Více než 2.698.329 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 64.690 výrobků
model 2018

Veslovací trenažér Taurus Row-X

č. výrobku TF-ROW-X
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (59)
59 Hodnocení zákazníků
4.9 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
Testbadge
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Video
banner
Zavřít
Počet
Dosud
41 154,00 Kč
Nyní
32 918,00 Kč
20%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2

Detaily výrobku: Veslovací trenažér Taurus Row-X

Testbadge
Testbadge
Testbadge
 • model 2018 info
 • propracovaný hybridní systém zátěže: skvělá možnost přítahů s nízkou intenzitou
 • příjemná výška sedu - 51 cm
 • skvělá stabilita – lze použít i ve fitness studiu
 • 4 předinstalované programy HIIT (high intenzity) pro rychlý a trvalý úspěch z tréninku
 • zajímavý design
 • velmi klidný chod sedačky
 • velký a přehledný tréninkový počítač se všemi informacemi o výkonu
 • dohromady 10 tréninkových programů, např. zadání cíle, závod, manuální režim, programy vysoké intenzity (HIIT)
 • pečlivé zpracování s vybranými materiály
 • měkká a příjemně konstruovaná sedačka
 • hlavní rám je ocelový a velmi stabilní
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér Taurus Row-X: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér Taurus Row-X: (d) 250 cm x (š) 63 cm x (v) 124 cm

Popis: Veslovací trenažér Taurus Row-X

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb
Veslovací trenažér Taurus Row X je prvotřídní fitness stroj určený nejen profesionálům, ale i začátečníkům, přičemž umožňuje trénink doma či ve fitness studiu. Kombinovaný systém zátěže nabízí skvělé přítahy při nižším či vyšším výkonu.

Veslovací trenažér Taurus Row-X – veslovací trenažér splňující veškeré požadavky

Veslovací trenažér Taurus Row X je skvělý stroj s hybridním systémem zátěže. Veslovací trenažér Taurus Row-X přichází s kombinovaným brzdným systémem vzduch/magnet. Zatímco se odpor vzduchu stará o neomezený výkon, magnetická zátěž při mírné intenzitě vytváří příjemný a vyrovnaný výkon. Veslovací trenažér Taurus Row-Xje určen nejen začátečníkům, ale i profesionálním veslařům.

Stabilita s komfortem i přes intenzivní používání

Veslovací trenažér Taurus Row-X přesvědčí právě nesmírnou stabilitou. Tento veslovací trenažér se nechá využít i ve fitness studiích. Je určen pro uživatele, kteří mají větší sílu, vyšší hmotnost nebo vyšší cíle. Dostatečně dlouhá kolejnice je konstruovaná tak, aby byly minimalizovány vznikající zvuky. Sedačka je umístěna ve výšce 51 cm. Tato výška ulehčuje vstávání ze stroje po dlouhých tréninkových jednotkách, ale i uživatelům, kteří mají pohybová omezení.

Hlavní rám je vyroben z masivní ohýbané oceli. To slibuje obrovské zatížení, ale i nepoddajnost při intenzivních jednotkách (HIIT) nebo cvicích Tabata.

Skvělý tréninkový počítač se 4 speciálními HIT programy.

Veslovací trenažér má celkem 10 programů, které se nechají rozdělit do 4 skupin:
 • Vyznavači svobody využijí rychlý start nebo manuální režim. Program se zde nechá nastavit libovolně a veslování může začít. Nejsou zde žádná zadání, tréninkové hodnoty jsou počítány od 0. Začnete a skončíte, kdy se Vám zachce.
 • Pro uživatele, kteří se orientují na cíl, jsou k dispozici programy 2 - 4. Zde lze zadat cílový čas, hodnotu kalorií a vzdálenost. Program skončí, jakmile je dosaženo nastaveného cíle. Tyto programy se skvěle hodí k redukci váhy nebo zkrátka k tomu, aby měl uživatel lepší přehled o svých pokrocích.
 • Pro závodníky se skvěle hodí tzv. Pacerprogram. Zde uživatel nastoupí proti svému průměrnému času nebo nejlepšímu času. Závod bude znázorněn graficky na displeji.
 • 4 programy vysoké intenzity (High Intensity Training) se skvělé hodí pro ty, kteří chtějí rychle zlepšit svou kondici a účinně ztratit přebytečná kila. Při tomto programu se po 20 - 30 min. mění fáze vysoké intenzity s regenerací. Tyto krátké tréninkové jednotky spoří čas a povzbuzují spalování tuků.
Na dostatečně velkém displeji budou přehledně znázorněny mimo jiné i všechny tréninkové hodnoty. Máte např. přehled o aktuálním čase/500m nebo o tepové frekvenci za použití kompatibilního hrudního pásu.

Záruční podmínky: Veslovací trenažér Taurus Row-X

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
36 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
6 měsíce

Veslovací trenažér Taurus Row-X Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.9 5 hvězdiček
Testbadge
Testbadge
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Timm Oster dne 3.12.2018 5
Das Rudergerät wurde per Spedition in einem großen Karton geliefert. Übrigens hervorragender Service auch der Spedition, die kurz vor Lieferung sich telefonisch anmelden sollte ... hat bestens funktioniert. Das Rudergerät ist sicher verpackt gewesen. Alle Schrauben sind vormontiert und es sind in der Tat nur wenige Ele... [číst dále]mente, die mit den Schrauben befestigt werden müssen. Der Steg wird sehr einfach in das Rudergerät eingeklickt. Es macht einen sehr hochwertigen und extrem stabilen Eindruck. Nach einer ersten Übungseinheit kann man sagen, dass sowohl der Schlitten als auch die Kette hervorragend gleiten. Die Geräuschentwicklung ist zwar nicht ganz unerheblich, aber hier war uns die hochwertige Verarbeitung und damit Langlebigkeit des Produktes wichtiger ... es soll schließlich ausgiebig von mehreren Personen genutzt werden. Der Taurus Row-X ist definitiv für kleine wie auch große (1,93 m) Personen geeignet. Zu empfehlen ist eine Bodenmatte zum Schutz des Bodens, wobei der Taurus auch Gummipuffer besitzt, die eventuell ausreichen, wenn das Gerät nicht verschoben oder zusammengebaut wird. Das Display ist gut ablesbar und der Widerstand lässt sich einfach umstellen. Der dazu gekaufte Brustgurt verbindet sich problemlos sofort mit dem Taurus, so dass eine zuverlässige Herzfrequenzkontrolle möglich ist - keine Aussetzer aufgrund zu großer Distanz. Ein perfektes Gerät mit allem, was man zum Rudern braucht. Klare Kaufempfehlung! [zobrazit méně]
de od Jens dne 30.9.2018 5
Pro: hochwertige Verarbeitung, angenehme Sitzhöhe, relativ leises rudern, leicht und kompakt zu verstauen Contra: der Trainingscomputer könnte mehr Optionen bieten Bemerkungen: Das Aufbauen des Gerätes ging sehr einfach und war alleine in etwa 30 Minuten einsatzfähig. Das Gerät wirkt nicht nur hochwertig, sondern ist... [číst dále] auch stabil und gut verbaut. Das Design ist sicherlich Geschmacksache, mir jedoch gefällt es sehr gut. Das Gerät ist mit einem Handgriff in zwei Teile geteilt und dadurch leicht zu verstauen. Beim Training sind selbstverständlich Geräusche zu vernehmen, aber bei geschlossener Tür sind die Geräusche im Nachbarraum kaum zu vernehmen.Die Anzeige des Trainingscomputer ist übersichtlich und die notwendigen Daten und Funktionen sind vorhanden (deshalb auch die volle Punktzahl), jedoch könnte es m. E. nach mehrer Einstellungsmöglichkeiten geben (bspw. selbst Intervalltrainingseinstellungen tätigen etc.). Das Gerät ist für mich ein toller Kauf und absolut empfehlenswert. [zobrazit méně]
de od A. Tumas dne 1.8.2018 4
Relativ leise gegenüber anderen Fabrikaten. Sitzhöhe ist sehr angenehm. Leicht auseinanderzunehmen und zusammenzubauen.
nl od Anonym dne 20.7.2018 5
Het monteren van het apparaat ging vrij gemakkelijk. éénmaal in gebruik is het een zeer fijne roeitrainer. Duidelijk scherm en de beweging is erg vloeiend.
de od Anonym dne 7.7.2018 5
Dieses Rudergerät bleibt selbst bei echten Ruderern standhaft. Super verarbeitet, tolles Design, dazu noch der Preis, da fiel die Wahl nicht schwer.

Veslovací trenažér Taurus Row-X příslušenství - naše doporučení:

Podložka Taurus XXXL Rychlé dodání!
1 619,00 Kč 1 599,00 Kč
1 645,00 Kč 1 233,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 547,00 Kč
od 275,00 Kč
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.600.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 78 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX dark
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
38 299,00 Kč
2
Veslovací trenažér WaterRower dub
Veslovací trenažéry ▸ WaterRower Veslovací trenažéry
35 799,00 Kč
3
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
27 427,00 Kč
21 936,00 Kč
4
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
27 427,00 Kč
5
Veslovací trenažér Kettler Coach E
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
6
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
19 191,00 Kč
16 445,00 Kč
7
Veslovací trenažér Taurus Row-X
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
41 154,00 Kč
32 918,00 Kč
8
Veslovací trenažér Waterrower provedení buk vintage
Veslovací trenažéry ▸ WaterRower Veslovací trenažéry
35 073,00 Kč
9
Veslovací trenažér cardiostrong RX50
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
21 936,00 Kč
19 191,00 Kč
10
Veslovací trenažér First Degree Fitness Apollo Hybrid AR
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
37 036,00 Kč
34 290,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz