promo-banner

Veslovací trenažer Horizon Oxford 6 Viewfit

č. výrobku HF-100915
Skladem
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-%
DMOC*
dosud
23 767,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
  • přirozený pohyb!
  • mimořádně tichý trénink
  • mimořádně dlouhá vodicí kolejnice z kvalitního hliníku
  • elegantní, tmavý a ergonomický design
  • nastavitelný úhel konzoly
  • funkce Viewfit zajišťuje přenos tréninkových údajů do vašich mobilních zařízení
  • veslovací trenažer lze sklopit o 90 ° a tím jej složit do prostorově nenáročného tvaru, když se nepoužívá
  • pohodlná výška kolejnice usnadňuje nastupování
  • max. hmotnost uživatele: 160 kg
  • rozměry po sestavení - Veslovací trenažer Horizon Oxford 6 Viewfit: (d) 210 cm x (š) 62 cm x (v) 109 cm

Veslovací trenažer Oxford 6 Viewfit výrobce Horizon je osvědčený stabilní tréninkový přístroj – pro začátečníky i pro ambiciózní sportovce! Boduje přitom zejména svým jednoduchým, nadčasovým designem a technickými detaily.

Komfortní trénink díky precizní technice – Horizon Oxford 6 Viewfit

Veslovací trenažer Horizon Oxford 6 Viewfit vás zaujme svou technickou konstrukcí. Využívá elektromagnetickou indukční brzdu („Eddy-Current-Brake“), kterou lze nastavit ve 20 stupních, takže se při tréninku stará o rovnoměrný pocit při veslování a o přirozený průběh pohybu. Další výhodou tohoto brzdného systému je nízká hlučnost vznikající při cvičení – trénovat tedy můžete, kdykoli se vám zachce, aniž by vás bylo slyšet!
Extra dlouhá hliníková kolejnice, po níž se pohybuje ergonomické sedlo, dává trenažeru Horizon Oxford 6 Viewfit potřebnou stabilitu. Pohodlná výška kolejnice a sedla umožňuje pohodlné nastupování a sestupování. Tažná rukojeť veslovacího trenažeru má zvláštní neklouzavou úpravu, takže svému tréninku můžete dát opravdu všechno! Také nastavitelné opěrky nohou s rychloupínacími řemínky jsou zárukou vysokého pohodlí.

Díky konzole kompatibilní se systémem Viewfit máte vždy přístup ke všem svým tréninkovým údajům!

Hlavním prvkem konzoly trenažeru Horizon Oxford 6 Viewfit je podsvícený LCD displej o velikosti 5,4 palce (13,7 cm). Velmi přehlednou obsluhu zajišťují různé gumové klávesy. Konzola poskytuje při tréninku nepřetržitě zpětnou vazbu o celkovém času, záběrech, metrech, času na 500 m, SPM (záběrech za minutu), kaloriích a wattech. A abyste o těchto hodnotách měli stálý přehled, lze úhel konzoly volně nastavovat. Dále (pomocí volitelného hrudního popruhu) můžete na monitoru sledovat svou tepovou frekvenci.
Na konzole můžete nastavit 12 programů: Manuální program, spalování tuku, vzdálenost, tréninkové intervaly (čas, vzdálenost), výkonnostní intervaly (vytrvalost, rychlost), závod (začátečník, pokročilý začátečník, pokročilý) a trénink dle tepové frekvence (maximální tepová frekvence, cílová tepová frekvence). Díky kompatibilitě se systémem Viewfit si můžete údaje zjištěné při tréninku bezdrátově přenášet přímo do svých přístrojů – a to přímo do své oblíbené aplikace (např. Strava, Polar Flow, Garmin Connect aj.).

Prostorově nenáročný přístroj díky jednoduchému designu

Díky svému elegantnímu, tmavému vzhledu se trenažer Horizon Oxford 6 Viewfit hodí do každého obývacího pokoje. Po tréninku jej pomocí transportních koleček můžete snadno odklidit na stranu. Navíc můžete veslovací trenažer sklopit o 90 ° pro úsporu prostoru, když jej právě nepoužíváte!

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě