Více než 2.972.234 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 71.978 výrobků
model 2020

Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO

č. výrobku FDF-APPV
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (91)
91 Hodnocení zákazníků
4.89 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
 • Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
Dosud
Naše cena
51 799,00 Kč
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2

Detaily výrobku: Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO

 • model 2020 info
 • Nová nádrž First Degree PLUS V
 • stabilní veslovací trenažér pracující s vodní zátěží a s rámem v kombinaci dřeva a oceli
 • patentovaný systém zátěže se 4 stupni: maximální zátěž, díky systému Adjustable Resistance (AR), základní zátěž bude nastavena díky snadnému pootočení žlutého knoflíku
 • ergonimická rukojeť, která pomáhá minimalizovat zátěž kloubu a předloktí
 • kolejnice s kartáčky zajišťující samostatné čištění
 • řemenový pohon - s klidným chodem, čistý, tichý, bezúdržbový
 • nastavitelné opěrky chodidel se samostatnými popruhy pro dokonalou polohu a optimální oporu při veslařském tréninku
 • měkká sedačka, která zaručuje tichý chod po kolejnicích
 • velká konzole se snadným ovládáním poskytuje údaje o tréninkové trase, době tréninku, frekvenci záběrů, celkové dráze, spotřebě kalorií, wattech, atd.
 • měření srdeční frekvence je možné za pomoci hrudního pásu či snímače, které je možno zakoupit jako příslušenství
 • multimediální funkce (filmy, hudba) při připojení k laptopu nebo PC přes USB
 • buben z odolného polykarbonátu
 • Připojte svůj přístroj pomocí funkce Bluetooth přímo ke svému chytrému telefonu/tabletu pomocí nové aplikace First Degree Fitness
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO: (d) 213.5 cm x (š) 55 cm x (v) 54 cm
  sklopený - Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO: (d) 54 cm x (š) 55 cm x (v) 213.5 cm

Popis: Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb

Veslovací trenažér Apollo Pro II: skvělý design i prvotřídní veslování

Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO zaujme dřevem z amerického jasanu a stabilním ocelovým rámem. Apollo Pro II není jen skvělým designovým kouskem, zaujme i skutečným pocitem z veslování. Patentovaný systém zátěže dvou bubnů, umožňuje změnu zátěže, aniž by se muselo měnit množství vody. V tanku se nachází tři lopatky, které zaručují rovnoměrné záběry.

Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO je vhodný pro každou fitness úroveň a nabízí trénink celého těla, který je zároveň šetrný ke kloubům.

Stroj s dlouhou životností a nízkou nutností údržby.

Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO disponuje výjimečnou stabilitou, díky čemuž je vhodný i pro použití ve fitness studiích. Kombinace materiálu redukuje použití stroje na minimum, také při intenzivním používání.

Překvapující je jeden z nejčastějších důvodů opotřebení: prach a špína na kolejnici. U tohoto vesl. trenažéru bylo nalezeno řešení: malé kartáčky na kolečkách. Při cvičení se vesl. trenažér čistí prakticky sám, což šetří stírání prachu před každým použitím.

Díky LCD monitoru má uživatel neustálý přehled o cvičení.

LCD monitor zprostředkovává během tréninku data jako čas, vzdálenost, záběry za minutu, kalorie za hodinu. Uživatel se tak může plně soustředit na trénink. Měření tepové frekvence lze dodatečně za pomoci hrudního pásu nebo snímače (oba k dostání v příslušenství). Díky USB rozhraní lze stroj spojit s počítačem, tak aby uživatel mohl svá data načítat a používat s dalšími aplikacemi.

Záruční podmínky: Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce díly, které se rychle opotřebovávají nádrž rám monitor mechanika
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce 36 měsíce 5 let 24 měsíce 36 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce 36 měsíce 5 let 24 měsíce 36 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce 36 měsíce 5 let 24 měsíce 36 měsíce

Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.89 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Harald dne 7.3.2020 5
Ich wollte mir ursprünglich einen Fahrradergometer kaufen um ein paar Kilos von meinem Bauchspeck abzulegen. Bei der tollen Beratung im Sport-Tiedje-Shop in Linz kam ich bald von diesem Gedanken ab. Zu einseitig ist das Training am Fahrrad. Mit einem Rudergerät werden neben dem Ausdauertraining gleichzeitig rund 80 % d... [číst dále]er gesamten Körpermuskulatur, vor allem aber die Bein-, Brust und Oberarmmuskulatur trainiert. Der First-Degree-Apollo Pro V ist dafür das ideale Gerät. Was mir besonders an diesem Gerät gefällt ist die Möglichkeit, dass man 5 Widerstandsstufen zur Verfügung hat, über die man individuell die Leistungsintensität seines Workouts einstellen kann. So kann meine Frau ganz unkompliziert auf einer niedrigeren Widerstandsstufe mittrainieren. Der Aufbau des Rudergerätes war in gut einer Stunde erledigt und keine besondere Herausforderung. Die Verarbeitung des Geräts ist hervorragend. Nichts knarrt und quietscht. Beim Training glaubt man, dass man in der freien Natur rudert, so entspannend wirken die Wassergeräusche des Widerstandsbehälters auf einen ein. Ebenso zu erwähnen ist das platzsparende Verstauen, wenn man das Rudergerät vertikal aufstellt. Es braucht gerade einmal einen 1/2 m2 Platz und sieht obendrein noch sehr ästhetisch aus. Ich bin rundum zufrieden und habe die Anschaffung noch keine Minute bereut. [zobrazit méně]
nl od P. Pronk dne 23.12.2019 5
Ik heb m'n leven lang gesport, hardlopen en fietsen. Nu de leeftijd gaat spelen is het hardlopen minder geworden en zocht ik daar iets voor terug. Ben bij een roeitrainer uitgekomen, ik heb getwijfeld tussen de Apollo Pro V en de Viking Pro V maar voor de Apollo gekozen gezien het prijsverschil. Op 5 december besteld o... [číst dále]p op 20 december geleverd, iets langer dan verwacht maar dat mag de pret niet drukken. Mooi apparaat en de eerste workout voelt goed. [zobrazit méně]
de od Wolfgang dne 30.9.2019 4
Entscheidungsfindung: Zur Auswahl standen für mich Geräte mit Luft- und mit Wasserwiderstand. Luftwiderstand schied bald aus, da einerseits mir das Geräusch nicht behagte und auch die Geräte mit Wasserwiderstand im "geparkten" Zustand weniger Platz benötigen. Die Entscheidung zwischen Waterrower und First Degree Fitnes... [číst dále]s fiel aufgrund des für mich angenehmeren Zug-Verhaltens (kein Totpunkt wie beim Waterrower) und der 5-fache Verstellmöglichkeit des Widerstandes für das First Degree Rudergerät. Aufgrund meiner Statur entschied ich mich für die Pro Variante (stabilere, da höhere Schiene und Gewährleistung für professionelle Nutzung), somit war nur mehr die Entscheidung zwischen Viking Pro V und Apollo Pro V. Der einzige Unterschied zwischen den beiden genannten Geräten besteht darin, daß beim Viking der Rahmen um den Wassertank aus Holz und beim Apollo aus Stahlrohr besteht. Der Viking sieht durch sein Holz sicherlich "edler" aus, ein Preisunterschied von €500 (Apollo war in Aktion) ließ mich aber für den Apollo entscheiden. Zusammenbau: Geliefert wird das Rudergerät in 2 Paketen, ein Paket für die Schienen, das andere (größere Paket) beinhaltet den Rahmen samt Wassertank und Zubehör (Sitz, etc.). Die Anleitung für den Zusammenbau ist gut verständlich, jedoch gestaltete sich der Zusammenbau schwieriger als gedacht. Anscheinend passen die Bohrungen in der Schiene und am Rahmen des Wassertanks nicht 100% überein bzw. liegt der Wassertank zu eng auf den Schienen auf. Ein Festziehen der Schrauben konnte erst mit Hilfe ein paar Tricks (z.B. Gerät auf den Kopf stellen, damit die Schienen oben sind und leichter erreichbar sind) bewerkstelligt werden. Die Befüllung mit 17L Mineralwasser (war ein Tip des Verkaufsberaters) ging problemlos von statten. Positiv ist anzumerken, daß der Schriftzug "Apollo Pro V" nur als Aufkleber beiliegt, somit müssen die Holzschienen nicht damit verunstaltet werden. Benutzung: Auch wenn die neue Version schon mit einem "Computer" mit Bluetooth Anbindung ausgestattet ist, heißt das noch lange nicht, daß ein Bluetooth Herzfrequenzmesser verwendet werden kann. Bluetooth kann nur als Verbindung zur App FluidRower verwendet werden. D.h. wenn die Anzeige der Herzfrequenz erwünscht ist, ist zusätzlich der Kauf eines Herzfrequenzempfängers notwendig. Die App gibt es erst seit kurzem und ist leider noch stark ausbaufähig, Programme für den PC sind mir nicht bekannt. Die auf der Produktseite angegebene USB-Verbindung ist bei den neuen Geräten auch nicht mehr vorhanden. Der Computer und die fehlende Software stellen für mich auch den größten Nachteil dar, darum auch "nur" 4 Sterne. Verglichen mit den Mitbewerbern (z.B. Concept 2) ist hier noch ordentlich Luft nach oben, speziell unter Berücksichtigung des doch eher stolzen Preises. Die bisherige Trainings-Erfahrung ist sehr positiv, besonders die Widerstandseinstellung ist sehr hilfreich. Prinzipiell kommt mir das Rudergerät in der eigenen Wohnung lauter als im großen Ausstellungsraum vor, da bisher aber keine Beschwerden von Nachbarn einlangten, dürfte das aber kein Problem darstellen. Bei Nicht-Benutzung ist das Rudergerät schnell aufgestellt und benötigt nur geringen Platz. Empfehlenswert ist der Kauf einer Unterlagsmatte, was beim Preis für den Rower auch nicht mehr ins Gewicht fällt. [zobrazit méně]
es od Anonym dne 11.2.2019 5 model: FDF-APPRO
Excelente máquina de remo. El hecho de conocerla del gimnasio me hizo no tener ninguna duda a la hora de comprarlo. Presenta un bastidor muy robusto, y tanto la remada como el asiento son muy silenciosos. Viene con todo lo necesario para el montaje. Muy alta calidad en acabados y remada.
de od André D. dne 10.2.2019 5 model: FDF-APPRO
Nach einem Vergleich der verschiedenen Rudergeräte haben wir uns für diese Modell entschieden. In unseren Augen ist es ein großer Vorteil, dass man den Widerstand des Wassers in 4 Stufen einstellen kann. Der Unterschied ist dann auch bei Zeiten von 30-60min auf dem Gerät sehr gut sichtbar. Das Gerät sorgt auch dafür, d... [číst dále]ass man aktiv dran bleibt. Es ist ein ganzheitliches Körpertraining und hilft dabei ein besseres Körpergefühl und weniger Zwicken im Körper zu haben. Der Kauf hat sich definitiv gelohnt. Es macht viel weniger Geräusche als ein Gerät mit Luftwiderstand. Es ist sehr angenehm in der Pflege und kann Raumsparend in die Ecke gestellt werden. [zobrazit méně]

Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO příslušenství - naše doporučení:

1 799,00 Kč
Podložka Taurus XXXL Rychlé dodání!
2 196,00 Kč 1 799,00 Kč
2 099,00 Kč
299,00 Kč
1 799,00 Kč
1 645,00 Kč 1 499,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 599,00 Kč
předchozí modely
 • Veslovací trenažér Hybrid AR Apollo PRO (FDF-HYBAR-PRO)
 • Veslovací trenažér Hybrid AR Apollo PRO (FDF-APPRO)
73x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.900.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 73 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
42 554,00 Kč
2
Veslovací trenažer WaterRower, přírodní buk
Veslovací trenažéry ▸ WaterRower Veslovací trenažéry
39 499,00 Kč
3
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
27 427,00 Kč
24 299,00 Kč
4
First Degree Viking 3 V
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
48 799,00 Kč
5
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
30 499,00 Kč
6
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX dark
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
42 554,00 Kč
7
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
21 936,00 Kč
21 299,00 Kč
8
Veslovací trenažér WaterRower dub
Veslovací trenažéry ▸ WaterRower Veslovací trenažéry
39 499,00 Kč
9
Veslovací trenažér Stroker
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
19 799,00 Kč
10
Veslovací trenažer Taurus Row-X
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
41 154,00 Kč
36 499,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 40x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
73x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 8 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz