Více než 2.927.971 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 71.559 výrobků
model 2020

Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage

č. výrobku WR-10116
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (93)
93 Hodnocení zákazníků
4.91 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Video
Zavřít
Počet
Naše cena
35 073,00 Kč
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
K dodání opět od cca 21.02.2020
Dodání spediční firmou 2

Veslovací trenažér WaterRower s vodním odporem

Reálná veslovací dynamika – jako na vodě.

 • Efektivní trénink celého těla Při veslování jsou namáhány všechny svalové partie
 • Atraktivní design Atraktivní doplněk interiéru fitness centra i domácnosti
Figure: Pocit jako při skutečném veslování – díky vodnímu odporu
Pocit jako při skutečném veslování – díky vodnímu odporu
WaterRower vnáší do tréninku realistický pocit díky odporu tvořenému vodním kolem. Tím je věrně simulována reálná dynamika přírozeného veslování. Čím silnější tah, tím větší odpor. Základní odpor si zcela snadno regulujete sami množstvím vodní náplně.
Figure: Vintage vzhled se skládací konstrukcí na ploše 50 x 56 cm
Vintage vzhled se skládací konstrukcí na ploše 50 x 56 cm
Veslovací trenažer WaterRower díky svému modernímu vintage vzhledu tvoří stylový doplněk každého interiéru. Po tréninku jej navíc můžete jednoduše složit do svislé polohy, takže zabírá jen minimum prostoru. Díky transportním kolům jej můžete snadno přesunout na požadované místo.
Figure: Jeden monitor pro všechno
Jeden monitor pro všechno
S monitorem výkonu S4 máte stálý přehled o svém tréninkovém výkonu. Mimo jiné se na něm přehledně zobrazuje překonaná vzdálenost v tréninku, vaše frekvence záběrů a rychlost v tréninku. Pomocí samostatně dodávaného hrudního popruhu můžete dále sledovat tepovou frekvenci. Svůj trénink tím můžete ještě zefektivnit.
Figure: Maximální stabilita
Maximální stabilita
Veslovací trenažér WaterRower má dlouhé a stabilní vodicí kolejnice. Proto je skvělý i pro vysoké sportovce. Trénink je díky tomu pohodlný a současně efektivní. Od tělesné výšky 2 metry však doporučujeme vodicí kolejnice délky XL. V případě potřeby nás prosím kontaktujte.
Figure: Ergonomické sedlo
Ergonomické sedlo
Ergonomické sedlo na kolečkách má nosnost až 150 kg. Kolečka s kuličkovými ložisky odolávají opotřebení a jejich pohyb v kolejnicích je bezhlučný a rovnoměrný. Navíc jsou vyrobena z plastu, který se neopotřebovává. Samostatně dodávaná poduška WaterRower Ergo vám přinese ještě více pohodlí při tréninku na vašem veslovacím trenažeru.
Figure: Nastavitelné nožní opěrky
Nastavitelné nožní opěrky
Dřevěné nožní opěrky lze výškově nastavovat, takže si svou perfektní polohu najde noha každé velikosti. Umístěny jsou těsně vedle sebe, takže zajišťují optimální tréninkovou polohu. Nastavitelné nožní popruhy dále zajišťují potřebnou stabilitu a bezpečnost během veslařského tréninku.

výsledek testu T-Fitness

vybavení
odolnost
pohyb

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.


technické údaje

 • model 2020 info
  Modelový rok označuje aktuální model příslušné sezóny, která začíná na podzim loňského roku. Označení tedy nejsou nutně založena na změně výrobku nebo roku výroby.
 • Veslovací ergometr pro náročné využití v soukromí i ve fitness centrech
 • Odpor tvořený vodním kolem: Čím silnější tah, tím větší odpor. Tím se ideálním způsobem simuluje reálná dynamika veslování. Intenzita stoupá s rychlostí, takže při cvičení sami určujete tempo. Základní odpor je plynule nastavitelný pomocí objemu vodní náplně!
 • LCD displej zobrazuje tyto údaje: tréninková vzdálenost, výkon ve wattech, frekvence veslování, celková vzdálenost, tepová frekvence (ve spojení s přijímačem zn. Polar)
 • Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage je k dostání exkluzivně v internetovém obchodě skupiny T-Fitness!
 • Volitelná možnost měření tepové frekvence pomocí hrudního popruhu:
  K tomuto účelu potřebujete přijímač od firmy Polar a kompatibilní hrudní popruh se systémem Polar (k dostání jako příslušenství).
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage: (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage: (d) 53 cm x (š) 56 cm x (v) 210 cm

Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage

Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage kombinuje sport s designem. Veslařské trenažery se vyrábí s láskyplnou ruční prací a šetrně k životnímu prostředí. Použití dřeva mu dává přírodní a stylový vzhled, díky němuž se skvěle bude vyjímat ve vašem obydlí. Díky sklápěcí funkci lze veslovací trenažer navíc uskladnit s malými prostorovými nároky. Veslovací trenažér WaterRower představuje optimální kombinaci vytrvalostního a silového tréninku. Posiluje záda a podporuje lepší držení těla. Odpor vody vám přitom dává pocit, že jede na skutečné veslici. Základní odpor lze velmi snadno jednoduše regulovat množstvím vodní náplně. Přitom stále platí: Čím větší silou zabíráte, tím vyšší je také odpor. Díky vysoké stabilitě trenažeru WaterRower, buk vintage, je tento přístroj certifikovaný i pro profesionální použití ve fitness centru nebo ve veřejných zařízeních.

Pocit jako při skutečném veslování – díky vodnímu odporu

Do veslice láká spoustu sportovců nejen sportovní výzva. Veslaři mají rádi také tiché šplouchání vody a přírodu. S trenažerem WaterRower si tento zážitek přenesete do vlastního obývacího pokoje. Díky odporu vody se tak trénink velmi blíží přirozenému veslování. I díky tichému šplouchání ve vodní nádrži je trénink na trenažeru WaterRower téměř takový jako ve skutečnosti. Cítit je to při každém záběru, a tak také velmi rychle a snadno můžete sami regulovat sílu svého záběru a intenzitu tréninku, aniž byste museli měnit přednastavení. Pohyby vesly přitom namáhají všechny velké svalové skupiny a zajišťují růst svalové hmoty šetrný ke kloubům.

WeRow vnáší do tréninku více zábavy

Obohaťte svůj trénink o ještě silnější motivaci: Bezplatný tréninkový software WeRow vám poskytuje mnoho možností zpestření tréninku. V soutěžním režimu tak můžete nastoupit proti jiným veslařům nebo se znovu a znovu pokoušet překonat svůj vlastní nejlepší čas. WeRow také zaznamenává váš tréninkový pokrok a zobrazuje jej v přehledných grafikách. Díky tomu máte stále přehled o svém výkonu a svých cílech. Používání aplikace je naprosto snadné. Potřebujete jen připojení k internetu a monitor S4 – a hned se můžete pustit do tréninku!

Dokumenty PDF k výrobku

Záruční podmínky: Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce

Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.91 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Johnny66 dne 31.12.2019 5
Die Lieferung erfolgte über eine Spedition und er war in 2 Pakete verpackt, alles sehr übersichtlich. Der zeitliche Aufwand für den Aufbau ist mit ca. 30 min angegeben, brauchten 45 Minuten (mit beiliegender Aufbauanleitung und Video Internet Der Water Rower macht einen hochwertigen Eindruck und passt sich vom Design ... [číst dále]gut an, ein weiterer großer Vorteil ist, dass man ihn leicht aufrecht hinstellen kann und man ihn Dank der kleinen Rollen auch leicht verschieben kann Er ist sehr stabil, der Sitz rollt geräuschlos vor und zurück, er ist gut gepolstert und bequem, ohne weich zu wirken. Tipp vom Mann: Mit gepolsterter Radhose ist deutlich angenehmer. Die Laufräder und die Lauffläche sind gut geführt, deshalb sehr geringe Laufgeräusche. Das Band, an dem man zieht, rollt ebenfalls geräuschlos und rattert nicht und das Plätschern vom Wasser wirkt beruhigend. Insgesamt ist die Geräuschentwicklung beim Training angenehm, das Rauschen des Wassers im Behälter ist so leise, dass man ohne Probleme Fernsehen sehen oder Musik hören kann. Etwas ungewöhnlich war ist der gefühlte Widerstand, den wir zum Anfang als etwas schwach empfunden haben, aber mit der korrekten Rudertechnik und durch Erhöhung der Schlagzahl erhöht sich der Widerstand > höhere Zugfrequenz > höhere Masseverdrängung > mehr Kraftaufwand. Der Trainingscomputer ist für unsere Zwecke absolut ausreichend und von der Größe des Displays her gut lesbar. Allerdings hätten wir uns gewünscht, hier noch ein mehr Benutzerprofile anzulegen, da 2 Personen rudern) und Sprache auf Deutsch umstellbar (das ist aber „Jammern auf hohem Niveau“) Großer Kritikpunkt sind die verstellbaren Fußauflagen, sie könnten nach unserer Meinung aus etwas stabilerem Kunststoff sein, das Verstellen auf die jeweilige Größe muss mit viel Fingerspitzengefühl erfolgen. Die Ausgabe ist für unsere Gesundheit und den damit einhergehenden Wohlbefinden sehr gut angelegt. Allerdings ist eine korrekte und physiologische Rudertechnik zwingend notwendig, es ist ratsam, sich in den ersten Tagen nur auf den korrekten Bewegungsablauf zu konzentrieren. Ein weiterer Entscheidungsgrund war, dass wir von dem Herstellungskonzept überzeugt sind und Made in Germany (was heutzutage nicht mehr selbstverständlich ist). Wir freuen uns, dass wir uns für dieses Rudergerät entschieden haben und Danke nochmals nach Kiel an Frau Werner. [zobrazit méně]
de od Christina dne 31.12.2019 5
Schon lang war ich auf der Suche nach einem optimalen Ganzkörper-Trainingsgerät für den Heimgebrauch. Diese Anforderung erfüllt das WaterRower Rudergerät zu 100%. Des Weiteren besticht der Waterrower durch sein extravagantes Design. Großer Pluspunkt, sodass das Gerät nicht in ein Abstellzimmer verbannt werden muss, son... [číst dále]dern aufrecht stehend an die Wand weggekappt werden kann. Durch das geringe Gewicht, auch für mich als Frau, absolut kein Problem. So ist der Waterrower auch Blickfang in meinem Wohnzimmer. Der Holz- Metall-Look fügt sich stilvoll in jede Art Inneneinrichtung ein, da aus verschiedenen Designs gewählt werden kann. Ich persönlich habe mich für die Variante Buche Vintage entschieden und bin begeistert. Absolut solide und hochwertige Verarbeitung! Qualität in Design und Verarbeitung der einzelnen Bauteile. Für mich als blutiger Ruder-Anfänger ein völlig neues, aber begeisterndes Trainingserlebnis. Das Wasser im durchsichtigen Wassertank bietet einen natürlichen Widerstand, den ich als Ruderer selbst, durch meine Bewegungen, regulieren und je nach Anpruchgrad des Trainungs steigern oder herabsetzen kann. Das leise hörbare Rauschen des Wassers im Tank bietet eine entspannende Geräuschkulisse, ähnlich dem Rudern auf dem Wasser. Der auf Kugelrollen gelagerte und ergonomisch leicht gepolsterte Sitz ermöglicht ruhige und gleichmäßige Bewegungen. Die Fußablagen mit verstellbaren Gurten gewährleisten einen sicheren und komfortablen Halt während dem Training. Der Monitor, welcher seitlich angebracht und in der Höhe neigbar ist zeigt mir, je nach Bedarf Intensität, Watt, Kalorienverbrauch, Schlagzahl, Distanz und viele weitere Informationen an. Ich habe mich außerdem für die Nutzung eines Brustgurtes entschieden. So ist es mir möglich die Herzfrequenz zu kontrollieren und ein optimales Training sicherzustellen. Abschließendes Fazit für mich: keine Sekunde den Kauf bereut und jeder Cent hat sich gelohnt! [zobrazit méně]
de od Michael dne 28.12.2019 5
Zum Gerät möchte ich gar nichts mehr sagen, das wurde schon ausreichend gelobt. Ich muss den Service loben. Ein Teil war bei mir defekt. Innerhalb eines Tages wurde mir sofort ein austausch durch den Händler angeboten. TOP! weiter so.
de od Tobi G. dne 27.12.2019 5
Ich kannte das Gerät bereits aus dem Fitnesstudio und von einem Freund und war sofort begeistert. Nach inzwischen zwei Jahren habe ich mir das Gerät jetzt selbst zugelegt und bin sehr zufrieden. Die Qualität ist einwandfrei, der Preis ist vielleicht ein wenig hoch, allerdings wird das Gerät auch einige Jahre Betrieb üb... [číst dále]erstehen. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 27.12.2019 5
Haben das Rudergerät 2x in der Familie klasse Verarbeitung. Es macht einfach nur Spaß damit zu trainieren.

Veslovací trenažer WaterRower, buk vintage příslušenství - naše doporučení:

Podložka WaterRower K dodání opět od cca 21.02.2020
1 899,00 Kč
1 510,00 Kč
1 370,00 Kč
Tablety Waterrower Puritabs Maxi chlór (6 kusů) K dodání opět od cca 21.02.2020
269,00 Kč
Modul WaterRower Com k monitoru S4 Rychlé dodání! Na skladě méně než 5 ks, další budou dodány.
1 620,00 Kč
269,00 Kč
269,00 Kč
549,00 Kč
1 349,00 Kč
2 499,00 Kč
2 699,00 Kč
2 599,00 Kč
2 499,00 Kč
949,00 Kč
1 645,00 Kč 1 096,00 Kč
1 349,00 Kč
1 099,00 Kč
WaterRower Smartrow K dodání opět od cca 21.02.2020
6 864,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 547,00 Kč
Držák na tablet WaterRower K dodání opět od cca 21.02.2020
od 275,00 Kč
74x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.800.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 74 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér WaterRower dub
Veslovací trenažéry ▸ WaterRower Veslovací trenažéry
35 799,00 Kč
2
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
38 299,00 Kč
3
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
27 427,00 Kč
4
Veslovací trenažér cardiostrong Baltic Rower
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
27 427,00 Kč
21 936,00 Kč
5
First Degree Viking 3 V
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
43 899,00 Kč
35 663,00 Kč
6
Veslovací trenažer WaterRower, přírodní buk
Veslovací trenažéry ▸ WaterRower Veslovací trenažéry
35 799,00 Kč
7
Veslovací trenažér Darwin RM50
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
21 936,00 Kč
16 445,00 Kč
8
Veslovací trenažer Taurus Row-X
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
41 154,00 Kč
32 918,00 Kč
9
Veslovací trenažér Reebok Z-Jet 400
Veslovací trenažéry ▸ Reebok Veslovací trenažéry
19 191,00 Kč
12 327,00 Kč
10
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
21 936,00 Kč
19 191,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 41x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
74x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz