Více než 3.227.871 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 90.419 výrobků

Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One

č. výrobku SFR-FLOW-E
print tisk
Hodnocení zákazníků (6)
6 Hodnocení zákazníků
4.67 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Obrázek výrobku
Zavřít

Prosím vyberte zboží

vyberte
 • dub 73 999,00 Kč K dodání opět od cca KT 14 (05.04.21-09.04.21)
 • vlašský ořech 76 799,00 Kč K dodání opět od cca KT 17 (26.04.21-30.04.21)
 • černý 81 999,00 Kč K dodání opět od cca KT 10 (08.03.21-12.03.21)
Počet
dosud
od
79 299,00 Kč
nyní
od
73 999,00 Kč
6%
ušetříte
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
  Bez nákladů na dopravu!
  Bez nákladů na dopravu!
  Bez nákladů na dopravu!
 • K dodání opět od cca KT 10 (08.03.21-12.03.21)
Dodání spediční firmou 2

detaily výrobku: Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One

 • ušlechtilý design a vysoce kvalitní materiály
 • originální vodní nádrž a sedadlo od firmy WaterRower
 • náplň: 13-19 litrů
 • 4,3“ dotykový TFT monitor
 • jazyk: němčina a angličtina
 • ukládání údajů o trénincích až 6 uživatelů
 • pogumované patky: neklouzavé a šetrné k podlaze
 • materiál: překližka vlašský ořech / překližka dub / překližka s černě matnou povrchovou úpravou
 • malé prostorové nároky
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One: 185 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One: (d) 216 cm x (š) 56 cm x (v) 43 cm

popis: Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb
Firmu STIL-FIT spojuje s trenažerem FLOW ONE inovativní design a vysoká kvalita zpracování. Veslovací trenažér se skvěle hodí do vašeho domova a je zdrojem motivace pro zlepšení výkonu a spalování kalorií. Přístroj FLOW ONE byl vyvinut ve spolupráci s výrobcem veslovacích trenažerů WaterRower a díky tomu nabízí permanentně vynikající pocit při veslování.

Unikátní design spojený s trvalým efektem na kondici

Veslovací trenažer FLOW ONE od firmy STIL-FIT si vás získá svým minimalistickým designem a zabudovanými komponentami vysoké kvality značky WaterRower. FLOW ONE stanoví nová měřítka v designu veslařských strojů. Díky elegantnímu vzhledu svého dřevěného krytu je tento trenažer poutavým doplňkem v každém interiéru.

Optimální výsledky tréninku s komponenty od výrobce WaterRower

STIL-FIT se co do designu a vývoje výrobků spoléhá na německou ruční práci. Ve svém mnichovském závodě neustále vyvíjí inovativní produkty spojené s působivým designem. Kvalita výrobků STIL-FIT je neustále sledována, což zaručuje vynikající úroveň zpracování. Na vývoji přístroje FLOW ONE firma STIL FIT spolupracovala s renomovaným výrobcem veslovacích trenažerů WaterRower. Extrémně odolné kolejnice i samotné jádro trenažeru FLOW ONE - tedy jeho vodní nádrž – pocházejí od firmy WaterRower a jsou zárukou vždy optimálního a příjemného požitku z veslování. Ergonomicky tvarovaná vodní lopatka ve vodní nádrži umožňuje optimální záběr ve vodě. Tak vzniká stálý, nepřerušovaný a bezvadný vodní odpor. Trénování s vodou jako zdrojem odporu je zejména velmi šetrné ke kloubům a současně tiché a příjemné, protože nevznikají rušivé zvuky. Odpor se automaticky přizpůsobuje vašim tréninkům, protože při jednotlivých pohybech přesně reaguje na sílu vyvíjenou uživatelem.

Trénujte svůj celý kardiovaskulární systém

FLOW ONE je vybaven tréninkovým počítačem s 4,3“ dotykovou obrazovkou, který vám při tréninku pomáhá mimo jiné ukládáním vašich tréninkových údajů. Rámcové podmínky doby a překonané vzdálenosti v tréninku si můžete předem sami určit nebo můžete vyzvat na souboj počítač. Protože se při tréninku namáhá většina svalů a současně se trénuje kardiovaskulární systém, působí trénink s trenažerem FLOW ONE kladně na celé tělo. Každým tréninkem tak znatelně zlepšujete svou výkonnost a výrazně zvyšujete spotřebu kalorií.

Záruční podmínky: Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One Test a hodnocení:

4 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.67 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

nl od Anonym dne 7.1.2021 5 Varianta: dub
Super mooi design, past heel goed bij de stil fiets!
de od Martin Edthofer dne 14.9.2020 5 Varianta: dub
Einwandfreie Qualität, schönes Design!
de od Henrietta und Robert dne 5.3.2020 3 Varianta: dub
Das Design des Geräts war für meine Frau und mich der Hauptentscheidungsgrund für den Flow One. Es ist einfach motivierend auf einem schönen Rudergerät, welches zur Einrichtung passt, zu trainieren, und das obwohl es technisch, und von der Stabilität her deutlich bessere Geräte in dieser Preisklasse, und auch billiger ... [číst dále]gibt. Wenn es nur danach geht, würden wir das Gerät trotzdem jederzeit wieder kaufen. Eigentlich ist es zu 90% ein Water Rower mit einer zusätzlichen Holzverschalung, die für ca. 1000 Euro extra erworben wird. Der Computer ist zweckmäßig und zeigt die wichtigsten Daten in Farbe, batteriebetrieben oder über ein im Lieferumfang enthaltenes Lade-, Netzgerät, an. Leider ist es nicht wie beim Water Rower möglich, optional mit einer App am Smartphone oder Tablet zu trainieren. Aber das wussten wir alles bereits vor dem Kauf. Wir benützen das Rudergerät jetzt seit 3 Wochen an 5 Tagen pro Woche zu je 20 Minuten, und sind ca. 170 km gefahren. Meine Frau hat 53 kg und ich 70 kg bei jeweils 168 cm Körpergröße. Unsere Rudertechnik ist seit dem 3 Training auch schon sehr gut geworden. Also ich glaube nicht, dass wir das Gerät von der Belastung her an seine Grenzen bringen könnten. Und doch muß man leider sagen, dass es jetzt schon das ein oder andere Quietschgeräusch am Seilzug, oder ein Knarren am Sitz, sowie verdächtige Geräusche am Paddel gibt. Der ganze Rahmen sowie der Monitor waren auch leicht schief vormontiert (alles war ein bisschen verspannt - hat sich bei der Montage der Holzverschalung bemerkbar gemacht), was sich aber einfach so nach ein paar Trainingseinheiten gegeben hat. Der Rahmen aus Holz scheint auch nicht gerade der stabilste zu sein. Na ja, da hätten wir uns eigentlich mehr für den Preis erwartet. Wir können uns eher nicht vorstellen, dass das Gerät bei größeren oder schwereren Menschen, die mit viel mehr Power trainieren können, lange durchhalten würde. Aber noch funktioniert es ja einwandfrei, und wir hoffen, dass es uns noch viele Jahre treu begleiten wird, da das Training an sich mit dem Gerät wirklich realistisch ist, und mächtig Spaß macht. Also wir klopfen auf Holz, davon ist ja genug da, und hoffen das Beste. [zobrazit méně]
de od Anna Paulsen dne 12.6.2019 5 Varianta: dub
Ich bin damit sehr zufrieden.MAcht Spaß beim Training und sieht super toll aus.(das war wichtig für meine Frau) Die perfekte Qualität hat den "guten" Preis rechtfertigt.
de od Claudia W. dne 11.6.2019 5 Varianta: dub
Die Holzfarbe passt optimal zu unserer Einrichtung und das Produkt ist sehr schön verarbeitet, wir haben bis jetzt wirklich gar nichts auszusetzen. Das Wassergeräusch ist eher entspannend, als dass es stört. Hier stimmt die Preis-Leistung, absolute Empfehlung.

Veslovací trenažer Stil-Fit Flow One příslušenství - naše doporučení:

2 133,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
1 875,00 Kč 1 562,00 Kč
456,00 Kč
od 623,00 Kč
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 65 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Bodymax Veslovací trenažéry
37 521,00 Kč
2
Veslovací trenažér Life Fitness Row GX Trainer
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
62 430,00 Kč
3
HAMMER Rudergerät Ocean One
Veslovací trenažéry ▸ Hammer Veslovací trenažéry
24 373,00 Kč
4
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
46 909,00 Kč
40 650,00 Kč
5
Veslovací trenažér Kettler Regatta 300
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
6
Veslovací trenažér cardiostrong Natural
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
7
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
8
Veslovací trenažér First Degree Fitness NEON Pro V černý
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
42 676,00 Kč
9
cardiostrong Baltic Rower
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
30 474,00 Kč
10
Veslovací trenažer WaterRower, přírodní buk
Veslovací trenažéry ▸ WaterRower Veslovací trenažéry
44 201,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 5 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz