Více než 3.189.175 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 80.266 výrobků
model 2020/21

Taurus Commercial Hip Thrust

č. výrobku TF-NP10200
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (8)
8 Hodnocení zákazníků
4.63 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Výbava lavice pro cvičení s činkami se skládá z konstrukčního provedení (např. plochá lavice, šikmá lavice), kvality polstrování a vychytávek, jako je pult pro bicepsové zdvihy, transportní kolečka nebo přenášecí madla.
Dále mají některé lavice pro cvičení s činkami rozšířené tréninkové moduly, např. integrované nebo volné stojany na odkládání činek vč. souprav krátkých/dlouhých činek. Tréninkový komfort dobře vybavených lavic je velmi vysoký.
Toto kritérium přihlíží k možnostem přizpůsobení jednotlivých modulů trénujícím osobám. Při hodnocení se sledují i vlastnosti nastavovacích mechanismů. K větší variabilitě kondičního cvičení přispívá možnost nastavení. Správné úhly kloubů navíc optimalizují provádění pohybu a předcházejí chybnému držení těla.
Velká variabilita cviků je zajištěna množstvím možností, jak procvičovat různé tělesné partie. Nejlepších hodnot zde dosahují nastavitelné lavice pro cvičení s činkami s rozšířenými tréninkovými moduly.
Stabilitu lavice pro cvičení s činkami zajišťuje odolná konstrukce se silným rámem. Kromě toho se bere v potaz i vlastní hmotnost, plocha základny a povšechné zpracování. Stabilní lavice pro cvičení s činkami má nejen dlouhou životnost, ale bezpečně ustojí i intenzivní namáhání a má vyšší zatížitelnost.
Zavřít
Počet
Dosud
Naše cena
15 616,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • Rychlé dodání!
Dodání prostřednictvím UPS

Detaily výrobku: Taurus Commercial Hip Thrust

 • model 2020/21 info
 • Přístroj Hip Thrust v kvalitě pro fitness centra!
 • Taurus Hip Thrust → vydatný trénink pro pevné pozadí
 • praktická transportní kolečka: pro snadný přesun přístroje
 • silné ramenní polstrování pro pohodlný trénink
 • výškově nastavitelná zádová opěra
 • stabilita díky pogumovaným patkám
 • možnost kombinace s posilovacími gumami a doplňkovým závažím
 • max. hmotnost uživatele - Taurus Commercial Hip Thrust: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Taurus Commercial Hip Thrust: (d) 175 cm x (š) 69 cm x (v) 53 cm

Popis: Taurus Commercial Hip Thrust

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

Přístroj Taurus Hip Thrust: nejefektivnější přístroj pro vaše hýžďové svaly

S přístrojem Taurus Commercial Hip Thrust můžete trénovat své hýždě nadmíru efektivně. Při tréninku s přístrojem Hip Thrust se cíleně stimuluje svalstvo hýždí, zatímco zatížení zad zůstává minimální. Přístroje Hip Thrust nebo Glute Bridge navíc dokáží zlepšit funkci vašich chodidel, kotníků, kolen a dále svalstva kyčlů a trupu.

Pokud chcete mít prorýsovaná stehna a silné hýžďové svaly, je tento přístroj přesně tím pravým pro vás.

Jedno zařízení, mnoho tréninkových variant

Trénink s přístrojem Taurus Hip Thrust nabízí mnoho různých možností tréninku. Například můžete zařízení používat bez závaží, abyste měli jednoduše větší stabilitu při cvičení. S pomocí přídavných závaží můžete svůj trénink kdykoli přizpůsobit. K tomu se hodí například činky kettlebell, činkové kotouče, medicinbály nebo dlouhá činka. K bočním madlům můžete upnout posilovací gumy. Tím můžete zvýšit tréninkový odpor a postupně od jednoho tréninku k dalšímu zvyšovat stimulaci.

Stabilita ve všech polohách

Stabilní ocelová konstrukce zajišťuje vždy bezpečné ustavení přístroje. Díky gumovým patkám stojí zařízení při každém zatížení bezpečně a nikdy neklouže. Neklouzavá plocha zajišťuje bezpečnou adhezi i pro vaše nohy. Opěradlo je výškově nastavitelné a pohodlně polstrované.

Po tréninku můžete přístroj s minimálními prostorovými nároky uskladnit. Díky transportním kolečkům a praktické rukojeti můžete zařízení snadno postavit do svislé polohy a poté jej přesunout na jiné místo.

Záruční podmínky: Taurus Commercial Hip Thrust

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
6 měsíce

Taurus Commercial Hip Thrust Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.63 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

es od JOSE LUIS DOBLADO RIVAS dne 31.12.2020 4
El artículo, es de las mejores, por no decir, el mejor aparato para trabajar varios músculos del tren inferior, como glúteos ( Hip thrust), cuádriceps ( sentadilla Búlgara cerrada), y Femoral ( Curl Nórdico), de fácil montaje , aunque no trae herramientas. La única pega que le pongo, por ponerle una, es que el respaldo... [číst dále] de apoyo para la espalda, no se puede inclinar o mas bien regular para dar un grado de inclinación, cosa que espero en un futuro corrija la marca, y para las personas de baja estatura, aún en su posición mas baja, seria un poco incomodo de realizar la función principal para lo que se ha concebido el aparato, por ese motivo, no le otorgo las cinco estrellas. Puedes trabajar ejercicios con bandas elásticas, sacos búlgaros, Pull through para gluteos y un largo etc... En relación calidad/precio, no creo que encuentres otra mejor, por esto la recomiendo, vista una exactamente igual de la marca "ATX", y digo, exactamente igual, pero su precio oscila cerca de los 988€. Otra pega, seria, el tiempo que tardan en servir el producto, aunque entiendo que por los motivos excepcionales de la pandemia que acontece en estos momentos los repartos se retrasen bastante, cosa totalmente comprensible. en cuanto al empaquetado del material, aquí, si que le otorgo cinco estrellas, creo que pocas o ninguna empresa pone tanto ahínco o empeño en proteger sus productos para poder transportarlos con total garantía de que le llegara a sus clientes en perfecto estado. en cuanto al montaje, una sola persona es suficiente para poder montar en menos de una hora, eso si, las instrucciones, no vienen en castellano, pues o sabes ingles, o echas mano de tu agudeza o ingenio. Por lo demás, decir, con total seguridad que volver a comprar material en esta pagina. Feliz año nuevo! [zobrazit méně]
nl od Anonym dne 2.12.2020 4
Naar een paar weken zoeken eindelijk een goed apparaat voor mijn vrouw gevonden! Ze zat al heel te tijd te zeuren voor een goed been apparaat. Dank je wel voor de snelle levering Fitshop.
nl od Anonym dne 7.11.2020 5
Fijn apparaat om de benen mee te trainen
nl od Anonym dne 20.10.2020 5
Hip thrust was in de sportschool altijd al mijn favoriete oefening, nu kan ik hem ook thuis doen. Bedankt!
nl od Anonym dne 19.10.2020 5
Deze hiptrust is een mooie aanvulling op onze thuisgym. Goed in te stellen en van goede kwaliteit. Door de ophangpunten aan de zijkant kan je gemakkelijk ook elastieken eraan bevestigen om het zwaarder te maken.

Taurus Commercial Hip Thrust příslušenství - naše doporučení:

1 875,00 Kč
od 150,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 65 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Posilovací lavice
1
Taurus Fitness Hantelbank B930
Posilovací lavice ▸ Taurus Posilovací lavice
15 222,00 Kč
13 697,00 Kč
2
Posilovací lavice Bowflex 5.1S
Posilovací lavice ▸ Bowflex Posilovací lavice
12 486,00 Kč
10 922,00 Kč
3
Posilovací lavice darwin FB50
Posilovací lavice ▸ Darwin Fitness Posilovací lavice
7 792,00 Kč
6 228,00 Kč
4
Posilovací lavice Taurus Studio B950
Posilovací lavice ▸ Taurus Posilovací lavice
15 299,00 Kč
14 299,00 Kč
5
Bowflex SelectTech Bench 4.1
Posilovací lavice ▸ Bowflex Posilovací lavice
9 357,00 Kč
6
Posilovací lavice Taurus Design Line
Posilovací lavice ▸ Taurus Posilovací lavice
21 299,00 Kč
19 999,00 Kč
7
Posilovací lavice Taurus B450
Posilovací lavice ▸ Taurus Posilovací lavice
9 357,00 Kč
8
Posilovací lavice Darwin FB70
Posilovací lavice ▸ Darwin Fitness Posilovací lavice
9 357,00 Kč
9
Posilovací lavice Taurus Studio B990 F.I.D.
Posilovací lavice ▸ Taurus Posilovací lavice
18 299,00 Kč
16 999,00 Kč
10
NOHrD Bench Press Weight Bench
Posilovací lavice ▸ NOHrD Posilovací lavice
22 726,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz