Více než 3.271.586 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.370 výrobků
model 2020/21

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub

č. výrobku WR-10126
print tisk
Hodnocení zákazníků (33)
33 Hodnocení zákazníků
4.79 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
prodleva v produkci - delší dodací termín
Vzhledem k současné situaci a vysoké poptávce na trhu se u všech veslovacích trenažérů WaterRower bohužel vyskytují překážky a zpoždění v dodávkách zboží. Výroba v USA pokračuje jako obvykle, ale množství plánovaná pro evropský trh bohužel nepokrývají vysokou poptávku. Očekáváme, že se dostupnost během několika příštích týdnů výrazně zlepší.

Další informace vám rádi poskytneme a poradíme alternativy k výrobků na telefonním čísle 228 885 842 nebo prostřednictvím e-mailu info@t-fitness.cz.
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
53 167,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • K dodání opět od cca KT 28 (12.07.21-16.07.21)
Dodání prostřednictvím UPS

Ergometr WaterRower Performance

Speciální model s výkonným doplňkovým vybavením Prémiový veslovací trenažer se speciální výbavou

 • Včetně kladky SmartRow a držáku na tablet 100% porovnatelné údaje o veslařském tréninku – přímo na váš tablet
 • Ještě větší pohodlí při veslování – i pro větší veslaře Prodloužené kolejnice a profesionální nožní opěra
Figure: Vyspělá technologie SmartRow
Vyspělá technologie SmartRow
Kladka SmartRow je již zabudována v ergometru Performance. Tažná kladka s integrovaným tenzometrem poskytuje vysoce přesné veslařské údaje o vyvíjené síle, délce záběru a další informace. Hodnoty jsou přenášeny přes rozhraní Bluetooth v reálném čase do aplikace SmartRow na vašem smartphonu nebo tabletu a tam vyhodnocovány. Díky tomu máte vždy 100 % srovnatelné údaje pro svůj veslařský trénink.
Figure: Držák na chytrý telefon a tablet – přehled o všech informacích
Držák na chytrý telefon a tablet – přehled o všech informacích
Ergometr Performance je vybaven držákem na chytrý telefon nebo tablet WaterRower, takže můžete přímo při tréninku používat funkce aplikace SmartRow. Informace o veslování tak můžete při tréninku pohodlně sledovat v aplikaci. Držák je také vyroben z dubového dřeva. Sklon i výšku (140 - 206 mm) držáku na tablet můžete libovolně seřizovat.
Figure: XL kolejnice – ideální pro vysoké veslaře
XL kolejnice – ideální pro vysoké veslaře
Na ergometru Performance mohou pohodlně trénovat i sportovci vyšší než 2 metry: Kolejnice XL jsou o 10 cm delší než konvenční kolejnice, takže jsou dostatečně dlouhé na to, aby i vysoké osoby mohly při veslařských záběrech využívat celý rozsah pohybu. Na ergometru Performance tak může trénovat opravdu každý. Sedlo na kuličkových ložiscích klouže v obvyklé tichosti po vodicí kolejnici.
Figure: Širší rukojeť pro větší pohodlí uživatele
Širší rukojeť pro větší pohodlí uživatele
Veslovací rukojeť ergometru Performance má šířku 43 cm, takže je širší než u ostatních veslovacích ergometrů WaterRower. Díky tomu máte více možností úchopu a můžete svaly namáhat různým způsobem. I vysokým veslařům nabízí široká rukojeť více pohodlí při veslařském tréninku.
Figure: Optimalizovaná nožní opěra
Optimalizovaná nožní opěra
Nožní opěra dostala u ergometru Performance nový design: Speciální nožní opěra s nastavitelnými profesionálními nožními popruhy a přídavnou opěrou pod prsty zajišťuje maximální stabilitu. Nový tvar také nabízí více prostoru pro uživatele s většími chodidly. Nožní opěra je v zájmu optimální veslařské polohy výškově nastavitelná.
Figure: Všechny známé vlastnosti a výhody originálního trenažeru WaterRower
Všechny známé vlastnosti a výhody originálního trenažeru WaterRower
S ergometrem Performance volíte obvyklou kvalitu veslovacích trenažerů WaterRower. Trenažer je vybaven patentovanou vodní nádrží a ergonomicky tvarovaným veslem, takže vám odpor vody zprostředkovává zcela přirozený a rovnoměrný pocit při veslování. Stabilní veslovací ergometr je vyroben ze severoamerického apalačského dubu z udržitelného lesního hospodářství.

výsledek testu T-Fitness

vybavení
odolnost
pohyb

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.


technické údaje

 • model 2020/21 info
  Modelový rok označuje aktuální model příslušné sezóny, která začíná na podzim loňského roku. Označení tedy nejsou nutně založena na změně výrobku nebo roku výroby.
 • integrovaný držák na chytrý telefon a tablet (140-206 mm)
 • XL vodicí kolejnice pro optimální trénink i osob s výškou nad 2 metry
 • nově instalované „profesionální nožní popruhy“ vám poskytnou ještě větší stabilitu a možnosti nastavení při tréninku
 • včetně transportních kol, takže trénujete, kdykoli a kdekoli chcete
 • masivní dubové jádro ošetřené „dánským olejem“
 • kompatibilní s aplikací SmartRow - k dispozici v obchodech Google Play a Apple App Store
 • ukládejte si své tréninkové údaje a sledujte své tréninkové pokroky
 • Včetně inteligentní kladky SmartRow
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: (d) 220 cm x (š) 56 cm x (v) 52 cm
  sklopený - Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: (d) 52 cm x (š) 56 cm x (v) 220 cm

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: nová technika – osvědčená kvalita

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub je nejnovějším přírůstkem do rodiny WaterRower. U ergometru Performance výrobce WaterRower klasický vodní veslovací trenažer doplnil o vybrané komponenty pro ještě větší výkon a pohodlí. Výsledkem je extrémně vyspělý veslovací ergometr, který již obsahuje všechny důležité funkce pro veslařský trénink orientovaný na výkon.

SmartRow – nejlepší zpětná vazba z vašeho tréninku

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub vám přináší funkci vyhodnocení tréninků podle profesionálních parametrů s maximální přesností. Umožňuje to inteligentní kladka SmartRow , která u ergometru Performance nahrazuje monitor výkonu S4. Díky tomu máte zcela nové možnosti vyhodnocení tréninku a zpětného sledování svých výkonů. Vestavěný tenzometr dokáže přepočítat sílu vyvíjenou během tréninku se 100% přesností na měřitelné a uchopitelné jednotky (watty), a to zcela nezávisle na hladině vody v nádrži. Díky tomu je vaše výkonnost vždy srovnatelná, ať už trénujete s jakýmkoli množstvím vody a na kterémkoli ergometru Performance.

Všechny nově získané tréninkové hodnoty si můžete posílat přímo do chytrého telefonu nebo tabletu přes rozhraní Bluetooth a zobrazit v aplikaci WaterRower SmartRow . Tam se každý váš záběr veslem přesně analyzuje a zobrazuje v silové křivce, s jejíž pomocí pak můžete optimalizovat svou techniku záběru. Další výhodou aplikace je, že si své předchozí tréninky můžete ukládat do historie. Díky těmto funkcím máte kdykoli po ruce všechny relevantní informace, jako je čas, vzdálenost, počet záběrů, spálené kalorie a výkon ve wattech, takže můžete optimálně sledovat své tréninkové pokroky. Aplikace SmartRow je k dispozici jak pro přístroje se systémem Android, tak i se systémem iOS. Současně je možné i spárování s aplikacemi Apple Health a Strava. Propojení vodního veslovacího trenažeru s aplikací je absolutní novinkou.

Abyste mohli optimálně využívat technologii SmartRow, je součástí výbavy ergometru Performance držák na smartphone nebo tablet značky WaterRower (140–206 mm). Díky tomu máte vždy přehled o svých tréninkových údajích nebo můžete současně sledovat filmy a seriály.

Poznámka: Klasický ergometr WaterRower lze o technologii SmartRow doplnit i dodatečně, k tomu je však nutné, aby uživatel vyměnil běžnou kladku za kladku SmartRow. S ergometrem Performance si tento krok ušetříte, protože již má kladku SmartRow zabudovanou.


Ještě větší pohodlí při veslování – i pro velké veslaře

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub vedle technologie SmartRow a držáku na tablet nabízí také doplňkovou výbavu, která ještě zvyšuje pohodlí při veslařském tréninku.

Patří sem například kolejnice XL, které zajišťují příjemnější trénink i pro sportovce s tělesnou výškou nad 2 metry. Na prodloužených vodicích kolejnicích se mohou i vyšší sportovci bez omezení odrážet až do zadní části trenažeru. Dále je přístroj vybaven speciální nožní opěrou s profesionálními třmeny na nohy. I rukojeť je u ergometru Performance nová: Je širší, takže nabízí pohodlnější úchyt, což ocení zejména větší uživatelé.

Záruční podmínky: Veslovací trenažer WaterRower Performance dub

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.79 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Armin dne 12.4.2021 4
Sehr gutes und angenehmes Rudergefühl. Ein bisschen Schade, dass für smartrow extra Batterien benötigt werden und keine Akkus verwendet werden die automatisch durchs Rudern mit geladen werden.
de od Andreas W. dne 30.3.2021 5
tolles Sportgerät, schnell aufgebaut, sehr laufruhig und leise im Einsatz, hochwertige Materialien verbaut und praktisch in der Vertikalen zu verstauen Ich bin rundum zufrieden
de od Jakob-Tobias Winter dne 23.3.2021 5
Der Waterrower ist ein Top Rudergerät, ich freue mich schon, wenn endlich mein Eigenes geliefert wird..
de od Wolfram dne 11.3.2021 5
Ich durfte mich heute trotz Corona im Leipziger Geschäft umsehen und alle Rudergeräte ausprobieren. Es gan zu jedem Gerät eine fachkundige Beratung. Letztendlich habe ich mich für dieses Rudergerät entschieden. Denn es sieht toll aus, man kann den Laptop anschließen, um sich noch genauere Trainingsergebnisse anzeigen z... [číst dále]u lassen und auch die längeren Schienen (bin 200cm groß) machten einen guten Eindruck auf mich. Bin begeistert! [zobrazit méně]
de od Anonym dne 13.2.2021 4
Waterrower bietet meiner Ansicht nach die beste Software fürs Rudern auf dem Markt. Diese ist aber nur in dieser Performance Variante direkt mit dabei. Bei den anderen Modellen muss über die Smartrow teuer nachgerüstet werden. Über die restliche Qualität von Waterrower ist schon genug geschrieben worden – diese ist ein... [číst dále]fach spitze! [zobrazit méně]

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub příslušenství - naše doporučení:

Podložka WaterRower K dodání opět od cca KT 28 (12.07.21-16.07.21)
2 502,00 Kč
2 133,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 049,00 Kč 999,00 Kč
Modul WaterRower Com k monitoru S4 K dodání opět od cca KT 28 (12.07.21-16.07.21)
2 160,00 Kč
3 756,00 Kč
3 599,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
453,00 Kč 419,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
456,00 Kč
Sedací polštářek WaterRower Ergo K dodání opět od cca KT 26 (28.06.21-02.07.21)
1 534,00 Kč
1 878,00 Kč
od 623,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
2
Veslovací trenažér Kettler Regatta 500
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
3
Veslovací trenažér cardiostrong RX50
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
31 262,00 Kč
28 133,00 Kč
4
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
54 878,00 Kč
5
Veslovací trenažer Horizon Oxford 6 Viewfit
Veslovací trenažéry ▸ Horizon Fitness Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
6
Veslovací trenažér Kettler Rower 2.0
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
21 874,00 Kč
7
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
8
Veslovací trenažér Kettler Regatta 300
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
9
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
25 004,00 Kč
10
Veslovací trenažér WaterRower A1 buk
Veslovací trenažéry ▸ WaterRower Veslovací trenažéry
33 525,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz