Trampolína JumpSport Fitness 350F

č. výrobku JS-350F
Ještě 1 ks na skladě.
Bez nákladů na dopravu!
Dodání prostřednictvím UPS
-%
DMOC
dosud
9 571,00

výsledek testu T-Fitness
kvalita
pružení
bezpečnost
 • interiérová trampolína s nastavitelným pružením ve 2 stupních
 • velmi odolné pryžové kroužky pro trénink na trampolíně šetrný ke kloubům
 • šířka rámu 100 cm, šířka odrazové plochy Permatron 83 cm
 • velmi tichý trénink – ideální pro domácí prostředí
 • nohy přečnívají mimo rám pro maximální stabilitu
 • o 40 % lepší odpružení než běžné ocelové pružiny
 • snadná přeprava a dobrá skladovatelnost díky odnímatelným nohám
 • protiskluzové pryžové patky tlumí hluk a chrání před poškrábáním
 • trénink na trampolíně mimo jiné pro zlepšení formy a kondice, rovnováhy a koordinace pohybů, i pro rehabilitaci šetrnou ke kloubům
 • prověřeno miliony skoků
 • tréninkové DVD a návod (v angličtině) jsou součástí dodávky
 • max. hmotnost uživatele: 113 kg

Ke kloubům šetrný, efektivní domácí – trénink na trampolíně JumpSport

Skákání na trampolíně jsou efektivní. Už při lehkém běhu na fitness trampolíně můžete spálit až o 25 % kalorií více než při běhu na tvrdém podkladu. To ale to je zdaleka jediná výhoda! Díky zavěšení na pryžových kroužcích je trampolína navíc mnohem šetrnější ke kloubům. Pružení je jemně a rovnoměrně tlumeno.

Fyzická práce je při tréninku na trampolíně úplně jiná než při normálním běhu nebo skákání. Tělo se rychleji dostane do pohybu, přitom ale trénink na trampolíně nepůsobí zdaleka tak namáhavě. Chcete-li aby váš trénink byl ještě rozmanitější nebo jej ještě lépe přizpůsobit svým zálibám, můžete pryžové kroužky napínat ve 2 stupních.

Na fitness trampolínách je skvělé, že je můžete snadno používat v pohodlí domova. Trénink na trampolíně vyžaduje jen málo znalostí. Díky pryžovým kroužkům jsou interiérové trampolíny velmi tichá fitness zařízení. Díky tomu na nich můžete trénovat i před televizí a současně sledovat svůj oblíbený pořad. Navíc lze trampolíny velmi pohodlně skladovat!

Trampolína JumpSport Fitness 350F je k dispozici i ve skládací verzi

V případě skládací verze trampolíny lze nohy velmi rychle demontovat díky speciálním šroubům. Trampolínu Jumpsport Fitness 350 F pak lze uprostřed snadno přeložit na polovinu pro snazší uskladnění a přepravu, což je ideální, pokud se nechcete tréninku na trampolíně vzdát např. ani na delší dovolené.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce podložkarámlanová okačástiplná záruka
domácí použití 5 let30 let24 měsíce12 měsíce-
poloprofesionální využití -5 let--12 měsíce
profesionální využití -5 let--12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(4 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
kvalita
pružení
bezpečnost


0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super schnell aufgebaut, hochwertige Verarbeitung und vor allen leise beim Springen. Fazit: Empfehlenswert,
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
The rebounder was as good as i had hoped,well made and sturdy. I looked for bungy cords as my old rebounder had springs and was noisy and stiff and tended to strain my knee.The rebounding area is a little small and the material is shiny and slippery so you need to take care, that said it works well and was easy to assemble and good value.The DVD included was very basic and did not talk about or include the benefits of rebounding.Bernard.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Der Aufbau des JumpSport Fitness Trampolin faltbar 350F funktionierte schnell und unproblematisch. Es ist sehr hochwertig verarbeitet und steht sehr stabil. Beim Training gibt es kein quietschen = sehr geräuscharm. Die Gummiseilfederung bietet eine tolle Federung und Elastizität und die Sprungmatte federt sehr gut nach. Die “Stärke/ Härte“ ist verstellbar je nach Gewicht und auch Training. Bei der mitgelieferten DVD gibt es 4 verschiedene Workouts ( Basic, Cardio, Core und Strength). Es trainieren 3 Frauen in 3 verschiedenen Intensitäten ( Anfänger, Fortgeschrittener, Profi) Bei Bedarf kann das Trampolin leicht zusammengefaltet und auch transportiert werden. Schwingen,hüpfen und trainieren, es macht einfach einen riesigen Spaß und glücklich.... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Nach langer Recherche in diversen Foren habe ich mich für den Kauf des JumpSport Fitness Trampolin 350 entschieden. Ich muss sagen, ich bin total begeistert von diesem Trampolin. Es ist total leicht und kann einfach auch mal vor den Fernseher gestellt werden :) Das Trampolin macht einen sehr stabilen Eindruck und bringt einen ganz schön ins schwitzen. Wenn man es regelmäßig benutzt wird man die Faltoption nicht sehr oft nutzen, aber man hat zumindest die Option es leicht zu verstauen wenn nicht genug Platz da ist. Die Gummiringe sind bei der Lieferung auf soft eingestellt - für mich reicht das vollkommen aus. Es ist aber auch ganz einfach die Federung etwas fester zu stellen. Ich kann dieses Trampolin nur empfehlen für alle die auch zu Hause mit Spaß Sport machen wollen. Man kann darauf Walken, Joggen und diverse Trampolin Workouts machen.... [číst dále]

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě