Tréninkový plakát k posilovací stanici Sport-Tiedje

č. výrobku ST-P-XP
  • Skladem
  • náklady na dopravu: 240,00 Kč
Původní cena
599,00 Kč
nyní Dnes 548,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 8%
  • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
  • mimořádně velký rozsah cvičení s 18 cviky
  • úspěšný svalový trénink a zdokonalování intramuskulární koordinace v krátkém čase
  • formát tréninkového plakátu pro lanovod: (v) 70 (š) 100 cm
  • Vysvětlení v němčině, prezentované v moderní a přehledné podobě pro snadné porozumění s využitím vysoce kvalitních obrazů.
  • pro použití v domácnosti i ve fitness centru

Tréninkový plakát k posilovací stanici Sport-Tiedje byl navržen vědeckými pracovníky v oblasti sportu a odborníky na fitness a obsahuje srozumitelné návody pro trénink s posilovací stanicí. Na ploše 70 x 100 cm naleznete 21 cvičení na posilovací stanici pro začátečníky i profesionály. Tréninkový plakát má přehlednou strukturu, která jasně znázorňuje jednotlivé cviky, takže můžete plakát ihned začít používat při cvičení na posilovací stanici.

Návody ke cvičení byly profesionálně sestaveny a redakčně upraveny pro snadné porozumění. Jasné grafické zpracování tréninkového návodu zajišťuje vynikající přehlednost. Díky tomu požadovaná cvičení rychle najdete a snadno se v nich vizuálně zorientujete. Tréninkový plakát k posilovací stanici Sport-Tiedje je díky tomu vhodný pro domácí trénink i fitness centra.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
12
4
3
3
1
2
1
1
0

4.53 5 hvězdiček

(17 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 persons found this review helpful
Sehr gute Abbildung der vielen Übungsmöglichkeiten.
0 persons found this review helpful
Übersichtlich und vor allem für Anfänger sehr gut geeignet!
0 persons found this review helpful
Ich habe das Übungsposter zur Taurus Kraftstation Ultra Force Pro gekauft. Die Beschreibung zu den Übungen sind verständlich und nachvollziehbar. Die Übungen sind allerdings auf einer anderen als von mir gekauften Kraftstation durchgeführt worden, deswegen können nicht alle Übungen nachgemacht werden.
0 persons found this review helpful
Benutze ich mit einer bodycraft xpress pro. Klar und verständliche Übungsvorschläge. Qualitativ hochwertiger Druck. Alles Klar und deutlich ablesbar.
0 persons found this review helpful
Das Poster mit den Beschreibungen für die einzelnen Übungen ist für Kraftstationen wie z.B. die Horizon gut geeignet und hilft dem Laien sich an dieser auf die richtige Art zu trainieren. Welche Kraftstationen in das Muster der Übungen fallen kann man auch gut erkennen, genauso wie man auch so alles darau gut sortiert erkennen kann. Für Anfänger in verbindung mit einer Kraftstation die einem in den Bewegungsabläufen unterstützt nur zu empfehlen.
0 persons found this review helpful
Gute Beschreibung super zum nachmachen
0 persons found this review helpful
Gute Trainingsanleitung, einfach und übersichtlich! Sieht auch schön aus und macht den Fitnessraum perfekt.
0 persons found this review helpful
Zeer duidelijk product en goede afbeeldingen.
0 persons found this review helpful
Zeigt einen Überblick über die Trainingsmöglichkeiten an der Bodycraft Xpress Pro.
0 persons found this review helpful
Sehr gute Übersicht über verschiedene Trainingsmöglichkeiten. Zudem sehr hilfreich als "Stütze" für einen Trainingsplan.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě