Více než 3.256.118 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.042 výrobků
model 2019

Veslovací trenažér WaterRower A1 buk

č. výrobku WR121-A1-BUCHE
print tisk
Hodnocení zákazníků (97)
97 Hodnocení zákazníků
4.72 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Video
prodleva v produkci - delší dodací termín
Vzhledem k současné situaci a vysoké poptávce na trhu se u všech veslovacích trenažérů WaterRower bohužel vyskytují překážky a zpoždění v dodávkách zboží. Výroba v USA pokračuje jako obvykle, ale množství plánovaná pro evropský trh bohužel nepokrývají vysokou poptávku. Očekáváme, že se dostupnost během několika příštích týdnů výrazně zlepší.

Další informace vám rádi poskytneme a poradíme alternativy k výrobků na telefonním čísle 228 885 842 nebo prostřednictvím e-mailu info@t-fitness.cz.
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
nyní
33 525,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • K dodání opět od cca KT 26 (28.06.21-02.07.21)
Dodání prostřednictvím UPS

detaily výrobku: Veslovací trenažér WaterRower A1 buk

 • model 2019 info
 • WaterRower a jeho základní model
 • Zde si, prosím, můžete přečíst srovnání o výkonu mezi modelem A1 WaterRower a Original WaterRower.
 • skvělý design vhodný obytné prostory
 • díky své konstrukci nabízí úsporu místa
 • pojezdová kolejnice Mono z lehkého hliníku
 • část trenažéru vyrobena z bukového dřeva, odolná vůči potu a vodě
 • zátěž je vytvářena za pomoci lopatkových vrtulí: čím silnější je tah, tím vyšší je odpor/dynamika veslování je kopírována ideálním způsobem/intenzita stoupá v závislosti na rychlosti a určuje tak přirozeným způsobem tempo/nastavení zátěže se reguluje plynule dle množství vody
 • šplouchání vody během tréninku
 • tréninkový počítač, LCD ukazatele základní funkce
 • údaje o počtu úderů, intenzitě, čase, vzdálenosti, spotřebě energie a wattech
 • vzdálenost nohou: 21cm (WaterRower A1), 14cm (všechny ostatní modely WaterRower)
 • ergonomicky tvarovaná rukojeť
 • stroj neměří tep a připojení k PC není možné
 • aby bylo zaručeno měření pulsu, doporučujeme Polar hodinky na měření tepu FT1 černé včetně hrudního pásu jako optimální příslušenství
 • zabudováná transportní kolečka
 • sklápěcí mechanismus
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér WaterRower A1 buk : 125 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér WaterRower A1 buk : (d) 215 cm x (š) 55 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér WaterRower A1 buk : (d) 53 cm x (š) 55 cm x (v) 210 cm

popis: Veslovací trenažér WaterRower A1 buk

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb
Veslovací trenažer WaterRower A1 buk je základní model z materiálu vynikající kvality, vybavený oblíbeným systémem vodního odporu, příznačným pro veslovací trenažery od firmy WaterRower. Masivní bukové dřevo použité pro přední rám zaujme nejen svým estetickým vzhledem, ale také povrchem odpuzujícím vodu a pot. Vodicí kolejnice mono-rail je vyrobena z robustního a vysoce kvalitního hliníku. Díky svým vysoce kvalitním komponentům slibuje model A1 dlouhou životnost i při častém a intenzivním používání.

Integrovaný tréninkový počítač vám poskytuje všechny důležité tréninkové informace, které potřebujete pro sledování svého výkonu. Mimo jiné obsahují ujetou vzdálenost, počet záběrů, absolvovaný čas, spotřebu kalorií nebo výkon ve wattech. Škála výbavy trenažeru A1 neobsahuje již jen možnost přímého měření tepu integrovanou v přístroji a dále přípojku k PC. Stejně jako u všech veslovacích trenažerů řady Premium od výrobce WaterRower můžete i na modelu A1 využívat zvláštních výhod veslování s vodním odporem. Odpor si určujete sami charakteristikou svých záběrů: čím silněji zabíráte, tím větší je odpor. Vedle plynulého tréninkového pohybu šplouchání vody přináší při tréninku autentický pocit, který se blíží skutečnému veslování na vodě a propůjčuje vašemu domácímu tréninku přirozenou atmosféru.
dokumenty PDF k výrobku

Záruční podmínky: Veslovací trenažér WaterRower A1 buk

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce

Veslovací trenažér WaterRower A1 buk Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.72 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Susanne H. dne 28.3.2021 5
Der Waterrower A1 Buche wurde in 2 grossen Paketen geliefert an 2 verschiedenen Tagen. Der Aufbau lief völlig problemlos und war sehr einfach. Kann ohne Kraftanstrengung von einer Einzelperson ausgeführt werden. Die Schrauben dürfen erst zum Schluss vollständig angezogen werden. Man bracht für den Aufbau kein zusätzli... [číst dále]ches Werkzeug. Nur später - wenn die mitgelieferten Monitor Batterien leer sind (2 AA Batterien werden benötigt)- für den Austausch von Batterien im Monitor, braucht man einen Schraubenzieher, der nicht mitgeliefert wird. Es gibt ein entsprechendes Video -Aufbauanleitung- auf Youtube. Auch das Einfüllen des Wassers mit der Pumpe verlief problemlos und war in ein paar Minuten erledigt. Es werden schon 2 Chlortabellen für die Wasseraufbereitung mitgeliefert. Alle paar Monate wird eine Chlortabelle für die Wasseraufbeitung benötigt. Der Waterrower fügt sich sehr gut in die Wohnung ein und wirkt wie ein Möbelstück und nicht wie ein Fitnessgerät. Buche Farbton ist relativ dunkel. Das Holz ist an einer Stelle bei meinem Gerät etwas aufgeraut und nicht optimal gepflegt. Die Monitoranzeige ist mir etwas zu dunkel, aber lesbar und ermöglicht keine Pulsanzeige. Ich messe mit einer Pulsuhr am Handgelenk. Die Laufschiene verursacht ein Geräusch beim Rudern, das aber nicht sehr laut und für mich persönlich nicht störend ist. Insgesamt ist die Geräuschentwicklung für die Nutzung in einem Mehrfamilienhaus völlig akzeptabel im Ggs. zu einigen Geräten mit Luftwiderstand. Der Sitz ist sehr bequem und das Rudern mit Wasserwiderstand sehr weich und gelenkschonend. Man kann nur mit Schuhen rudern, die Fusslaschen verursachen ansonsten Schmerzen und Abschabungen am Fuß. Das Rudern macht mir persönlich richtig Spass und fordert ca. 85% der Muskulatur. Man sollte sich vorher ein Technikvideo anschauen, damit man die Ruderbewegung korrekt ausführt und sich dann zu Kontrolle beim Rudern selbst filmen lassen zur Überprüfung der Technik oder im Fitnessstudios anlernen lassen. Ist aber einfach zu erlernen. Aus meiner Sicht hat Rudern den größten körperlichen Nutzen im Vergleich zu anderen Ergometern. Eine optimale Mischung aus Kraft- und Ausdauersport. Bin sehr zufrieden mit dem Kauf. [zobrazit méně]
nl od Anonym dne 13.11.2020 5
Goede roeier en een goede beweging
de od Jürgen Süykers dne 23.6.2020 4
Den Waterrower A1 in Buche haben wir für unser Wohnzimmer gekauft, dort wird er oft und gerne benutzt und passt sich aufgestellt aufgrund der schlanken Bauweise unaffällig den Möbeln an. Lieferung an zwei Tagen in zwei Kisten, Aufbau hakelig, da die deutsche Anleitung in Schritt drei unverständlicherweise von der ameri... [číst dále]kanischen abweicht, in der beschriben wird, daß im Fußteil geparkte Schrauben zunächst entfernt werden müssen. Gut ist, wenn man einen Accuschrauber mit 5mm Sechkantbit zur Hand hat! Die Konstruktion ansonsten sehr solide, die Holzoberfäche etwas nachlässig bzw. nur schwach geölt. Die Handpumpe ist unbrauchbar, mit der würde ich heute noch pumpen! Ein sebständiges Nachlaufen war nicht zu erzielen. Dem "Computer" fehlt angesichts der Gesammtkosten mindestens eine Pulserkennung. Entschädigt wird mann letzendlich durch das tolle naturnahe Rudertraining insbesondere bei voller Konzentation auf die einzelnen Ruderphasen. Und weit nach vorne strecken (mit geradem Rücken)! Und wenn dabei der Bauch stört: Wegtrainieren! [zobrazit méně]
it od Stefano dne 29.12.2019 4
Il vogatore arriva in due grosse scatole da montare. Il montaggio è stato piuttosto semplice, e se non si ha voglia di seguire le istruzioni che si trovano nella confezione, esiste anche un tutorial su YouTube. Sulla vogata con resistenza ad acqua non posso aggiungere niente di particolare rispetto a quanto già detto, ... [číst dále]realistica, piacevole, etc. L’unica cosa che mi ha lasciato un po’ perplesso è la monorotaia che, dopo un mese di utilizzo, non mi ha dato l’impressione di grande stabilità. [zobrazit méně]
pl od Pawel dne 19.9.2019 5
Świetna jakość wykonania, prosty montaż. Definitywnie wart swojej ceny. Dodatkowe akcesoria takie jak SmartRow powodują że sprzęt deklasuje konkurencję.

Veslovací trenažér WaterRower A1 buk příslušenství - naše doporučení:

Podložka WaterRower K dodání opět od cca KT 24 (14.06.21-18.06.21)
2 502,00 Kč
2 133,00 Kč
1 831,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 049,00 Kč 999,00 Kč
3 756,00 Kč
3 599,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
453,00 Kč 419,00 Kč
456,00 Kč
3 130,00 Kč
Sedací polštářek WaterRower Ergo K dodání opět od cca KT 24 (14.06.21-18.06.21)
1 534,00 Kč
1 878,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
Modul WaterRower Com k monitoru S4 K dodání opět od cca KT 24 (14.06.21-18.06.21)
2 160,00 Kč
od 1 699,00 Kč
od 289,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
od 623,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér Kettler Regatta 500
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
2
Veslovací trenažér Darwin RM50
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
27 424,00 Kč
3
Veslovací trenažér Kettler Rower H2O
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
4
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
46 909,00 Kč
40 650,00 Kč
5
Veslovací trenažér Life Fitness Row GX Trainer
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
62 430,00 Kč
6
Veslovací trenažér Kettler Regatta 300
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
7
Veslovací trenažér Kettler Rower 2.0
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
21 874,00 Kč
8
Veslovací trenažer Horizon Oxford 6 Viewfit
Veslovací trenažéry ▸ Horizon Fitness Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
9
Hammer Rudergerät Water Stream
Veslovací trenažéry ▸ Hammer Veslovací trenažéry
27 424,00 Kč
10
Trenažér Taurus Scandic-X Indoor
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
30 474,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz