Trampolínka Alpha Champ LRT-Triple

č. výrobku AC-67173
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 105 499,00 Kč
vč. 21% DPH
výsledek testu T-Fitness
kvalita
pružení
bezpečnost
 • Dodání zásilkovou službou
 • inovativní konstrukce se třemi rámy
 • zabudovaná šestihranná skákací plocha s gumičkovým závěsem a spojovacími prvky
 • trénink celého těla
 • trénink šetřící klouby
 • Detachable handle
 • skládací, místo šetřící
 • ocelové rámy
 • záruka:
  • 5-letá záruka na ocelové části
  • 3-letá záruka na ostatní části
 • rozměry po sestavení - Trampolínka Alpha Champ LRT-Triple: (d) 240 cm x (š) 115 cm x (v) 135 cm

Trampolínka Alpha Champ LRT-Triple: inovativní trampolínka s třemi skákacími plochami

Tento typ trampolínky přesvědčí pro své široké využití a rovněž může posloužit jako doplněk pro různé druhy sportovních aktivit. Nenadchne pouze uživatele ve fitness studiích či sportovních zařízeních, ale najde své uplatnění při zdravotním tréninku, rehabilitaci či prevenci.

Propracovaná konstrukce a přizpůsobený design

Laterální skoky či specifické cviky se zátěží mohou optimálně posílit svaly v okolí kloubu nebo pouzdrový vazebný aparát. Pro sportovní aktivity, kde je kladena vysoká zátěž na kolena či klouby dolních končetin, je toto důležité, protože tak lze redukovat poranění vedlejšího či zkříženého vazu. Trampolínka je ale vhodná i pro obnovu svalstva či stabilitu po zranění.
Vedle všeobecného zlepšení výkonu krevního oběhu lze zdokonalit a trénovat specifické sportovní základy a dovednosti jako jsou pohyblibost, síla, vytrvalost, rychlost, hbitost a koordinace.
Nejen profesionální sportovci, ale také obyčejní sportovci profitují z intenzivního silového tréninku během krátké doby. Posiluje se stabilita těla, látková výměna srdečního svalu či kosterní svaly po tréninku HIIT.

Kvalitně a funkčně

Jednoduchá mechanika usnadňuje sklopení postranních skákacích ploch. Výškově nastavitelné madlo může být dle potřeby a tréninkové metody snadno odmontováno.
Je jedno, zda-li zvolíte trénink s vlastní vahou nebo jej doplníte o závaží - Alpha Champ LRT-Triple trampolínka je skvělá voba, která Vám pomůže dosáhnout sportovních úspěchů!

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
2
4
0
3
1
2
0
1
0

4.33 5 hvězdiček

(3 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
kvalita
pružení
bezpečnost

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Nem at have at gøre med, fylder ikke så meget som man skulle tro når den er klappet sammen og den giver et lods af en workout
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Great tool for all kind of different workouts, it’s perfect to get in shape and I have maximum fun with it. I am using it several times a week for intense 20 Minute workouts- doing burpees, lateral jumps and mountain climbers and all kind of core and lower body exercises on it. I have some ankle problems when I work out on the ground, but don’t feel it at all when using the LRT.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Eine neue und richtungsweisende Art des Trainings.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě