Více než 3.227.871 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 90.519 výrobků
model 2020/21

Veslovací trenažér WaterRower Clubsport

č. výrobku WR135
print tisk
Hodnocení zákazníků (165)
165 Hodnocení zákazníků
4.82 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Video
prodleva v produkci - delší dodací termín
Vzhledem k současné situaci a vysoké poptávce na trhu se u všech veslovacích trenažérů WaterRower bohužel vyskytují překážky a zpoždění v dodávkách zboží. Výroba v USA pokračuje jako obvykle, ale množství plánovaná pro evropský trh bohužel nepokrývají vysokou poptávku. Očekáváme, že se dostupnost během několika příštích týdnů výrazně zlepší.

Další informace vám rádi poskytneme a poradíme alternativy k výrobků na telefonním čísle 228 885 842 nebo prostřednictvím e-mailu info@t-fitness.cz.
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
48 777,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • K dodání opět od cca KT 19 (10.05.21-14.05.21)
Dodání prostřednictvím UPS

detaily výrobku: Veslovací trenažér WaterRower Clubsport

 • model 2020/21 info
 • veslovací ergometr pro fitness studia i privátní použití s vyššími nároky!
 • pro přirozený pohyb při veslování - nyní na trhu
 • veslovací trenažér typ Club
 • vytváření zátěže množstvím vodu v bubnu: čím silnější je tah, tím vyšší je odpor/přirozená dynamika veslování/intenzita je závislá na rychlosti a tempu uživatele/zátěž je regulována množstvím vody v bubnu!
 • LCD údaje: trasa, frekvence tahů, celková trasa, watty, tepová frekvence (ve spojení s Polar přijímačem)
 • měření tepu možné dodatečně zakoupeným hrudním pásem:
  je třeba přijímač Polar a kompatibilní hrudní pás (k dostání v příslušenství).
 • sklápěcí mechanismu, během sekundy složený na ploše 57x50cm
 • výsledky po 6ti týdenní studii na veslovacím trenažéru zn. Waterrower:
  - značné zlepšení vytrvalosti
  - snížení procentuálního podílu těl. tuku
  - zlepšení subjektivního pocitu ve vztahu zdraví versus tréninkový stav
 • materiál: namořené jasanové dřevo
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér WaterRower Clubsport: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér WaterRower Clubsport: (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér WaterRower Clubsport: (d) 56 cm x (š) 53 cm x (v) 210 cm

popis: Veslovací trenažér WaterRower Clubsport

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb

Welcome to the WaterRower-Club!

Nasedat, připoutat, veslovat: S veslovacím trenažerem WaterRower Clubsport můžete rychle a snadno zahájit jedno z nejvšestrannějších cvičení, které domácí fitness přístroje nabízí. Na trenažeru Clubsport trénujete horní i spodní část těla a současně sílu i vytrvalost. Díky tomu je WaterRower nejen ideálním pomocníkem při hubnutí a při formování postavy podle vašich představ, ale z dlouhodobého hlediska také posiluje kardiovaskulární systém a zlepšuje držení těla. Trénink na něm je navíc velmi šetrný kloubům.

Reálný pocit jako při veslování díky odporu vody

Účinnost a všestrannost trenažeru WaterRower přitom překonává už jen ten jedinečný pocit při veslování, který na něm zažijete. Umožňuje ho inovativní systém vodního odporu. Při tréninku vytváří charakteristické šplouchání jako při skutečném veslování na vodě. Vzniká tak přirozená atmosféra, která vám dá pocit, že pod vaší veslicí je skutečná řeka nebo jezero. Další vychytávka trenažeru WaterRower ClubSport: Automaticky se přizpůsobuje svému uživateli. Odpor se automaticky upravuje podle vyvíjené síly: Čím větší silou zabíráte, tím vyšší je odpor. I z hlediska designu WaterRower Clubsport potvrzuje své kvality: Vodicí kolejnice má černou barvu, takže je velmi nenáročná na údržbu. Sklopení do vzpřímené polohy je otázkou sekund a trenažer se pak spokojí s půdorysem pouhých 57 x 50 cm, díky čemuž je Clubsport jedním prostorově nejúspornějších a nejpraktičtějších domácích fitness zařízení na trhu. S bezplatným veslovacím softwarem We-Row od firmy WaterRower můžete své veslování obohatit o ještě více motivace. Můžete si s/ ním soutěžit proti ostatním uživatelům při virtuálních závodech nebo závodit proti svému vlastnímu nejlepšímu času.

Pusťte se hned s trenažerem WaterRower Clubsport do jednoho z nejvšestrannějších a nejpříjemnějších cvičení v domácím prostředí a předejte se do klubu nadšených příznivců značky WaterRower!

Záruční podmínky: Veslovací trenažér WaterRower Clubsport

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce

Veslovací trenažér WaterRower Clubsport Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.82 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Rob dne 18.12.2020 5
Um nicht in ein Trainingsloch zu fallen, fand ich die Rudergeräte von Waterrower. Optisch sprach mich das Clubsport direkt an. Nach einem Besuch in der Bochumer Filiale ist die Entscheidung zum Kauf gefallen. Das Gerät musste dann online bestellt werden. Durch einen Softwarefehler kam es zu einer kleinen Buchungskompli... [číst dále]kation. Der telefonische Kundenservice konnte SOFORT und SEHR KULANT das Problem lösen. Danke an das Team für diese schnelle und unkomlizierte Regelung. Sowohl das Gerät als auch der Service ist super ! Absolute Empfehlung von mir ! [zobrazit méně]
de od Christian dne 30.6.2020 5
Der WaterRower Clubsport ist ein sehr schönes Rudergerät. Das Gerät überzeugt durch sehr hohe Stabilität und sehr schönem Design. Der Aufbau ist sehr einfach und schnell zu meistern. Wer ein realistisches Rudererlebnis haben möchte sollte auf dieses Gerät zurückgreifen. Ich bin absolut von diesem Rudergerät überzeugt u... [číst dále]nd finde das es jeden Cent wert ist. [zobrazit méně]
de od Chrisrian dne 30.6.2020 5
Der WaterRower Clubsport überzeugt durch ein sehr schönes Design und sehr hohe Stabilität. Der Aufbau ist sehr einfach und schnell zu meistern. Dieses Gerät ist auf jeden fall zu empfehlen und jeden Cent wert.
de od Christoph Langendorf dne 29.6.2020 5
Der Aufbau des Waterrower war kinderleicht und sehr gut in der Aufbauanleitung beschrieben. Der Wassertank kann zwischen 16 und 18 Liter Wasser befüllt werden. Jedoch ist nach 16,5 Liter die obere Befüllungsgrenze erreicht. Da ich den Waterrower zur Lagerung nicht aufstellen werde habe ich die restlichen 1,5 Liter auch... [číst dále] noch eingefüllt. Die erste Rudereinheit habe ich bereits auch schon hinter mir und kann nur positives berichten. Den Computer muss man vorher erst noch ein bisschen studieren um beim Training die richtige Anzeige zu haben. Des Weiteren ist das Wassergeräusch etwas lauter als bei meiner vorherigen Rudermaschine, die mit Wirbelstrombremse betrieben wurde. Als großen Vorteil des Wassergeräusches ist, dass man direkt hören kann ob der Durchzug komplett gleichmäßig ist oder eine kurze Verlangsamung zu hören ist in der Phase von der Bein- zur Oberkörper/Arm Bewegung. Der einzige Nachteil ist, das ein so teures Rudergerät eine so billige Pumpe beinhaltet. Diese sieht aus und fühlt sich an als würde diese keine 5 Euro kosten. Die Wasserbefüllung habe ich mit einem kleinen Trichter durchgeführt, was sehr gut funktioniert hat. Als Fazit kann ich dieses Rudergerät nur empfehlen. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 18.6.2020 4
Der WaterRower macht einen stabilen Eindruck, lässt sich gut verstauen und ist optimal für eine tägliche Sporteinheit. Außerdem sieht er richtig schnieke aus. Einen Stern ziehen wir für den S4 Computer ab. Um den WaterRower mit den mobilen Geräten zu verbinden benötigt man ein zusätzliches Bluetooth Com Module, welch... [číst dále]es nicht gut funktioniert. Das kann man heutzutage definitv besser machen. Ansonsten TOP! 4 **** [zobrazit méně]

Veslovací trenažér WaterRower Clubsport příslušenství - naše doporučení:

Podložka WaterRower K dodání opět od cca KT 17 (26.04.21-30.04.21)
2 502,00 Kč
2 133,00 Kč
1 831,00 Kč
od 5 915,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 049,00 Kč 999,00 Kč
Modul WaterRower Com k monitoru S4 K dodání opět od cca KT 17 (26.04.21-30.04.21)
2 160,00 Kč
3 756,00 Kč
3 599,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
453,00 Kč 419,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
od 1 699,00 Kč
od 289,00 Kč
456,00 Kč
3 130,00 Kč
Sedací polštářek WaterRower Ergo K dodání opět od cca KT 17 (26.04.21-30.04.21)
1 534,00 Kč
1 878,00 Kč
od 623,00 Kč
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 65 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Bodymax Veslovací trenažéry
37 521,00 Kč
2
Veslovací trenažér Kettler Regatta 500
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
3
Veslovací trenažér Life Fitness Row GX Trainer
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
62 430,00 Kč
4
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
46 909,00 Kč
40 650,00 Kč
5
HAMMER Rudergerät Ocean One
Veslovací trenažéry ▸ Hammer Veslovací trenažéry
24 373,00 Kč
6
Veslovací trenažér cardiostrong Natural
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
7
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
8
Veslovací trenažér First Degree Fitness NEON Pro V černý
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
42 676,00 Kč
9
cardiostrong Baltic Rower
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
30 474,00 Kč
10
Veslovací trenažer WaterRower, přírodní buk
Veslovací trenažéry ▸ WaterRower Veslovací trenažéry
44 201,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz