Více než 3.269.375 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.327 výrobků
model 2020/21

Veslovací trenažér NordicTrack RW900

č. výrobku NT-NTEVRW15920
print tisk
Hodnocení zákazníků (4)
4 Hodnocení zákazníků
5 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
 • Veslovací trenažér NordicTrack RW900 Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér NordicTrack RW900 Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér NordicTrack RW900 Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér NordicTrack RW900 Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér NordicTrack RW900 Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér NordicTrack RW900 Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér NordicTrack RW900 Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér NordicTrack RW900 Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér NordicTrack RW900 Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér NordicTrack RW900 Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér NordicTrack RW900 Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
51 827,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • K dodání opět od cca KT 21 (24.05.21-28.05.21)
Dodání spediční firmou 2
stručný popis: Veslovací trenažér NordicTrack RW900
Veslovací trenažér NordicTrack RW900 umožňuje veslovat ve vlastním obývacím pokoji bez velkých prostorových nároků – a současně je stabilním trenažérem s možností všestranného tréninku.

detaily výrobku: Veslovací trenažér NordicTrack RW900

 • model 2020/21 info
 • včetně 1ročního bezplatného členství v aplikaci iFit
 • 22palcový dotykový HD panel
 • velký panel lze navíc nastavit v úhlu sklonu
 • 26 digitálních stupňů odporu
 • extra rozměrné a pohodlné nožní opěry
 • ergonomicky tvarovaná rukojeť
 • využijte obrovský výběr tréninkových možností aplikace iFit
 • SpaceSaver – díky sklopnému mechanismu můžete trenažér RW900 od firmy NordicTrack uskladnit na malém prostoru
 • včetně transportních koleček
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér NordicTrack RW900: 115 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér NordicTrack RW900: (d) 218 cm x (š) 55 cm x (v) 125 cm
  sklopený - Veslovací trenažér NordicTrack RW900: (d) 113 cm x (š) 55 cm x (v) 73 cm

popis: Veslovací trenažér NordicTrack RW900

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb
Veslovací trenažér NordicTrack RW900 boduje svými detailními řešeními. Nordic Track jako jeden z předních výrobců na trhu fitness přístrojů přináší prostorově úsporný veslovací trenažér, který přesvědčí i svými technickými vlastnostmi.

Možnost prostorově nenáročného tréninku ve vlastním obydlí – s trenažérem NordicTrack RW900

Díky revoluční a patentované konstrukci SpaceSaver® přístroje RW900 je tento veslovací trenažér jedinečný: Lze jej složit do extrémně prostorově úsporného tvaru, takže když jej právě nepoužíváte, máte více volného místa pro sebe. Transportní kolečka usnadňují jeho uložení a uskladnění.

Hlavní rozdíl spočívá v inovativních detailech

Přístroj RW900 je dále vybaven pedály, které se při veslařském pohybu otáčejí s chodidly, takže je váš pohyb plynulý. Velké pedály lze individuálně přizpůsobit každé velikosti obuvi a díky nylonovým popruhům na nohy zajišťují perfektní držení při každém pohybu.

Ergonomické sedlo veslovacího trenažéru má kvalitní polstrování a vinylový potah – díky tomu jej lze snadno čistit a je odolný vůči potu. I rukojeť Soft Touch dokonale padne do ruky a zvyšuje tím pohodlí při tréninku. 26 digitálních úrovní odporu přístroje RW900 zajišťuje optimální intenzitu v každé tréninkové situaci.

Technická přesnost zajišťuje přirozený pocit při veslování

Přesvědčivé vlastnosti nabízí RW900 i co do techniky. Setrvačník se zdokonalenou setrvačností nyní poskytuje ještě přirozenější pocit při veslování. Protože je vzduchový odpor nastavitelný, je NordicTrack RW900 výzvou pro začátečníky i pokročilé veslaře. Široká ocelová kolejnice, po které se sedlo pohybuje, dává přístroji potřebnou stabilitu a zajišťuje bezpečný trénink.

22“ interaktivní dotyková HD obrazovka Touchscreen – zábava pro váš domov

Jednou z nejpřitažlivějších funkcí trenažéru NordicTrack RW900 je 22palcový dotykový panel, který nejen skvěle vypadá, ale zároveň vám přináší spoustu možností tvorby tréninku a zdrojů motivace.

V kombinaci a aplikací iFit od firmy Icon Health & Fitness máte přístup k velkému virtuálnímu světu fitness. Využívejte více než 400 tréninkových programů vedených vybranými špičkovými sportovci nebo se účastněte vzrušujících a motivujících online fitness kurzů. Sledujte své oblíbené trenéry při fitness cestě po světě.

Celkem je vám k dispozici přes 100 nejlepších trenérů v oboru, kteří vám pomohou dosáhnout vašich kondičních cílů. K těmto trenérům patří olympionici, profesionální sportovci a biomechanici.

Záruční podmínky: Veslovací trenažér NordicTrack RW900

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Veslovací trenažér NordicTrack RW900 Test a hodnocení:

4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

nl od Anonym dne 28.12.2020 5
De nordic roeit heel lekker met luchtweerstand. Heel makkelijk om in te klappen en trainen is extra leuk omdat hij ook met apps kan koppelen.
de od Karin dne 16.8.2020 5
Ich liebe mein Rudergerät ! Interessante Ruderstrecken auf der ganzen Welt befahren und auf dem riesigen Bildschirm ein authentisches Ruder - Feeling haben. Das ist jetzt problemlos möglich. Gleichzeitig messe ich mich weltweit in einer Rangliste mit anderen Sportlern. Dazu noch das recht kompakte Klappmaß dieses Top -... [číst dále] Sportgeräts. Statistiken über wöchentliche Strecke / kcal - Verbrauch etc. laufen ganz automatisch mit. Eigentlich fühlt es sich gar nicht so anstrengend an aber dann tropfen plötzlich die Schweißperlen von der Stirn und Schwupps sind 300 oder mehr kcal verbraucht. Ein super effektives Ganzkörpertraining und - wie gesagt - ich liebe mein Rudergerät! ...und Tschüss - ich geh jetzt rudern :-) [zobrazit méně]
de od Sebastian Tavares Krack dne 21.5.2020 5
Tolles Gerät mit tollen Übungen auf ifit die einen wirklich zum schwitzen bringen. Übungen für jede Art des Trainings und jeden Fitnesslevel vorhanden. Langweilig wird es durch die Abwechslung nicht! Würde ich wieder kaufen.
de od Patrick Becker dne 8.5.2020 5
Rudergeräte.. gibt es offenbar wie Sand am Meer.. Ich hatte bisher einen Concept 2 Rower, für mich die Referenzklasse. Dennoch habe ich gewechselt, weil in Verbindung mit iFit der Rower erst so richtig in meinen Trainingsalltag passt.. Denn die Trainer mit dem passenden Training und besonders guten Anleitungen wie man ... [číst dále]richtig rudert... sind großartig. Die Permanenten Updates der Software machen die Software alle paar Tage besser. Leider kann man hier nicht die Kinomap app nutzen! Aber NordicTrack geht mit iFit ihren eigenen Weg, der ist teilweise etwas holprig ist... [zobrazit méně]

Veslovací trenažér NordicTrack RW900 příslušenství - naše doporučení:

2 133,00 Kč
od 289,00 Kč
od 623,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
2
Veslovací trenažér Kettler Regatta 500
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
3
Veslovací trenažér cardiostrong RX50
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
31 262,00 Kč
28 133,00 Kč
4
First Degree Fitness Viking PRO Plus V
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
60 978,00 Kč
5
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
25 004,00 Kč
6
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
54 878,00 Kč
7
Veslovací trenažer Horizon Oxford 6 Viewfit
Veslovací trenažéry ▸ Horizon Fitness Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
8
Veslovací trenažér Kettler Rower 2.0
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
21 874,00 Kč
9
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
10
Veslovací trenažér Kettler Regatta 300
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz