Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan

č. výrobku WR115
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 42 215,00 Kč
vč. 21% DPH
výsledek testu T-Fitness
 • vybavení
 • odolnost
 • pohyb
 • Dodání prostřednictvím UPS
Veslovací trenažer WaterRower s elegantním vzhledem

Veslovací trenažer WaterRower s elegantním vzhledem

Tichý a mimořádně efektivní - jako skutečné veslování!
 • Vodní odporový systém Příjemný, harmonický pocit při veslování
 • Ušlechtilý vzhled Výborně se hodí do každého bytu
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Prostorově úsporný a stylový

Prostorově úsporný a stylový

Díky svému stylovému vzhledu oblíbeného jasanového dřeva trenažer WaterRower v jasanovém provedení zapadne do každého bytu jako exkluzivní kus nábytku. Pomocí transportních koleček jej lze snadno přesunout na požadované místo a díky svým kompaktním rozměrům ve vztyčené poloze nezabere více místa než židle. Trénink.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Pohodlné a ergonomické sedlo

Pohodlné a ergonomické sedlo

Sedlo jasanového trenažeru WaterRower má ergonomicky tvarované polstrování, na kterém se pohodlně usadíte. Ergonomický vozík na kolečkách má nosnost až 150 kg tělesné hmotnosti. 8 koleček s kuličkovými ložisky odolává opotřebení a jejich pohyb v kolejnicích je bezhlučný a rovnoměrný. Pro ještě větší pohodlí je možné sedlo vybavit sedákem WaterRower Ergo.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Realistický odpor vody

Realistický odpor vody

Díky svému vodnímu odporovému systému vám trenažer WaterRower nabízí obzvlášť realistický zážitek při veslování. Vodní nádrž je jeho klíčovou součástí a nabízí vám pocit z veslování, který se směle může měřit se skutečným veslováním. Vyzkoušejte jedinečně měkký a tichý pocit při veslování a sami si regulujte intenzitu tréninku vlastní silou záběru.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Ergonomická opěrka nohou

Ergonomická opěrka nohou

Ergonomické opěrky nohou lze výškově nastavovat. Nastavitelné nožní popruhy zajišťují výborné držení a současně stabilitu při vašem veslařském tréninku. Nohy trenažeru WaterRower v jasanovém provedení z vysoce kvalitního kaučuku jsou extrémně odolné, zajišťují potřebnou stabilitu na podlaze a současně ji chrání před poškrábáním.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Monitor výkonu S4

Monitor výkonu S4

Monitor výkonu S4 byl vyvinut speciálně pro trénink s veslovacími trenažery. Máte vždy přehled o nejdůležitějších výkonnostních parametrech. Mimo jiné se zobrazuje rychlost v metrech za sekundu nebo mílích za hodinu, počet záběrů za minutu, výkon ve wattech a spotřeba kalorií a dále překonaná vzdálenost. Kromě toho je monitor výkonu S4 kompatibilní s hrudním popruhem pro měření pultu.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Masivní kolejnice

Masivní kolejnice

Díky dlouhým kluzným kolejnicím mohou na veslovacím přístroji WaterRower v jasanovém provedení pohodlně trénovat i vyšší sportovci. Pro sportovce s tělesnou výškou nad 2 metry doporučujeme stabilní dřevěné kolejnice s délkou XL pro zajištění optimálního a příjemného tréninku. V případě potřeby nás prosím kontaktujte.

 • veslovací trenažér do fitness i pro soukromé účely se zvýšenými nároky!
 • WaterRower z jasanu
 • vytváření zátěže za pomocí lopatkových vrtulí: čím silnější je tah, tím vyšší je odpor/díky veslování je dynamika udávána skvělým způsobem/intenzita stoupá v závislosti na rychlosti a udává tak tempo/zátěž se nastavuje na základě množství vody!
 • LCD ukazatelé: trasa, watty, frekvence přítahů, trasa celkem, tepová frekvence (spolu s přijímačem Polar)
 • měření tepové frekvence za pomoci hrudního pásu (k dodání extra):
  nutný přijímač Polar a kompatibilní pás Polar (k zakoupení v příslušenství)
 • během sekundy složený, zabírající plochu 57 x 50 cm
 • výsledky po 6ti týdenním tréninku: studie provedená na trenažéru zn. WaterRower:
  - výrazné zlepšení vytrvalosti
  - snížení procentuálního podílu tělesného tuku
  - zlepšení subjektivního pocitu týkající se zdraví i tréninku
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan: (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan: (d) 56 cm x (š) 53 cm x (v) 210 cm

Veslovací trenažer WaterRower jasan

Veslovací přístroj WaterRower v jasanovém provedení vám nabízí dokonalé spojení vynikající kvality a nadčasového designu. Veslovací trenažery WaterRower se vyrábějí vysoce kvalitním řemeslným způsobem, udržitelně a ekologicky v USA. Díky přírodnímu dřevěnému materiálu a lásce k detailu je každý WaterRower v jasanovém provedení jedinečný. Atraktivní a elegantní vzhled je průkopnický a klade si za cíl pomoci začlenit sportovní vybavení do našeho každodenního života. Po dokončení tréninku můžete veslovací trenažer jednoduše a prostorově úsporným způsobem sklopit do svislé polohy. Ušlechtilý dřevěný design udělá i jinak v každém obydlí vynikající dojem. Veslování na trenažeru WaterRower vám přináší možnost optimálně trénovat celé tělo, zlepšuje držení těla a podporuje vaše celkové zdraví. Zdrojem potřebného tréninkového odporu je přitom přírodní element voda. S každým záběrem si tak sami určujete intenzitu tréninku, takže se trenažer WaterRower v jasanovém provedení hodí pro trénink v každém věku a každé tréninkové úrovni. V neposlední řadě zvláště jsou díky svému stabilnímu zpracování veslovací trenažery WaterRower schváleny k profesionálnímu použití ve fitness centrech a veřejných zařízeních.

Téměř jako originál - díky vodnímu odporu

Každý, kdo už někdy vesloval, to zná: příjemné ticho a charakteristické šplouchání vody má mimořádný relaxační účinek. S veslovacím trenažerem WaterRower si tento efekt přenesete až do své domácnosti. Neboť nic se tolik neblíží skutečnému veslování tolik, jako veslovací trenažer se systémem vodního odporu. Kromě uvolňující atmosféry trenažeru WaterRower v jasanovém provedení je přesvědčivý i realistický veslařský zážitek. S každým záběrem cítíte vodu a sami si vlastní silou záběru určujete intenzitu, s níž chcete trénovat. Veslařský pohyb je velmi šetrný ke kloubům a zejména chrání vaši páteř. Navíc úplný veslařský pohyb namáhá zhruba 80% všech vašich svalů, takže veslařský trénink je absolutně univerzálně použitelným fitness cvičením.

We-Row – rozšiřte svůj veslařský trénink o novou dimenzi

S bezplatným tréninkovým softwarem We-Row vám WaterRower nabízí pestré možnosti, jak svůj trénink můžete pozvednout na ještě vyšší úroveň. Aplikace nabízí možnost soutěžit online až s 7 dalšími veslaři po celém světě a pustit se do vlastního závodu. Trénujete raději sami? I v takovém případě nabízí trenažer We-Row mnoho možností. Svůj veslařský trénink můžete dále rozšířit na základě přesných záznamů a grafik vašich absolvovaných veslařských tréninků. Můžete je pak využít pro další zlepšování své výkonnosti nebo je sdílet s jinými uživateli We-Row. Aplikace nabízí jednoduché a přehledné menu a vyžaduje pouze připojení k internetu, integrovaný monitor S4 a bezplatnou aplikaci We-Row – a hned můžete začít!

manual-Waterrower-Rowing-Machine-ENG-1

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 2 let
profesionální využití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5 hvězdičky
405
4 hvězdičky
36
3 hvězdičky
3
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
1
445
4.9 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk fi 1 Jazyk no 1 Jazyk de 408 Jazyk dk 3 Jazyk fr 11 Jazyk se 1 Jazyk en 5 Jazyk nl 5 Jazyk pl 2 Jazyk en 3 Jazyk es 3 Jazyk it 2
WR115
Erwartungen erfüllt
Seit ca. drei Wochen habe ich nun das Rudergerät "Waterrower Esche natur". Der Aufbau war einfach, jeder der schon einmal ein Möbelstück zusammengeschraubt hat, wird es ohne Probleme hinbekommen. Ggfs. müssen teilweise die vormontierten Schrauben etwas gelockert werden, um das neue Teileinzupassen. Hinsichtlich der Nutzung bin ich grundsätzlich rundum zufrieden. Das Gerät lässt sich schön platzsparend aufstellen, sieht schick aus, das Geräusch beim Rudern ist angenehm und definitiv mehrfamilienhaustauglich. Einziger kleiner Kritikpunkt: die Leisten, auf dem man mit dem "Hocker" vor- und zurückgleitet, knarzen etwas. Das sollte bei einem Gerät dieser Preisklasse eigentlich nicht vorkommen, reicht aber für mich nicht für einen Punktabzug aus. Wer allerdings meditativ nur mit Wassergeräusch vor sich hinrudern möchte, könnte es ggfs. als etwas störend empfinden. ... [číst dále]
WR115
WR115 - Einfach nur ein Traum
Das lange Warten hat sich zu 100% ausgezahlt! Das Rudergerät von WaterRower ist nicht nur was für das bloße Auge, sondern überzeugt zugleich mit seiner ausgezeichneten Qualität und einem leicht verständlichen Aufbau. Der Klang des Wassers und der Widerstand beim Ziehen, gleicht dem eines echten Rudererlebnis. Durch das Design wirkt das Gerät wie ein Möbelstück und lässt sich leicht in unseren Haushalt integrieren. Auch der eingebaute Computer ist sehr benutzerfreundlich. Sport auf diesem Gerät zu machen, macht einfach nur Spaß und motiviert täglich seine Grenzen zu übertreffen. Allein für diese Qualität und dieses Erlebnis lohnt sich jeder Preis. Das Gerät ist einfach nur Top und sehr empfehlenswert!!! ... [číst dále]
WR115
Alles Top!!
Anfang Juni in Frankfurt im Laden gewesen und eine Top Beratung bekommen, der Mitarbeiter war super nett und absolut kompetent! Selten eine so gute Beratung bekommen. Eine Woche später wurde das Gerät geliefert (Lieferzeit war mit 4 wochen angeben ), der Aufbau hat etwas länger gedauert als angeben, ging aber dank der Videoanleitung ganz einfach. Das Gerät selbst ist jetzt seit knapp 3 Wochen im Einsatz und entspricht vollkommen meinen Erwartungen. Die Nutzung macht spaß und kann individuelle an den Leistungsstand angepasst werden. Von mir gibt es eine klare Kaufempfehlung und ein großes Dankeschön an den Top Verkäufer in Frankfurt ... [číst dále]
WR115
Volltreffer
Die Idee, ein Rudergerät mit echten Wasserwiderstand zu konstruieren, ist vollumfänglich gelungen umgesetzt. Die Konstruktion ist hochwertig, der Aufbau erfordert vielleicht mehr Zeit als die 30 Minuten der Bedienungsanleitung, ich habe knapp 1 Stunde gebraucht - aber es hat dann alles perfekt gepaßt. Die ersten Erfahrungen im Training sind sehr positiv, volle Empfehlung!
WR115
WR115
Das Rudergerät Waterrower ist sehr gut verarbeitet und ist ein optischer Blickfang. Je nach Trainings Tempo und Zugkraft, steigert sich der Wiederstand in schwächer oder härter. Für jeden einfach zu bedienen. Ich kann das Gerät nur empfehlen, da es schon in kurzer Zeit von 3 Wochen, die Kraft und Ausdauer erheblich verbessert. Eine klare Empfehlung!
WR115
Waterrower Buche Natur
Der Waterrower wird in zwei Paketen geliefert. Beide müssen nicht zeitgleich ankommen. Bei mir waren es zwei Tage Unterschied. Die vorgefertigten Komponenten lassen sich mit etwas Geschick relativ schnell zusammenbauen. An manchen Stellen muss die Position der Schrauben in den Löchern zentriert werden und ggf. etwas bewegt werden damit die Mutter greifen kann. Zur Montage der Fußstütze am Tank musste bei mir die Verschraubung oben gelöst werden damit die Löcher getroffen werden konnten. Ist aber auch in der Anleitung als Hinweis genannt. Den Weg des Zugbands bevor man es am Rückholer einhängt prüfen, damit man es nicht nochmal zerlegen muss wenn’s verdreht ist ???? Mit der mitgelieferten Pumpe lässt sich der Tank auch schnell füllen und durch die unterschiedliche Höhe (Eimer zu Tank) fließt das Wasser fast von alle in den Tank. Da ich meinen Tank mit Leitungswasser gefüllt habe, das schon Chlor enthält. Zwar nicht so viel wie die Tablette enthält aber fürs erste genug, mit Gerät steht auch nicht in direkter Sonne. Ich werde aber nach den ersten zwei bis drei Monaten eine einwerfen, es ist schließlich Sommer und da kippt schon gerne mal das eine oder andere Gewässer ???? Ich habe für den Anfang 16 Liter eingefüllt und taste mich an meine Parameter heran, ich denk Wasser rein geht besser als Wasser raus ???? Ich wünsche euch viel Vergnügen mit dem Waterrower. Btw. Die Beratung im Nürnberger Store war trotz Corona top ???? ... [číst dále]
WR115
WaterRower
Nicht nur fürs Auge und das Gehör, auch sportlich ein tolles Gerät. EMPFELENSWERT!!! Schönes Holz und solide verarbeitet. Sitz rollt leise und ist bequem. Die Fixierung der Füsse etwas mühsam, mit dem Klickkonzept. Aber sonst klasse, wir bereuen die Abschaffung nicht und auch im Wohnzimmer kein Störfaktor
WR115
Nachdem ich vorher eine billige Kopie eines Waterrowers hatte, die nur gut 2 Monate gehalten hat bis die Schaufel abgerissen ist, habe ich mich nun durchgerungen das Geld in die Hand zu nehmen um das Original bei Sport Tiedje zu kaufen. Schon beim Zusammenbau (der auch alleine in gut 30 Minuten zu bewerkstelligen ist) merkte man deutlich den Qualitätsunterschied. Positiv fiel mir schon beim Auspacken auf, dass keinerlei Styropor als Verpackungsmaterial genutzt wurde. Geht halt auch anders. Da sollten sich andere Hersteller mal eine Scheibe von abschneiden. Das erste Training war dann (im Vergleich zur billigen Kopie) eine Offenbarung. FLÜSTERLEISE! Man kann beim Rudern Fernsehen schauen ohne lauter machen zu müssen. Die Zugkraft ist deutlich stärker und viel gleichmäßiger als bei der Kopie. Ich trainiere mit einer Apple Watch und bei gleicher Schlagzahl ist der Puls um ca. 20 gegenüber dem billigen Gerät erhöht (135 statt 115). Man kommt deutlich früher ins Schwitzen und somit auch in einen Bereich, wo das Training wirklich Sinn macht. Was mir nicht so gefällt ist die mitgelieferte Wasserpumpe. Die passt so gar nicht zum ansonsten hochwertigen Produkt. Es funktioniert auch nicht wirklich das Wasser (wie im Anleitungsvideo gezeigt) einfach "laufen zu lassen". Das würde Stunden dauern. Also pumpt man bis man einen Krampf in der Hand bekommt. Nächster Kritikpunkt ist die Markierung zur maximalen Füllhöhe, die offenbar falsch angeklebt wurde. Empfohlen werden 16-18 Liter. Ich habe EXAKT 18 Liter (12 Trinkflaschen á 1,5 Liter direkt aus dem Supermarkt - nicht mit Leitungswasser umgefüllt) eingefüllt. Dennoch ist der Wasserstand nun deutlich über der Linie zum maximalen Füllstand. Offenbar bin ich da nicht alleine, denn man findet mehrere solcher Berichte im Internet. Das verunsichert leider, denn man will das Gerät ja nicht kaputt machen, weil zu viel Wasser drin ist. Hinweis: Beim Aufstellen des Gerätes - was man auch mit eingefülltem Wasser darf - würde Wasser aus dem Tank laufen, wenn der Füllstand über die Mitte kommt. Das kann natürlich beim Rangieren auch durch Schwappen passieren. Daher sollte man das nicht ausreizen. Mit 18 Litern ist es aber bereits ZIEMLICH ausgereizt, weswegen man dann beim Rangieren entsprechend aufpassen sollte. Weiter im Programm: Der Computer ist - sagen wir mal - gewöhnungsbedürftig. Viele Funktionen, aber sehr umständliche Bedienung. Gerne hätte ich die Bluetooth Funktionen mit der kostenloses Waterrower Connect App getestet aber das Modul was man dazu kaufen muss ist seit Monaten nirgendwo lieferbar. Corona/Chipkrise hin- oder her. Sowas geht gar nicht bei einem Premium-Produkt. So ist das außerdem im Vergleich zur Konkurrenz (Concept 2, First Degree, usw.) nur ein halbwertiger Ergometer. Fazit: Das Rudergerät macht einen sehr hochwertigen Eindruck. Nicht nur optisch. Das Rudern macht riesigen Spaß und ist bis auf ein leichtes Plätschern nahezu geräuschfrei. Bis auf die kleinen Problemchen kann ich das Gerät uneingeschränkt empfehlen. Daher von mir auch nur 4 von 5 Sternen. ... [číst dále]
WR115
Der Aufbau mit der leicht verständlichen Anleitung war schnell und einfach. Die Qualität der einzelnen Teile ist hervorragend, das gesamte Gerät ist damit sehr hochwertig und insgesamt ein sehr stabiles und optisch ansprechendes "Wohnzimmermobiliar". So kann ich jederzeit drinnen oder bei geöffneter Terrassentür quasi draussen trainieren. Durch den Wasserwiderstand ist ein sehr authentisches Rudern gegeben. Sehr zu empfehlen!
WR115
Leichter Aufbau und gute Optik. Ein geschmeidiges und gleichmäßiges Rudergefühl mit angenehm leisen Wasser-Klang. Aufgrund guter Ersatzteilverfügbarkeit eine potentiell langfristige Investition.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě