Více než 3.286.681 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 93.335 výrobků
model 2020/21

Veslovací trenažér WaterRower ořech

č. výrobku WR300
print tisk
Hodnocení zákazníků (72)
72 Hodnocení zákazníků
4.89 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Video
prodleva v produkci - delší dodací termín
Vzhledem k současné situaci a vysoké poptávce na trhu se u všech veslovacích trenažérů WaterRower bohužel vyskytují překážky a zpoždění v dodávkách zboží. Výroba v USA pokračuje jako obvykle, ale množství plánovaná pro evropský trh bohužel nepokrývají vysokou poptávku. Očekáváme, že se dostupnost během několika příštích týdnů výrazně zlepší.

Další informace vám rádi poskytneme a poradíme alternativy k výrobků na telefonním čísle 228 885 842 nebo prostřednictvím e-mailu info@t-fitness.cz.
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
59 426,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • K dodání opět od cca KT 30 (26.07.21-30.07.21)
Dodání prostřednictvím UPS

detaily výrobku: Veslovací trenažér WaterRower ořech

 • model 2020/21 info
 • veslovací ergometr pro vyšší nároky domácností i fitness studia!
 • WaterRower z pravého ořechového dřeva
 • zátěž je vytvářena za pomoci vodního média, takže díky lopatkovým vrtulím zdoláváte přirozený odpor jako na vodě, který je regulován množstvím vody v bubnu/dynamičnost veslování je udávána ideálním způsobem/intenzita stoupá v závislosti na rychlosti a určuje přirozeným způsobem tempo/zátěž je regulována plynule podle množství vody v bubnu!
 • LCD-údaje: vzdálenost, watty, počet záběrů, celková zvdálenost, srdeční frekvence (ve spojení s přijímačem Polar)
 • měření tepu pomocí hrudního pásu, extra k dokoupení:
  je třeba kompatibilního Polar přijímače nebo hrudního pásu (k dostání v příslušenství).
 • sklápěcí mechanismus, během sekundy sklopený, po sklopení na ploše 57x50cm
 • výsledky 6 týdenní tréninkové studie na veslovacím trenažéru Waterrower:
  - výrazné zlepšení vytrvalosti
  - snížení podílu tělesného tuku
  - zlepšení subjektivního pocitu bytí ve vztahu ke zdraví a tréninkového stavu
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér WaterRower ořech: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér WaterRower ořech: (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér WaterRower ořech: (d) 56 cm x (š) 53 cm x (v) 210 cm

popis: Veslovací trenažér WaterRower ořech

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb

Veslovací trenažér WaterRower ořech: stabilní indoor veslovací trenažer využívající přirozený odpor vody

Veslovací trenažer WaterRower vyrobený z ušlechtilého ořechového dřeva vám nabízí nejen vysoce efektivní trénink celého těla, šetrný ke kloubům, ale i naprosto přirozený zážitek při veslování. Voda zde působí jako odporový prvek. Síla, kterou uživatel vyvíjí s každým záběrem, se rovnoměrně přenáší na ergonomicky tvarované veslo, které rotuje uvnitř vodní nádrže. Odpor se automaticky přizpůsobuje intenzitě pohybu při záběru: Čím silněji zabíráte, tím větší je odpor. Stabilní Veslovací trenažér WaterRower ořech díky tomu umožňuje pestrý domácí trénink jak pro začátečníky, tak pro zkušené veslaře. Při veslování navíc slyšíte reálný zvuk jako při skutečném veslování: tiché zurčení vody které má uklidňující účinek.

Veslování s vysokým tréninkovým komfortem

U Veslovací trenažér WaterRower ořech se mnoho detailů stará o obzvláště komfortní veslařský trénink. Například nožní opěru lze výškově nastavit a nožní popruhy poskytují optimální podporu. Sedlo se tiše a rovnoměrně pohybuje po dvou pojezdových kolejnicích na osmi kuličkových ložiscích. Ergonomicky tvarované sedlo je velmi pohodlné – vynikající předpoklad pro pravidelné veslařské tréninky a delší tréninkové jednotky. Po tréninku můžete veslovací ergometr sklopit do svislé polohy a odsunout na požadované místo.

Monitor výkonu S4

Monitor výkonu S4 na Veslovací trenažér WaterRower ořech vám při veslařském tréninku poskytuje spolehlivé informace o nejdůležitějších tréninkových hodnotách, konkrétně o intenzitě, vzdálenosti, počtu záběrů, času a v kombinaci s hrudním pásem i o tepové frekvenci. Můžete také nastavit cílový čas nebo vzdálenost, kterou chcete absolvovat. Monitor lze naklápět ve svislém směru, takže máte vždy dobrý přehled o všech údajích. Vyzkoušejte také bezplatný tréninkový software We-Row od firmy WaterRower. S jeho pomocí se můžete online utkat s jinými uživateli trenažerů WaterRower online a nechat si vyhodnotit svůj tréninkový výkon. Chcete-li používat aplikaci We-Row, jednoduše připojte monitor k počítači pomocí USB konektoru.

Záruční podmínky: Veslovací trenažér WaterRower ořech

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce

Veslovací trenažér WaterRower ořech Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.89 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Akkermann dne 9.12.2020 5
Bin mega begeistert! Mein erstes Rudererät. Es sollte ein Wasserrudergerät sein. Weil leiser. So kam dann auch eigentlich nur das waterrower in Frage, weil bei hochstellen Max. 210 cm lang. ( Wegen Deckenhöhe) Bereue die Entscheidung auf keinen Fall. Sehr beruhigendes Wassergeräusch beim Rudern. Habe mich bewusst für... [číst dále] die wunderschöne Nussbaumvariante entschieden, da es optisch ein Blickfang ist. Wohl etwas teurer, aber für mich das Geld wert. Sport Tiedge sowieso beste Firma, was Lieferung und Service angeht. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 30.9.2020 5
Sehr stylisches Sportgerät, das man nicht im Keller verstecken muß.
de od M.Fuhrmann dne 23.9.2020 5
Ein ästhetisches Gerät, mit dem das Trainieren wirklich Spaß macht. Design ist klar und unverschnörkelt, aber durch das Holz nicht kalt. Der ganze Körper wird trainiert, der Wasserwiderstand fühlt und hört sich natürlich an. Pflege ist einfach, das Wasser wird durch die Chlortablettealle 3 Monate gereinigt. Der Sitz i... [číst dále]st angenehm angepasst, allerdings kann man darauf auch leicht nach vorne rutschen und sollte sich gelegentlich wieder justieren. Praktisch ist, dass man das Gerät aufrechtstellen kann und somit viel Platz spart. [zobrazit méně]
de od Marco Heide dne 17.6.2020 5
hochwertige Verarbeitung, ideal zum Training, bequeme Aufbewahrungsmöglichkeit, geräuscharm im Vergleich zu anderen Rudergeräten
de od Andreas Strauß dne 29.1.2020 5
Das Rudergerät ist optisch (ich habe die super-edle Nussholz-Version) wie technisch sehr hochwertig und entspricht der Beschreibung. Der Preis ist natürlich schon sehr sportlich aber m.E. gerechtfertigt. Sieht klasse aus, ist sehr gut verarbeitet und das Rudern macht wirklich Spaß! Ich bin mit dem Produkt sehr zufrie... [číst dále]den. PS: Der Aufbau ging recht problemlos, hat bei mir aber eher 60 als 30 Minuten gedauert. [zobrazit méně]

Veslovací trenažér WaterRower ořech příslušenství - naše doporučení:

Podložka WaterRower K dodání opět od cca KT 28 (12.07.21-16.07.21)
2 502,00 Kč
2 133,00 Kč
1 831,00 Kč
Instalační sada pro měření tepové frekvence WaterRower ANT Plus K dodání opět od cca KT 26 (28.06.21-02.07.21)
3 130,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 049,00 Kč 999,00 Kč
Modul WaterRower Com k monitoru S4 K dodání opět od cca KT 28 (12.07.21-16.07.21)
2 160,00 Kč
3 756,00 Kč
3 599,00 Kč
WaterRower Smartrow K dodání opět od cca KT 26 (28.06.21-02.07.21)
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
453,00 Kč 419,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
od 1 699,00 Kč
od 289,00 Kč
456,00 Kč
3 130,00 Kč
Sedací polštářek WaterRower Ergo K dodání opět od cca KT 28 (12.07.21-16.07.21)
1 534,00 Kč
od 623,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
2
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
37 521,00 Kč
3
Veslovací trenažér Darwin RM40
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
15 299,00 Kč
14 299,00 Kč
4
Veslovací trenažér Kettler Regatta 500
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
5
Veslovací trenažér First Degree Fitness NEON Pro V černý
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
6
Veslovací trenažér cardiostrong RX50
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
31 262,00 Kč
28 133,00 Kč
7
Veslovací trenažér Darwin RM50
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
27 424,00 Kč
8
Veslovací trenažer Horizon Oxford 6 Viewfit
Veslovací trenažéry ▸ Horizon Fitness Veslovací trenažéry
33 525,00 Kč
9
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
54 878,00 Kč
10
Veslovací trenažér Kettler Rower 2.0
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
21 874,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz