Veslovací trenažér Taurus RX7

č. výrobku TF-RX7-3
Skladem
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-11%
DMOC* 35 663,00
dosud
nyní 31 699,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
Veslovací trenažer Taurus RX7

Veslovací trenažer Taurus RX7

Inovativní veslovací trenažer s hybridním odporovým systémem
 • Vynikající vlastnosti záběru Rovnoměrný tažný pohyb díky kombinaci magnetického a vzduchového odporu
 • Trénink celého těla s přesným výkonem ve wattech Perfektní přizpůsobení vaší výkonnostní úrovni
Veslovací trenažér Taurus RX7 oceněníVeslovací trenažér Taurus RX7 oceněníVeslovací trenažér Taurus RX7 oceněníVeslovací trenažér Taurus RX7 oceněníVeslovací trenažér Taurus RX7 oceněníVeslovací trenažér Taurus RX7 oceněníVeslovací trenažér Taurus RX7 ocenění
Veslovací trenažér Taurus RX7 Obzvláště příjemný pocit při veslování

Obzvláště příjemný pocit při veslování

Sezení v suchu může být jen stěží příjemnější než na veslovacím trenažeru RX7. Indoor rower s hybridním odporovým systémem nabízí velmi příjemnou charakteristiku záběru ve vysokém i nízkém rozsahu intenzity, a je tedy ideální pro začínající veslaře i vášnivé závodníky.
Veslovací trenažér Taurus RX7 Inovativní ovládání

Inovativní ovládání

Protože máte při veslování obě ruce na rukojeti, obvykle během tréninku nelze provádět nastavení. Ne tak u veslovacího trenažeru Taurus RX7. V rukojeti je zabudováno dálkové ovládání, jehož pomocí kterého můžete nastavení měnit i během tréninku. Například můžete měnit úroveň odporu nebo změnit program.
Veslovací trenažér Taurus RX7 Pokročilý tréninkový počítač

Pokročilý tréninkový počítač

Tréninkový počítač trenažeru RX7 patří k tomu nejlepšímu, co si dnes v oblasti veslařských trenažerů můžete pořídit. Zde máte přístup k široké škále programů, díky nimž je váš veslařský trénink obzvlášť pestrý a efektivní. Kromě příslušných informací o výkonu, jako je například spotřeba kalorií, je třeba zmínit také programy řízené výkonem ve wattech, tepovou frekvencí nebo intervalové programy a dále integrovaný test kondice.
Veslovací trenažér Taurus RX7 Sportovní zevnějšek, výjimečná stabilita

Sportovní zevnějšek, výjimečná stabilita

Díky robustní konstrukci rámu a vynikajícímu zpracování všech součástí vám trenažer RX7 zajišťuje mimořádně vysokou stabilitu, díky čemuž je vhodný pro časté a intenzivní používání i v poloprofesionální oblasti. Díky skládacímu mechanismu jej navíc můžete prakticky uložit. Při vývoji trenažeru RX7 se nedělaly žádné kompromisy, takže i jeho vzhled uspokojí vysoké nároky.

 • Taurus RX7 byl zvolen za druhý nejlepší přístroj v testu veslařských trenažérů (2021) Centra prevence Technické univerzity v Mnichově. Celkové pořadí a výsledky ostatních testovaných kategorií naleznete zde.
 • veslovací trenažér s excelentními záběry při jakékoli intenzitě
 • ovládání na rukojeti: nastavení tréninku lze změnit přímo při veslování
 • velmi vysoká stabilita: možnost použití i v poloprofesionální oblasti
 • pěkný sportovní design
 • dlouhé kolejnice, příjemný polstrovaný sedák
 • zvýšené kolejnice pro příjemné nasednutí a sesednutí
 • snadno ovladatelný displej s mnoha programy
 • 16 stupňů zátěže, více v režimu manuál
 • 26 tréninkových programů a dva kondiční testy:
  • rychlý start / manuální program
  • program Pace: nastavte si čas/500 m, Paceboot Vám dopomůže tento čas dodržet
  • program Race: závoďte proti jiným uživatelům za nejlepší průměrný čas/500 m
  • 2 intervalové programy: trasa a čas
  • 4 programy řízeny dle srdeční frekvence: 60 % (spalování tuků), 75 % (aerobní vytrvalost), 90 % (maximální výkon), stejně jako program cílové srdeční frekvence
  • program řízený watty: nastavte si magnetickou zátěž tak, abyste mohli trénovat v zadané hodnotě zátěže mezi 50 až 300 watty
  • 12 předinstalovaných tréninkových programů, mezi nimiž např. kopce, náhodný, Fartlek
  • 4 uživateli volně nastavitelné programy, které se dají uložit
  • kondiční test & recovery program
 • sklápěcí mechanismus a transportní kolečka pro snadné uklizení stroje
 • jednoduchá montáž
 • integrovaný přijímač srdeční frekvence pro hrudní pásy (hrudní pás lze dokoupit v příslušenství!)
 • max. hmotnost uživatele: 130 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér Taurus RX7: (d) 245 cm x (š) 43 cm x (v) 106 cm
  sklopený - Veslovací trenažér Taurus RX7: (d) 121 cm x (š) 43 cm x (v) 170 cm

Hybridní odporový systém: To nejlepší ze dvou světů pro váš úspěch v tréninku

Veslovací trenažer Taurus RX7 má kombinovaný odporový systém využívající magnetický a vzduchový odpor. To při veslování přináší několik výhod: Jednak lze nastavit základní odpor. Kromě toho tento systém nabízí rovnoměrnější tažný pohyb ve všech intenzitách. Zatímco magnetický odpor se uplatňuje spíše ve spodní oblasti, vzduchový odpor hlavně při vysokých intenzitách zajišťuje skvělé tahové charakteristiky. Díky magnetickému odporu lze také trénovat s přesným wattovým výkonem, přičemž lze výkon nastavit až na 300 wattů. Počítač pak úroveň odporu reguluje v závislosti na rychlosti záběru, čímž je hodnota výkonu udržována na konstantní úrovni. Díky vzduchovému odporu lze navíc dosáhnout výrazně vyšších odporů, takže na veslovacím trenažeru Taurus RX7 mohou trénovat i vrcholoví sportovci. Jako jeden z mála veslovacích přístrojů má model RX7 také dálkové ovládání na rukojeti, takže můžete nastavení provádět i během tréninku.

Tréninkový počítač s důmyslným výběrem programu

Tréninkový počítač modelu RX7 je jedním z nejmodernějších počítačů pro veslovací trenažery na trhu. Přístroj nabízí širokou škálu programů pro každý vkus. Obzvlášť zajímavé jsou například dva intervalové programy, s nimiž můžete rychle a efektivně zvyšovat svůj vlastní výkon, nebo soutěžní program, kde můžete soutěžit proti průměrným časům na 500 m jiných uživatelů – skvělá funkce například pro malou rodinnou soutěž.

RX7: indoor rower s působivým designem

Co do designu je veslovací trenažer Taurus RX7 naprosto v pořádku: Přístroj je skvěle zpracovaný, má chytré, důmyslné funkce a výborně vypadá. Přístroj byl navržen tak, aby odolal i těm nejintenzivnějším zátěžím. Proto se hodí dokonce i k použití v poloprofesionální oblasti – např. ve firemních fitness centrech nebo nemocnicích. Rám veslovacího trenažeru Taurus RX7 je vyšší, takže je ve vyšší poloze i sedlo. Díky tomu je nastupování i sestupování pohodlnější.
Veslovací trenažér Taurus RX7 oceněníVeslovací trenažér Taurus RX7 oceněníVeslovací trenažér Taurus RX7 oceněníVeslovací trenažér Taurus RX7 oceněníVeslovací trenažér Taurus RX7 oceněníVeslovací trenažér Taurus RX7 oceněníVeslovací trenažér Taurus RX7 ocenění

Manual Taurus RX7-3

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě