Taurus Iso Shoulder Press Sterling

č. výrobku TF-SL7003
Skladem
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-%
DMOC* 65 829,00
dosud
nyní 60 541,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
nastavení
 • Taurus Iso Shoulder Press Sterling - Vhodný pro fitness centra a komerční zařízení!
 • vysoce efektivní stroj pro posilování ramen pro začátečníky, pokročilé i profesionály v posilování všech věkových kategorií
 • možnost nastavení odporu pomocí přídavných zátěžových kotoučů (50 mm)
 • možnost uskladnění dalších zátěžových kotoučů na stroji
 • příjemné a pot odpuzující polstrování sedadla
 • výška sedadla je individuálně nastavitelná na každou tělesnou velikost!
 • ergonomické rukojeti pro maximálně pevný úchop!
 • velmi příznivý poměr ceny a výkonu!
 • max. hmotnost uživatele: 300 kg
 • rozměry po sestavení - Taurus Iso Shoulder Press Sterling: (d) 156 cm x (š) 181 cm x (v) 149 cm
 • všestranné posilování pro:: ramena,

Vyvinuto pro fitness centra a komerční sportovní zařízení

Řada Sterling Range výrobce Taurus byla vyvinuta speciálně pro využití ve fitness centrech a jiných komerčních fitness zařízeních. Nastavení odporu vložením zátěžových kotoučů umožňuje vysoce individuální trénink, takže se stroj hodí pro kteroukoli výkonnostní úroveň. Práškově lakovaná ocelová konstrukce strojů slibuje dlouhou životnost a maximální stabilitu.
Řada Taurus Sterling byla vyvinuta, aby uspokojila nároky co možná nejvíce různých uživatelů. Individuální výšku sedadla lze snadno přizpůsobit libovolné velikosti těla a polstrování sedáku i opěradla nabízí maximální komfort během cvičení.

Maximální úspěch

Taurus Iso Shoulder Press Sterling přesvědčuje svou vysokou funkčností a stabilitou. Díky nastavitelné sedací ploše si můžete přístroj individuálně nastavit podle svého těla. Vysoce intenzívnímu posilování ramenního svalstva tak už nestojí nic v cestě. Díky definovanému průběhu pohybu stroje je ve středu zájmu namáhání ramenního svalstva.
Ergonomické rukojeti poskytují maximálně stabilní úchop i při cvičení s těžším závažím. Integrovaný stojan na činkové kotouče uživatelům šetří kroky k nejbližšímu většímu stojanu na činkové kotouče v posilovně nebo příslušném sportovním zařízení. Iso Shoulder Press Sterling v neposlední řadě přesvědčí svým dobrým poměrem ceny a výkonu!
Taurus Iso Shoulder Press Sterling oceněníTaurus Iso Shoulder Press Sterling oceněníTaurus Iso Shoulder Press Sterling ocenění

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce
profesionální využití 12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě