Více než 3.270.764 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.343 výrobků
model 2020/21

Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise

č. výrobku WRM1-H
print tisk
Hodnocení zákazníků (12)
12 Hodnocení zákazníků
4.75 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
prodleva v produkci - delší dodací termín
Vzhledem k současné situaci a vysoké poptávce na trhu se u všech veslovacích trenažérů WaterRower bohužel vyskytují překážky a zpoždění v dodávkách zboží. Výroba v USA pokračuje jako obvykle, ale množství plánovaná pro evropský trh bohužel nepokrývají vysokou poptávku. Očekáváme, že se dostupnost během několika příštích týdnů výrazně zlepší.

Další informace vám rádi poskytneme a poradíme alternativy k výrobků na telefonním čísle 228 885 842 nebo prostřednictvím e-mailu info@t-fitness.cz.
 • Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
59 426,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • K dodání opět od cca KT 26 (28.06.21-02.07.21)
Dodání prostřednictvím UPS

detaily výrobku: Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise

 • model 2020/21 info
 • veslovací ergometr určený do fitness studií nebo pro uživatele s vyššími nároky!
 • pro nejpřirozenější pocit veslování ze všech trenažérů na trhu!!!
 • korpus, kolejnice i nohy z hliníku.
 • model HiRise na 52 cm vysoké základní konstrukci
 • zátěž je vytvářena s pomocí vody, která se nachází v nádrži spolu s vrtulemi/intenzitu si uživatel udává sám za pomoci svého tempa/základní zátěž je regulovatelná dle množství vody v nádrži!
 • Základní odpor je plynule nastavitelný pomocí objemu vodní náplně
 • LCD displej: tréninková trasa, watty, frekvence tahů, celková trasa, tep (spolu s přijímačem Polar).
 • měření tepu je možné za pomoci hrudního pásu, k dostání extra:
  k měření je třeba snímač Polar s kompatibilním pásem Polar (k dostání v příslušenství).
 • výsledky 6 týdenní studie na veslovacím trenažéru Waterrower:
  - značné zlepšení vytrvalosti
  - snížení podílu tělesného tuku
  - zlepšení fyzického i psychického pocitu bytí s ohledem na zdraví i trénink
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise: 185 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise: (d) 223 cm x (š) 56 cm x (v) 69 cm

popis: Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb

Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise: Hliníkový veslovací trenažer se zvýšenou polohou sezení

Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise je vynikající veslovací trenažer pro kombinovaný silový a vytrvalostní trénink. Trenažer M1 HiRise je vyroben z hliníku v jednoduchém a nadčasovém designu a přitom je velmi nenáročný na péči – ideální předpoklady pro použití ve veslařském klubu nebo fitness centru.

Do výbavy trenažeru M1 HiRise navíc patří i neklouzavé patky zvyšující polohu sedla na příjemných 51 cm (pro porovnání: M1 LoRise má výšku sedla 33,5 cm). To usnadňuje nastupování a sestupování a usnadňuje veslařský trénink, zejména pro vysoké uživatele, starší sportovce nebo osoby s omezenou pohyblivostí.

M1 HiRise s osvědčenými komponenty WaterRower

M1 HiRise je vybaven vším, co je typické pro trenažery WaterRower. Především je to samozřejmě systém vodního odporu, který velmi realisticky reprodukuje dynamiku veslování na vodě. Tažný pohyb je vysloveně příjemný a rovnoměrný. Velká výhoda vodního odporu dále spočívá v tom, že intenzitu svého tréninku si můžete určit a kdykoli upravit sami silou svého záběru, aniž byste museli přerušovat cvičení.

Nosnost 180 kg navíc potvrzuje možnost použití M1 HiRise i v podmínkách fitness centra. Ergonomické sedadlo se téměř neslyšně pohybuje po stabilních dvojitých kolejnicích. Nastavte parametry svého tréninku na monitoru výkonu S4 a při veslování sledujte všechny důležité hodnoty, jako je počet záběrů, čas a vzdálenost. V kombinaci s hrudním popruhem pak navíc můžete měřit svůj puls. Při domácím používání lze trenažer WaterRower také jednoduše vyklopit do vzpřímené polohy a pomocí transportních koleček jej přesouvat.

Záruční podmínky: Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce

Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.75 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od OS dne 23.2.2021 5
Das WaterRower M1 HiRise macht einen sehr wertigen Eindruck, ist gut verarbeitet und sehr stabil. Das Training damit kommt dem Gefühl beim echten Rudern zumindest recht nahe. Die Geräuschentwicklung ist deutlich geringer, als bei Geräten mit Luftwiderstand, was für mich ein wesentliches Kaufkriterium war. Das Display ... [číst dále]ist zwar nicht mehr wirklich auf dem Stand der Technik, zeigt aber alle wesentlichen Informationen, somit für mich kein Negativpunkt. Ich kann das Gerät uneingeschränkt weiterempfehlen. Bestellung, Lieferung, Aufbauanleitung, usw. waren ebenfalls einwandfrei. [zobrazit méně]
fr od Céleste dne 19.11.2020 3
Ce rameur WaterRower est le meilleur achat de l'année. C'est un appareil de fitness très robuste et bien construit. Il répond à toutes mes attentes et est conforme à la description. Je le recommande aux débutants comme aux sportifs de haut niveau.
de od Dennis dne 30.9.2020 5
Ich habe mir das Rudergerät gekauft und bin bislang sehr zufrieden. Für den Aufbau habe ich ca. 2 Stunden benötigt. Für die Schrauben zwischen dem Rahmen des WaterRowers und der "Fußablage" habe ich sehr lang gebraucht, da sich die Montage der Schrauben hier unnötig kompliziert gestaltete, da die Schrauben nicht ri... [číst dále]chtig greifen wollten. An dieser Stelle habe ich am meisten Zeit benötigt. Dieses Problem ist mir schon in anderen Bewertungen zu diesem Produkt aufgefallen. Hier könnte der Hersteller nachbessern. Allerdings ließ sich der Rest ganz gut zusammen bauen und die mitgelieferte Ratsche war sehr hilfreich dabei. Die Lautstärke vom WaterRower ist vollkommen in Ordnung. Das geplätscher vom Wasser empfinde ich als sehr angenehm. Der Waterwower ist meiner Meinung nach besser als manche Geräte, die ich bislang in Studios getestet habe. Von der Verarbeitung her würde ich schätzen, dass das Gerät auch bei regelmäßiger Benutzung eine sehr lange Lebensdauer hat. Das Display ist gut lesbar und zeigt alle nötigen Werte an. Selbst die Herzfrequenz kann man sich mit dem Zusatz eines Polar Herzfrequenzempfänger anzeigen lassen. [zobrazit méně]
de od Uwe Braasch dne 28.1.2020 5
Nach erfolgter Lieferung war der Waterrower dank der guten Beschreibung und dem mitgelieferten Werkzeug um Handumdrehen aufgebaut. Bei der Verarbeitung und Passgenauigkeit gab es nichts zu meckern. Alles Top. Dann noch fix das Wasser und eine der mitgelieferten Chlortabletten eingefüllt und es konnte nach Studium der B... [číst dále]edienungsanleitung für den S4 Leistungsmonitors losgehen. Der Aufstieg ist dank der erhöhten Sitzposition sehr angenehm. Der Sitz gleitet trotz meiner 160 kg völlig geräuschlos auf den Schienen hin und her. Den Ruderwiderstand und das Wassergeräusch der Zugeinheit empfinde als angenehm. Das Display des Leistungsmontitors ist während der Trainingseinheit gut ablesbar. Aktuell wüsste ich nicht was man an dem Waterrower noch verbessern könnte. [zobrazit méně]
de od Maje D dne 23.8.2019 5
Super Fittness Gerät. Verarbeitung hochwertig und der Zusammenbau war ohne Probleme möglich. Bedienung einfach und toll die "Wassergeräusche" beim Rudern.

Veslovací trenažér WaterRower M1 HiRise příslušenství - naše doporučení:

2 501,00 Kč 2 188,00 Kč
Podložka WaterRower K dodání opět od cca KT 28 (12.07.21-16.07.21)
2 502,00 Kč
1 831,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 049,00 Kč 999,00 Kč
456,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
453,00 Kč 419,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
Modul WaterRower Com k monitoru S4 K dodání opět od cca KT 28 (12.07.21-16.07.21)
2 160,00 Kč
3 130,00 Kč
Sedací polštářek WaterRower Ergo K dodání opět od cca KT 26 (28.06.21-02.07.21)
1 534,00 Kč
1 878,00 Kč
od 623,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
2
Veslovací trenažér Kettler Regatta 500
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
3
Veslovací trenažér cardiostrong RX50
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
31 262,00 Kč
28 133,00 Kč
4
First Degree Fitness Viking PRO Plus V
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
60 978,00 Kč
5
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
25 004,00 Kč
6
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
54 878,00 Kč
7
Veslovací trenažer Horizon Oxford 6 Viewfit
Veslovací trenažéry ▸ Horizon Fitness Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
8
Veslovací trenažér Kettler Rower 2.0
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
21 874,00 Kč
9
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
10
Veslovací trenažér Kettler Regatta 300
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 11 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz