Veslovací trenažér Darwin RM50

č. výrobku DF-RM50
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena 27 427,00 Kč
nyní Dnes 21 099,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 23%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
 • Dodání spediční firmou
Veslovací trenažér Darwin RM50 s vodním odporem

Veslovací trenažér Darwin RM50 s vodním odporem

Trénink celého těla, šetrný ke kloubům, s nejlepším poměrem ceny a výkonu
 • Trénujte doma jako na vodě Autentický pocit z veslování díky odporu vody
 • Praktická konstrukce Prostorově úsporné uskladnění díky malým instalačním rozměrům
Veslovací trenažér Darwin RM50 Všestranný a autentický veslařský trénink

Všestranný a autentický veslařský trénink

Darwin RM50 v sobě spojuje všestranný trénink celého těla a uvolněnou tréninkovou atmosféru reálného veslování. Díky systému vodního odporu a příjemnému šplouchání vody cítíte vodu přímo pod sebou. Další výhoda: Odpor si určujete sami silou svého záběru. Podle vlastní chuti tak můžete volit různé intenzity a tréninkové podněty, aniž byste museli přístroj jakkoli nastavovat. Proto je trenažer RM50 vhodný jak pro začínající trénující, tak i pro ambiciózní sportovce.
Veslovací trenažér Darwin RM50 Flexibilní a inteligentní konzola

Flexibilní a inteligentní konzola

Můžete si přesně podle svých potřeb nastavit výšku i úhel panelu, který zobrazuje všechny příslušné tréninkové údaje. Na displeji se tak přehledně spotřebuje spotřeba kalorií, vzdálenost v metrech, počet záběrů za minutu a případně i vaše tepová frekvence, použijete-li hrudní popruh, který se dodává zvlášť. Navíc si můžete vybrat mezi různými tréninkovými programy, například si poměřit síly v závodu proti počítačovému protivníkovi nebo řídit svůj trénink pomocí zón tepové frekvence. Tak si můžete dopřát ještě rozmanitější a efektivnější veslařský trénink.
Veslovací trenažér Darwin RM50 Zvýšená poloha sedu pro větší pohodlí

Zvýšená poloha sedu pro větší pohodlí

Díky sedlu ve výšce 43 cm se na trenažer Darwin RM50 velmi pohodlně nastupuje i z něho sestupuje. Obzvlášť po dlouhých a intenzivních trénincích je to velká výhoda oproti jiným veslovacím trenažerům s nízkým sedlem. Hlavně pro starší osoby je to podstatná výhoda. Ergonomicky konstruovaná opěrka nohou zajišťuje pevnou a stabilní polohu, zatímco plynulým pohybem klouzáte po kolejích trenažeru Darwin RM50.
Veslovací trenažér Darwin RM50 Velký užitek na minimální ploše

Velký užitek na minimální ploše

Veslovací trenažer Darwin RM50 je vysoce všestranný co do tréninkového spektra a komplexního účinku na tělo a současně i praktický a elegantní co do své konstrukce. Ve vertikální poloze zabírá pouze 85 cm x 56 cm, takže se vejde takřka do každého obývacího pokoje. Kombinace modré nádrže na vodu a černé konstrukce rámu a kolejnic propůjčuje trenažeru RM50 elegantní, futuristický design, takže vás zaujme i svým vzhledem.

 • robustní veslovací trenažér s vodním odporem
 • velmi pohodlná výška sedadla
 • dobrá trakce s příjemným šploucháním vody coby zvukovou kulisou
 • naklápěcí panel s přehledným zobrazením údajů o tréninku
 • transportní kolečky pro přesun trenažéru po tréninku
 • 3 programy: ruční program s různými cíli | závodní program s 15 úrovněmi | program řízený tepovou frekvencí
 • program zotavení: uděluje kondiční známku po tréninku
 • max. hmotnost uživatele: 110 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér Darwin RM50: (d) 205 cm x (š) 56 cm x (v) 85 cm
  sklopený - Veslovací trenažér Darwin RM50: (d) 85 cm x (š) 56 cm x (v) 205 cm

Veslovací trenažér Darwin Fitness RM50 – dopřejte si reálný pocit z veslování v pohodlí domova

Darwin RM50 je moderní veslovací trenažer využívající odporu vody. Díky tomu je pocit z veslování na trenažeru RM50 velmi blízký přirozenému veslování na vodě. Při tréninku vás navíc doprovází šplouchání vody. Díky tomu je tréninková atmosféra obzvlášť příjemná a uvolněná. Při tréninku se systémem vodního odporu si můžete sami určit intenzitu resp. odpor silou svého záběru. Čím rychleji zabíráte, tím náročnější je váš trénink. Díky tomu je RM50 nejen ideální fitness zařízení pro začátečníky i pokročilé, ale současně vám poskytuje široké spektrum tréninků, například udržitelný intervalový trénink. Vaši hnací sílu přenáší třílistý rotor na vodu. Přídavný list rotoru zajišťuje rovnoměrnější pohyb a přístroj nemá žádný tzv. mrtvý bod (pozice bez odporu) na konci pohybu.

Pohodlný a všestranný

Trenažer RM50 nabízí díky své sofistikované a ergonomické konstrukci vysokou úroveň komfortu. Tréninkový počítač lze velmi snadno ovládat a jeho úhel i výšku si můžete přesně nastavit podle svých potřeb. Na sklápěcím LED displeji se zobrazují všechny důležité tréninkové údaje, jako je počet záběrů za minutu, doba tréninku, spotřeba kalorií nebo i tepová frekvence (je zapotřebí použít hrudní pás). Navíc lze nastavit různé programy. Například můžete závodit proti počítačovému soupeři nebo si nastavit zónu tepové frekvence. A samozřejmě můžete prostě a jednoduše jen volně veslovat.

Příjemné nastupování a sestupování díky zvýšené poloze sedu

Zvláštní výhodou trenažeru Darwin RM50 je jeho zvýšená poloha sedadla 43 cm. Díky tomu se na trenažer a z trenažeru obzvlášť příjemně nastupuje a sestupuje, zejména po náročných trénincích. To je velká výhoda i pro starší sportovce, kteří hledají vhodný veslovací trenažer. I po tréninku vám přístroj Darwin RM50 nabízí další praktický doplněk: Veslovací trenažer můžete jednoduše sklopit do svislé polohy. Nemusíte tedy používat žádný složitý sklápěcí mechanismus, abyste veslovací trenažer složili do úsporného tvaru. Ve sklopené poloze trenažer RM50 zabírá plochu o rozloze pouhých 85 cm x 56 cm.

Za výhodnou cenu získáte s modelem RM50 kvalitní veslovací trenažer pro pravidelné tréninky.


Manual Darwin RM50

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
126
4
22
3
0
2
0
1
0

4.85 5 hvězdiček

(148 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Darwin Rudergerät RM50
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Bei einer REHA ein Rudergerät kennen gelernt, war beigeister, deshalb nun ein eigenes gekauft, entspricht voll und ganz meinen Erwartungen, vor allem, weil man erst beim Aufstehen merkt, daß man (kräftig) trainiert hat. Solche Ertüchtigung macht Spaß! Der Zusammenbau dürfte bei wenig mechanischen, handwerklichen Fähigkeiten nicht ganz einfach sein, vor allem sollte man gutes/eigenes Werkzeug haben... Der Zusammenbauplan hingegen ist leicht nachvollziehbar!
Darwin Rudergerät RM50
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich habe mir dieses Rudergeräte vor zwei Tagen nach einer ausgezeichneten Beratung bei Sport Tiedje auf der Worringerstr. 35 in Düsseldorf gekauft und bin vollends begeistert. Das Gerät verspricht absolut das, was mir im Geschäft versprochen wurde. Das Rudergefühl ist durch den Wasserantrieb und dem damit einhergehenden Geräusch des Wassers ein sehr angenehmes Training. Technisch ist es auf einem hohen Niveau und perfekt geeignet für Rudereinsteiger und Fortgeschrittene. Das Bedienfeld ist klar strukturiert und ohne Problem zu bedienen. Ich kann es jedem empfehlen der sich für ein Rudergerät mit Wasserantrieb entscheidet. Wer sich für Sportgeräte interessiert ist bei Sport Tiedje bestens aufgehoben. ... [číst dále]
sehr gut
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr gute Qualität, ich bin sehr begeistert. einfache Handhabung und nicht sehr laut. Kann ich jedem weiter empfehlen.
Sehr gut
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich bin sehr begeistert. Sehr gute Qualität. Habe ich bereits einer Freundin weiter empfohlen. Lässt sich gut verstauen, auch bei wenig Platz
Super Beschreibung
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Gerät, der Ablauf und die Doku sind sehr gut. Waterrower vergleich.
schnell zusammengebaut funktioniert sehr gut
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Gerät entspricht meinen Erwartungen, außer dem Display das schlecht erklärt ist. z.B. neben der Zeit kommen andere Zahlen ? links oben neben der Zeit steht irgendwas mit 500 m, was ist das?
Rudergerät Darwin RM 50
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Habe das Gerät bei einem Kollegen mehrmals ausprobiert, gefällt mir sehr gut. Top.
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Auf Empfehlung vom Verkäufer habe ich mich für dieses Rudergerät entschieden. Das Paket wiegt 44 kg und lässt sich am besten zu zweit tragen. Durch die gute Anleitung war der Aufbau nach 30 Minuten erledigt (1 Person). Das Preisleistungsverhältnis finde ich hier sehr gut und würde es auch jedem weiter empfehlen. Da ich das Rudergerät erst seit kurzem besitze, kann ich noch nichts über die Langzeitauswirkungen sagen, aber es macht einen guten Eindruck.
Top Rudergerät
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Das Rudergerät war leicht aufzubauen, ist stabil und halbwegs leise (die hohle Schiene klingt etwas hallig / metallern), ich hab etwas Schaumstoff in die Schiene gedrückt und nun läuft es deutlich angenehmer. Bin sehr zufrieden, super Gerät.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Lækker romaskine i et flot design, der passer perfekt ind i vores stue derhjemme. Jeg elsker vandmodstanden og de naturlige bevægelser. Super glad for den.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě