Veslovací trenažér Concept2 RowErg

č. výrobku C2-2712-bl
Skladem
náklady na dopravu: Prosím vyberte variantu
Dodání prostřednictvím UPS
-%
DMOC od
dosud od
od 31 593,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
Concept2 RowErg

Concept2 RowErg

 • Tréninkové zařízení pro všechny výkonnostní sportovce
 • K dostání ve 2 výškách – klasické nebo zvýšené sedadlo
Veslovací trenažér Concept2 RowErg Přesnost je alfou a omegou tréninku

Přesnost je alfou a omegou tréninku

Jednou ze speciálních funkcí přístroje Concept2 RowErg je zobrazení vašeho tréninkového výkonu s přesností na watty. Po celou dobu trénujete se správným odporem. Díky odporu vzduchu upravíte nastavení pomocí páky obzvlášť snadno a rychle. Při vysokém nastavení máte k dispozici větší přísun vzduchu, při nízkém naopak menší. Čím větší silou zabíráte, tím větší je také odpor. Vysoké nastavení je ideální pro silový trénink, nižší naopak pro vytrvalostní trénink.
Veslovací trenažér Concept2 RowErg Různorodost tréninku s pomocí aplikací

Různorodost tréninku s pomocí aplikací

Objevte nekonečnou škálu veslovacích tréninků s více než 30 aplikacemi, jako je Kinomap, Regatta nebo Zwift, které jsou kompatibilní s trenažérem RowErg. Máte také možnost trénovat s vlastními aplikacemi Concept2. Mezi ně patří ErgData a aplikace ErgRace Mobile, se kterými můžete virtuálně veslovat proti sobě nebo mezi sebou. Díky rozhraní Bluetooth můžete rychle připojit k trenažéru RowErg svůj chytrý telefon nebo tablet. Díky integrovanému držáku na tablet můžete snadno připevnit svůj chytrý telefon nebo tablet a dopřát si optimální zábavu a tréninkovou motivaci během cvičení.
Veslovací trenažér Concept2 RowErg Přehled o všech tréninkových datech

Přehled o všech tréninkových datech

Přehledný Performance Monitor 5 (PM5) vám přináší různé možnosti tréninku a obzvláště dobrý přehled. Vyberte si režim „Prosté veslování“ nebo některou z mnoha interaktivních her, např. hru „rybičky“. Na displeji PM5 můžete sledovat tréninkové údaje o tempu, wattech, frekvenci záběrů a spálených kaloriích. Tyto údaje se buď ukládají do interní paměti, nebo je lze ukládat na USB flash disk. Pro ještě více dat doporučujeme použít k měření tepové frekvence Bluetooth Smart hrudní popruh.
Veslovací trenažér Concept2 RowErg Sledujte a měřte své tréninkové cíle

Sledujte a měřte své tréninkové cíle

Přístroj RowErg dokáže měřit výkonnostní údaje bezprostředně a přesně. Díky možnosti ukládání vašich tréninkových dat na USB flash disk můžete kdykoli využít bezplatný „Online Logbook“ ke sledování a měření tréninkových cílů. Můžete sledovat svá tréninková data a získávat souhrny, statistiky a analýzy vašich veslařských tréninků. Měřte své síly s tisíci dalších uživatelů po celém světě v žebříčku záznamníku Logbook. Abyste měli stálou motivaci pro veslařský trénink, budete do záznamníku Logbook pravidelně dostávat nové výzvy. Díky tomu je úspěch tréninku zaručen.

 • vybaven novým vylepšeným PM5 počítačem!
 • veslovací ergometr Concept2 pro vyšší nároky v domácím prostředí
 • model D s vylepšeným výkonným monitorem PM5!
 • digitální měření srdeční frekvence: přijímač tepové frekvence je v PM5 již zabudován/ údaje se tudíž budou zobrazovat automaticky, v případě, že uživatel bude mít na sobě hrudní pás
 • jednoduché složení: nechá se rozložit na dvě části
 • kvalitní práškové lakování
 • rameno monitoru z umělé hmoty - termoplastu/závěs s kloubem umožňuje nastavení monitoru, úhel monitoru lze rovněž nastavit.
 • přizpůsobení nožních opěrek
 • důležitá tréninková data: výkon v metrech, 500 m mezičas, watty nebo kalorie
 • ukazatele: metr/čas, silová křivka, stupnicový diagram nebo velké písmo
 • lepší čitelnost a podsvícení údajů
 • uložení dat pomocí USB / vnitřní paměť (více než 1.000 tréninkových jednotek)
 • různé hry: biathlon, atd.
 • podporuje závod až 80 veslovacích trenažérů Indoor Rower (k propojení budou zapotřebí PC, kabely a software)
 • podporuje propojení s počítačem přes kabel
 • výška sezení: 35 cm
 • s veslovacím trenažérem obdržíte: úvodní informace, nářadí a ilustrovaný návod montáže, model D návod k použití
 • barva: černý
 • není kompatibilní s iPhone Connection Kit
 • max. hmotnost uživatele: 135 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér Concept2 RowErg: (d) 244 cm x (š) 61 cm x (v) 90 cm
  sklopený - Veslovací trenažér Concept2 RowErg: (d) 84 cm x (š) 64 cm x (v) 135 cm

Veslovací trenažér Concept2 RowErg – efektivní trénink

Jeden z nejoblíbenějších veslovacích trenažérů pro klubové veslaře – Concept2 Model D je pro mnohé ztělesněním profesionálního veslovacího trenažéru. Nový veslovací trenažér RowErg má stejné vlastnosti jako běžný model D, nese jen jiný název.  A navíc jsme každý trenažér RowErg vybavili integrovaným držákem „Device Hoder“ na chytré telefony a tablety, který lze jednoduchým pohybem připevnit pod monitor PM5. Systém odporu vzduchu zajišťuje jemné nastavení v 10 úrovních a umožňuje začátečníkům i zkušeným sportovcům veslovat jako na vodě.

S trenažérem Concept2 Indoor Rower absolvujete efektivní trénink celého těla s malým zatížením kloubů, přičemž zejména podpoříte svou silovou vytrvalost. Novinkou modelu Concept2 RowErg je možnost výběru mezi 2 výškami. Vyberte si standardní výšku s výškou sedu 36 cm nebo zvýšenou verzi s výškou sedu 51 cm. Vysoce kvalitní rámová konstrukce osvědčeného trenažéru Concept2 RowErg má také monitor PM5 a nabízí mnoho nových funkcí pro váš veslařský trénink. Tréninkový počítač PM5 nabízí konektivitu přes rozhraní Bluetooth Smart a ANT+ s kompatibilními hrudními popruhy. Navíc je nyní možné data zálohovat na USB flash disk. Vnitřní paměť tréninkového počítače pojme hodně přes 1000 tréninků. Kromě toho jsou tu také nové, rozmanité hry, které vás motivují k ještě lepšímu tréninku. Díky automatickému propojení mezi tréninkovými počítači PM5 můžete soutěžit s ostatními sportovci bez dalšího počítače a složitého nastavování.

Vedle výše uvedených změn samozřejmě zůstávají zachovány následující vlastnosti vašeho trenažéru RowErg:

 • Měkký, autentický pocit z veslování
 • Dlouhá životnost, konstrukce nenáročná na údržbu
 • Hodí se i pro komerční využití, například ve fitness centrech
 • Atraktivní a jednoduchý design
 • Jemné dávkování odporu
 • Konektivita s vlastní aplikací Concept2 a více než 30 dalšími aplikacemi
 • Firma Concpet2 je dodavatelem a oficiálním partnerem Německého veslařského svazu a Světového veslařského svazu (World Rowing)

Jeho dobré technické vybavení a skvělé zpracování dělají z oblíbeného veslařského trenažéru Concept2 RowErg ideální přístroj pro trénink silové vytrvalosti v domácím prostředí nebo ve veslařském klubu.


concept2 widerstand

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce rámplná záruka
domácí použití 5 let24 měsíce
poloprofesionální využití -12 měsíce
profesionální využití -12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
93
4
4
3
0
2
0
1
0

4.96 5 hvězdiček

(97 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb


0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Von der telefonischen Beratung über Lieferung bis hin zur Benutzung der Geräte nichts negatives. 5 Sterne!
Top Gerät
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich habe verschiedene Rudergeräte in Fitness Studios und bei Freunden getestet. Das von Concept2 war einfach das Beste. Wenn dieses von Crossfittern genutzt wird, kann es nur gut sein. ich habe es nun bereits mehrere Monate im Einsatz und bin mega zufrieden. Würde es sofort wieder kaufen! Lieferung bei Sport Tiedje ebenfalls top!
Rudergeräte
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Von der Bestellung bis zur Lieferung sehr gut
Beste Wahl, sehr zufrieden!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Gute Qualität, selbsterklärend, lässt sich ohne Probleme mit der App verbinden. Würde ich sofort wieder kaufen!
CONCEPT2 RUDERGERÄT ROWERG
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Vor vielen Jahren ruderte ich schon auf Concept2 Geräten im Fitness Studio zum warm machen. Diese werden wegen ihrer Qualität und Robustheit dort eingesetzt und dies ist auch heute noch so. Ich bin sehr zufrieden mit der Qualität und prompten Lieferung durch Sport Tiedje. Gerät Top Shop Top Jetzt nur noch den inneren Schweinehund besiegen :)
ottimo prodotto
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
ottimo prodotto ottima cura dei materiali si vede che è un attrezzo professionale, non costa poco ma sono soldi ben spesi
Schwinn Speedbike IC7
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Top Service Top Lieferung Top Kundenservice in „Nachbetreuung“ Bike ist tadellos und reißt fleißig km ab!
Alles top
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Von Ankündigung der Lieferung bis hin zur einwandfreien Qualität (und das beim Ausstellungsstück) alles perfekt!
Überzeugt durch robuste Verarbeitung und überragenden Trainingscomputer
11 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Als Ruder-Neueinsteiger (bisher sind Joggen und Radfahren meine Sportarten) habe ich in der Filiale mehrere Rudergeräte ausprobiert. Beim Vergleich verschiedener Geräte mit Wasserwiderstand und dem Concept2 RowErg konnte ich für mich ehrlich gesagt keine direkte Präferenz für eine der Gerätearten feststellen. Natürlich fühlen sich beide Konzepte etwas anders an - beide Arten waren für mich angenehm (aber das muss sicher jeder selber für sich ausprobieren). Warum habe ich mich dann trotzdem für den RowErg entschieden? - Das Wassergeräusch ist zwar sehr angenehm und wirkt irgendwie beruhigend - dafür muss man aber wohl 1-2x pro Jahr das Wasser wechseln. Außerdem benötigt man Chlortabletten gegen Algenwachstum im Tank. Der RowErg im Gegenzug ist quasi wartungsfrei, hier muss nur ab und zu mal die Zugkette geölt werden. - Bei den Wasser-Geräten kann den Grund-Ruderwiderstand („virtuelle Bootsform“) nur durch Füllen/Entleeren von Wasser geändert werden. Am RowErg ist dazu ein einfacher Hebel, mit dem der Grund-Widerstand auf einer Skala von 1-10 angepasst werden kann. - Die Verarbeitung ist sehr hochwertig und robust. Das Gerät ist sehr einfach in zwei Teile zu zerlegen, was für mich super-praktisch ist. Die beiden Einzelteile sind dadurch leicht zu tragen/zu transportieren und sehr gut zu verstauen. - Und als i-Tüpfelchen hat mich der Trainingscomputer und dessen Connectivity überzeugt. Insbesondere die App-Anbindung sowie die damit mögliche direkte Synchronisation der Traininigsdaten mit Apple Health sind für mich entscheidend gewesen.... [číst dále]
Zuverlässiges Rudergerät mit top Ersatzteilversorgung
3 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Meiner Meinung nach das hochwertigste und zuverlässigste Rudergerät auf dem Markt. Die Verarbeitung ist absolut hochwertig und man merkt, dass keine Kompromisse eingegangen wurden. Die Lautstärke ist zwar nicht ganz leise, aber laut meinen Mitbewohnern bei geschlossener Tür kein Problem (auf Stufe 6). Zusätzlich ist die Ersatzteilversorgung von concept2 mehr als vorbildlich. Es kann fast jedes Teil zu fairen Preisen einzeln nachbestellt werden und aufgrund der durchdachten Konstruktion mit wenigen Handgriffen selbst ausgetauscht werden, da alle Komponenten geschraubt sind. ... [číst dále]T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě