Taurus Lateral Raise IT95

č. výrobku TF-IT9524
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Doporučená cena výrobce 94 258,00 Kč
nyní Dnes 92 266,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 2%
 • Dodání spediční firmou
 • Profesionální stanice Lateral Rise pro fitness centra a zařízení!
 • včetně 90 kg bloku závaží
 • nastavitelný odpor pomocí zásuvného kolíku
 • pot odpuzující a pohodlné polstrování
 • umožňuje efektivní posilování bočního ramenního svalstva
 • včetně držáku láhve na vodu
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Taurus Lateral Raise IT95: (d) 123 cm x (š) 122 cm x (v) 151 cm
 • blok závaží 90kg

Taurus Lateral Raise IT95 posiluje většinu ramenních svalů. Díky inovativnímu průběhu pohybu se optimálně namáhá a posiluje speciálně boční ramenní svalstvo, jehož trénink je jinak obtížný. Pro dosažení správné výchozí pozice se paže vkládají pod polstrování a během cvičení tlačí směrem vzhůru. Tím vzniká potřebný podnět k posilování ramenních svalů. Taurus Lateral Raise IT95 lze pomocí výškového nastavení sedadla přizpůsobit tělesné velikosti uživatele. Namáhané svalstvo a provádění cvičení jsou na posilovací věži graficky vyobrazeny.
Díky připojenému bloku závaží lze snadno nastavovat odpor pomocí zásuvného kolíku. Maximální odpor při cvičení činí 90 kg. Na krytu bloku závaží se nachází praktický držák na láhev s vodou. K tomu Taurus Lateral Raise IT95 nabízí i přesvědčivý poměr ceny a výkonu!
Taurus Lateral Raise IT95 oceněníTaurus Lateral Raise IT95 oceněníTaurus Lateral Raise IT95 ocenění

IT9524 Taurus Lateral Raise IT95

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce
profesionální využití 12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Nutze mehrere Geräte der IT95 Serie von Taurus für mein Physiotherapie-Studio, bin durchweg zufrieden! Preis-Leistungs-Verhältnis ist hier ausgezeichnet gut. Meine Patienten und Trainierende sind mit dem Bewegungsablauf und der Qualität ebenso sehr zufrieden. Die Geräte haben eine schöne Haptik und fühlen sich sehr wertig an, die Abstufung des Gewichtsblocks ist gut durchdacht und die Gewichte sind völlig ausreichend. Optisch sind die IT95 Geräte Top.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě