Veslovací trenažer WaterRower Performance dub

č. výrobku WR-10126
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 44 899,00 Kč
vč. 21% DPH
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
 • Dodání prostřednictvím UPS
Ergometr WaterRower Performance

Ergometr WaterRower Performance

Speciální model s výkonným doplňkovým vybavením Prémiový veslovací trenažer se speciální výbavou
 • Včetně kladky SmartRow a držáku na tablet 100% porovnatelné údaje o veslařském tréninku – přímo na váš tablet
 • Ještě větší pohodlí při veslování – i pro větší veslaře Prodloužené kolejnice a profesionální nožní opěra
Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Vyspělá technologie SmartRow

Vyspělá technologie SmartRow

Kladka SmartRow je již zabudována v ergometru Performance. Tažná kladka s integrovaným tenzometrem poskytuje vysoce přesné veslařské údaje o vyvíjené síle, délce záběru a další informace. Hodnoty jsou přenášeny přes rozhraní Bluetooth v reálném čase do aplikace SmartRow na vašem smartphonu nebo tabletu a tam vyhodnocovány. Díky tomu máte vždy 100 % srovnatelné údaje pro svůj veslařský trénink.
Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Držák na chytrý telefon a tablet – přehled o všech informacích

Držák na chytrý telefon a tablet – přehled o všech informacích

Ergometr Performance je vybaven držákem na chytrý telefon nebo tablet WaterRower, takže můžete přímo při tréninku používat funkce aplikace SmartRow. Informace o veslování tak můžete při tréninku pohodlně sledovat v aplikaci. Držák je také vyroben z dubového dřeva. Sklon i výšku (140 - 206 mm) držáku na tablet můžete libovolně seřizovat.
Veslovací trenažer WaterRower Performance dub XL kolejnice – ideální pro vysoké veslaře

XL kolejnice – ideální pro vysoké veslaře

Na ergometru Performance mohou pohodlně trénovat i sportovci vyšší než 2 metry: Kolejnice XL jsou o 10 cm delší než konvenční kolejnice, takže jsou dostatečně dlouhé na to, aby i vysoké osoby mohly při veslařských záběrech využívat celý rozsah pohybu. Na ergometru Performance tak může trénovat opravdu každý. Sedlo na kuličkových ložiscích klouže v obvyklé tichosti po vodicí kolejnici.
Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Širší rukojeť pro větší pohodlí uživatele

Širší rukojeť pro větší pohodlí uživatele

Veslovací rukojeť ergometru Performance má šířku 43 cm, takže je širší než u ostatních veslovacích ergometrů WaterRower. Díky tomu máte více možností úchopu a můžete svaly namáhat různým způsobem. I vysokým veslařům nabízí široká rukojeť více pohodlí při veslařském tréninku.
Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Optimalizovaná nožní opěra

Optimalizovaná nožní opěra

Nožní opěra dostala u ergometru Performance nový design: Speciální nožní opěra s nastavitelnými profesionálními nožními popruhy a přídavnou opěrou pod prsty zajišťuje maximální stabilitu. Nový tvar také nabízí více prostoru pro uživatele s většími chodidly. Nožní opěra je v zájmu optimální veslařské polohy výškově nastavitelná.
Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Všechny známé vlastnosti a výhody originálního trenažeru WaterRower

Všechny známé vlastnosti a výhody originálního trenažeru WaterRower

S ergometrem Performance volíte obvyklou kvalitu veslovacích trenažerů WaterRower. Trenažer je vybaven patentovanou vodní nádrží a ergonomicky tvarovaným veslem, takže vám odpor vody zprostředkovává zcela přirozený a rovnoměrný pocit při veslování. Stabilní veslovací ergometr je vyroben ze severoamerického apalačského dubu z udržitelného lesního hospodářství.

 • integrovaný držák na chytrý telefon a tablet (140-206 mm)
 • XL vodicí kolejnice pro optimální trénink i osob s výškou nad 2 metry
 • nově instalované „profesionální nožní popruhy“ vám poskytnou ještě větší stabilitu a možnosti nastavení při tréninku
 • včetně transportních kol, takže trénujete, kdykoli a kdekoli chcete
 • masivní dubové jádro ošetřené „dánským olejem“
 • kompatibilní s aplikací SmartRow - k dispozici v obchodech Google Play a Apple App Store
 • ukládejte si své tréninkové údaje a sledujte své tréninkové pokroky
 • Včetně inteligentní kladky SmartRow
 • vyobrazený tablet není součástí dodávky
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: (d) 220 cm x (š) 56 cm x (v) 52 cm
  sklopený - Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: (d) 52 cm x (š) 56 cm x (v) 220 cm

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: nová technika – osvědčená kvalita

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub je nejnovějším přírůstkem do rodiny WaterRower. U ergometru Performance výrobce WaterRower klasický vodní veslovací trenažer doplnil o vybrané komponenty pro ještě větší výkon a pohodlí. Výsledkem je extrémně vyspělý veslovací ergometr, který již obsahuje všechny důležité funkce pro veslařský trénink orientovaný na výkon.

SmartRow – nejlepší zpětná vazba z vašeho tréninku

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub vám přináší funkci vyhodnocení tréninků podle profesionálních parametrů s maximální přesností. Umožňuje to inteligentní kladka SmartRow , která u ergometru Performance nahrazuje monitor výkonu S4. Díky tomu máte zcela nové možnosti vyhodnocení tréninku a zpětného sledování svých výkonů. Vestavěný tenzometr dokáže přepočítat sílu vyvíjenou během tréninku se 100% přesností na měřitelné a uchopitelné jednotky (watty), a to zcela nezávisle na hladině vody v nádrži. Díky tomu je vaše výkonnost vždy srovnatelná, ať už trénujete s jakýmkoli množstvím vody a na kterémkoli ergometru Performance.

Všechny nově získané tréninkové hodnoty si můžete posílat přímo do chytrého telefonu nebo tabletu přes rozhraní Bluetooth a zobrazit v aplikaci WaterRower SmartRow . Tam se každý váš záběr veslem přesně analyzuje a zobrazuje v silové křivce, s jejíž pomocí pak můžete optimalizovat svou techniku záběru. Další výhodou aplikace je, že si své předchozí tréninky můžete ukládat do historie. Díky těmto funkcím máte kdykoli po ruce všechny relevantní informace, jako je čas, vzdálenost, počet záběrů, spálené kalorie a výkon ve wattech, takže můžete optimálně sledovat své tréninkové pokroky. Aplikace SmartRow je k dispozici jak pro přístroje se systémem Android, tak i se systémem iOS. Současně je možné i spárování s aplikacemi Apple Health a Strava. Propojení vodního veslovacího trenažeru s aplikací je absolutní novinkou.

Abyste mohli optimálně využívat technologii SmartRow, je součástí výbavy ergometru Performance držák na smartphone nebo tablet značky WaterRower (140–206 mm). Díky tomu máte vždy přehled o svých tréninkových údajích nebo můžete současně sledovat filmy a seriály.

Poznámka: Klasický ergometr WaterRower lze o technologii SmartRow doplnit i dodatečně, k tomu je však nutné, aby uživatel vyměnil běžnou kladku za kladku SmartRow. S ergometrem Performance si tento krok ušetříte, protože již má kladku SmartRow zabudovanou.

Ještě větší pohodlí při veslování – i pro velké veslaře

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub vedle technologie SmartRow a držáku na tablet nabízí také doplňkovou výbavu, která ještě zvyšuje pohodlí při veslařském tréninku.

Patří sem například kolejnice XL, které zajišťují příjemnější trénink i pro sportovce s tělesnou výškou nad 2 metry. Na prodloužených vodicích kolejnicích se mohou i vyšší sportovci bez omezení odrážet až do zadní části trenažeru. Dále je přístroj vybaven speciální nožní opěrou s profesionálními třmeny na nohy. I rukojeť je u ergometru Performance nová: Je širší, takže nabízí pohodlnější úchyt, což ocení zejména větší uživatelé.


Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 2 let
profesionální využití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
69
4
5
3
2
2
0
1
0

4.88 5 hvězdiček

(76 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

In allen Belangen hochwertig
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sowohl die Hardware, als auch die Software des Gerätes sind hochwertig. Aufgebaut (30 min), App installiert und dann kanns auch schon losgehen. Die Bluetooth Verbindung steht sofort. Die App ist mittlerweile auch gut entwickelt. Die durchschnittliche Bewertung im App Store ist verzerrt durch sehr alte Bewertungen. Aktuelle und jüngere Bewertungen sind durchweg sehr gut. Aktuelle Probleme werden von den Entwicklern sehr schnell adressiert. Wir sind hochzufrieden.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr gutes Gerät was die tägliche Fitness unterstützt. Beste Verarbeitung aller Teile.
Wasserrudergerät von hervorragender Qualität
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Bei der Suche nach einem geeigneten Rudergerät für den Heimgebrauch tauchte die Frage nach dem Widerstand beim Training auf! Für mich kamen nur Luft- und Wasserwiderstand in Frage. Da mir Geräte mit Luftwiderstand zu laut sind (concept2) und ich keine Profiambitionen habe, fiel meine Wahl auf den Waterrower! Das Geräusch des rauschenden Wassers beim Training ist angenehm leise, fast schon meditativ (kommt natürlich auf die Intensität des Trainings an). Die Verarbeitung der Bauteile ist sehr gut, alles passte auf Anhieb zusammen, der Aufbau gestaltete sich problemlos! Es gibt im Internet aber auch sehr gute Aufbauvideos, falls man mal nicht weiter kommt. Ich habe das Performance Gerät mit smartrow Technik. Verbindung über Bluetooth mit smartrow app auf tablet und Smartphone klappte auf Anhieb. Die übertragenen Daten hinsichtlich zurückgelegter Strecke, Zeitangaben und Kraftkurve scheinen plausibel. Bei den Angaben zum Kalorienverbrauch bin ich mir nicht sicher, ist wohl eher ein großzügig geschätzter Wert. Für Profis bietet der Trainingscomputer des Concept2 sicherlich die genaueren Trainingsdaten, für den Hobbysportler reicht der smartrow allemal aus. Eine direkte, interaktive Kopplung mit kinomap ist derzeit noch in Arbeit, wird aber kommen. Positiv ist auch die Tatsache, dass man so gut wie jedes Teil des waterrower nachbestellen kann, falls doch mal etwas kaputt geht. Zusätzlich gibt es noch allerhand Zubehör. Natürlich hat der waterrower seinen Preis. Ob der gerechtfertigt ist, muss jeder für sich entscheiden. Das Concept2 Profigerät ist gute 700 Euro günstiger. Allerdings sieht der waterrower sehr gut aus und passt auch ins Wohnzimmer, und nicht nur in den Hobbykeller. Auch ist die Qualität schon deutlich besser als bei vielen anderen, vergleichbaren Wasserrudergeräten. Man kann sich das Rudergerät aber auch für einen monatlichen Betrag mieten. Alles in allem eine gute Investition in die eigene Gesundheit.... [číst dále]
Top Gerät mit schneller Lieferung
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Haben lange nach dem Waterrower Ausschau gehalten und uns am Ende für diese Version entschieden. Top Gerät wurde pünktlich und gut verpackt geliefert. Der Aufbau dauert ca. 1 Stunde, ist gut dokumentiert und man kann sofort loslegen.
Für die ganze Familie
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Primär haben wir uns den Waterrower für meine Frau gekauft, die einen Ausdauersport suchte, mit möglichst wenig (Zeit-)Aufwand. Begleitet durch die sanften Wassergeräusche nutzt dieses Gerät mittlerweile jeder in unserer Familie. Durch die schöne Eiche-Holzoptik steht das Gerät zentral in unserem Wohnzimmer an der Wand und ist daher schnell aufgebaut. Für uns ein ideales Sportgerät das aktuell im Haus und im Sommer auf unserem Balkon genutzt wird. Durch die Rollen an der Tankunterseite ist ein ebenerdiger Raumwechsel jederzeit möglich. Eine tolle Beratung im Store in München, inklusive der Hinweise für den leichten Aufbau, haben uns den Kauf leicht gemacht. Die angekündigte Lieferzeit betrug eine gute Woche. ... [číst dále]
Einfach super - von Bestellung bis zum Produkt
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
War schon länger auf der Suche nach dem Produkt, jedoch aufgrund von Lieferverzögerungen erst jetzt vor kurzem zugeschlagen. Die telefonische Beratung beim Kauf war 1a. Professionelle Abwicklung von Bestellung, Kauf und Abholung vor Ort. Wurde hier bis zum einladen in den Kofferraum unterstützt. Die 2 Pakete passten super in meinen VW Passat Kombi. Mein Waterrower ist noch nicht zusammengebaut, aber kenne das Produkt von einem Bekannten und durfte es dort schon paar mal testen. Dies war auch der Grund, dass ich mir nun selbst einen zugelegt habe. Bin von der Verarbeitung und vom Gerät einfach begeistert. Für mich waren die XL-Schienen wichtig (augrund der Größe) und in Kombination mit der Smart Row einfach Top. Freue mich schon auf den Aufbau und auf das Rudererlebnis (finde hier das Wassergeräusch auch top). ... [číst dále]
WaterRower Rudergerät Performance in Eiche
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich bin rund um zufrieden. Die Beratung beim Kauf war hervorragend und die Lieferung erfolgte unkompliziert zum ausgemachten Zeitpunkt. Das Gerät selber war einfach zum zusammen bauen und die Verarbeitung ist einfach top. Ich habe den WaterRower erst seit kurzem aber bis jetzt täglich in gebrauch. Mir gefällt auch das Geräusch des Wassers sehr gut. Mir kommt vor im Vergleich zu einem „normalen“ Gerät erleichtert es das Training auch ein wenig. Mit der SmartRow und der App hab ich erst 2 mal gearbeitet weil ich erst ein Gefühl für das Gerät selbst bekommen wollte (bin noch Anfängerin) die Handhabung der App ist aber sehr einfach und für das Training mit Sicherheit eine Bereicherung. Danke ... [číst dále]
Perfektes Rudergerät im High End Bereich
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Der Waterrower in der Performance Ausführung ist nicht nur im Design mit das beste Gerät auf dem Markt. Schickes Eichen-Vollholz in Kombination mit hochwertigen Anbauteilen. Der Waterrower kommt in zwei Paketen und ist schon teilmontiert. Der Aufbau ist somit schnell und unkompliziert. Die Smart-Funktion ist super für alle, die effektiv, leistungsorientiert und gezielt trainieren und auswerten wollen. Ein perfektes Ganzkörper Training!
Schneller und unkomplizierter Versand
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Das Produkt wurde schnell versendet und die Bestellung war einfach und unkompliziert. Bin sehr zufrieden.
Bestes Rudergerät!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Beste Investition! Hochwertige Verarbeitung, super Rudererlebnis mit Wasserwiderstand!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě