promo-banner

Taurus Performance Gym

č. výrobku TF-PG
Skladem
1x ocenění
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-28%
DMOC 92 504,00
dosud 79 285,00
nyní 66 066,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Taurus Performance Gym

Taurus Performance Gym

 • Maximální rozmanitost tréninku
  Trénujte celé tělo s maximálním efektem
 • Silový trénink s maximálním komfortem
  Posilovací věž se optimálně přizpůsobí uživateli
Taurus Performance Gym ocenění
Taurus Performance Gym Stabilita hraje prim

Stabilita hraje prim

Posilovací věž Taurus Performance Gym je velmi stabilní a zároveň kompaktní. Každý lanovod má robustní blok závaží o hmotnosti 68 kg, který lze jemně nastavovat v 15 krocích. I při nejvyšší intenzitě tréninku je posilovací věž vždy bezpečná a stabilní.
Taurus Performance Gym Optimální pohodlí při tréninku

Optimální pohodlí při tréninku

Pro optimální tréninkový komfort nabízí Taurus Performance Gym dvě stanice s lanovody, které lze snadno výškově nastavovat ve 20 úrovních. Trénink tedy můžete kdykoli přizpůsobit svým potřebám. V zadní části posilovací věže je odkládací prostor, který nabízí dostatek místa pro láhev na pití, ručník a další příslušenství.
Taurus Performance Gym Úžasně snadná obsluha

Úžasně snadná obsluha

Díky rychloupínacímu mechanismu na lanovodech lze posilovací úchyty měnit velmi rychle. Výšku lanovodu lze taktéž zcela snadno upravovat. Intenzitu tréninku můžete navíc snadno měnit s pomocí bloků závaží v krocích po 4,5 kg.
Taurus Performance Gym Maximální rozmanitost cvičení

Maximální rozmanitost cvičení

Posilovací věž nabízí maximální rozmanitost cvičení pro všechny svalové skupiny. Do tohoto spektra patří mnoho účinných cviků pro ramena, hrudník, paže, záda, nohy a břicho. Sklopná zádová opěra poskytuje podporu při cvičení ve stoje. Kromě toho lze s věží Performance Gym zlepšovat i golfový švih a tenisový forhend.
Taurus Performance Gym Spousta praktických doplňků

Spousta praktických doplňků

Kromě samotné posilovací věže nabízí Taurus Performance Gym navíc mnoho doplňků pro ještě úspěšnější trénink. Mezi ně patří shybová stanice se 4 pozicemi úchopu, stanici pro cvičení dipů a zvedání nohou, veslovací rukojeť/tricepsová tyč, karabina, dvě jednoruční rukojeti se třemi nastaveními délky, jedna multifunkční tyč a 2 textilní popruhy, které lze použít například jako nožní smyčky nebo jako podporu při cvičení shybů.

 • Stanice s dvojitým lanovodem s rozsáhlým příslušenstvím a mnoha tréninkovými stanicemi
 • Lanovody s velkým rozsahem pohybu pro efektivní a ergonomické provádění všech cviků
 • Maximální rozmanitost cviků na minimálním prostoru!
 • Mimořádná stabilita
 • Zádová opěra nabízí optimální podporu při cvičení hrudníku vestoje, např. rozpažování nebo tlaky ve stoje
 • Možnost výškového nastavení lanovodů ve 20 úrovních
 • Inovativní systém pro rychlou, snadnou a bezpečnou výměnu příslušenství, např. posilovacích rukojetí
 • Převodový poměr: 2:1 pro příjemnější chod
 • Shybová stanice se 4 možnostmi úchopu, včetně lezeckých/boulderingových úchopů
 • Stanice pro zdvihání nohou/dipy
 • Dodává se s rozsáhlým příslušenstvím: Shybová stanice, stanice pro cvičení dipů a zdvihání nohou, veslovací rukojeť, karabina, 2 jednoruční rukojeti se třemi délkovými nastaveními, dlouhá víceúčelová tyč, karabina. 2 textilní popruhy pro použití např. jako nožní popruh nebo jako pomůcka při shybech
 • ocelová lanka s nylonovým potahem mají nosnost přes 900 kg
 • průměr řemenic: 9,5 cm
 • dlouhý textilní popruh jako pomůcka při cvičení shybů
 • odkládací úchyty/háky pro příslušenství stroje
 • rozměry po sestavení - Taurus Performance Gym: (d) 153 cm x (š) 129 cm x (v) 213 cm
 • blok závaží 68kg (15 x 4.5) , 68kg (15 x 4.5)
 • všestranné posilování pro:: ramena, hruď, záda, nohy, břicho, paže

Taurus Performance Gym přináší maximální funkčnost a flexibilitu při silovém tréninku. Oba lanovody lze mnoha způsoby výškově seřizovat a navíc mají poloměr otáčení, takže můžete všechny cviky provádět s maximálním rozsahem pohybu. Rychlouzávěry vám umožňují rychlou výměnu úchytů. Dále je stanice vybavena shybovou stanicí, stanicí pro cvičení dipů a sklopným opěradlem.

Maximální flexibilita pro maximální výkon

Velmi stabilní a přesto kompaktní posilovací věž Taurus Performance Gym je vybavena dvěma stanicemi s lanovody, které lze díky mechanismu s velmi lehkým chodem snadno nastavit do 20 různých výškových úrovní. Díky tomu můžete cvičit s nízkým lanovodem (např. přitahování bicepsů), ve střední výšce (např. rozpažování „pec fly“) nebo s velmi vysokým lanovodem pro posilování tricepsů a zad.

Lanovody jsou vedeny přes velké vodicí kladky, které zajišťují velmi rovnoměrný a hladký tah. Každý lanovod má vlastní blok závaží o hmotnosti 68 kg, který lze jemně nastavovat v 15 krocích. Díky převodovému poměru 2:1 je nastavení odporu obzvláště jemné.

Lanovody mají chytrý rychloupínací mechanismus, díky němuž lze velmi rychle měnit tažné rukojeti. Balení obsahuje mimo jiné dva smyčkové úchyty, jednu nožní smyčku, jeden textilní popruh pro podporu při cvičení shybů a jednu dlouhou rukojeť. Performance Gym má navíc shybovou hrazdu s nejrůznějšími možnostmi úchopu pro co možná nejefektivnější trénink s vlastní tělesnou hmotností. Najdete mezi nimi i speciální lezecké úchyty, známé z boulderingu. Stanice Multigym je vybavena sklopnou zádovou opěrou pro oporu při cvičení ve stoje. Odkládací prostor v zadní části nabízí místo pro láhev s pitím, ručníky a další příslušenství.
Taurus Performance Gym ocenění

Manual Taurus-PG

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 24 měsíce
poloprofesionální využití 12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(2 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení


Super Gerät! Ist bestimmt 2-3 mal pro Woche im Einsatz!
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Die Kabelzugstation ist einsame Spitze! Wir, meine Frau und ich waren absolute Sportmuffel und haben uns dann aus gesundheitlichen Gründen eine Personal Trainer geleistet. Er hat die Station mit uns ausgesucht und die Einweisung gemacht - kann ich nur jedem raten, der keine Erfahrung auf dem Gebiet hat. Der Aufbau war super einfach, auch wenn die Anleitung an der ein oder anderen Stelle etwas verwirrend ist. Habe die Station alleine aufgebaut und ungefähr einen halben Tag gebraucht, zu zweit geht es bestimmt besser! Das Gerät ist jetzt seit ca. 4 Monaten im Einsatz, wir trainieren inzwischen zu viert und haben keine Beanstandungen. ... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Var lidt i tvivl om den var pengene vær, men må tilstå at man virkelig kan mærke at delene er af godt kvalitet, lejerne kører meget flydene .T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě