Tříkolka Winther Mini s vanou

č. výrobku J-8600447
 • Skladem
 • Na skladě méně než 5 ks.
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 4 019,00 Kč
vč. 21% DPH
 • Dodání prostřednictvím UPS
 • klasická tříkolka Winther pro malé děti ve věku od 2 do 4 let
 • vana pro nakládání hraček na písek a dalších předmětů
 • bezpečná konstrukce bez ostrých hran
 • anatomicky tvarované nastavitelné sedátko
 • tichá kola se širokými pneumatikami
 • protiskluzové pedály a bezpečné rukojeti
 • 3letá záruka na rám a vidlici
 • výška sedadla 33 cm
 • instalační rozměry – tříkolka pro nejmenší děti Winther MINI s vanou: (d) 62 cm x (š) 45 cm x (v) 53 cm

Tříkolka Winther Mini s vanou: Zábava při jízdě pro nejmenší

Oblíbená tříkolka Winther Mini s vanou je opravdovým klasikem mezi vozítky pro nejmenší děti. Toto vozidlo s nákladní korbou je skvělá tříkolka pro děti ve věku od 2 do 4 let. Nabízí vašemu dítěti vysokou stabilitu a zajišťuje bezpečné zacházení s tříkolkou pro nejmenší.

Samotná jízda na tříkolce Winther Mini s vanou je hračka: Má pohodlné sedlo a extra velké a široké pneumatiky. Nízká výška sedáku umožňuje nejmenším dětem snadné nastupování a sestupování.

Víc než jen tříkolka

Pro zvláštní a vzrušující dobrodružství na čerstvém vzduchu může vaše dítě přepravovat v zadní nákladní korbě hračky na pískoviště a nálezy z přírody nebo poznávat svět spolu s oblíbenou plyšovou hračkou. První jízdy na tříkolce se tak stanou opravdovým zážitkem!

Všestranně použitelná tříkolka navíc nejmenší děti zve k interaktivní hře: Zatímco jedno dítě řídí, další děti se postarají o nakládku a vykládku. Společně tak mohou rozvíjet spoustu herních nápadů.

Tříkolka Winther Mini s vanou: bezpečná a trvanlivá

Montáž tříkolky pro nejmenší děti MINI s vanou je zvlášť snadná a bezproblémová. U vozidel pro nejmenší děti je bezpečnost samozřejmě na prvním místě. Proto byla při konstrukci věnována zvláštní pozornost bezpečným komponentám: Zaoblené rohy a hrany, bezpečné rukojeti a anatomicky tvarované sedadlo umožňují vašemu dítěti snadné zacházení s tříkolkou. Díky práškovému nárazuvzdornému nátěru a účinné ochraně proti korozi nabízí vozítko dlouhou životnost.

Přední kola jsou široká, tichá a otáčí se v odolných nylonových ložiscích, která jsou zabudována v předních i zadních pneumatikách. Kromě toho tříkolka pro nejmenší děti Winther s vanou splňuje všechny platné bezpečnostní požadavky. Díky tomu je vhodná pro použití v domácnostech i v dětských jeslích a školkách.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 3 let
poloprofesionální využití 3 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Meine Frau und ich haben das Dreirad für unsere beiden Kinder gekauft und sind begeistert. Unsere Söhne lieben es und wollen drinnen und draußen fahren und alles einsammeln was auf den Hänger passt. Bin sehr zufrieden.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě