Více než 3.020.461 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 72.834 výrobků
model 2020

Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage

č. výrobku WR-10116
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (100)
100 Hodnocení zákazníků
4.9 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Video
Zavřít
Počet
Původní cena do 31.05.20: 39 625,00 Kč
Nyní
36 983,29 Kč
6%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
K dodání opět od cca KT 29 (13.07.20-17.07.20)
Dodání prostřednictvím UPS

Veslovací trenažér WaterRower s vodním odporem

Reálná veslovací dynamika – jako na vodě.

 • Efektivní trénink celého těla Při veslování jsou namáhány všechny svalové partie
 • Atraktivní design Atraktivní doplněk interiéru fitness centra i domácnosti
Figure: Pocit jako při skutečném veslování – díky vodnímu odporu
Pocit jako při skutečném veslování – díky vodnímu odporu
WaterRower vnáší do tréninku realistický pocit díky odporu tvořenému vodním kolem. Tím je věrně simulována reálná dynamika přírozeného veslování. Čím silnější tah, tím větší odpor. Základní odpor si zcela snadno regulujete sami množstvím vodní náplně.
Figure: Vintage vzhled se skládací konstrukcí na ploše 50 x 56 cm
Vintage vzhled se skládací konstrukcí na ploše 50 x 56 cm
Veslovací trenažer WaterRower díky svému modernímu vintage vzhledu tvoří stylový doplněk každého interiéru. Po tréninku jej navíc můžete jednoduše složit do svislé polohy, takže zabírá jen minimum prostoru. Díky transportním kolům jej můžete snadno přesunout na požadované místo.
Figure: Jeden monitor pro všechno
Jeden monitor pro všechno
S monitorem výkonu S4 máte stálý přehled o svém tréninkovém výkonu. Mimo jiné se na něm přehledně zobrazuje překonaná vzdálenost v tréninku, vaše frekvence záběrů a rychlost v tréninku. Pomocí samostatně dodávaného hrudního popruhu můžete dále sledovat tepovou frekvenci. Svůj trénink tím můžete ještě zefektivnit.
Figure: Maximální stabilita
Maximální stabilita
Veslovací trenažér WaterRower má dlouhé a stabilní vodicí kolejnice. Proto je skvělý i pro vysoké sportovce. Trénink je díky tomu pohodlný a současně efektivní. Od tělesné výšky 2 metry však doporučujeme vodicí kolejnice délky XL. V případě potřeby nás prosím kontaktujte.
Figure: Ergonomické sedlo
Ergonomické sedlo
Ergonomické sedlo na kolečkách má nosnost až 150 kg. Kolečka s kuličkovými ložisky odolávají opotřebení a jejich pohyb v kolejnicích je bezhlučný a rovnoměrný. Navíc jsou vyrobena z plastu, který se neopotřebovává. Samostatně dodávaná poduška WaterRower Ergo vám přinese ještě více pohodlí při tréninku na vašem veslovacím trenažeru.
Figure: Nastavitelné nožní opěrky
Nastavitelné nožní opěrky
Dřevěné nožní opěrky lze výškově nastavovat, takže si svou perfektní polohu najde noha každé velikosti. Umístěny jsou těsně vedle sebe, takže zajišťují optimální tréninkovou polohu. Nastavitelné nožní popruhy dále zajišťují potřebnou stabilitu a bezpečnost během veslařského tréninku.

výsledek testu T-Fitness

vybavení
odolnost
pohyb

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.


technické údaje

 • model 2020 info
  Modelový rok označuje aktuální model příslušné sezóny, která začíná na podzim loňského roku. Označení tedy nejsou nutně založena na změně výrobku nebo roku výroby.
 • Veslovací ergometr pro náročné využití v soukromí i ve fitness centrech
 • Odpor tvořený vodním kolem: Čím silnější tah, tím větší odpor. Tím se ideálním způsobem simuluje reálná dynamika veslování. Intenzita stoupá s rychlostí, takže při cvičení sami určujete tempo. Základní odpor je plynule nastavitelný pomocí objemu vodní náplně!
 • LCD displej zobrazuje tyto údaje: tréninková vzdálenost, výkon ve wattech, frekvence veslování, celková vzdálenost, tepová frekvence (ve spojení s přijímačem zn. Polar)
 • Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage je k dostání exkluzivně v internetovém obchodě skupiny T-Fitness!
 • Volitelná možnost měření tepové frekvence pomocí hrudního popruhu:
  K tomuto účelu potřebujete přijímač od firmy Polar a kompatibilní hrudní popruh se systémem Polar (k dostání jako příslušenství).
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage: (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage: (d) 53 cm x (š) 56 cm x (v) 210 cm

Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage

Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage kombinuje sport s designem. Veslařské trenažery se vyrábí s láskyplnou ruční prací a šetrně k životnímu prostředí. Použití dřeva mu dává přírodní a stylový vzhled, díky němuž se skvěle bude vyjímat ve vašem obydlí. Díky sklápěcí funkci lze veslovací trenažer navíc uskladnit s malými prostorovými nároky. Veslovací trenažér WaterRower představuje optimální kombinaci vytrvalostního a silového tréninku. Posiluje záda a podporuje lepší držení těla. Odpor vody vám přitom dává pocit, že jede na skutečné veslici. Základní odpor lze velmi snadno jednoduše regulovat množstvím vodní náplně. Přitom stále platí: Čím větší silou zabíráte, tím vyšší je také odpor. Díky vysoké stabilitě trenažeru WaterRower, buk vintage, je tento přístroj certifikovaný i pro profesionální použití ve fitness centru nebo ve veřejných zařízeních.

Pocit jako při skutečném veslování – díky vodnímu odporu

Do veslice láká spoustu sportovců nejen sportovní výzva. Veslaři mají rádi také tiché šplouchání vody a přírodu. S trenažerem WaterRower si tento zážitek přenesete do vlastního obývacího pokoje. Díky odporu vody se tak trénink velmi blíží přirozenému veslování. I díky tichému šplouchání ve vodní nádrži je trénink na trenažeru WaterRower téměř takový jako ve skutečnosti. Cítit je to při každém záběru, a tak také velmi rychle a snadno můžete sami regulovat sílu svého záběru a intenzitu tréninku, aniž byste museli měnit přednastavení. Pohyby vesly přitom namáhají všechny velké svalové skupiny a zajišťují růst svalové hmoty šetrný ke kloubům.

WeRow vnáší do tréninku více zábavy

Obohaťte svůj trénink o ještě silnější motivaci: Bezplatný tréninkový software WeRow vám poskytuje mnoho možností zpestření tréninku. V soutěžním režimu tak můžete nastoupit proti jiným veslařům nebo se znovu a znovu pokoušet překonat svůj vlastní nejlepší čas. WeRow také zaznamenává váš tréninkový pokrok a zobrazuje jej v přehledných grafikách. Díky tomu máte stále přehled o svém výkonu a svých cílech. Používání aplikace je naprosto snadné. Potřebujete jen připojení k internetu a monitor S4 – a hned se můžete pustit do tréninku!

Dokumenty PDF k výrobku

Záruční podmínky: Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce

Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.9 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Lukas dne 19.5.2020 4
Mit dem WaterRower bin ich nach zwei Wochen regelmäßiger Trainings sehr zufrieden. Besonders der Wasserwiderstand und das angenehme Rauschen kommen dem Rudern auf Wasser schon sehr nah. Der Sitz ist auch nach über einer Stunde noch angenehm, jedoch könnte der Griff für meine Statur (~1,90 m) noch minimal breiter sein. ... [číst dále]Die Geräuschkulisse ist wesentlich leiser als z.B. beim luftgebremsten Concept2 und auch das Rollen ist geschmeidig. Ich verwende den Rower ohne Bodenschutzmatte und trotzdem ist beim Nachbarn unter mir nichts zu hören. Der Aufbau war innerhalb der veranschlagten halben Stunde geschafft. Besonders gut gefällt mir die kompakte Standfläche und das Vintage-Design, das ziemlich gut den Abbildungen hier entspricht. Die Qualität des Rowers macht einen soliden Eindruck. Dennoch hätte ich bei dem stolzen Preis erwartet, dass Metall- statt Kunststoffrollen an den Zugriemen verbaut werden. Beim Paddel bin ich mir bezüglich des Materials nicht sicher, vermute aber ebenfalls Kunststoff. Da es mir hauptsächlich auf das Rudern an sich ankommt, nutze ich den Funktionsumfang des Computers außer der Distanz- und Geschwindigkeitsanzeige kaum. Dennoch sind die frei programmierbaren Trainingsprogramme sicherlich besonders für Anfänger geeignet, um in den richtigen Fluss zu kommen. Insgesamt bin ich mit dem WaterRower sehr zufrieden und genieße jedes Training. Dennoch vergebe ich nach längerer Überlegung nur 4/5 Sterne, da ein Preis um 1000 € m. E. gerechtfertigter wäre oder bei gleichem Preis die genannten Kunststoffteile durch Metall ersetzt werden sollten. [zobrazit méně]
de od Lukas dne 18.5.2020 4
Mit dem WaterRower bin ich nach zwei Wochen regelmäßiger Trainings sehr zufrieden. Besonders der Wasserwiderstand und das angenehme Rauschen kommen dem Rudern auf Wasser schon sehr nah. Der Sitz ist auch nach über einer Stunde noch angenehm, jedoch könnte der Griff für meine Statur (~1,90 m) noch minimal breiter sein. ... [číst dále]Die Geräuschkulisse ist wesentlich leiser als z.B. beim luftgebremsten Concept2 und auch das Rollen ist geschmeidig. Ich verwende den Rower ohne Bodenschutzmatte und trotzdem ist beim Nachbarn unter mir nichts zu hören. Der Aufbau war innerhalb der veranschlagten halben Stunde geschafft. Besonders gut gefällt mir die kompakte Standfläche und das Vintage-Design, das ziemlich gut den Abbildungen hier entspricht. Die Qualität des Rowers macht einen soliden Eindruck. Dennoch hätte ich bei dem stolzen Preis erwartet, dass Metall- statt Kunststoffrollen an den Zugriemen verbaut werden. Beim Paddel bin ich mir bezüglich des Materials nicht sicher, vermute aber ebenfalls Kunststoff. Da es mir hauptsächlich auf das Rudern an sich ankommt, nutze ich den Funktionsumfang des Computers außer der Distanz- und Geschwindigkeitsanzeige kaum. Dennoch sind die frei programmierbaren Trainingsprogramme sicherlich besonders für Anfänger geeignet, um in den richtigen Fluss zu kommen. Insgesamt bin ich mit dem WaterRower sehr zufrieden und genieße jedes Training. Dennoch vergebe ich nach längerer Überlegung nur 4/5 Sterne, da ein Preis um 1000 € m. E. gerechtfertigter wäre oder bei gleichem Preis die genannten Kunststoffteile durch Metall ersetzt werden sollten. [zobrazit méně]
de od Josef Albano dne 1.5.2020 5
Bin von dem Produkt begeistert! Das Rudergerät sieht sehr ansprechend aus, die Optik in Buche Vintageist sehr wertig. Die Führungen laufen einwandfrei und geräuschlos, der Wassertank macht leise und sehr angenehme Geräusche. Wir verwenden das Gerät in der ganzen Familie zum Zweck des Fintesstrainings (mein Sohn) und de... [číst dále]s physiotherapeutischen Trainings (ich). Habe das Gerät in der Filiale in Stuttgart gekauft. Die Beratung war überaus hilfreich und kompetent; hier ein großes Lob an Herrn Fischer. [zobrazit méně]
de od Philipp dne 11.4.2020 5
Super Qualität. Das Gerät ist seinen Preis wert. Auch sehr leise in der Anwendung. Kann ich jeden empfehlen. Lieferung hat sehr lange gedauert. Geld wurde abgebucht bevor die Ware versendet wurde.
de od Götz Heller dne 30.3.2020 5
Wir haben den Water Rower seit zwei Wochen und sind sehr begeistert. Er ist nicht nur chic anzugucken, er Benötigt nicht viel Platz, ist dennoch ein Blickfang in unserem Wohnzimmer und wirkt nicht wie ein Sportgerät. Er läuft absolut leise und man hört nur das entspannende Rauschen des Wassers bei der Nutzung. Auch u... [číst dále]nser fünfjähriger Sohn hat schon Spaß bei der Nutzung, auch wenn er meist nur kurz von ihm genutzt werden kann. Der Rollmechanismus wurde bisher nur einmal genutzt und bietet die Möglichkeit ihn auch ohne Aufwand beiseite zu räumen. Der Aufbau war sehr einfach mit der Bedienungsanleitung und das Befüllen mit der beiliegenden Pumpe einfach und schnell - auch wenn sie keinen hochwertigen Eindruck macht. [zobrazit méně]

Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage příslušenství - naše doporučení:

Podložka WaterRower K dodání opět od cca KT 26 (22.06.20-26.06.20)
2 099,00 Kč 1 991,52 Kč
1 799,00 Kč 1 707,95 Kč
1 499,00 Kč 1 420,68 Kč
Instalační sada pro měření tepové frekvence WaterRower ANT Plus K dodání opět od cca KT 26 (22.06.20-26.06.20)
2 699,00 Kč 2 562,35 Kč
456,00 Kč 425,64 Kč
1 049,00 Kč 995,05 Kč
1 799,00 Kč 1 679,76 Kč
3 099,00 Kč 2 847,06 Kč
2 899,00 Kč 2 704,71 Kč
WaterRower Smartrow Rychlé dodání!
7 499,00 Kč 7 117,65 Kč
1 499,00 Kč 1 422,11 Kč
453,00 Kč 422,79 Kč
WaterRower FlowRow Balance-Board K dodání od cca KT 26 (22.06.20-26.06.20)
7 499,00 Kč 7 089,18 Kč
WaterRower Smartphone Rychlé dodání!
od 1 423,53 Kč
od 284,71 Kč
299,00 Kč 283,28 Kč
2 699,00 Kč 2 562,35 Kč
Sedací polštářek WaterRower Ergo Rychlé dodání! Na skladě méně než 5 ks.
1 368,00 Kč 1 276,91 Kč
Hrudní popruh WaterRower HR ANT K dodání opět od cca KT 26 (22.06.20-26.06.20)
1 499,00 Kč 1 423,53 Kč
67x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 67 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
36 453,00 Kč
34 022,35 Kč
2
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
51 827,00 Kč
48 371,53 Kč
3
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
34 136,24 Kč
4
First Degree Apollo Plus Black Edition
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
45 799,00 Kč
42 677,41 Kč
5
Veslovací trenažér Stroker
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
19 799,00 Kč
6
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
21 299,00 Kč
19 900,94 Kč
7
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
48 777,00 Kč
8
Veslovací trenažér Life Fitness Row GX Trainer
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
51 799,00 Kč
48 257,65 Kč
9
Duke Fitness Rowing Machine IR40
Veslovací trenažéry ▸ Duke Fitness Veslovací trenažéry
12 299,00 Kč
11 359,76 Kč
10
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX dark
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
36 453,00 Kč
34 022,35 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 36x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Chessington, Edinburgh, Glasgow, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
67x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz