Více než 3.104.874 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.819 výrobků
model 2020

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub

č. výrobku WR-10126
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (23)
23 Hodnocení zákazníků
4.91 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
prodleva v produkci - delší dodací termín
Vzhledem k současné situaci a vysoké poptávce na trhu se u všech veslovacích trenažérů WaterRower bohužel vyskytují překážky a zpoždění v dodávkách zboží. Výroba v USA pokračuje jako obvykle, ale množství plánovaná pro evropský trh bohužel nepokrývají vysokou poptávku. Očekáváme, že se dostupnost během několika příštích týdnů výrazně zlepší.

Další informace vám rádi poskytneme a poradíme alternativy k výrobků na telefonním čísle 228 885 842 nebo prostřednictvím e-mailu info@t-fitness.cz.
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
Dosud
45 799,00 Kč
Nyní
42 799,00 Kč
6%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
K dodání opět od cca KT 49 (30.11.20-04.12.20)
Dodání prostřednictvím UPS

Detaily výrobku: Veslovací trenažer WaterRower Performance dub

 • model 2020 info
 • integrovaný držák na chytrý telefon a tablet (140-206 mm)
 • XL vodicí kolejnice pro optimální trénink i osob s výškou nad 2 metry
 • nově instalované „profesionální nožní popruhy“ vám poskytnou ještě větší stabilitu a možnosti nastavení při tréninku
 • včetně transportních kol, takže trénujete, kdykoli a kdekoli chcete
 • masivní dubové jádro ošetřené „dánským olejem“
 • kompatibilní s aplikací SmartRow - k dispozici v obchodech Google Play a Apple App Store
 • ukládejte si své tréninkové údaje a sledujte své tréninkové pokroky
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: (d) 220 cm x (š) 56 cm x (v) 52 cm
  sklopený - Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: (d) 52 cm x (š) 56 cm x (v) 220 cm

Popis: Veslovací trenažer WaterRower Performance dub

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: nová technika – obvyklá kvalita

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub je nejnovějším přírůstkem do rodiny WaterRower. Veslovací trenažer WaterRower Performance dub používá hardwarovou výbavu SmartRow místo běžného monitoru S4.

Ta vám přináší zcela nové možnosti vyhodnocení tréninku a zpětného sledování svých výkonů. Vestavěný tenzometr dokáže přepočítat sílu vyvíjenou během tréninku na měřitelné a uchopitelné jednotky (watty). Všechny takto nově získané informace můžete odesílat přes rozhraní Bluetooth přímo do svého chytrého telefonu nebo tabletu a zobrazit si je v aplikaci WaterRower SmartRow.

Další výhodou aplikace je, že si své předchozí tréninky můžete ukládat do historie. Díky těmto funkcím máte kdykoli po ruce všechny relevantní informace, jako je čas, vzdálenost, počet záběrů, spálené kalorie a výkon ve wattech, takže můžete optimálně sledovat své tréninkové pokroky.

Aplikace SmartRow App je k dispozici jak pro přístroje se systémem Android, tak i se systémem iOS. Současně je možné i spárování s aplikacemi Apple Health a Strava.

Kompletní balíček

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub si vás získá i řadou příslušenství, které je již v základu součástí dodávky. Veslovací trenažer WaterRower Performance dub je vybaven vodicími kolejnicemi velikosti XL, takže si příjemný trénink mohou dopřát i osoby o vzrůstu více než 2 m. Dále je přístroj vybaven speciální nožní opěrou s profesionálními třmeny na nohy.

Abyste mohli výše uvedených multimediálních funkcí optimálně využívat, má veslovací trenažer WaterRower Performance dub držák na chytrý telefon nebo tablet WaterRower (140–206 mm).

Záruční podmínky: Veslovací trenažer WaterRower Performance dub

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Test a hodnocení:

4 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.91 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

nl od A dne 30.9.2020 3
Het wachten best wel waard (een understatement in Coronatijden). De Waterrower is een mooi speeltje, prachtig hout, ziet er goed uit, en dankzij de watertank krijg je enigszins een roeigevoel in je armen. Meer algemeen doet het toestel wat het zou moeten doen, en dat is al heel wat in deze wereld. Toch hou ik twee st... [číst dále]erren af. Een eerste ster uit voorzorg; na nauwelijks een maand kan je een toestel niet beoordelen op duurzaamheid, dat kan nog alle kanten op. Al lijkt het afgaand op wat ik hierna beschrijf, de verkeerde kant uit te zullen gaan, dus bij voorbaat een sterretje minder. Een tweede ster hou ik af omwille van de bouwkwaliteit, die minder is dan verwacht. Ik som op: 1) de SmartRow-sensor wordt gevoed door drie batterijtjes, die in een kaduuk plastiek houdertje achter de watertank wordt gekleefd, vreemde keuze bij de anders 'premium' uitstraling/ 2) de as van de sensor staat niet perfect recht tav het frame waarop de stoel rolt, en de tablet-arm evenmin, dit ligt niet aan het hout (het materiaal zelf is wel top), maar aan de bewerking (asymmetrische zaagsnede, schuin boorgat ...) (niet zo top dus, helaas) / 3) in vervolg op 2: het geheel kraakt en piept bij gebruik, ook al staat het perfect pas en worden bouten regelmatig aangeschroefd/ 4) de schoenriemen lossen na 30 minuten gebruik. Kortom, een ster minder omdat de Waterrower kwaliteitsnorm voor de particuliere markt helaas niet dezelfde is als deze voor de professionele fitnessmarkt (waar ik al jaren tevreden Waterrowergebruiker ben), terwijl net dit model (Performance Ergometer) laat uitschijnen dat dit wel zo is. Maar goed, dit is nu eenmaal zo in deze wereld, al bij al heb ik een redelijk werkend model ontvangen en ben ik er vrij tevreden over. Een 'ruim voldoende' is de gepaste beoordeling. Als er toch iets grondig zou falen tgv de zo-zo kwaliteit, beroep ik mij op de garantie, ik raad iedereen dan ook aan de 3 jaar garantieverlenging bij te nemen. Nog een kort woordje over de SmartRow-sensor. Deze bluetoothsensor werkt goed, en maakt vrij snel verbinding met de app. Al is het signaal ook al eens weggevallen midden in een sessie, niets vervelender. Ook vraag ik me als velen af hoe deze sensor zich verhoudt tot de S4 monitor, ik heb alvast de indruk dat hij prestaties onderwaardeert (of de S4 ze overwaardeert natuurlijk.) De app registreert alles netjes, maar qua resultaatweergave kan het beter (aantal seconden/500m grafisch weergeven bv). [zobrazit méně]
de od Samira ilkhani dne 3.7.2020 5
Wertige Verarbeitung. Das heißt, stabil gebaut und hochwertige Bauteile. Der Zusammenbau ist einfach. Die Anwendung ist sicherlich Geschmackssache, aber ich finde das Gerät als Trainingsgerät sehr gut.
de od Ahmad dne 29.6.2020 5
Tolles Gerät und ich kann es nur weiterempfehlen
de od Anonym dne 20.6.2020 5
Das Rudergerät von Waterrower macht einen sehr hochwertigen Eindruck und ist ein echter Eyecatcher, da sein Aussehen selbst im Wohnzimmer sehr gut ist. Besonders gefällt mir der sehr stabile und ruhige Lauf der bequemen Sitzfläche und das super realistische Rudergefühl. Wer die beste Kombination aus Aussehen, guter Ver... [číst dále]arbeitung und realistischem Rudergefühl sucht, macht mit dem Waterrower keinen Fehler! [zobrazit méně]
de od Christoph Brunauer dne 30.5.2020 5
Sehr tolle Rudermaschine! Mit der SmartRow Funktion erhielt dieses Gerät noch die bestmöglichen Performance Einstellungen. Tolles Rudergefühl und für mich als ruderbegeisterter ein sehr ähnliches Ruderempfinden. Die Geräuschkulisse des Wassers ist sehr angenehm und obendrein ist dieses Gerät noch ein stylisches Möbelst... [číst dále]ück im Wohnzimmer! [zobrazit méně]

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub příslušenství - naše doporučení:

Podložka WaterRower K dodání opět od cca KT 46 (09.11.20-13.11.20)
2 099,00 Kč 1 999,00 Kč
1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
2 699,00 Kč 2 599,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 049,00 Kč 999,00 Kč
1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
3 130,00 Kč
3 599,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
453,00 Kč 419,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
299,00 Kč 279,00 Kč
Sedací polštářek WaterRower Ergo K dodání opět od cca KT 46 (09.11.20-13.11.20)
1 368,00 Kč 1 299,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
od 623,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
43 654,00 Kč
2
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
30 499,00 Kč
28 499,00 Kč
3
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
21 299,00 Kč
19 999,00 Kč
4
Kettler Rudergerät Regatta 300
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
30 499,00 Kč
28 499,00 Kč
5
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
43 654,00 Kč
6
Veslovací trenažér Darwin RM40
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
15 299,00 Kč
14 299,00 Kč
7
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
51 827,00 Kč
48 299,00 Kč
8
Veslovací trenažer Duke Fitness IR40
Veslovací trenažéry ▸ Duke Fitness Veslovací trenažéry
12 299,00 Kč
11 299,00 Kč
9
First Degree Fitness Mega PRO XL
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
60 999,00 Kč
56 999,00 Kč
10
Veslovací trenažér Darwin RM50
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
21 299,00 Kč
19 999,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 13 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz