promo-banner

Veslovací trenažer Taurus Row-X

č. výrobku TF-ROW-X
Skladem
5x ocenění
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-13%
DMOC 39 629,00
dosud
nyní 34 342,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
Veslovací trenažer Taurus Row-X

Veslovací trenažer Taurus Row-X

Profesionální veslařský trénink na kterékoli výkonnostní úrovni
 • Hybridní odporový systém Optimální tahové vlastnosti v každé oblasti intenzity
 • Přitažlivý design Výborně vypadá a je odolný
Veslovací trenažer Taurus Row-X oceněníVeslovací trenažer Taurus Row-X oceněníVeslovací trenažer Taurus Row-X oceněníVeslovací trenažer Taurus Row-X oceněníVeslovací trenažer Taurus Row-X ocenění
Veslovací trenažer Taurus Row-X Vysoký komfort sezení

Vysoký komfort sezení

Row-X nabízí vysoký komfort sezení v pravém slova smyslu: Díky výšce sedla 51 cm je zajištěno obzvlášť snadné a příjemné nasedání i sesedání. To je ideální, pokud máte například omezení pohybu nebo se po tréninku Tabata nechcete namáhavě zvedat ze země!
Veslovací trenažer Taurus Row-X Maximální stabilita pro maximální výkon

Maximální stabilita pro maximální výkon

Row-X je vhodný pro všechny výkonnostní úrovně. Díky tomu nabízí i při maximálním výkonu špičkovou stabilitu. Extrémně stabilní hlavní rám z ohýbané trubkové oceli je nadmíru odolný proti zkrutu, takže zajišťuje dokonalý přenos síly. Díky své vysoké stabilitě je přístroj Row-X schválen pro použití ve fitness centrech.
Veslovací trenažer Taurus Row-X Kvalita se projevuje i v designu

Kvalita se projevuje i v designu

Píšeme-li, že se kvalita projevuje v designu, nemyslíme tím jen, že Row-X dobře vypadá. O jeho atraktivním vzhledu není sporu. Kvalita se však projevuje zejména v konstrukčním zpracování: Jednotlivé části perfektně lícují, sedlo potichu klouže po kolejnici díky vynikajícím kolečkům, otočný kloub na rukojeti pak zajišťuje optimální rovnováhu úchopu. To je design a zde si trenažer Row-X vede znamenitě.
Veslovací trenažer Taurus Row-X Taurus Row-X nabízí nejlepší výkon pro každého

Taurus Row-X nabízí nejlepší výkon pro každého

Row-X zcela naplňuje motto značky Taurus: „Maximální výkon“. Tento špičkový výkon nabízí trenažer Taurus Row-X domácím sportovcům nebo milovníkům fitness cvičení všech výkonnostních tříd. O to se stará například hybridní systém vodního odporu kombinovaného se vzduchovým a magnetickým odporem. V oblasti nízké intenzity magnetický odpor zajišťuje rovnoměrný pohyb – vzduchový odpor pak zajišťuje téměř neomezený výkon směrem nahoru.

Pro každého, kdo se chce pořádně vydat ze svých sil, má displej trenažeru Row-X jedno překvapení: Jsou v něm uloženy programy HIIT, které jsou ideální pro zlepšení kondice v krátké době a pro rychlé snižování tělesné hmotnosti!

 • pokročilý hybridní odporový systém: vynikající tahová charakteristika při vysokých i nízkých intenzitách
 • příjemná výška sedla 51 cm
 • špičková stabilita – možnost použití i ve fitness centru
 • 4 předinstalovaných HIIT programů pro rychlý a trvalý úspěch při tréninku
 • velmi elegantní vzhled
 • velmi plynulý pohyb sedla
 • velký a přehledný tréninkový počítač se všemi výkonnostními údaji
 • celkem 10 tréninkových programů např. s cílovými předvolbami, závodní hrou, manuálním režimem a programy s vysokou intenzitou
 • mimořádně pečlivé zpracování díky vybraným materiálům
 • sedlo s měkkým polstrováním a příjemným tvarováním
 • velmi robustní hlavní rám z ohýbané trubkové oceli
 • 16 stupňů odporu
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažer Taurus Row-X: (d) 250 cm x (š) 63 cm x (v) 118 cm

Veslovací trenažer Taurus Row-X je prvotřídní fitness přístroj pro začátečníky i profesionály, pro domácí tělocvičnu nebo pro fitness centrum. Díky kombinovanému systému odporu nabízí zařízení vynikající tahové vlastnosti v oblasti vysokého i nízkého výkonu.

Veslovací trenažer Taurus Row-X – ten pravý veslovací trenažer pro všechny požadavky

Taurus Row-X je vynikající veslovací trenažer s hybridním odporovým systémem. Veslovací trenažer Taurus Row-X využívá kombinovaného vzduchomagnetického brzdného systému. Zatímco vzduchový odpor poskytuje téměř neomezený odpor směrem nahoru, magnetický odpor nabízí příjemný a rovnoměrný odpor v oblasti nízké intenzity. Veslovací trenažer Taurus Row-X je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro profesionální veslaře.

Stabilita a pohodlí i při intenzivním používání

Veslovací trenažer Taurus Row-X nabízí přesvědčivě vysokou stabilitu. Díky tomu je veslovací trenažer certifikovaný také pro použití ve fitness centrech. Je vhodný pro silnější a těžší sportovce a pro každého, kdo chce při veslování dosahovat vysokých výkonů. Dlouhá kluzná kolejnice a na ní usazené sedlo jsou navrženy pro co možná nejmenší hlučnost. S výškou 51 cm je sedlo příjemně vysoké. To usnadňuje sesedání z přístroje po dlouhých a vyčerpávajících tréninkových jednotkách nebo pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Hlavní rám se skládá z jediné masivní, ohýbané ocelové trubky. To slibuje extrémní zatížitelnost a maximální tuhost i při intenzivních tréninkových jednotkách HIIT nebo Tabata.

Výborný tréninkový počítač se 4 speciálními programy HIIT

Veslovací trenažer je vybaven celkem 10 programy, které lze zhruba rozdělit do 4 skupin:

 • Milovníci svobody mají k dispozici funkci Quickstart nebo manuální režim. Její pomocí lze program volně konfigurovat nebo můžete jednoduše začít s veslováním. V takovém případě není určen žádný cíl a hodnoty tréninku se počítají od 0 nahoru. Můžete začít a skončit, kdykoli chcete.
 • Pro sportovce vyznávající pevné cíle jsou určeny programy 2 až 4. V nich si můžete zadat cílovou dobu, hodnotu kalorií nebo cílovou vzdálenost. Program skončí, jakmile splníte nastavený cíl programu. Tyto programy jsou obzvlášť vhodné ke snížení tělesné hmotnosti (kalorie) nebo k lepšímu přehledu o vlastních úspěších.
 • Pro soutěživé sportovce je vhodnou volbou program Pacer. Zde soutěžíte proti vlastnímu průměrnému času nebo vlastnímu nejlepšímu času. Závod se graficky zobrazuje na displeji.
 • 4 programy HIIT (vysoce intenzivní intervalový trénink) jsou vynikající pro rychlé zlepšení kondice a efektivní snižování hmotnosti. Při těchto 20 až 30 minut dlouhých programech se střídají fáze vysoké intenzity s fázemi regenerace. Tyto krátké a vydatné tréninkové jednotky jsou koncipovány tak, aby obzvlášť silně stimulovaly spalování tuků, a přitom jsou velmi časově úsporné.

Navíc se na velkém displeji přehledně zobrazují všechny tréninkové hodnoty. Například máte přehled o svém aktuálním času na úsek 500 m nebo o tepové frekvenci pomocí kompatibilního hrudního popruhu.

Interiérový veslovací trenažer s mnoha poutavými designovými prvky

Veslařský trenažer Taurus Row-X dále zaujme mnoha nápaditými designovými prvky. Začíná to již dokonale zpracovaným krytem v přední části. Speciální proces výroby na vstřikovacím lisů zajišťuje naprosto rovnoměrný a rovný povrch bez viditelných mezer mezi jednotlivými díly.

Na displeji se jasně zobrazují hodnoty na tmavém pozadí. To přístroji přidává na elegantním vzhledu a navíc jsou hodnoty lépe čitelné. Střed dlouhé vodicí kolejnice je tmavě lakovaný a dovršuje celkově ušlechtilý vzhled.

Veslovací trenažer Taurus Row-X oceněníVeslovací trenažer Taurus Row-X oceněníVeslovací trenažer Taurus Row-X oceněníVeslovací trenažer Taurus Row-X oceněníVeslovací trenažer Taurus Row-X ocenění

Manual Taurus-Row-X

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 24 měsíce
poloprofesionální využití 12 měsíce
profesionální využití 6 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
30
4
1
3
0
2
0
1
0

4.97 5 hvězdiček

(31 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb


0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Skvěly trenažér, skvělý design
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Skvěly trenažér,velmi precizní provedení
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Von der Bestellung über die Lieferung bis hin zum gekauften Rudergerät selbst, alles super und es gibt nichts zu bemängeln. Bei Bedarf sehr gerne wieder. ????????????
Sehr zufrieden
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich bin sehr zufrieden mit dem Rudergerät. Sehr stabiler Aufbau. Es tut genau das was es soll.
Anfang Februar 2023 gekauft und einfach nur begeistert
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich kann hier nur die vollen 5 Sterne geben. Die Beratung war super (wir waren in Bonn im Store), der Service bei Fragen nach der Lieferung und die Kommunikation mit der Spedition unkompliziert und direkt. Das Gerät macht einfach nur Laune. Alles gut und stabil verarbeitet. Der Aufbau ist fix erledigt. Kann es nur jedem, der auf der Suche nach einem guten Rudergerät ist, empfehlen.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr gutes, stabiles Gerät, Fitnessstudioqualität.
Einfach Perfekt
4 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Haben schon lange mit einem Rudergerät geliebäugelt. Als Ausgleich zum Rennradsport, haben wir etwas fürs Krafttraining gesucht. Nach perfekter Beratung in Floridsdorf, haben wir uns aufgrund der verschiedenen Widerstandsstufen und der Hiit-Programme für das Taurus Row x entschieden. Optisch hätte uns ja ein wassergefülltes Gerät gefallen. Da dies aber nur Ausdauertraining ermöglich, leider nichts für uns. Danke für die tolle Beratung und reibungslose Lieferung durch die Spedition.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
I chose this rowing machine instead of Concept 2 (because it is out of stock everywhere), for home use. I'm not disappointed, the Row-X is very similar to the Concept 2, (even better in many parameters). I compared the Row-X to the well-known Concept 2 (which we use at the rowing club): Build quality C2:4 RX:5 Design C2:3/4 RX:5 Rowing experience C2:4 RX:5 Seat and grip C2:3 RX:5 Height C2:4 RX:5 Computer C2:5 RX:3 Resistance levels/setting C2:4 RX:5 Power supply C2:5 (battery) RX:3 (wired) Connectivity (Wi-Fi, Bluetooth, ANT , wire) C2:5 RX:1 Space requirement and loudness: both are big and noisy. Distance metering: comparable For me the only disadvantage is the poor equipped computer: missing functions (last 500m time, recording sessions etc.), poor connectivity, oscillating actual pace (t/500m). But for home use I think the Row-X is a better choice and gives an excellent rowing experience!... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Vollauf zufrieden, tolles trainingsgerät, so macht das sich quälen wieder spass, kinderleichter zusammenbau, gut erklärt. Aufgrund der bisherigen Erfahrungen würden wir es jederzeit wieder kaufen
Super Rudergerät
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Das TAURUS RUDERGERÄT ROW-X wurde nach 11 Tagen geliefert. Alles in allem hat es ausgezeichnet funktioniert. Das Gerät war wunderbar verpackt, der Zusammenbau war auch keine Hexerei. Bis auf den Transport zum Standort kann alles von 1 Person erledigt werden. Lediglich die Sendungsverfolgung hinkt ein bisschen (wird gar oder verspätet angezeigt, war für mich aber kein Problem, gibt ja Telefonnummern!). Die erste Rudereinheit habe ich auch schon hinter mir - bin beeindruckt und zufrieden. Macht Spaß, ich kann es nur weiterempfehlen.... [číst dále]T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě