Taurus Iso Low Row Sterling

č. výrobku TF-SL7004
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena
60 999,00 Kč
nyní Dnes 56 999,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 6%
 • Dodání spediční firmou
 • Taurus Iso Low Row Sterling – Vhodný pro fitness centra a komerční zařízení!
 • vysoce efektivní veslování s různými možnostmi úchopu
 • pro začátečníky, pokročilé i profesionály v posilování všech věkových kategorií
 • možnost nastavení odporu pomocí přídavných zátěžových kotoučů (50 mm)
 • možnost uskladnění dalších zátěžových kotoučů na stroji
 • práškově lakovaná ocelová konstrukce
 • výška sedadla je individuálně nastavitelná na každou tělesnou velikost!
 • ergonomické rukojeti pro maximálně pevný úchop!
 • velmi příznivý poměr ceny a výkonu!
 • max. hmotnost uživatele: 300 kg
 • rozměry po sestavení - Taurus Iso Low Row Sterling: (d) 176 cm x (š) 145 cm x (v) 165 cm
 • všestranné posilování pro:: záda,

Vyvinuto pro fitness centra a komerční sportovní zařízení

Řada Sterling Range výrobce Taurus byla vyvinuta speciálně pro využití ve fitness centrech a jiných komerčních fitness zařízeních. Nastavení odporu vložením zátěžových kotoučů umožňuje vysoce individuální trénink, takže se stroj hodí pro kteroukoli výkonnostní úroveň. Práškově lakovaná ocelová konstrukce strojů slibuje dlouhou životnost a maximální stabilitu.
Řada Taurus Sterling byla vyvinuta, aby uspokojila nároky co možná nejvíce různých uživatelů. Individuální výšku sedadla lze snadno přizpůsobit libovolné velikosti těla a polstrování sedáku i opěradla nabízí maximální komfort při cvičení.

Všestranné veslování

Taurus Iso Low Row Sterling

nabízí vysoce univerzální trénink zad. Díky dvěma možnostem úchopu se velmi dobře trénují různé partie zádového svalstva. Například rukojeti ve vodorovné poloze slouží k posilování svalstva zad a krku, zatímco svislé rukojeti jsou zaměřeny na široký sval zádový. V kombinaci je tak zajištěn komplexní trénink zad. Rukojeti jsou ergonomicky tvarované a poskytují maximálně stabilní úchop.
Práškově lakovaná ocelová konstrukce odolává i tréninku s velmi těžkým závažím. Stanice Iso Low Row je extrémně stabilní a odolná. Polstrování sedadla je pohodlné, 60 mm silné a nabízí maximální komfort během cvičení.
Integrovaný stojan na činkové kotouče uživatelům šetří kroky k nejbližšímu většímu stojanu na činkové kotouče v posilovně nebo příslušném sportovním zařízení. Iso Shoulder Press Sterling v neposlední řadě přesvědčí svým dobrým poměrem ceny a výkonu!

Taurus Iso Low Row Sterling oceněníTaurus Iso Low Row Sterling ocenění

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce
profesionální využití 12 měsíce

5 hvězdičky
3
4 hvězdičky
1
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4
4.75 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk nl 2 Jazyk de 2
TF-SL7004
Erg fijne grepen en mooi design.
TF-SL7004
Aanrader. Erg fijne beweging, fijne handgrepen en comfortabele bekleding.
TF-SL7004
Ich nutze den Rückentrainer jetzt schon eine Weile im Fitnessstudio und muss sagen, dass dieses Gerät mir wirklich hilft, meine Rückenschmerzen in den Griff zu bekommen.
TF-SL7004
Ich habe eine Physiotherapie Praxis und habe es seit einiger Zeit dort in Benutzung. Meine Patienten und ich sind davon begeistert. Qualität ist gut und es sind verschiedene Übungsmöglichkeiten möglich - perfekt für meine Patienten die ihren Rücken wieder stärken müssen


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě