacx válcové trenažéry jsou kvalitní výrobky vhodné k efektivnímu cyklistickému tréninku u Vás doma. Na interaktivním válcovém trenažéru je odpor vytvářen za pomoci počítače. Na trenažéru typu Basic se nechá/lze regulovat odpor regulovat pomocí páčky. Všechny válcové trenažéry disponují magnetickým brzdným systémem. číst dále
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Tacx válcové trenažéry jsou kvalitní výrobky vhodné k efektivnímu cyklistickému tréninku u Vás doma. Na interaktivním válcovém trenažéru je odpor vytvářen za pomoci počítače. Na trenažéru typu Basic se nechá/lze regulovat odpor regulovat pomocí páčky. Všechny válcové trenažéry disponují magnetickým brzdným systémem.

Autentický trénink u Vás doma - s Tacx válcovým trenažérem.

Válcový trenažér určený pro domácí užití je ideální při nepříznivém počasí. Jestliže kladete velký důraz na autentičnost, měli byste si zakoupit Tacx cyklotrenažér. A to z jednoduchého důvodu: Využijete propojení Vašeho kola s cyklotrenažérem Tacx. Cyklotrenažér bude namontován na zadní část kostry kola a Váš trénink může začít. Pohodlnější a individuálnější trénink už nemůže ani být.

Tacx cyklotrenažér, Tacx ergotrenažér a trenažér Tacx Virtual Reality - a jejich rozdíly:

Tacx válcový trenažér je nabízen v různých variantách. Nejjednodušší varianta je Tacx Cycletrainer / Hometrainer. U toho produktu lze manuálně nastavit odpor brzdného systému a to pomocí převodů. Mnoho sportovců využívá Tacx cyklotrenažér nejen pro domácí trénink, ale také na zahřátí před během.

Pokud je pro Vás důležitá přesnost nastavení během tréninku, měli byste si zakoupit Tacx ergotrenažér. Tacx ergotrenažér je vybaven počítačem. To umožňuje digitální nastavení odporu. Mimo jiné se Vám díky počítači ukazují na displeji důležitá data Vašeho tréninku, ujetá vzdálenost, doba atp.

Toužíte po změně během tréninku? Jestliže ano, potom Vám doporučujeme vybrat si trenažér typu Tacx Virtual Reality. Ten Vám nabízí možnost uživatelského rozhraní - sjetí realitických tras. Etapy jsou znázorněny vizuálně na Vašem počítačovém monitoru. Nezávisle na mapování tras (např. stoupání) obměňuje trenažér Tacx Virtual Reality také odpor brzdného systému. S trenažérem Tacx Virtual Reality se přiblížíte skutečnému tréninku.

Pro typ Tacx Hometrainer je v nabídce bezplatný videoplayer-software, díky němuž můžete sledovat filmy značky Tacx. Sloupcový diagram Vám během filmu znázorní, jak máte nastavit odpor či jak máte sjet horskou trasu.

Samozřejmě v našem sortimentu najdete klasické trenažéry značky Tacx, u kterého běží kolo na předním a zadním válci. Jako například oblíbený typ Tacx válcový trenažér Antares.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě