Více než 3.110.488 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.978 výrobků
model 2020

Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci

č. výrobku FDF-FR-E316s-h13
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (19)
19 Hodnocení zákazníků
4.68 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Video
Zavřít
Počet
Dosud
48 799,00 Kč
Nyní
45 499,00 Kč
6%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2

Detaily výrobku: Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci

 • model 2020 info
 • veslovací trenažér First Degree E316 s výbavou měření TF pro profesionální užití ve fitness studiích či vysoké nároky domácích uživatelů
 • propracovaná ergonomie pro pohodlný trénink
 • nepatrný zvuk řemenového pohonu
 • realistický pohyb z veslování díky vodnímu médiu; základní nastavení odporu možné v 16 různých stupních
 • monitor Interactive Performance (IPM) - velká a snadno ovladatelná konzole informující o čase, 500m, vzdálenosti, rychlosti, wattech, tepové frekvenci, frekvenci záběrů, zátěži a spotřebě kalorií.
 • novější modyl: USB-rozhraní pro tréninkové statistiky na Vašem počítači a využívání monitoru pro znázornění dat
 • Měření tepu díky hrudnímu pásu, který lze dokoupit. Externí snímač tepové frekvence součástí vesl. trenažéru. First Degree Fitness 316s.
 • pohodlná sedačka, ergonomická rukojeť
 • dostatečně velké nášlapné plochy podepírající paty nabízí ergonomii a pohodlí
 • transportní kolečka Easy Roll
 • lze ho sklopit, spoří místem
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci: (d) 211 cm x (š) 56 cm x (v) 103 cm

Popis: Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb

Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci: pohodlný díky své ergonomii a vysoké stabilitě

Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci je díky své kvalitní konstrukci, kterou lze zatížit až 204 kg vhodný pro profesionální užití. Pro maximální pohodlí během veslování: Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci. Polstrované sedátko, které je na úrovni kancelářské židle, usnadňuje pohodlné usazení na stroj. Ergonomická rukojeť zaručí pevný stisk i při jednotkách, kdy se uživatel zapotí. Aby byla zaručena skvělá pozice, je veslovací trenažér vybaven nastavitelnými nášlapnými plochami.

Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci a pocit skutečného veslování do vodě

Jako všechny trenažéry značky First Degree je i u tohoto modelu zátěž vytvářena pomocí bubnu, ve kterém je voda. Díky tomu vzniká přirozný pocit z veslování a optimální kontrola nad tréninkem. Zátěž se zvyšuje a vynaložená síla se snižuje. Čím silněji je proveden tah, tím silnější je zátěž. Nastavení zátěže je možné do 16 různých stupňů. Trénovat může každý dle své úrovně, od začátečníka až po zkušeného sportovce.

Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci je vybaven interaktivní kontrolou výkonu (IPM). Přehledný displej stanoví data jako čas, zvdálenost, puls, watty, rychlost atd.. Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci disponuje externím kompatibilním přijímačem tepové frekvence. Hrudní pás je k dostání v příslušenství. Novější verze tohoto modelu se nechají propojit díky USB s PC. Díky tomu lze sledovat statistiky na monitoru Vašeho počítače a počítač lze využívat ke znázornění dat.

Díky vysoké kvalitě a dlouhé životnosti lana Dyneema je trénink plynulý a tichý. Nohy stroje jsou potaženy gumovým materiálem a šetří tak podlahu. Díky transportním kolečkům se nechá stroj pohodlně přesunout.
Dokumenty PDF k výrobku

Záruční podmínky: Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka nádrž rám mechanika
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce 36 měsíce 10 let 24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce 36 měsíce 10 let 24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce 36 měsíce 10 let 24 měsíce

Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.68 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Gehand dne 22.1.2019 5
Zu zweit schneller und unkomplizierter Aufbau, die Anleitung für die Montage des Herzfrequenzempfängers könnte optimiert werden. Die Optik und Verarbeitung ist sehr ansprechend: Die schmale Form fügt sich gut in den Raum ein und nimmt wenig Platz weg. Man kann das Gerät einfach senkrecht aufstellen, ohne Schrauben löse... [číst dále]n zu müssen o.ä. Das Rudergerät lässt sich dank seiner vorne montierten Rollen auch problemlos bewegen. Der Sitz befindet sich in komfortabler Höhe, die Fußrasten geben einen sicheren Halt, der gut geformte Griff liegt angenehm in den Händen, der batteriebetriebene Monitor ist übersichtlich und gut ablesbar, bei "Quick Start" kann man sofort mit dem Rudern loslegen. Es macht Fun, beim Rudern nicht nur das Wassergeräusch zu hören, sondern auch noch die Wasserbewegung im blautransparenten Tank beobachten zu können. Klare Kaufempfehlung meinerseits!!! [zobrazit méně]
de od Hans-Georg Romano dne 15.5.2017 5
einfach perfekt
dk od Bentsen dne 31.12.2016 5
God stille romaskine, ok at samle, men en fingerskrue til vandtanken ville være en stor fordel på sigt.
de od Oliver dne 11.9.2016 5
Die Begeisterung wächst mit jeder Nutzung! Es finden sich keine "Löcher" auf dem gesamten Zugweg und der Widerstand ist gleichmäßig, sogar auf dem "Rückweg". Die verschiedenen Widerstandsstufen machen das Training sehr variabel und bisher habe ich auf der Anzeige keine Leistungsparameter vermisst. Der Schlitten gleitet... [číst dále] unmerklich. Der anfängliche Eindruck einer hohen Wertigkeit in Material und Verarbeitung hat sich mehr als bestätigt. Und mit der Aufstellmöglichkeit, ohne lästiges klappen, ist es auch noch platzsparend. Ein besonderes Erlebnis ist das "Plätschern" des Wassertanks, man fühlt sich wie auf einem See ... [zobrazit méně]
de od Ilka dne 20.7.2016 5
1. Aufbau: schnell und unkompliziert 2. Optik: sehr ansprechend und puristisch 3. Anwendung: sofort bei "Quick Start" mit dem Rudern beginnen Das Rudergerät First Degree Fluid Rower E316 gefiel mir aufgrund der puristischen Optik sofort sehr gut. Die schmale Form fügt sich gut in den Raum ein und nimmt wenig Platz weg... [číst dále]. Außerdem kann man das Gerät einfach senkrecht aufstellen, ohne irgendwelche Teile wegklappen oder abnehmen zu müssen. Es lässt sich mit Hilfe der, vorne unterhalb des Tanks, angebrachten Rollen problemlos bewegen. Der Sitz befindet sich in angenehmer Höhe, die Fußrasten geben einen sicheren Halt beim Rudern, der Griff liegt gut in den Händen, der Monitor ist übersichtlich aufgeteilt und gut ablesbar. Es macht Spaß, beim Rudern nicht nur das Rauschen des Wassers zu hören, sondern die Bewegung im Tank auch noch sehen zu können. Das ist fast so schön wie draußen auf dem See. Ein Wunsch an den Hersteller: Die Bedienungsanleitung für den Monitor könnte eine bessere Übersetzung vertragen :) [zobrazit méně]

Veslovací trenažér First Degree Fitness E316 s vybavením pro tep.frekvenci příslušenství - naše doporučení:

1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
1 049,00 Kč 999,00 Kč
2 566,00 Kč
1 199,00 Kč 1 149,00 Kč
Chlorové tablety First Degree K dodání opět od cca 06.11.2020
599,00 Kč 579,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
453,00 Kč 419,00 Kč
1 875,00 Kč 1 562,00 Kč
299,00 Kč 279,00 Kč
ručník cardiostrong Gym Rychlé dodání!
599,00 Kč 579,00 Kč
od 623,00 Kč
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 65 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
31 262,00 Kč
28 133,00 Kč
2
Kettler Rudergerät Regatta 500 best.aus
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
39 625,00 Kč
3
Veslovací trenažér Darwin RM50
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
21 299,00 Kč
19 999,00 Kč
4
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
37 521,00 Kč
5
Kettler Rudergerät Regatta 300
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
30 499,00 Kč
28 499,00 Kč
6
Life Fitness Rudergerät Row HX Light Wood
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
46 784,00 Kč
7
Veslovací trenažer Duke Fitness IR40
Veslovací trenažéry ▸ Duke Fitness Veslovací trenažéry
12 299,00 Kč
11 299,00 Kč
8
Veslovací trenažér First Degree Fitness VX-3
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
79 299,00 Kč
73 999,00 Kč
9
Veslovací trenažer Taurus Row-X
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
36 999,00 Kč
10
Veslovací trenažér Darwin RM40
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
15 299,00 Kč
14 299,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz