Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro

č. výrobku CST-BALTIC-PRO-B-2
vyberte
 • náklady na dopravu:
Původní cena
46 909,00 Kč
nyní Dnes 35 699,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 23%
Toto zboží se již nedodává
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro

Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro

Verze Pro s novým konceptem designu a komfortní výbavou
 • Trénujte proti odporu vody Nastavitelný základní odpor – pro všechny výkonnostní úrovně
 • Moderní design Šikmá nádrž – k dostání ve dvou barevných provedeních
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro oceněníVeslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro ocenění
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro Vodní veslovací trenažer s nastavitelným odporem

Vodní veslovací trenažer s nastavitelným odporem

S trenažerem Baltic Rower Pro si můžete veslařský trénink přesně přizpůsobit podle své výkonnostní úrovně: Základní odpor lze regulovat v šesti stupních podle množství vody v nádrži. Například můžete začít jako začátečník s nízkou hladinou a postupně si přidávat zátěž – značky na nádrži vám přehledně zobrazují úrovně náplně.
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro Jedinečný design

Jedinečný design

Pěkně ostrý trenažer: U přístroje Baltic Rower Pro není nádrž instalována rovně, nýbrž v šikmé poloze. Veslovací trenažer je navíc k dispozici ve dvou moderních barevných provedeních – s modrou nádrží nebo se šedou nádrží a červeným veslem. Díky své neobvyklé konstrukci se tento stabilní veslovací trenažer stane opravdovou ozdobou vašeho domova nebo posilovny v hotelu, sportovním klubu nebo kanceláři.
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro Pohodlná výška sedadla

Pohodlná výška sedadla

Ve verzi Pro přichází Baltic Rower se zvýšeným sedadlem. Díky tomu je sedání na trenažer i vstávání z něj mnohem snazší. Zejména po intenzivním tréninku veslaři ocení pohodlnou výšku sedadla. Sedák je jemně čalouněný a díky gumovým kolečkům téměř nehlučně klouže po vodicí kolejnici.
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro Naklápěcí displej s držákem tabletu

Naklápěcí displej s držákem tabletu

Displej lze pro optimální zobrazení tréninkových dat naklápět. Vyberte si z celé řady veslařských programů: Můžete si stanovit svůj individuální cílový čas, vzdálenost nebo počet kalorií, pustit se do veslařského závodu, a máte mnoho dalších možností. Díky držáku tabletu navíc současně můžete sledovat svůj oblíbený seriál nebo se s pomocí aplikace Kinomap vypravit na některou z veslařských tras po celém světě.
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro Nastavitelná nožní opěrka, protiskluzová rukojeť

Nastavitelná nožní opěrka, protiskluzová rukojeť

Nožní opěrku lze upravit podle vaší velikosti nohy v šesti úrovních. Díky očíslování každý uživatel vždy znovu rychle najde své optimální nastavení. Malá vzdálenost chodidel od sebe podporuje ergonomickou polohu kyčlí při veslování. Potřebný záběr pak zajišťuje protiskluzová měkká rukojeť.
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro Prostorově úsporný a kompaktní

Prostorově úsporný a kompaktní

Po tréninku můžete trenažer Baltic Rower Pro s čistým svědomím odsunout do rohu místnosti, neboť tam předvede další ze svých kladů: Veslovací trenažer snadno odstavit ve svislé poloze a pomocí transportních koleček přesouvat. Jeho prostorové nároky se tak omezí na minimum.

 • Veslovací trenažér cardiostrong s vodním odporem: velmi stabilní, velmi tichý, velmi dobrý!
 • velmi tichý chod díky gumovým válečkům
 • Dvě barevné varianty:
  • varianta 1: modrá nádrž s černou lopatkou a antracitově šedým rámem
  • varianta 2: zatmavená nádrž s červenou lopatkou, tmavě šedý, téměř černý rám
 • naklápěcí displej pro optimální pozorovací úhel pro sportovce všech výšek
 • displej s držákem na tablet/chytrý telefon: sledujte při veslování filmy nebo používejte aplikaci Kinomap
 • 6 nastavení patní opěry
 • mnoho různých veslařských programů, např.: cílová tepová frekvence s funkcí alarmu, závod, 5000 m, intervaly a další
 • úzký rozestup chodidel pro ergonomičtější polohu kyčlí
 • zvýšené sedadlo pro větší pohodlí při nastupování a sestupování
 • velmi úhledný design s nakloněnou vodní nádrží a dvěma barevnými provedeními
 • rukojeť s příjemným a jistým úchopem
 • rukojeť s příjemným a jistým úchopem
 • nivelační šrouby pro vyrovnání nerovnosti podlahy

Lepší zážitek než na moři: Veslovací trenažér s nastavitelným vodním odporem

Vodní odpor je při veslování na klidné vodní hladině konstantní. Intenzita veslování tak závisí hlavně na rychlosti veslování. Nejinak je tomu i u běžných vodních veslovacích trenažerů. Tuto přirozenou nevýhodu vodního živlu ale Baltic Rower Pro potlačuje. Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro umožňuje regulaci základního odporu v šesti stupních podle množství vody v nádrži. Za tímto účelem jsou na nádrži zřetelné značky. Vedle „klidné“ veslařské vyjížďky na jezírku v městském parku nabízí tento indoor rower také možnost veslovat vzhůru proti peřejím.

To ale není jedinou předností systému vodního odporu trenažeru Baltic Rower Pro. Další výhodou je velmi přitažlivý, sportovně elegantní design. Zaprvé je nádrž instalována v šikmé poloze, což je elegantní řešení a současně se tím na délce veslovacího trenažeru daří ušetřit několik centimetrů. Baltic Rower Pro je kromě toho k dispozici ve dvou různých barevných provedeních: s modrou nebo červenou nádrží.

Sedíte v suchu, ale přesto se pořádně zapotíte!

Díky přesně nastavitelné konzole, příjemnému sedadlu (měkkému čalounění a pohodlné výšce sedu 40 cm) a ergonomicky příznivé malé vzdálenosti nohou se zdá, že by trénink na veslovacím trenažeru cardiostrong Baltic Rower Pro mohl být vcelku pohodlný. A to také může: Tento indoor rower se hodí pro všechny výkonnostní úrovně, tedy od rehabilitačních trénujících až po špičkové sportovce. Přispívá k tomu zejména jeho perfektní stabilita, díky níž trenažer mimo jiné nabízí maximální hmotnost uživatele 170 kg a současně je certifikován pro použití v poloprofesionální oblasti. Pokud máte chuť, můžete se na trenažeru Baltic Rower Pro pěkně zapotit.

Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro přitom samozřejmě nabízí také výborné pohodlí při tréninku. Vedle již zmíněných charakteristik k tomu dále přispívají úchyt na tablet na konzole a obzvlášť tiché vodicí kolejnice. Po tréninku lze navíc cardiostrong Rower jednoduše sklopit do prostorově úsporné svislé polohy.

Na místa, připravit, start!

Baltic Rower Pro má přehledný a snadno ovladatelný panel s celkem 18 programy a regeneračním testem, který vás oznámkuje podle rychlosti vašeho zotavení. Dostupné programy zahrnují několik klasických veslařských disciplin, jako je program na 2 000 nebo 10 000 metrů, ale i programy s volbou cílové vzdálenosti, doby nebo spotřeby kalorií. Sportovcům, kteří mají málo času, nabízí Baltic Rower Pro také zvláště intenzivní intervalové programy, s nimiž lze v krátkém čase dosáhnout ještě více. V závodním programu můžete měřit své síly s počítačem: Vybírat si přitom můžete z 15 úrovní.

Kromě toho je na panelu instalován držák tabletu. Pokud jste si nastavili ten správný tréninkový program, můžete následně jednoduše sledovat svůj oblíbený seriál. A nebo s pomocí přední kamery vašeho tabletu a aplikace Kinomap můžete sledovat při veslování reálné videonahrávky z veslování. Rychlost přehrávání filmu lze dokonce upravit podle vaší rychlosti veslování.
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro oceněníVeslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro ocenění

manual cardiostrong-Baltic Rower Pro

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
174
4
37
3
2
2
0
1
0

4.81 5 hvězdiček

(213 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Baltic rower pro
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
War mit meinem 9 jährigen Sohn in der Freiburger Filiale…die beiden Jungs waren freundlich, unaufdringlich, kompetent und engagiert….ich wollte eigentlich den Concept 2 bestellen, nach längerer Beratung und Testen der verschiedenen Widerstandssysteme habe ich mich für den baltic rower pro entschieden… bis jetzt klare 5 Sterne, nach einer längeren Nutzungsphase werde ich hier updaten…
Baltic Rower Pro
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Absolut empfehlenswert! Von der Beratung, über die Bearbeitung und Lieferung bis hin zum einfachen Aufbau der Rudermaschine alles top. Von der Bestellung zur Lieferung hat es gerade mal 10 Tage benötigt. Das Aufbauen hat 20 Minuten gedauert. Jetzt, nachdem ich die Rudermaschine ausprobiert habe, kann ich nur sagen, dass ich absolut zufrieden bin. Die Ausstattung ist komfortabel und robust.
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Ich habe mich für ein Rudergerät interessiert und wurde von einem sehr kompetenten Mitarbeiter beraten. Habe mich dann für dieses Gerät entschieden. Bereue meine Entscheidung nicht. Schneller Aufbau. Bis auf das Geräusch des Wassers ist das Gerät absolut leise. So kann ich auch spät am Abend noch trainieren ohne die Kinder zu wecken. Vielen Dank für die gute Beratung und den tollen Service.
Einfach super...
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
.....Beratung im Geschäft (HB) ..... vereinbarte Lieferzeit ..... Aufbau u. Handhabung
4 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich habe das Rudergerät im Shop in Karlsruhe bestellt. Als Ruderneuling habe ich mir hier gut beraten gefühlt, auch wenn die Auswahl der Rudergeräte nicht allzu üppig war. Die Lieferung dauerte ca. 2 Wochen und das Gerät war in kürzester Zeit ohne Hilfe zusammen gebaut. Der Sitz läuft sehr leicht auf den Schienen und insgesamt macht das Rudergerät einen hochwertigen Eindruck. Einzig der Fußaufsatz könnte meiner Meinung nach besser gelöst werden. Beim Training ohne Schuhe drückt dieser sehr stark an der Ferse, sodass ein längeres Training unmöglich ist. Dies lässt sich jedoch durch Trainieren mit Schuhe lösen, daher kein Punktabzug.... [číst dále]
sehr gute Wahl
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Ich bin sehr zufrieden. Das Gerät wurde schnell zusammengebaut, sogar alleine, hat keine 30 Minuten gedauert, gute Anleitung, sehr gute Verarbeitung, alles perfekt. Nach der sehr guten Beratung bei Tiedje Bonn nur zu empfehlen. Der Bordcomputer ist einfach zu bedienen und das Training bringt genau das was es soll. Ganzkörperfitness. Das ist jetzt mein Tagesprogramm!
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Das Gerät habe ich erworben, um mich in meinem Alter (83J.) zusätzlich zur Bewegung in frischer Luft fit zu halten, besonders bei schlechtem Wetter. Bei der Auswahl bin ich in der Filiale Salzburg von Herrn Schildhauer so kompetent wie sachlich über Vor- und Nachteile aufgeklärt und insgesamt überzeugend beraten worden. Die dabei geweckten Erwartungen haben sich bisher voll erfüllt. Das Gerät wurde schnell geliefert, ließ sich einfach zusammenbauen und besticht durch Qualität der Verarbeitung sowie Funktionalität der Bedienung. Das Gefühl zu rudern kommt dem auf freiem Wasser nahe. Es macht Spaß zu trainieren! ... [číst dále]
Rudergerät Baltic Pro
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ausführliche, kompetente und sehr freundliche Beratung, werde ich auf jeden Fall weiterempfehlen.
CST-Baltic-Pro-R-2
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr gut verarbeitetes, optisch ansprechendes Gerät. Bequemer Sitz, der aufgrund der Sitzhöhe zudem einen bequemen Ein- und Ausstieg garantiert. Solide, gut einstellbare Fußhalterungen. Sowohl für unterschiedliche Körpergrößen als auch unterschiedliche Trainingslevel uneingeschränkt nutzbar.
CST-BALTIC-PRO-B-2
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Wir haben uns zu Rudergeräten im Geschäft (Leipzig) beraten lassen und u.a. den Baltic Rower Pro ausprobiert. Nach kurzer Entscheidungsphase haben wir das Rudergerät bestellt. Maßgeblich für uns waren dabei die geringen Aufstellmaße, Benutzergewicht und Robustheit, da wir das Gerät zu dritt nutzen. Die Lieferzeit war genau wie angegeben. Das Gerät ist sehr einfach aufzubauen. Es hat bis jetzt unsere Erwartungen erfüllt.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě