Taurus Iso Squat Sterling

č. výrobku TF-SL7034
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena
100 359,00 Kč
nyní Dnes 76 599,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 23%
 • Dodání spediční firmou
 • Taurus Iso Iso Squat Sterling – Vhodný pro fitness centra a komerční zařízení!
 • možnost cvičení intenzivních dřepů
 • možnost nastavení odporu pomocí přídavných zátěžových kotoučů (50 mm)
 • možnost uskladnění dalších zátěžových kotoučů na stroji
 • příjemné a pot odpuzující polstrování sedadla
 • robustní práškově lakovaná ocelová konstrukce
 • velmi příznivý poměr ceny a výkonu!
 • max. hmotnost uživatele: 400 kg
 • rozměry po sestavení - Taurus Iso Squat Sterling: (d) 226 cm x (š) 126 cm x (v) 180 cm
 • všestranné posilování pro:: nohy,

Vyvinuto pro fitness centra a komerční sportovní zařízení

Řada Sterling Range výrobce Taurus byla vyvinuta speciálně pro využití ve fitness centrech a jiných komerčních fitness zařízeních. Nastavení odporu vložením zátěžových kotoučů umožňuje vysoce individuální trénink, takže se stroj hodí pro kteroukoli výkonnostní úroveň. Práškově lakovaná ocelová konstrukce strojů slibuje dlouhou životnost a maximální stabilitu.
Řada Taurus Sterling byla vyvinuta, aby uspokojila nároky co možná nejvíce různých uživatelů. Individuální výšku sedadla lze snadno přizpůsobit libovolné velikosti těla a polstrování sedáku i opěradla nabízí maximální komfort při cvičení.
Cvičení dřepů patří k základním cvikům v silovém sportu. Taurus Iso Squat Sterling umožňuje izolovaný a efektivní trénink. Rukojeti jsou ergonomicky tvarované a poskytují maximálně stabilní úchop. Polstrování je odolné vůči potu a velmi pohodlné.
Práškově lakovaná ocelová konstrukce odolává i tréninku s velmi těžkým závažím. Integrovaný stojan na činkové kotouče uživatelům šetří kroky k nejbližšímu většímu stojanu na činkové kotouče v posilovně nebo příslušném sportovním zařízení. K tomu Taurus Iso Squat Sterling nabízí i přesvědčivý poměr ceny a výkonu!
Taurus Iso Squat Sterling oceněníTaurus Iso Squat Sterling oceněníTaurus Iso Squat Sterling ocenění

SL7034 Taurus Iso Squat Sterling

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce
profesionální využití 12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Neben der Beinpresse eines der beliebtesten Geräte für die Beinmuskulatur in meinem Studio! Die Beine werden super angesprochen und ein brennen der Musklen ist garantiert. Habe das Gerät erst seit 3 Monaten im Studio stehen, wirkt immer noch sehr hochwertig und stabil, das bleibt auch hoffentlich so. Unsere Kunden mögen das Gerät, wir auch. Daumen hoch!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě