Více než 3.080.791 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.377 výrobků
model 2020

Váha s měřením tělesného tuku Nokia Body Cardio

č. výrobku NOK-40-34-8422
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (3)
3 Hodnocení zákazníků
3 5 hvězdiček
Video
Zavřít

Prosím vyberte variantu

vyberte
 • bílá
Počet
Dosud
4 499,00 Kč
Nyní
4 299,00 Kč
4%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Už jen 1 na skladě, pak bude vyprodán.
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS

Detaily výrobku: Váha s měřením tělesného tuku Nokia Body Cardio

 • model 2020 info
 • Inovativní váha s připojením k síti WLAN a multifunkčním měřičem zdravotní kondice pro podporu správy vašeho osobního zdravotního stavu
 • Ideální pro celou rodinu
 • Měření zdraví vašeho srdce a analýza vašeho složení těla – rychlá, snadná, přesná a spolehlivá
 • Sledujte své trendy a pokrok kdykoli a kdekoli na svém chytrém telefonu/tabletu
 • Aplikace Nokia Health Mate pro iOS nebo Android a více než 100 kompatibilních aplikací a služeb
 • Snadná instalace a nahrávání
 • Kompatibilní s jinými zdravotními a fitness aplikacemi (např. Runkeeper, MyFitnessPal, LoseIt!, WeightWatcher apod.)
 • Technické specifikace:
  • váha: robustní základna vyrobená z hliníku a tepelně upraveného tvrzeného skla se schopností poskytovat přesné hodnoty na jakémkoli povrchu, rozměry: 327 x 325 x 18 mm
  • napájení: nabíjecí lithium-iontové baterie, průměrná výdrž baterie: až 1 rok
  • paměť: uložení až 116 měření, pokud není k dispozici bezdrátová synchronizace váhy (jinak neomezené ukládání online)
  • softwarové požadavky: iPhone, iPad nebo iPod Touch se systémem iOS 8 nebo novějším, přístroj se systémem Android verze 2.3.3 nebo vyšší, Nokia Internet-Dashboard
  • displej: velký k očím šetrný a grafický displej (6 x 4 cm, 128 x 64 pixelů)
  • bezdrátové zálohování: WLAN 802.11 b/g/n, kompatibilní se sítěmi WEP/WPA/WPA2, spojení přes Bluetooth (Bluetooth Smart Ready)
 • Rozsah funkcí:
  • vysoce přesná, podrobná analýza tělesného stavu s patentovanou technologií Position Control: hmotnost (5-180 kg, rozlišení stupnice: 100 g), podíl tělesného tuku a vody (v procentech), kostní hmota (v procentech), svalová hmota (v kg), BMI
  • měření tepové frekvence (v tepech za minutu): pro sledování a hodnocení zdraví vašeho srdce
  • denní počasí: Máte k dispozici každodenní místní předpověď počasí včetně údaje o průměrné denní teplotě
  • stravovací deník
  • přehled aktivity: pokud používáte měřič pohybu Nokia nebo záznamovou funkci aplikace Health Mate, zobrazí se vám počet kroků z předchozího dne
  • pro více uživatelů: automatické rozpoznávání osob až pro 8 uživatelů
  • automatická synchronizace se zařízením se systémem iOS nebo Android pomocí rozhraní Bluetooth a WiFi: po každém vážení se vaše údaje automaticky přenesou do aplikace Health Mate a synchronizují s vaším osobním účtem
 • Rozsah dodávky:
  • Váha Body Cardio
  • USB kabel
  • Návod pro rychlý start (angličtina, francouzština, němčina, italština, španělština)
 • Dostupné barvy: černá, bílá

Popis: Váha s měřením tělesného tuku Nokia Body Cardio

Sám sebe znát je příjemný pocit: Nokia Body Cardio

Název Nokia je synonymem pro inteligentní produkty, které zlepšují vaši každodenní pohodu a dlouhodobě posilují vaše zdraví. Díky výrobkům Nokia chápete, jak vaše tělo funguje a na co reaguje. Žijete uvědoměle. Nejinak je tomu s inteligentní váhou pro analýzu stavby těla Nokia Body Cardio! Vysoce kvalitní výrobek Nokia Body Cardio je špičková váha pro analýzu stavby těla, která plní, co slibuje. Získáte podrobný přehled o svém vnitřním zdraví a zdravotního trenéra připojeného k síti, který vás nepřetržitě doprovází. Pomocí váhy pro analýzu stavby těla Nokia Body Cardio můžete sledovat svůj dosavadní životní styl, v případě potřeby přinést jej upravit a postarat se o zdravé životní prostředí!

Nokia Body Cardio: Komplexní zdravotní váha s připojením k síti WLAN – Buďte fit a posilněte své srdce!

Váha s měřením tělesného tuku Nokia Body Cardio je první online váha na světě, která vám s lékařským uznáním přináší informace o zdraví vašeho srdce! Při každém vážení se měří tepová frekvence a rychlost pulzní vlny přes vaše chodidla. Tepová frekvence je ukazatelem celkové kondice. Rychlost pulzní vlny je veličinou pro posouzení zdravotního stavu srdce. Měří průtok krve, který je parametrem vysokého krevního tlaku, nedostatečné arteriální elasticity a zdraví kardiovaskulárního systému. Váhy pro analýzu tělesné stavby Nokia tak dokáže vyhodnotit zdravotní stav vašeho srdce a upozornit vás na možná rizika. Vedle zjištění vašeho zdravotního stavu váha Nokia Body Cardio poskytne podrobnou analýzu tělesné kondice s mnoha dalšími zdravotními funkcemi: Patentovaná technologie Position Control zajišťuje velmi přesné měření hmotnosti (5-180 kg), celkového podílu tělesného tuku a obsahu vody, jakož i kostní a svalové hmoty (BIA – analýza pomocí bioelektrické impedance). Technologie Position Control vás upozorní, když nestojíte rovně. Na základě vaší hmotnosti a tělesné výšky se vypočte BMI.

Tip: Je třeba poznamenat, že složení těla podléhá každodenním výkyvům. Proto své hodnoty měřte několikrát a pravidelně za stejných podmínek, čímž zvýšíte vypovídací hmotnost výsledků měření.

Pokud je váha s měřením tělesného tuku Nokia Body Cardio připojena k vašemu chytrému telefonu prostřednictvím sítě WLAN nebo funkce Bluetooth, zjistíte hned při vážení, jak se dnes máte obléknout. Na velkém displeji šetrném k očím (6 x 4 cm) se totiž vedle údaje o hmotnosti zobrazuje i předpokládaná průměrná denní teplota. Pokud se vážíte večer, dozvíte se, jaké bude počasí následující den. V kombinaci s dalšími inteligentními produkty Nokia, například měřičem pohybu Nokia nebo záznamové funkce aplikace Health Mate, získáte zprávu o aktivitě na základě počtu kroků předchozího dne.

Zdravotní trenér pro celou rodinu: Zesíťovaná a velmi uživatelsky přívětivá

Váha Nokia je vybavena rozhraním Bluetooth pro snazší instalaci váhy ve vašem zařízení s operačním systémem iOS nebo Android a další komunikaci. Po každém vážení váha automaticky odešle do připojeného zařízení vaše údaje a synchronizuje je prostřednictvím připojení WLAN nebo Bluetooth. Stáhněte si zdarma aplikaci Nokia Health Mate (pro iOS a Android) a současně tak využívejte výhod zdravotního trenéra, který vám je k dispozici kdykoli a kdekoli. Uznejte sami: Který osobní trenér to už o sobě může prohlásit? S touto aplikací máte kdykoli přístup ke svým údajům a můžete kdekoli využívat její podpory při dosahování svých cílů. Aplikace Health Mate poskytuje přímý přehled o vývoji tělesné hmotnosti a celkového fyzického stavu a navíc obsahuje integrovaný stravovací deník.
Váha Nokia Body Cardio umožňuje vytváření uživatelských profilů v několika málo krocích, takže ji může používat každý člen rodiny. Váhu může používat až osm uživatelů. Jakmile váha zaznamená hmotnost, automaticky rozpozná, o kterého člena rodiny se jedná, a synchronizuje data s příslušným účtem.

Jedna věc je jistá - váha s měřením tělesného tuku Nokia Body Cardio otevírá novou éru v oblasti osobních váh!

Záruční podmínky: Váha s měřením tělesného tuku Nokia Body Cardio

Váha s měřením tělesného tuku Nokia Body Cardio Test a hodnocení:

4 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
3 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Hase dne 30.5.2020 5
Wieder unter dem Namen Withings statt Nokia am Markt zurück. Die Pulswellengeschwindigkeit (quasi Blutdruck) wird wieder gemessen. Nutze jeden Morgen. Auch habe zusätzlich den Fiebermesser erworben für Corona.
dk od Disappointed customer dne 4.5.2018 1
Nokia removed the most unique selling function, pulse wave velosity. This needs to be updated in the product description above. A huge drop of value and loss of confidence in Nokia right there.
se od Anonym dne 10.2.2018 3
Vågen ger väldigt olika värden på pulsen, i övrigt så fungerar den. Helt plötsligt så har Nokia valt att ta bort funktionen för mätning av blodflödeshastighet. Frågan är vilken funktion de tar bort här näst. Detta är tydligen en risk man får ta som konsument om man köper IoT prylar.
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Váhy
1
Váha s měřením tělesného tuku Tanita RD-545
14 002,00 Kč
12 999,00 Kč
2
Osobní váha Tanita BC601
Váhy ▸ Tanita Váhy
5 499,00 Kč
4 999,00 Kč
3
Profesionální mechanická osobní váha Soehnle 6164
Váhy ▸ Soehnle Professional Váhy
1 799,00 Kč
1 699,00 Kč
4
Osobní váha Tanita BC 545 N
Váhy ▸ Tanita Váhy
5 799,00 Kč
5 299,00 Kč
5
Váha s měřením tělesného tuku Tanita SC 240 MA
43 499,00 Kč
40 799,00 Kč
6
Váha s měřením tělesného tuku Soehnle Professional 7831
19 299,00 Kč
17 999,00 Kč
7
Váha s měřením tělesného tuku Tanita BC-730
1 372,00 Kč
1 299,00 Kč
8
Soehnle Professional 7830
Váhy ▸ Soehnle Professional Váhy
12 999,00 Kč
12 299,00 Kč
9
Osobní váha Tanita RD 953
Váhy ▸ Tanita Váhy
5 299,00 Kč
4 999,00 Kč
10
Váha s měřením tělesného tuku FitBit Aria 2
3 567,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz