Více než 3.270.764 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.343 výrobků
model 2020/21

Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise

č. výrobku WRM1-L
print tisk
Hodnocení zákazníků (5)
5 Hodnocení zákazníků
5 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
prodleva v produkci - delší dodací termín
Vzhledem k současné situaci a vysoké poptávce na trhu se u všech veslovacích trenažérů WaterRower bohužel vyskytují překážky a zpoždění v dodávkách zboží. Výroba v USA pokračuje jako obvykle, ale množství plánovaná pro evropský trh bohužel nepokrývají vysokou poptávku. Očekáváme, že se dostupnost během několika příštích týdnů výrazně zlepší.

Další informace vám rádi poskytneme a poradíme alternativy k výrobků na telefonním čísle 228 885 842 nebo prostřednictvím e-mailu info@t-fitness.cz.
 • Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise Detailbild
 • Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise Detailbild
 • Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise Detailbild
 • Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise Detailbild
 • Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise Detailbild
Počet
dosud
Naše cena
56 297,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • K dodání opět od cca KT 26 (28.06.21-02.07.21)
Dodání spediční firmou 2

detaily výrobku: Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise

 • model 2020/21 info
 • veslovací ergometr určený do fitness studií nebo pro uživatele s vyššími nároky!
 • pro přirozený pocit veslování
 • korpus, kolejnice i podpěry z hliníku
 • zátěž je vytvářena s pomocí vody, která se nachází v nádrži spolu s vrtulemi/intenzitu si uživatel udává sám za pomoci svého tempa/základní zátěž je regulovatelná dle množství vody v nádrži!
 • LCD displej: tréninková trasa, watty, frekvence tahů, celková trasa, tep (spolu s přijímačem Polar).
 • měření tepu je možné za pomoci hrudního pásu, k dostání extra:
  k měření je třeba snímač Polar s kompatibilním pásem Polar (k dostání v příslušenství).
 • výsledky 6 týdenní studie na veslovacím trenažéru Waterrower:
  - značné zlepšení vytrvalosti
  - snížení podílu tělesného tuku
  - zlepšení fyzického i psychického pocitu bytí s ohledem na zdraví i trénink
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise: 185 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise: (d) 223 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise: (d) 56 cm x (š) 53 cm x (v) 223 cm

popis: Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb

Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise: stabilní veslovací trenažer z hliníku

Veslování vás udržuje v dobré kondici, zlepšuje držení těla, formuje svalstvo a posiluje kardiovaskulární systém, a to vše způsobem velmi šetrným ke kloubům. M1 LoRise je vynikající veslovací trenažer pro efektivní trénink celého těla. Je vyroben z hliníku a velmi nenáročný na péči, takže se ideálně hodí pro použití ve veslařském oddílu nebo ve fitness centru. M1 LoRise potvrzuje použitelnost ve fitness centrech i svou nosností až 180 kg. Veslovací trenažer je vybaven vším, co je pro přístroje WaterRower typické. Například sem spadá pohodlné sedlo, které téměř neslyšně klouže po stabilní dvojité kolejnici. Monitor výkonu S4 byl vyvinut speciálně pro veslařský trénink. Informuje vás o všech důležitých parametrech, jako je počet záběrů, čas, vzdálenost a v kombinaci s hrudním popruhem i tepová frekvence při veslování. Trenažer M1 LoRise lze po tréninku navíc jednoduše vyklopit do vzpřímené polohy a pomocí transportních koleček jej přesouvat.

Veslování jako na vodě

Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise vám přináší pocit, jako byste veslovali ve volné přírodě, neboť tréninkový odporu tu vytváří skutečně voda. S každým záběrem přesouváte veslo ve vodní nádrži. Veslujete tedy proti přirozenému odporu vody, který navíc můžete měnit podle objemu vody. Díky ergonomicky tvarovanému veslu je tažný pohyb velmi příjemný a v celém rozsahu veslovacího pohybu je zajištěn rovnoměrný odpor. Intenzitu svého tréninku si určujete pouze a výhradně svou vlastní silou záběru. Pokyny na tréninkovém počítači tedy nejsou zapotřebí. Odpor si tak upravujete kdykoli během tréninku, aniž byste cvičení museli přerušit.

Záruční podmínky: Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce

Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise Test a hodnocení:

4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Florian dne 16.3.2021 5
Absolut tolles und stabiles Trainingsgerät, das nicht enttäuscht! Zunächst einmal muss ich sagen, dass ich bereits viel Erfahrung mit den Holz-Versionen von WaterRower mitbringe und mir die Metallversion primär für den moderneren Look gekauft habe. Die Qualität begeistert einfach sehr! POSITIV: - Sehr stabiles un... [číst dále]d wertiges Rudergerät, tolle Verarbeitung (keine scharfen Kanten, nichts knarzt beim Rudern) - leiser Betrieb besonders für Mietwohnungen geeignet - Computer zeigt direkt die wichtigsten Informationen klar dargestellt - Paket kommt bereits mit allen wichtigen Zubehörteilen (bspw. Aufbauwerkzeug [zobrazit méně]
de od Christian dne 21.5.2020 5
Super Design und sehr angenehme Geräuschkulisse, bin zwar noch Anfänger aber jetzt schon begeistert. Kann dieses Gerät auf alle Fälle weiter empfehlen.
de od Stephan Althaus dne 10.6.2019 5
Der WaterRower überzeugt in vielerlei Hinsicht. Das Konzept dient der Stärkung unzähliger Muskelgruppe und ist so eine perfekte Ergänzung zum Ausdauertraining auf einem Ergometer. Das ansprechende Design und das natürliche Gefühl, das einem durch den Wasserwiderstand und das Wassergeräusch ermittelt, macht dieses Rude... [číst dále]rgerät einzigartig. Der Leistungsmesser mit PC Schnittstelle ist einfach zu bedienen. Es macht einfach riesigen Spaß sich mit diesen Gerät auszupowern. Große Rudergeräte sind, wegen der Raumnutzung, immer abschreckend. Nicht bei diesen Gerät. Senkrecht stellen und ab in die Ecke. Einfach perfekt. [zobrazit méně]
de od Andrea L. dne 15.3.2016 5
Wir haben uns den WaterRower M1 gekauft und sind total von dem Gerät begeistert. Ein qualitativ hochwertiges Rudergerät der "anderen Art" - neben dem futuristischen Design gefällt uns insbesondere die sehr angenehmen (und sehr geringen) "Betriebsgeräusche". Top-Gerät. Sehr zufrieden zeigen wir uns auch mit dem Tiedge-... [číst dále]Kundenservice: unkompliziert, schnell, freundlich und zuvorkommend. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 26.1.2014 5
If you like rowing, this is the Ferrari of Indoor Training, rock solid, easy to use, nice to see, it is worth 1900€ for the pleasure it gives. Concept 2 is better only for the online rowing, but if you do not need to race with the others go with this one. The metal version is a good investment.

Veslovací trenažér WaterRower M1 LoRise příslušenství - naše doporučení:

2 501,00 Kč 2 188,00 Kč
Podložka WaterRower K dodání opět od cca KT 28 (12.07.21-16.07.21)
2 502,00 Kč
1 831,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 049,00 Kč 999,00 Kč
456,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
453,00 Kč 419,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
Modul WaterRower Com k monitoru S4 K dodání opět od cca KT 28 (12.07.21-16.07.21)
2 160,00 Kč
3 130,00 Kč
Sedací polštářek WaterRower Ergo K dodání opět od cca KT 26 (28.06.21-02.07.21)
1 534,00 Kč
1 878,00 Kč
od 623,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
2
Veslovací trenažér Kettler Regatta 500
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
3
Veslovací trenažér cardiostrong RX50
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
31 262,00 Kč
28 133,00 Kč
4
First Degree Fitness Viking PRO Plus V
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
60 978,00 Kč
5
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
25 004,00 Kč
6
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
54 878,00 Kč
7
Veslovací trenažer Horizon Oxford 6 Viewfit
Veslovací trenažéry ▸ Horizon Fitness Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
8
Veslovací trenažér Kettler Rower 2.0
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
21 874,00 Kč
9
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
10
Veslovací trenažér Kettler Regatta 300
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 11 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz