Více než 3.020.427 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 72.834 výrobků
model 2020

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub

č. výrobku WR-10126
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (17)
17 Hodnocení zákazníků
5 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
 • Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
Dosud
Naše cena
45 726,00 Kč
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
K dodání opět od cca KT 31 (27.07.20-31.07.20)
Dodání prostřednictvím UPS

Detaily výrobku: Veslovací trenažer WaterRower Performance dub

 • model 2020 info
 • integrovaný držák na chytrý telefon a tablet (140-206 mm)
 • XL vodicí kolejnice pro optimální trénink i osob s výškou nad 2 metry
 • nově instalované „profesionální nožní popruhy“ vám poskytnou ještě větší stabilitu a možnosti nastavení při tréninku
 • včetně transportních kol, takže trénujete, kdykoli a kdekoli chcete
 • masivní dubové jádro ošetřené „dánským olejem“
 • kompatibilní s aplikací SmartRow - k dispozici v obchodech Google Play a Apple App Store
 • ukládejte si své tréninkové údaje a sledujte své tréninkové pokroky
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: (d) 220 cm x (š) 56 cm x (v) 52 cm
  sklopený - Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: (d) 52 cm x (š) 56 cm x (v) 220 cm

Popis: Veslovací trenažer WaterRower Performance dub

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub: nová technika – obvyklá kvalita

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub je nejnovějším přírůstkem do rodiny WaterRower. Veslovací trenažer WaterRower Performance dub používá hardwarovou výbavu SmartRow místo běžného monitoru S4.

Ta vám přináší zcela nové možnosti vyhodnocení tréninku a zpětného sledování svých výkonů. Vestavěný tenzometr dokáže přepočítat sílu vyvíjenou během tréninku na měřitelné a uchopitelné jednotky (watty). Všechny takto nově získané informace můžete odesílat přes rozhraní Bluetooth přímo do svého chytrého telefonu nebo tabletu a zobrazit si je v aplikaci WaterRower SmartRow.

Další výhodou aplikace je, že si své předchozí tréninky můžete ukládat do historie. Díky těmto funkcím máte kdykoli po ruce všechny relevantní informace, jako je čas, vzdálenost, počet záběrů, spálené kalorie a výkon ve wattech, takže můžete optimálně sledovat své tréninkové pokroky.

Aplikace SmartRow App je k dispozici jak pro přístroje se systémem Android, tak i se systémem iOS. Současně je možné i spárování s aplikacemi Apple Health a Strava.

Kompletní balíček

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub si vás získá i řadou příslušenství, které je již v základu součástí dodávky. Veslovací trenažer WaterRower Performance dub je vybaven vodicími kolejnicemi velikosti XL, takže si příjemný trénink mohou dopřát i osoby o vzrůstu více než 2 m. Dále je přístroj vybaven speciální nožní opěrou s profesionálními třmeny na nohy.

Abyste mohli výše uvedených multimediálních funkcí optimálně využívat, má veslovací trenažer WaterRower Performance dub držák na chytrý telefon nebo tablet WaterRower (140–206 mm).

Záruční podmínky: Veslovací trenažer WaterRower Performance dub

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub Test a hodnocení:

4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Thomas dne 1.5.2020 5
Das Gerät ist einfach nur gut. Durch den Wasserwiderstand hat man das Gefühl einen Widerstand zu haben der sehr schonend auf die Gelenke wirkt und sich je nachdem wie stark man beim Schlag zieht auch anpasst. Man kann natürlich den Widerstand durch die Wassermenge die genutzt wird verstellen. Leistungsmonitor: Es ist f... [číst dále]ür dieses Gerät ein Tablet oder Smartphone nötig, um die Smartrow App als Leistungsmonitor zu nutzen. Diese kann man schön konfigurieren was angezeigt wird (am besten einfach mal herunterladen und anschauen) und es trackt wenn man möchte alle Trainingssessions mit, sodass man seinen Trainingserfolg schön nachvollziehen kann. Ich habe mit der App das Rudergerät und einen Bluetooth fähigen Brustgurt zum Pulsmessen verbunden und alles hat auf Anhieb geklappt. Die Verarbeitung ist echt klasse und das Gerät super leise mit dem typischen schon fast meditativen Wassergeräusch beim Rudern (das ist eigentlich fast alles was man beim Rudern mit diesem Gerät hört). Ich habe in der Filiale auch andere Geräte ausprobiert und gerade die schnell verstellbaren Wasserrudergeräte und die Geräte mit Luftwiderstand waren deutlich lauter. Da ich auch etwas größer bin (1,95m) hat mir auch besonders gut der Griff gefallen, er ist gerade für große Hände deutlich besser anzufassen als die Konkurrenten und das hätte ich vor meinem Vergleich echt nicht erwartet, es war ein deutliches Argument für dieses Gerät. Ich habe mich zudem informiert, wie es mit Ersatzteilen aussieht (die man vermutlich nicht brauchen wird), aber es sind alle Teile direkt aus Deutschland zu einem recht günstigen Preis verfügbar und man kann so gut wie alle Teile schnell und einfach mit dem mitgelieferten Inbusschlüssel austauschen. Das Gerät sieht super edel aus und verbraucht Hochkant gestellt kaum Platz, sodass ich es tatsächlich im Wohnzimmer stehen habe (es ist wirklich auch ein Hingucker). Beim Initialen befüllen mit Wasser empfehle ich jedoch anstatt der mitgelieferten manuellen Pumpe einen Trichter zu nutzen anstatt der mitgelieferten Pumpe, das geht deutlich schneller und einfacher. Beim Wasserwechsel braucht man die Pumpe jedoch. Mir macht das wirklich hochwertige und schöne Gerät echt Spaß und ich habe endlich ein effektives und platzsparendes Trainingsgerät für Kardio und Kraft daheim. [zobrazit méně]
de od Barbara dne 31.3.2020 5
Ich war mir sehr unsicher, ob wir ein Sportgerät im Haus wirklich regelmäßig nutzen würden. Die Entscheidung für ein Rudergerät ist dann vor Ort im Laden ziemlich schnell gefallen. Für meinen Mann musste es aber natürlich auch noch eines der teureren Modelle mit SmartRow und Smartphone/Tablet-Halterung sein. Aber was... [číst dále] soll ich sagen: Es ist einfach ein tolles Rudergerät, funktioniert prima, sieht super aus, der Geräuschpegel ist sehr niedrig und ich trainiere regelmäßig – auch dank der SmartRow Technologie, mit der auch die kleinsten Fortschritte dokumentiert werden. Ich muss zugeben, das ist schon sehr motivierend! Auch die Möglichkeit, es platzsparend aufrecht an die Wand stellen zu können, ist sehr praktisch. Für mich eine gute Möglichkeit, ohne Fahrtzeiten oder lange Planungen (Kinderbetreuung) unabhängig von Tageszeit und Wetter den inneren Schweinehund zu überwinden und zu trainieren. [zobrazit méně]
de od Fischer dne 31.3.2020 5
Top Rudergerät, perfekt für das Hometraining im Haus/in der Wohnung da es sich sehr schön in die Umgebung integriert und sogar ein Eye Catcher ist, wenn man mit dem perfekten Ganzkörpertraining durch ist stellt man das Rudergerät ganz einfach und sicher aufrecht an einen ausgewählten Platz. Die neue Smarte Rolle ist no... [číst dále]ch mal ein schöner Bonus um genaueres Training und planen zu absolvieren. Immer wieder gerne bei Sport Tiedje, war im Ladengeschäft Hamburg, top Beratung! [zobrazit méně]
de od Daniel T. dne 26.3.2020 5
Traumhaftes Rudergerät, technisch sowie optisch. Bestellung und Versand hat durch Sport-Tiedje trotz der aktuell schwierigen COVID-19 Situation super geklappt - Vielen Dank für euren Einsatz. Jetzt kann ich trotz Ausgangssperre meinen Körper in Form halten und die Zeit zu Hause, sinnvoll auf meinem neuen Waterrower nut... [číst dále]zen. beste Grüße, Daniel [zobrazit méně]
de od Christian B. dne 13.3.2020 5
Zusammengefasst: Hervorragendes Produkt... … sowohl was die Verarbeitung und das Design angeht (das Rudergerät steht bei mir prominent im Wohnraum) … als auch was die Funktion angeht: Gefühl fast wie im Boot Geräuschpegel sehr niedrig (und angenehm) Für mich eine gute Möglichkeit, den inneren Schweinehund zu überwin... [číst dále]den und unabhängig von Tageszeit und Wetter zu trainieren (und mit der App den Fortschritt zu verfolgen). Die Entscheidung für das Performance Modell erfolgte auf Grund präzisen Leistungsmessung und der Möglichkeit, der Fortschritt zu verfolgen). Wer "einfach nur rudern" möchte, greift wohl besser zum Standardmodell (welches man später ja aufrüsten kann). Zum Aufbau / der Installation: Die Aufbauanleitung ist hilfreich (insbesondere die kleinen Tipps) und macht den Aufbau einfach Die Installation der App / das Koppeln mit der SmartRow Umlenkrolle gelang im ersten Versuch Insgesamt kann ich das Gerät uneingeschränkt empfehlen. [zobrazit méně]

Veslovací trenažer WaterRower Performance dub příslušenství - naše doporučení:

Podložka WaterRower K dodání opět od cca KT 26 (22.06.20-26.06.20)
2 099,00 Kč
1 799,00 Kč
1 499,00 Kč
Instalační sada pro měření tepové frekvence WaterRower ANT Plus K dodání opět od cca KT 26 (22.06.20-26.06.20)
2 699,00 Kč
456,00 Kč
1 049,00 Kč
1 799,00 Kč
3 099,00 Kč
2 899,00 Kč
1 499,00 Kč
453,00 Kč
WaterRower FlowRow Balance-Board K dodání od cca KT 26 (22.06.20-26.06.20)
7 499,00 Kč
299,00 Kč
1 368,00 Kč
Hrudní popruh WaterRower HR ANT K dodání opět od cca KT 26 (22.06.20-26.06.20)
1 499,00 Kč
67x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 67 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
42 554,00 Kč
36 453,00 Kč
2
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
51 827,00 Kč
3
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
36 575,00 Kč
4
First Degree Apollo Plus Black Edition
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
45 799,00 Kč
5
Veslovací trenažér Stroker
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
19 799,00 Kč
6
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
21 936,00 Kč
21 299,00 Kč
7
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
48 777,00 Kč
8
Veslovací trenažér Life Fitness Row GX Trainer
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
54 771,00 Kč
51 799,00 Kč
9
Duke Fitness Rowing Machine IR40
Veslovací trenažéry ▸ Duke Fitness Veslovací trenažéry
13 700,00 Kč
12 299,00 Kč
10
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX dark
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
42 554,00 Kč
36 453,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 36x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Chessington, Edinburgh, Glasgow, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
67x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz