Více než 2.740.395 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 65.588 výrobků
ergometer
Koupit

Taurus Ergometry


u evropské jedničky v domácím fitness
 • Cena
 • setrvačná hmotnost
 • Druh použití
 • Nízký nástup

Cena

Prosím zvolte požadované rozmezí cen.

Cenová stupnice

Cenové rozmezí

27427 68607
Vymazat filtr

setrvačná hmotnost

Kvalitu pohybu ovlivňují faktory jako hmotnost setrvačníku, materiál, konstrukční zpracování a převod. Naši fitness odborníci zohlednili všechny tyto zmíněné faktory týkající se kvality pohybu a rozdělili je.

V nabídce filtrování můžete zvolit kvalita pohybu a vybrat ergometr, který bude nabízet příjemný a kvalitní pohyb.

Kvalita pohybu

Vymazat filtr

Druh použití

Ergometry pro domácí použití jsou koncipovány pro využívání v soukromé sféře. Poloprofesionální ergometry jsou dimenzovány na delší dobu použití a mohou být rovněž využívány pro hotely, spolky a firemní posilovny. Pro profesionální nasazení v posilovně a velmi dlouhou dobu používání se nejlépe hodí ergometry ve studiové kvalitě. Poloprofesionální a profesionální ergometry se na základě vysoké kvality materiálu výborně hodí i pro domácí použití.

použití

Vymazat filtr

Nízký nástup

Nízký nástup umožňuje zvlášť lehké nasedání na ergometr a sesedání z něj. Nízký nástup doporučujeme zejména starším osobám nebo osobám s tělesným postižením.

Nízký nástup

Vymazat filtr
Tobi
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores

Zakoupit zboží z kategorie Taurus Ergometry

Ergometr/rotoped Z9 Taurus je absolutní raritou. Tento cyklotrenažér disponuje samostatným napájecím systémem! Jedinečná kombinace polohy sedu a možnosti nastavitelného odporu ergometru! Recumbent bike 10.5 a ergometr 10.5 jsou koncipovány pro profesionální použití. Elektronické indukční brzdy a kvalitní komponenty zaručují dlouhou životnost. číst dále down
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
K výbavě patří např. brzdný systém zajišťující příjemný tréninkový pohyb. Tréninkový počítač, přesné nastavení odporu a variabilita při kondičním cvičení vytváří dokonalou souhru stroje. Také transportní kolečka, držáky láhve s nápojem, měření tepu jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort, účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Stabilitu ergometru zajišťují odolná rámová konstrukce, vysoká hmotnost a bezpečné postavení. Stabilní ergometr má vyšší zatížitelnost. Rámy a řídítka se právě při vysoké intenzitě tréninku méně kývají, ergometr má celkově vyšší životnost.
K plynulému chodu přispívá vedle převodového poměru také setrvačná jednotka. Skládá se ze setrvačníku, středového ložiska, kuličkových ložisek atd. Čím plynulejší je chod, tím šetrnější je trénink ke kloubům.
Ergonomická konstrukce ergometru předchází příznakům únavy a chybnému fyziologickému držení těla. Dobrou ergonomii zajišťují detaily jako možnost nastavení sedla a řídítek, nízký nástup, vzdálenost pedálů a obecná konstrukce stroje.
Počet výrobků na straně:
Strana

Ergometry Taurus k zakoupení – maximální výkon při kardio cvičení

Ergometry Taurus jsou extrémně stabilní a designově propracované stroje pomáhající uživateli zredukovat váhu, zlepšit kondici nebo zvýšit výkon. Široká nabídka od klasických ergometrů, až po horizontální ergometry, cyklotrenažéry s funkcí ergometrů, tedy nastavení zátěže ve wattech. Každý uživatel si tak podlé svého vybere vhodný ergometr. Kvalitní komponenty a moderní technologie se starají o to, že se ergometr přizpůsobí pokrokům uživatele a i přes intenzivní zátěž si zachová své vlastnosti s nejlepší kvalitou pohybu. Díky svému designovému provedení se hodí fo fitness studia i obývacího zařízení. Ergometry jsou vybaveny elektronickým brzdným systémem, který nevyžaduje údržbu a neopotřebovává se. Profitujte z ergometrů Taurus a jejich studio kvality za atraktivní cenu!

Trénujte jako profesionálové: Taurus studio ergometr

Taurus studio-ergometr 10.5 Pro a 10.5 Smart mají robustní zpracování a jsou koncipovány pro komerční využití. Tedy se zárukou pro studia. To však neznamená, že kvalitní ergometry jsou vyloženě určené do fitness studií. Většinou jde o ty stroje, které nesou označení studio ergometr. Kdo si chce v pohodlí domova dopřát luxus, může zvážit zakoupení ergometru pro profesionály. Ergometr ve studio kvalitě představuje správnou volbu tehdy, pokud se na stroji bude trénovat pravidelně nebo na stroji bude trénovat více osob, např. zbytek rodiny.

Interaktivní konzole Smart

Obměnu a zábavu při tréninku – to si přeje většina fitness nadšenců. Z toho důvodu jsou nabízeny ergometry 10.5 Smart či horizontální ergometry RB 10.5 Smart dovybavené interaktivní konzolí Smart. Ta spojuje tablet a umožňuje pohodlné surfování po internetu, díky čemuž lze kontrolovat i sociální média. Díky různým tréninkovým programům je obměna při cvičení zaručena.

Trénink šetrný ke kloubům na horizontálním ergometru Taurus zaručen

Horizontální ergometr značky Taurus, nazýván též recumbent bike, je vybaven pohodlnou nastavitelnou opěrkou, díky které se zádům během cvičení uleví. Díky tomu mohou i uživatelé, kteří mají problémy se zády nebo mají pohybové omezení, zaujmout pozici šetrnou a pohodlně trénovat. Oba horizontální ergometry 10.5 Pro a RB 10.5 Smart jsou stabilně zpracované a určené pro profesionální využití ve fitness studiích, rehabilitačních zařízeních i při terapii. Spolu s nejmodernější technologií a generátorovým pohonem, který šetří životní prostředí se řadí horizontální ergometry k pohodlným fitness strojům určeným pro šetrný vytrvalostní trénink.

Pro fanoušky závodních kol: Taurus Indoor Bike s funkcí ergometru

Co tento Taurus Indoor Cycle pohledává mezi ergometry? Indoor Bike Racing Z9 a Indoor Bike Racing Z9 Pro disponují jednou zvláštností: watty řízený trénink, což dělá tyto stroje jedinečnými. U obou modelů se kombinuje stabilita s ergonomií zaručující pohodlí a rovněž přesné nastavení ergometru. Pevný kvalitní rám, nastavitelné závodní sedlo, sportovní řidítka s různými možnostmi držení a nastavení zátěže až na 500 W – to jsou ergometry Taurus.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz