Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan

č. výrobku WR115
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
nyní Dnes 35 699,00 Kč
vč. 21% DPH
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
 • Dodání prostřednictvím UPS
Veslovací trenažer WaterRower s elegantním vzhledem

Veslovací trenažer WaterRower s elegantním vzhledem

Tichý a mimořádně efektivní - jako skutečné veslování!
 • Vodní odporový systém Příjemný, harmonický pocit při veslování
 • Ušlechtilý vzhled Výborně se hodí do každého bytu
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Prostorově úsporný a stylový

Prostorově úsporný a stylový

Díky svému stylovému vzhledu oblíbeného jasanového dřeva trenažer WaterRower v jasanovém provedení zapadne do každého bytu jako exkluzivní kus nábytku. Pomocí transportních koleček jej lze snadno přesunout na požadované místo a díky svým kompaktním rozměrům ve vztyčené poloze nezabere více místa než židle. Trénink.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Pohodlné a ergonomické sedlo

Pohodlné a ergonomické sedlo

Sedlo jasanového trenažeru WaterRower má ergonomicky tvarované polstrování, na kterém se pohodlně usadíte. Ergonomický vozík na kolečkách má nosnost až 150 kg tělesné hmotnosti. 8 koleček s kuličkovými ložisky odolává opotřebení a jejich pohyb v kolejnicích je bezhlučný a rovnoměrný. Pro ještě větší pohodlí je možné sedlo vybavit sedákem WaterRower Ergo.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Realistický odpor vody

Realistický odpor vody

Díky svému vodnímu odporovému systému vám trenažer WaterRower nabízí obzvlášť realistický zážitek při veslování. Vodní nádrž je jeho klíčovou součástí a nabízí vám pocit z veslování, který se směle může měřit se skutečným veslováním. Vyzkoušejte jedinečně měkký a tichý pocit při veslování a sami si regulujte intenzitu tréninku vlastní silou záběru.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Ergonomická opěrka nohou

Ergonomická opěrka nohou

Ergonomické opěrky nohou lze výškově nastavovat. Nastavitelné nožní popruhy zajišťují výborné držení a současně stabilitu při vašem veslařském tréninku. Nohy trenažeru WaterRower v jasanovém provedení z vysoce kvalitního kaučuku jsou extrémně odolné, zajišťují potřebnou stabilitu na podlaze a současně ji chrání před poškrábáním.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Monitor výkonu S4

Monitor výkonu S4

Monitor výkonu S4 byl vyvinut speciálně pro trénink s veslovacími trenažery. Máte vždy přehled o nejdůležitějších výkonnostních parametrech. Mimo jiné se zobrazuje rychlost v metrech za sekundu nebo mílích za hodinu, počet záběrů za minutu, výkon ve wattech a spotřeba kalorií a dále překonaná vzdálenost. Kromě toho je monitor výkonu S4 kompatibilní s hrudním popruhem pro měření pultu.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Masivní kolejnice

Masivní kolejnice

Díky dlouhým kluzným kolejnicím mohou na veslovacím přístroji WaterRower v jasanovém provedení pohodlně trénovat i vyšší sportovci. Pro sportovce s tělesnou výškou nad 2 metry doporučujeme stabilní dřevěné kolejnice s délkou XL pro zajištění optimálního a příjemného tréninku. V případě potřeby nás prosím kontaktujte.

 • veslovací trenažér do fitness i pro soukromé účely se zvýšenými nároky!
 • WaterRower z jasanu
 • vytváření zátěže za pomocí lopatkových vrtulí: čím silnější je tah, tím vyšší je odpor/díky veslování je dynamika udávána skvělým způsobem/intenzita stoupá v závislosti na rychlosti a udává tak tempo/zátěž se nastavuje na základě množství vody!
 • LCD ukazatelé: trasa, watty, frekvence přítahů, trasa celkem, tepová frekvence (spolu s přijímačem Polar)
 • měření tepové frekvence za pomoci hrudního pásu (k dodání extra):
  nutný přijímač Polar a kompatibilní pás Polar (k zakoupení v příslušenství)
 • během sekundy složený, zabírající plochu 57 x 50 cm
 • výsledky po 6ti týdenním tréninku: studie provedená na trenažéru zn. WaterRower:
  - výrazné zlepšení vytrvalosti
  - snížení procentuálního podílu tělesného tuku
  - zlepšení subjektivního pocitu týkající se zdraví i tréninku
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan: (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan: (d) 56 cm x (š) 53 cm x (v) 210 cm

Veslovací trenažer WaterRower jasan

Veslovací přístroj WaterRower v jasanovém provedení vám nabízí dokonalé spojení vynikající kvality a nadčasového designu. Veslovací trenažery WaterRower se vyrábějí vysoce kvalitním řemeslným způsobem, udržitelně a ekologicky v USA. Díky přírodnímu dřevěnému materiálu a lásce k detailu je každý WaterRower v jasanovém provedení jedinečný. Atraktivní a elegantní vzhled je průkopnický a klade si za cíl pomoci začlenit sportovní vybavení do našeho každodenního života. Po dokončení tréninku můžete veslovací trenažer jednoduše a prostorově úsporným způsobem sklopit do svislé polohy. Ušlechtilý dřevěný design udělá i jinak v každém obydlí vynikající dojem. Veslování na trenažeru WaterRower vám přináší možnost optimálně trénovat celé tělo, zlepšuje držení těla a podporuje vaše celkové zdraví. Zdrojem potřebného tréninkového odporu je přitom přírodní element voda. S každým záběrem si tak sami určujete intenzitu tréninku, takže se trenažer WaterRower v jasanovém provedení hodí pro trénink v každém věku a každé tréninkové úrovni. V neposlední řadě zvláště jsou díky svému stabilnímu zpracování veslovací trenažery WaterRower schváleny k profesionálnímu použití ve fitness centrech a veřejných zařízeních.

Téměř jako originál - díky vodnímu odporu

Každý, kdo už někdy vesloval, to zná: příjemné ticho a charakteristické šplouchání vody má mimořádný relaxační účinek. S veslovacím trenažerem WaterRower si tento efekt přenesete až do své domácnosti. Neboť nic se tolik neblíží skutečnému veslování tolik, jako veslovací trenažer se systémem vodního odporu. Kromě uvolňující atmosféry trenažeru WaterRower v jasanovém provedení je přesvědčivý i realistický veslařský zážitek. S každým záběrem cítíte vodu a sami si vlastní silou záběru určujete intenzitu, s níž chcete trénovat. Veslařský pohyb je velmi šetrný ke kloubům a zejména chrání vaši páteř. Navíc úplný veslařský pohyb namáhá zhruba 80% všech vašich svalů, takže veslařský trénink je absolutně univerzálně použitelným fitness cvičením.

We-Row – rozšiřte svůj veslařský trénink o novou dimenzi

S bezplatným tréninkovým softwarem We-Row vám WaterRower nabízí pestré možnosti, jak svůj trénink můžete pozvednout na ještě vyšší úroveň. Aplikace nabízí možnost soutěžit online až s 7 dalšími veslaři po celém světě a pustit se do vlastního závodu. Trénujete raději sami? I v takovém případě nabízí trenažer We-Row mnoho možností. Svůj veslařský trénink můžete dále rozšířit na základě přesných záznamů a grafik vašich absolvovaných veslařských tréninků. Můžete je pak využít pro další zlepšování své výkonnosti nebo je sdílet s jinými uživateli We-Row. Aplikace nabízí jednoduché a přehledné menu a vyžaduje pouze připojení k internetu, integrovaný monitor S4 a bezplatnou aplikaci We-Row – a hned můžete začít!

manual-Waterrower-Rowing-Machine-ENG-1

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 2 let
profesionální využití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
492
4
44
3
4
2
0
1
1

4.9 5 hvězdiček

(541 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Hochwertiges Rudergerät
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Der Waterrower ist ein hochwertiges Rudergerät, mit dem das Training richtig Spaß macht! Die Beratung bei Sport Tiedje ist einfach klasse.
Wie erhofft ein spitzen Gerät…..
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wie erhofft ein spitzen Gerät. Vom ersten TAG an, macht das Training Spaß. Aufbau war leicht und schon beim aufbauen war die super Qualität zu erkennen. Meine Frau und ich trainieren fast täglich. Wir sind begeistert. Viele Grüße MARKUS
Wertig und funktionell
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Ich habe das Gerät nun schon ein paar Monate. Aus Erfahrung warte ich gerne ein wenig bis ich eine Bewertung verfasse, da sich ja nicht immer sofort Schwachpunkte offenbaren. Ich darf jedoch sagen, dass es keine nennenswerte Schwachpunkte (zumindest nach meinem Empfinden) gibt. Das Gerät ist wertig, robust und durch den verwendeten Rohstoff Holz auch nachhaltig. Das Design ist ansehnlich, auch wenn ich mir das Gerät nun nicht wirklich ins Wohnzimmer stellen wollen würde. Was ich aber auch nebensächlich finde und Geschmackssache ist. Die einzigen zwei Punkte was mir nicht so gut gefällt wäre zum einen die Fußhalterung. Das Plastik wirkt zum Rest des Gerätes billig und passt für mich nicht ganz zum restlichen Eindruck des Gerätes. Außerdem hätte ich mir gewünscht das die Fußhalterung im Kompletten verstellbar ist. Also auch die Fußschlaufen, so dass man diese auch nach unten oder oben verstellen kann. So könnte man die Einstellung noch ergonomischer vornehmen und nicht nur auf die Größe der Füße anpassen. Der zweite Punkt wäre das Zubehör. Ich habe mir den Bluetooth Adapter später dazu gekauft, dass ist auch gut so und bereue die Entscheidung nicht. Aber mal ehrlich was kostet das Teil in der Herstellung....... Ich kenne mich da ein bisschen aus und denke bei einem Gerät in dieser Preisklasse kann man das doch grundsätzlich in der Serienausstattung schon mit Bluetooth ausliefern. Das ist doch auch ein gutes Verkaufsargument, Wegen dieser zwei Kleinigkeiten nur 4 statt 5 Punkte. Ansonsten wären es glatte 5 Sterne. Aber wie gesagt, an und für sich bin absolut Top zufrieden. Ich kann das Gerät nur empfehlen. VG Markus ... [číst dále]
WR115
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr hochwertige Ausführung und einfache und komplikationslose, geräuschlose Benutzung des Sitzes, nur angenehmes Wasserrauschen zu hören. Toller Lieferservice mit Aufbau von freundlichen Mitarbbeitern des Hauses Tiedje. Wir sind sehr zufrieden.
WR115
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Nach langer Zeit der Unsportlichkeit sowie mehreren Anläufen von unterschiedlichen sportlichen Aktivitäten haben wir uns für den Kauf eines Rudergerätes entschieden. Wichtig war uns die Anschaffung eines hochwertigen Sportgerätes. Der WaterRower erfüllt diese Ansprüche vollstens. Die Verarbeitung natürlicher Rohstoffe kam uns sehr entgegen. Das Wasserrauschen beim Training gibt einen das Gefühl direkt auf dem Wasser zu sein. Zudem waren wir äußerst zufrieden über die professionelle Beratung in dem Sport-Tiedje Fachgeschäft in Frankfurt auf der Hanauer Landstraße. Zusammenfassend können wir sagen, dass wir den Kauf bis heute nicht bereut haben und Sport-Tiedje uns als Kunden behalten wird.... [číst dále]
TOP SEHR EMPFEHLENSWERT
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Der WaterRower ist einfach aufzubauen und super easy zu bedienen....ich bin total begeistert und seit dem jeden Tag am rudern! Sehr empfehlenswert! Preis Leistung ist TOP
Sehr gutes Rudergerät
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich bin begeistert von diesem Rudergerät! Tolle Verarbeitung und durch das Holz sehr edel. Das Wassergeräusch ist sehr angenehm und leiser als bei vergleichbaren Geräten. Die Lieferung erfolgte in zwei Paketen und das Rudergerät war sehr schnell aufgebaut. Durch die im Lieferumfang enthaltene Pumpe lässt sich das Wasser sehr leicht einfüllen. Lediglich die Chlortabletten müssen separat dazugekauft werden.
stabil und angenehm leise
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Gerät ist hochwertig verarbeitet und auch einfach aufzubauen. Es ist sehr leise beim Rudern. Lediglich das Gurgeln des Wassers ist zu hören, was ich persönlich als sehr angenehm und entspannend empfinde. Nichts quietscht, klappert oder klemmt. Kann also auch bei hellhörigen Gebäuden oder Räumen problemlos genutzt werden. Insgesamt ein sehr gelungenes Gerät mit dem Trainieren Spaß macht.
Waterrower Esche
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich bin mit dem Waterrower Esche voll zufrieden. Der Aufbau war einfach und beim Gebrauch ist alles Bestens. Das S4 Display/Computer ist natürlich nicht mehr ganz auf der Höhe der Zeit, aber für Hobbysportler ausreichend. Ich bin mit dem Gerät voll auf zufrieden
Super
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
1. Sport-Tiedje-Team: von Anfang bis zum Ende super Kontakt zu Sport Tiedje Dresden. Beratung im Laden super. Dann per Email bestellt. Immer sehr schnell geantwortet und alle Wünsche erfüllt. ???????? 2. Waterrower: Ich rudere erst seit 2 Wochen. Bin sehr begeistert. Macht Spaß und alle Erwartungen was Optik, Wassergeräusche und Natürlichkeit der Ruderbewegung betrifft haben sich erfüllt. Vollste Empfehlung!T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě