Veslovací trenažér cardiostrong Natural

č. výrobku CST-NAT
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Doporučená cena výrobce 34 342,00 Kč
nyní Dnes 31 698,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 7%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
 • Dodání prostřednictvím UPS
Veslovací trenažér cardiostrong Natural Rower

Veslovací trenažér cardiostrong Natural Rower

 • Klasický dřevěný veslovací trenažér
  Ušlechtilý, hodnotný a omezený na to podstatné
 • Konstrukce využívající blízkost vody
  Přirozený pocit z veslování díky integrované vodní nádrži
Veslovací trenažér cardiostrong Natural ocenění
Veslovací trenažér cardiostrong Natural Přirozený pocit při tréninku

Přirozený pocit při tréninku

Voda poskytuje ten nejúčinnější a nejpřirozenější odpor při veslování a přitom vám pomáhá absolvovat úspěšné tréninky. Díky šplouchání vody a charakteristice záběru máte při tréninku pocit jako na skutečné lodi.
Veslovací trenažér cardiostrong Natural Minimalistický design

Minimalistický design

Veslovací trenažér byl zredukován na to podstatné. Díky tomu vás při tréninku nic neruší a můžete se plně soustředit na veslování. Natural Rower navíc díky minimalistickému designu perfektně ladí s každým obydlím.
Veslovací trenažér cardiostrong Natural Komfort na prvním místě

Komfort na prvním místě

Sedlo trenažéru Natural Rower je ergonomicky tvarováno pro obzvláště vysoký tréninkový komfort. Pohybuje se na čtyřech pogumovaných válečcích po dvojité vodicí kolejnici, takže je trénink velmi tichý.
Veslovací trenažér cardiostrong Natural O všem máte jasný přehled

O všem máte jasný přehled

Přehledný ovládací panel se snadno obsluhuje a umožňuje rychlý začátek tréninku. Jednoduše se usaďte na veslovací trenažér, chopte se rukojeti, stiskněte tlačítko start a můžete vyrazit!
Veslovací trenažér cardiostrong Natural Poskytuje vám oporu

Poskytuje vám oporu

Opřete nohy o nožní opěru, nastavte si velikost a upněte nohy popruhem. Popruhy na opěrné desce zajišťují vždy stabilní uchycení. Protože jsou chodidla na nožní opěře zhruba v rozestupu odpovídajícím šířce kyčlí, je trénink navíc velmi pohodlný.

 • elegance a stabilita : elegantní veslovací trenažér s kvalitním rámem ze dřeva a oceli
 • přirozené veslování: voda je nejúčinější a nejpřirozenější médium pro vytvářenou zátěž při veslování
 • ergonomie: dvě kolejnice = užší rozestup dolních končetin = lepší a přirozenější pozice
 • intenzita určovaná uživatelem: čím více/rychleji budete tahat, tím vyšší bude i odpor
 • čistý design: Veslovací trenažér cardiostrong Natural se soustředí na nejdůležitější, tak aby se uživatel mohl plně soustředit na trénink
 • pohodlný pocit při tréninku: díky skvělému převodníku, precizně nastaveným lopatkám a kuličkovým ložiskům vodící kladky
 • tichý a příjemný zvuk: slyšíte pouze zvuk vody, i při vyšší intenzitě
 • prostorově nenáročný! veslovací trenažér je sklápěcí a zabere tak nepatrně místa asi jako židle
 • s tréninkem ke štíhlejší postavě! veslování je jednou z nejúčinnějších forem při hubnutí - zapojí celé tělo , veslování je zábava
 • Ready, Go! jednodušše sestavit a začít cvičit – na konzoli nemusíte nic nastavovat - stiskněte pouze start a trénink může začít!
 • americké jasanové dřevo
 • max. hmotnost uživatele: 120 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér cardiostrong Natural : (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér cardiostrong Natural : (d) 53 cm x (š) 56 cm x (v) 210 cm

Veslování z 99 % jako na vodě

Při veslování na vodním dřevěném veslovacím trenažéru se skutečně budete cítit jako v lodi na vodě. Projevuje se to charakteristikou záběru i šploucháním vody. Nejdůležitější věcí je ale odpor: Tento je totiž progresivní. Proto čím silněji/rychleji zaberete, tím větší je odpor. Jednoduše proto, že záběrem musíte skutečně tlačit proti vodě. Stejné je to i na vodě. Díky této přirozenosti a možnosti dobře regulovat intenzitu je trénink tak efektivní.

Ale nenechte se mýlit: I na veslovacím trenažéru cardiostrong NaturalRower je poměrně velká šance, že se namočíte. Veslování totiž může být velmi intenzivní sport a když chcete rozpustit tukové zásoby, často přitom teče pot. Jediný rozdíl: S veslovacím trenažérem se nikdy nemůžete převrhnout!

Žádné ozdoby – zkrátka jen přirozené veslování

S trenažérem Natural Rower se můžete plně soustředit na svůj trénink. Nic vás neodvádí od tréninku, žádné hračky, žádné zbytečné ozdoby – jen vy, rukojeť vesla a voda. Posaďte se na veslovací trenažér, stiskněte start na přehledném ovládacím panelu a pusťte se do toho!

Veslovací trenažér cardiostrong Natural Rower je konstruován tak, že neslyšíte nic jiného než vodu v nádrži (a případně hudbu ze sluchátek). Sedadlo klouže na čtyřech pogumovaných válečcích po dvojité vodicí kolejnici, takže je tento pohyb velmi tichý. Navíc můžete dát chodidla mnohem blíže k sobě, což je při tréninku mnohem příjemnější.
Veslovací trenažér cardiostrong Natural ocenění

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
72
4
30
3
2
2
0
1
0

4.67 5 hvězdiček

(104 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Empfehlung!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super Rudergerät zu einem fairen Preis! Wirkt qualitativ sehr gut!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Rigtig god kvalitet. Nem at stille op og komme i gang med at bruge, og den fungerer bare hver gang. Jeg er imponeret over kvaliteten og det pæne design.
Cardiostrong Rudergerät
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Gerät entspricht genau meinen Vorstellungen. Es war leicht zu montieren und zu installieren. Der Sitz läuft geräuscharm und perfekt. Die Materialien sind hochwertig und optisch sehr gediegen.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
God romaskine med behageligt sæde og greb, når jeg træner. Det virker rigtig godt med vandmodstanden, at jeg selv skaber modstanden fra åretag til åretag.
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Aufbau erfordert etwas Geschick – wenn es nicht sofort passt die Shrauben lösen, die in der Aufbauanleitung auch Erwähnt werden für diesen Fall. Dann kappts und man muss natürlich die Schrauben nachziehen, wenn sich alles eingeruckelt hat. Auch nach den ersten Rudereinheiten, natürlich. Nachdem das erledigt ist, ist der Gesamteindruck einwandfrei. Verarbeitung OK, läuft sehr ruhig und präzise. Die Anzeige am Trainingscomputer erfüllt Minimalanforderungen, mehr brauche ich auch nicht. Da ich bei manchen Kunststoffen bezüglich Geruchseigenschaften überdurchschnittlich empfindlich bin, hebe ich auch diesen Aspekt positiv hervor. Komplett neutral diesbezüglich! Macht Laune, Empfehlung.... [číst dále]
Preis/Leistung passt auf alle Fälle
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Schönes Gerät und gut verarbeitet, leicht aufzubauen. Läuft super leicht und stabil. Lediglich der Trainingscomputer passt nicht ganz zur sonstigen hochwertigen Ausstattung. Da könne mal was Höherwertiges her. Zum Befüllen mit Wasser geht das mit einem Wasserschlauch und Trichter viel schneller und unkomplzierter.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Denne romaskine er genial. Rigtig god at sidde på, og selvom det er hårdt at træne, så er den super behagelig at træne på sammenlignet med den jeg plejer at bruge i centret.
Tolles Ganzkörper-Training
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Cardiostrong Rudergerät Natural Rower hat ein gleichmäßiges Zugverhalten, der beruhigende und entspannende Effekt des Wassergeräusches kommt bei diesem Gerät zum Tragen, ich würde auf jeden Fall wieder ein Gerät mit Wasserwiderstand wählen, außerdem ist es, bis auf das beruhigende Plätschern des Wassers, sehr leise, es vereint Muskeltraining mit Herz-Kreislauf/ Ausdauer-Training, ich bin mit dem Gerät sehr zufrieden, die Körperhaltung wird durch das gezielte Training von Muskelgruppen optimiert ... [číst dále]
perfektes Gerät
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
wir haben sehr viel Freude an dem rudergerät WR 115 und sind Begeisterung dabei. Nun müssen wir das mit dem Video noch hinbekommen, und dann ist es perfekt.
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Mega, kaum stand unser Rudergerät parat, wird es fast rund um die Uhr genutzt :-) - Gott sei Dank haben wir dieses herausgesucht, ich liebe das Geräusch des Wassers. Sind rundum zufrieden - absolut richtige Investition in unsere Gesundheit !!!T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě