Více než 3.100.278 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.744 výrobků
model 2020

Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý

č. výrobku C2-2716
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (49)
49 Hodnocení zákazníků
5 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
byla přechodně zastavena výroba produktu Concept2
Z důvodu aktuální situace byla v USA přechodně zastavena výroba produktu Concept2. Proto dochází k delším prodlevám v dodávkách zboží. Předpokládáme, že další produkty se dostanou do prodeje opět teprve koncem října 2020. Ohledně alternativních produktů Vám poradíme na telefonu 228 885 842 nebo emailem info@t-fitness.cz.

Toto zboží se již nedodává

37 499,00 Kč
40 299,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý Obrázek výrobku
Zavřít
Alternativní produkt Veslovací trenažer Taurus Row-X
113 Hodnocení zákazníků
4.87 5 hvězdiček
award award

36 999,00 Kč

45 726,00 Kč

Ušetříte 19%

vč. 21.0% DPH

Stručný popis: Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý
Značka Concept2 rozšiřuje své modely o model E (PM5), nyní v černém provedení.

Detaily výrobku: Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý

 • Nově: Top model značky Concept2 v černém provedení!
 • model 2020 info
 • veslovací ergometr pro vyšší nároky privátní sféry a pro použití ve fitness studiích
 • vylepšený počítač PM5: více paměti a Bluetooth Smart!
 • propojte se s ostatními ergometry a zúčastněte se i doma fitness závodů
 • ukazatele všech důležitých tréninkových údajů: výkon ve wattech, spotřebované kalorie, srdeční frekvence, rychlost, vzdálenost
 • rozdíl oproti tréninkovému počítači PM4:
  • větší úložiště
  • Bluetooth Smart a ANT+ kompatibilita
  • vnitřní paměť pojme více než 1000 tréninkových jednotek
  • možnost uložení dat přes USB
  • baterie: 2 x D
  • hry: cíl-hra a biathlon
  • podporuje propojení až s 80 veslovacími trenažéry
 • určete si své cíle nebo se nechte strhnout k nejvyšším výkonům
 • digitální měření srdeční frekvence: snímač srdeční frekvence je již v PM5 zabudován, takže údaj bude zobrazován automaticky, za předpokladu, že uživatel bude mít na sobě hrudní pás.
 • hry: ryby, šipky, cíl, biathlon
 • výška sedačky: 51 cm
 • dodávka obsahuje: návod na montáž a imbusy
 • barva: světle šedá
 • pokud není veslovací stroj používán, lze ho rozložit na dva díly a uložit: (d) 119 (š) 69 (v) 118
 • není kompatibilní s iPhone Connection Kit
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý: 135 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý: (d) 244 cm x (š) 61 cm x (v) 125 cm

Popis: Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb

Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) je k dostání nyní i v černé barvě!

Oblíbený veslovací trenažér Concept2 model E je vybaven vylepšeným tréninkovým počítačem PM5. Má větší paměť, nabízí lepší propojení s ostatními veslovacími trenažéry Concept2 a disponuje konečně Bluetooth Smart.

Concept2 je jedničkou mezi veslovacími trenažéry sportovních klubů

Veslovací trenažér Concept2 model E je nejoblíbenějším veslovacím trenažérem pro fitness studia a různé veslařské organizace. Dovoluje každému — od veslaře, který rád trénuje pouze ve svém volném čase až po profesionála — bezpečný a účinný trénink celého těla. Systém zátěže, který pracuje se vzduchem, nabízí rovnoměrné tahy.

Díky své vysoké stabilitě se veslovací trenažéry těší větší oblibě především ve fitness studiích. Obsluha veslovacího trenažéru je velmi jednoduchá.

Novinky tréninkového počítače PM5

Tréninkový počítač PM5 nabízí propojení přes Bluetooth Smart a ANT+ s kompatibilními hrudními pásy. Dále je umožněno uložení dat pomocí USB. Vnitřní paměť tréninkového počítače pojme přes 1.000 tréninkových jednotek. Mimo jiné jsou k dispozici nejrůznější hry, které motivují ještě více k tréninku.

Díky automatickému propojení mezi tréninkovým počítačem PM5 mohou být užity i komplikovanější nastavení, a to bez potřeby PC. U modelu E Concept2 je k dispozici již integrovaný snímač tepu, takže srdeční frekvence je zobrazována automaticky, za předpokladu, že nosíte hrudní pás.
Dokumenty PDF k výrobku

Záruční podmínky: Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka rám
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 5 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce -

Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý Test a hodnocení:

4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Ulrike Gedert dne 30.3.2020 5
Auf die Rudermaschine Concept 2 Modell E bin ich auf einer Schiffsreise aufmerksam geworden, wo dieses Gerät im Sportbereich stand und mich schon dort überzeugt hat. Lange habe ich überlegt, ob ich mir so ein vergleichsweise teures Produkt für den Heimgebrauch zulegen soll, ob es genutzt wird und es sich somit rentiert... [číst dále]. Da in diesen Zeiten neben Homeoffice auch Homefitness gefragt ist, habe ich das Gerät nun gekauft. Der Aufbau gelang für mich als Frau einfach und hat bei mir ca. eine halbe Stunde gedauert. Das Modell E gibt es nun auch in der Farbe Schwarz, was mir persönlich gut gefällt. Positiv ist die Sitzhöhe von 50 cm, die es auch älteren Menschen erlaubt ohne Probleme nach der Rudereinheit wieder aufzustehen. Gut finde ich auch, dass das Gerät in zwei Teile geklappt werden kann, um es unterzubringen. Bei dem Gerät gibt es kein Quietschen etc..Alles läuft leicht und rund. Auf den etwas harten Sitz lege ich einfach ein kleines Handtuch. Den PM 5 Monitor nutze ich derzeit in der einfachsten Einstellung, weil bei mir die Bewegung und nicht so sehr der Trainingsfortschritt im Vordergrund steht. Ich verspreche mir vom regelmäßigen Rudern eine gute Grundkonditionund Ausgleich zum täglichen „Bürosport“. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 26.3.2020 5
BeschreibunAuf die Rudermaschine Concept 2 Modell E bin ich auf einer Schiffsreise aufmerksam geworden, wo dieses Gerät im Sportbereich stand und mich schon dort überzeugt hat. Lange habe ich überlegt, ob ich mir so ein vergleichsweise teures Produkt für den Heimgebrauch zulegen soll, ob es genutzt wird und es sich som... [číst dále]it rentiert. Da in diesen Zeiten neben Homeoffice auch Homefitness gefragt ist, habe ich das Gerät nun gekauft. Der Aufbau gelang für mich als Frau einfach und hat bei mir ca. eine halbe Stunde gedauert. Das Modell E gibt es nun auch in der Farbe Schwarz, was mir persönlich gut gefällt. Positiv ist die Sitzhöhe von 50 cm, die es auch älteren Menschen erlaubt ohne Probleme nach der Rudereinheit wieder aufzustehen. So kann tatsächlich auch meine Mutter das Gerät nutzen. Gut finde ich auch, dass das Gerät in zwei Teile geklappt werden kann, um es unterzubringen. Bei dem Gerät gibt es kein Quietschen etc. Alles läuft leicht und rund ab. Auf den etwas harten Sattel lege ich einfach ein kleines Handtuch. Den PM 5 Monitor nutze ich derzeit in der einfachsten Einstellung, weil bei mir die Bewegung und nicht so sehr der Trainingsfortschritt im Vordergrund steht. Ich verspreche mir vom regelmäßigen Rudern eine gute Grundkondition und Ausgleich zum täglichen Bürosport. g eingeben [zobrazit méně]
de od Chris dne 1.2.2020 5
Wir sind begeistert. Vorher haben wir noch nie Sport betrieben. Mit diesem Gerät können in kurzer Zeit alle Muskeln gleichzeitig trainiert werden. Einfach ideal.
es od Anonym dne 17.12.2019 5
Como dice el título, "remo profesional". Sin duda. Excelente acabado, muy robusto y estable. La posición del asiento es perfecta. Yo además tengo la almohadilla, que lo hace además muy cómodo. La remada es muy fluida. Viene con una consola muy sencilla y clara. Muy satisfecho!
se od Björn Spjuth dne 6.10.2019 5
Bra instruktioner, lätt att sätta ihop. Känns väldigt stabil och hållbar. Många program att välja på eller bara sätta sig och ro. Skönt med den höga höjden i min ålder (50). Enkelt att dela den när man vill stuva undan den. Hittar inga minus.

Veslovací trenažér Concept2 model E (PM5) černý příslušenství - naše doporučení:

Podložka Taurus XXXL Rychlé dodání!
1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
od 289,00 Kč
Ochranný obal Concept2 pro model E K dodání od cca 26.10.2020
3 199,00 Kč 2 999,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
Podložka pod posilovací stroje Concept2 černá Rychlé dodání! Ještě 1 ks na skladě.
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
Držák na smartphone Concept2 Na skladě méně než 5 ks.
299,00 Kč 279,00 Kč
3 599,00 Kč 3 399,00 Kč
749,00 Kč 699,00 Kč
ručník cardiostrong Gym Rychlé dodání!
599,00 Kč 579,00 Kč
od 623,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz