Více než 3.227.213 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 90.347 výrobků
model 2020/21

Veslovací trenažér cardiostrong Natural

č. výrobku CST-NAT
print tisk
Hodnocení zákazníků (71)
71 Hodnocení zákazníků
4.63 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Video
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
36 575,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • K dodání opět od cca KT 19 (10.05.21-14.05.21)
Dodání prostřednictvím UPS

detaily výrobku: Veslovací trenažér cardiostrong Natural

 • model 2020/21 info
 • elegance a stabilita : elegantní veslovací trenažér s kvalitním rámem ze dřeva a oceli
 • přirozené veslování: voda je nejúčinější a nejpřirozenější médium pro vytvářenou zátěž při veslování
 • ergonomie: dvě kolejnice = užší rozestup dolních končetin = lepší a přirozenější pozice
 • intenzita určovaná uživatelem: čím více/rychleji budete tahat, tím vyšší bude i odpor
 • čistý design: Veslovací trenažér cardiostrong Natural se soustředí na nejdůležitější, tak aby se uživatel mohl plně soustředit na trénink
 • pohodlný pocit při tréninku: díky skvělému převodníku, precizně nastaveným lopatkám a kuličkovým ložiskům vodící kladky
 • tichý a příjemný zvuk: slyšíte pouze zvuk vody, i při vyšší intenzitě
 • prostorově nenáročný! veslovací trenažér je sklápěcí a zabere tak nepatrně místa asi jako židle
 • s tréninkem ke štíhlejší postavě! veslování je jednou z nejúčinnějších forem při hubnutí - zapojí celé tělo , veslování je zábava
 • Ready, Go! jednodušše sestavit a začít cvičit – na konzoli nemusíte nic nastavovat - stiskněte pouze start a trénink může začít!
 • americké jasanové dřevo
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér cardiostrong Natural : 120 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér cardiostrong Natural : (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér cardiostrong Natural : (d) 53 cm x (š) 56 cm x (v) 210 cm

popis: Veslovací trenažér cardiostrong Natural

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb
Dřevěné veslovací trénažéry nabízí ze všech nejpřirozenější pocit tréninku. Výhodou tohoto systému je to, že zátěž či odpor je regulován samotným uživatelem a rychlostí jeho přítahů. Jedinečný pocit z veslování u tohoto veslovacího trenažéru Natural zaručí jeho ušlechtilý a čistý design- díky tomu se může trénující soustředit pouze na trénink.

Veslování – v 99% jako na vodě

Veslování na tomto trenažeru Vám bude připomínat trénink na vodě. To se odráží v přítazích uživatele i zvuku vody. Nejdůležitější je ale odpor. Ten je progresivní. Tzn.čím silněji budete tahat, tím vyšší bude zátěž. Díky přirozenosti a možnosti, že lze skvěle ovládat intenzitu, bude trénink účinný.

Nenechte se zmýlit: Také u tohoto veslovacího trenažéru máte možnost, že budete mokří. Veslování je intenzivní sport, a pokud se chcete zbavit tuku, musí pryč i pot. Jeden rozdíl tu však je, s tímto veslovacím trenažérem se nepotopíte!

Přirozené veslování

S veslovacím trenažérem Natural se můžete plně soustředit na trénink. Nebude Vás nic rušit, žádné hry, žádné zbytečnosti – jen Vy, veslovací trenažér a voda. Pohodlně se usaďte, stiskněte start na přehledném ovládacím panelu a opřete se do toho!

Veslovací trenažér cardiostrong Natural je konstruován tak, že neuslyšíte nic jiného než šplouchání vody (a eventuelně hudbu z Vašich sluchátek). Sedačka je umístěna na čtyřech pogumovaných kolečkách, dvojité kolejnici, což zaručuje bezproblémový chod. Kromě toho nabízí užší rozestup dolních končetin a poskytne tak příjemnější pocit při tréninku.
dokumenty PDF k výrobku

Záruční podmínky: Veslovací trenažér cardiostrong Natural

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.

Veslovací trenažér cardiostrong Natural Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.63 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Magnus dne 3.3.2021 5
Sehr tolles Rudergerät. Habe es seit ein paar Wochen und das trainieren macht viel Spas. Das rauschen des Wassers beim rudern ist sehr angenehm und der Sitz läuft auf den Schienen angenehm leise. Ich bin sehr begeistert und würde es zu 100% weiter empfehlen.
de od Sascha Solterbeck dne 2.3.2021 4
Eyecatcher mit kleinen Schwächen. Ich habe nach einem Wasser-Rudergerät gesucht und mich aufgrund der puristischen Optik in Kombination mit Holz für dieses Gerät entschieden. Die Montage des Natural-Rower war schnell und einfach. Wer ein IKEA Regal aufbauen kann, wird auch hier keine Probleme haben. Alle Teile machen ... [číst dále]einen qualitativ hochwertigen Eindruck. Das Wassergeräusch beim Training ist sehr angenehm und vor allem relativ leise. Man kann sich problemlos unterhalten oder auf Zimmerlautstärke Musik hören. Das Display zeigt alle relevanten Trainings-Infos an, ist aber technisch veraltet. Möchte man z.B. Watt anstatt Zeit/500m angezeigt bekommen, so wird dies nicht gespeichert und muss vor jedem Training neu eingestellt werden. Das Zugverhalten beim Rudern ist angenehm und der Widerstand lässt sich sehr intuitiv bestimmen. Die Kugellager der Umlenkrollen sowie die der Sitzrollen sind leichtgängig, könnten aber gerade in dieser Preisklasse noch etwas besser sein. Insgesamt ist der Natural Rower ein tolles Gerät, auf dem ich gerne trainiere. Für ein Gerät in der Preisklasse über 1000€ bestehen aber durchaus Verbesserungsmöglichkeiten. [zobrazit méně]
de od JR dne 27.2.2021 5
Stabiles, gutverarbeitetes und formschönes Gerät. Es macht einen sehr wertigen Eindruck, steht stabil auf dem Boden (auch vertikal, wenn es auf die Seite geräumt ist) und man fühlt sich rundherum gut gehalten während des Trainings. Da wackelt nichts. Ruhiger Lauf und angenehmer Zug. Sehr leise also auch für hellhörige ... [číst dále]Altbauten gut geeignet. Das leise plätschern des Wassers wirkt angenehm beruhigend. Der Trainigswiederstand lässt sich durch die Wassermenge auf ein Anfangslevel setzen und dann dynamisch durch die Trainingsgeschwindigkeit und -Kraft anpassen. Definitiv angenehmer und entspannender als Wind- oder Magnetgebremste Systeme. Einzig der verbaute Display ist ein echtes Manko. Der billige LCD-Display hat einen geringen Sichtwinkel und wirkt aus Trainingsposition sehr blass und ist sehr schlecht lesbar. Daran ändern auch frische Batterien nichts. Der Austausch der Batterien ist auch recht umständlich gelöst und weder Zeitgemäß noch dem Preis des Gerätes angemessen. Trotzdem insgesamt eine klare Kaufempfehlung. [zobrazit méně]
de od Yvonne Denk dne 26.2.2021 5
Dass das Rudergerät tatsächlich so leise ist hätt ich nicht gedacht! Der Aufbau war sehr einfach und ging sehr schnell! Das Ruder-Display hat alle notwendig Daten gut ersichtlich, mehr braucht man auch nicht! Der Sitz ist auch sehr bequem! Das einzige, das ich mir noch gewünscht hätte, wären evtl ergonomischere griffe,... [číst dále] aber ansonsten bin ich sehr begeistert und das Sport machen damit, macht echt Spaß! [zobrazit méně]
de od Jörg Heim dne 20.2.2021 5
Sehr gutes Rudergerät. Super Optik und sehr leise. Aufbau war sehr leicht.

Veslovací trenažér cardiostrong Natural příslušenství - naše doporučení:

2 133,00 Kč
456,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
od 623,00 Kč
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 65 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Bodymax Veslovací trenažéry
37 521,00 Kč
2
Veslovací trenažér Life Fitness Row GX Trainer
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
62 430,00 Kč
3
HAMMER Rudergerät Ocean One
Veslovací trenažéry ▸ Hammer Veslovací trenažéry
24 373,00 Kč
4
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
46 909,00 Kč
40 650,00 Kč
5
Veslovací trenažér Kettler Regatta 300
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
6
Veslovací trenažér cardiostrong Natural
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
7
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
8
Veslovací trenažér First Degree Fitness NEON Pro V černý
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
42 676,00 Kč
9
cardiostrong Baltic Rower
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
30 474,00 Kč
10
Veslovací trenažer WaterRower, přírodní buk
Veslovací trenažéry ▸ WaterRower Veslovací trenažéry
44 201,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz