Tunturi

Moderní severský design pro účinný trénink v pohodlí domova

Tunturi: 90 let zkušeností pro skvělou kondici

Fitness stroje značky Tunturi jsou vyráběny s přesvědčením, že domácí fitness je nezbytnou součástí zdravého a rozumného životního stylu. Z toho důvodu vyrábí Tunturi kvalitní stroje, které se skvěle hodí pro všední den a padnou do každého bytového zařízení. Na stroji značky Tunturi bude cvičení představovat pohodlný trénink v pohodlí domova, a to pro všechny uživatele. Fitness stroje značky Tunturi nabízí exkluzivní design a silný výkon, i přes malé rozměry a vysoký komfort.

Tunturi - Přehled všech kategorií (5)
Jméno Tunturi je známé pro trvalou inovaci, odpovídající design i kvalitu. Finská firma patří k předním dodavatelům fitness strojů a produktů pro wellness. Jako průkopník ve vývoji propracovaných výrobků nabízí Tunturi sortiment fitness strojů ve všech cenových relacích.

Tunturi Pure: skandinávský design a moderní technologie

Zakomponovat fitness do všedního dne patří k nedílné součásti zdravého životního stylu. Na tento popud firma vymyslela řadu 'Pure by Tunturi'. Fitness stroje kolekce Pure propojují eleganci s funkčností. Minimalistický design, dané linie, decentní barvy zaručí, že se stroj hodí do každého interiéru. Ve zkratce: design Pure motivuje k tomu, že se trénink stane součástí všedního dne.

Tunturi: úspěšná firma s historií

Tato finská firma byla založena v roce 1922, bratry (příjmněním Harkke), kteří si otevřeli v Turku prodejnu s koly. Na začátcích se také specializovali na opravu kol, později Tunturi představilo své vlastní kolo. Během krátké doby se z malého obchodu stala továrna. Kolem roku 1950 se firma Tunturi stala výrobcem mopedů s vedoucí pozicí na trhu. Vycházejíc z technologie a know-how z oblasti výroby jízdních kol, se firma Tunturi v 70.letech začala úspěšně specializovat na fitness stroje. Dnes je značka Tunturi zastoupena celosvětově. Od roku 2003 patří výrobce k nizozemské skupině Accell.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě