Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan

č. výrobku WR115
 • Není skladem
  K dodání opět od cca KT 07
  (14.2.2022 - 18.2.2022)
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena 42 215,00 Kč
nyní Dnes 35 699,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 15%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
 • Dodání prostřednictvím UPS
Veslovací trenažer WaterRower s elegantním vzhledem

Veslovací trenažer WaterRower s elegantním vzhledem

Tichý a mimořádně efektivní - jako skutečné veslování!
 • Vodní odporový systém Příjemný, harmonický pocit při veslování
 • Ušlechtilý vzhled Výborně se hodí do každého bytu
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Prostorově úsporný a stylový

Prostorově úsporný a stylový

Díky svému stylovému vzhledu oblíbeného jasanového dřeva trenažer WaterRower v jasanovém provedení zapadne do každého bytu jako exkluzivní kus nábytku. Pomocí transportních koleček jej lze snadno přesunout na požadované místo a díky svým kompaktním rozměrům ve vztyčené poloze nezabere více místa než židle. Trénink.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Pohodlné a ergonomické sedlo

Pohodlné a ergonomické sedlo

Sedlo jasanového trenažeru WaterRower má ergonomicky tvarované polstrování, na kterém se pohodlně usadíte. Ergonomický vozík na kolečkách má nosnost až 150 kg tělesné hmotnosti. 8 koleček s kuličkovými ložisky odolává opotřebení a jejich pohyb v kolejnicích je bezhlučný a rovnoměrný. Pro ještě větší pohodlí je možné sedlo vybavit sedákem WaterRower Ergo.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Realistický odpor vody

Realistický odpor vody

Díky svému vodnímu odporovému systému vám trenažer WaterRower nabízí obzvlášť realistický zážitek při veslování. Vodní nádrž je jeho klíčovou součástí a nabízí vám pocit z veslování, který se směle může měřit se skutečným veslováním. Vyzkoušejte jedinečně měkký a tichý pocit při veslování a sami si regulujte intenzitu tréninku vlastní silou záběru.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Ergonomická opěrka nohou

Ergonomická opěrka nohou

Ergonomické opěrky nohou lze výškově nastavovat. Nastavitelné nožní popruhy zajišťují výborné držení a současně stabilitu při vašem veslařském tréninku. Nohy trenažeru WaterRower v jasanovém provedení z vysoce kvalitního kaučuku jsou extrémně odolné, zajišťují potřebnou stabilitu na podlaze a současně ji chrání před poškrábáním.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Monitor výkonu S4

Monitor výkonu S4

Monitor výkonu S4 byl vyvinut speciálně pro trénink s veslovacími trenažery. Máte vždy přehled o nejdůležitějších výkonnostních parametrech. Mimo jiné se zobrazuje rychlost v metrech za sekundu nebo mílích za hodinu, počet záběrů za minutu, výkon ve wattech a spotřeba kalorií a dále překonaná vzdálenost. Kromě toho je monitor výkonu S4 kompatibilní s hrudním popruhem pro měření pultu.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Masivní kolejnice

Masivní kolejnice

Díky dlouhým kluzným kolejnicím mohou na veslovacím přístroji WaterRower v jasanovém provedení pohodlně trénovat i vyšší sportovci. Pro sportovce s tělesnou výškou nad 2 metry doporučujeme stabilní dřevěné kolejnice s délkou XL pro zajištění optimálního a příjemného tréninku. V případě potřeby nás prosím kontaktujte.

 • veslovací trenažér do fitness i pro soukromé účely se zvýšenými nároky!
 • WaterRower z jasanu
 • vytváření zátěže za pomocí lopatkových vrtulí: čím silnější je tah, tím vyšší je odpor/díky veslování je dynamika udávána skvělým způsobem/intenzita stoupá v závislosti na rychlosti a udává tak tempo/zátěž se nastavuje na základě množství vody!
 • LCD ukazatelé: trasa, watty, frekvence přítahů, trasa celkem, tepová frekvence (spolu s přijímačem Polar)
 • měření tepové frekvence za pomoci hrudního pásu (k dodání extra):
  nutný přijímač Polar a kompatibilní pás Polar (k zakoupení v příslušenství)
 • během sekundy složený, zabírající plochu 57 x 50 cm
 • výsledky po 6ti týdenním tréninku: studie provedená na trenažéru zn. WaterRower:
  - výrazné zlepšení vytrvalosti
  - snížení procentuálního podílu tělesného tuku
  - zlepšení subjektivního pocitu týkající se zdraví i tréninku
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan: (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan: (d) 56 cm x (š) 53 cm x (v) 210 cm

Veslovací trenažer WaterRower jasan

Veslovací přístroj WaterRower v jasanovém provedení vám nabízí dokonalé spojení vynikající kvality a nadčasového designu. Veslovací trenažery WaterRower se vyrábějí vysoce kvalitním řemeslným způsobem, udržitelně a ekologicky v USA. Díky přírodnímu dřevěnému materiálu a lásce k detailu je každý WaterRower v jasanovém provedení jedinečný. Atraktivní a elegantní vzhled je průkopnický a klade si za cíl pomoci začlenit sportovní vybavení do našeho každodenního života. Po dokončení tréninku můžete veslovací trenažer jednoduše a prostorově úsporným způsobem sklopit do svislé polohy. Ušlechtilý dřevěný design udělá i jinak v každém obydlí vynikající dojem. Veslování na trenažeru WaterRower vám přináší možnost optimálně trénovat celé tělo, zlepšuje držení těla a podporuje vaše celkové zdraví. Zdrojem potřebného tréninkového odporu je přitom přírodní element voda. S každým záběrem si tak sami určujete intenzitu tréninku, takže se trenažer WaterRower v jasanovém provedení hodí pro trénink v každém věku a každé tréninkové úrovni. V neposlední řadě zvláště jsou díky svému stabilnímu zpracování veslovací trenažery WaterRower schváleny k profesionálnímu použití ve fitness centrech a veřejných zařízeních.

Téměř jako originál - díky vodnímu odporu

Každý, kdo už někdy vesloval, to zná: příjemné ticho a charakteristické šplouchání vody má mimořádný relaxační účinek. S veslovacím trenažerem WaterRower si tento efekt přenesete až do své domácnosti. Neboť nic se tolik neblíží skutečnému veslování tolik, jako veslovací trenažer se systémem vodního odporu. Kromě uvolňující atmosféry trenažeru WaterRower v jasanovém provedení je přesvědčivý i realistický veslařský zážitek. S každým záběrem cítíte vodu a sami si vlastní silou záběru určujete intenzitu, s níž chcete trénovat. Veslařský pohyb je velmi šetrný ke kloubům a zejména chrání vaši páteř. Navíc úplný veslařský pohyb namáhá zhruba 80% všech vašich svalů, takže veslařský trénink je absolutně univerzálně použitelným fitness cvičením.

We-Row – rozšiřte svůj veslařský trénink o novou dimenzi

S bezplatným tréninkovým softwarem We-Row vám WaterRower nabízí pestré možnosti, jak svůj trénink můžete pozvednout na ještě vyšší úroveň. Aplikace nabízí možnost soutěžit online až s 7 dalšími veslaři po celém světě a pustit se do vlastního závodu. Trénujete raději sami? I v takovém případě nabízí trenažer We-Row mnoho možností. Svůj veslařský trénink můžete dále rozšířit na základě přesných záznamů a grafik vašich absolvovaných veslařských tréninků. Můžete je pak využít pro další zlepšování své výkonnosti nebo je sdílet s jinými uživateli We-Row. Aplikace nabízí jednoduché a přehledné menu a vyžaduje pouze připojení k internetu, integrovaný monitor S4 a bezplatnou aplikaci We-Row – a hned můžete začít!

manual-Waterrower-Rowing-Machine-ENG-1

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 2 let
profesionální využití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
462
4
41
3
4
2
0
1
1

4.9 5 hvězdiček

(508 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

top Gerät - echt gute Verarbeitung
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wir haben uns für den original Waterrower entschieden, nachdem wir über 10 Geräte in der Ausstellung proberudern konnten. Vielen Dank an Sport Tiedje dafür (das geht im Internet nicht :-) ). Entscheidend für uns waren neben der Verarbeitung und dem Design des Waterrowers das Rudergefühl. Einfach das angenehmste aller getesteten Rower. Leise und absolut harmonisch. Die Geräte mit Kraftverstellung machen einen großen Lärm, aber wenig Effekt. Für mich als Neuling konnte ich da wenig Unterschied spüren - somit fiel die Wahl auf dieses Gerät. Da bei uns die Farbe nachrangig war, haben wir das günstigste Gerät in Esche genommen. Technisch sind alle gleich, da machte das keinen Unterschied. Wenn das Gerät irgendwann mal in das Wohnzimmer ziehen sollte, kann man die Holzteile ja ggf. einfach neu lasieren (dunkler geht immer...).... [číst dále]
Super zufrieden
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ein Klasse Gerät, es macht sehr viel Spaß darauf zu trainieren, auch optisch macht es was her. Es ist sehr leise und lässt sich platzsparend aufstellen. Die Lieferung war sehr schnell. Echt super Qualität. Bin super zufrieden mit der Entscheidung hier zu kaufen.
Water Rower Rudergerät
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Phantastisch!!! Ich habe im Sportstudium die Sportart Rudern entdeckt und gelernt. Es eine hervorragende Möglichkeit des Ganzkörpertrainings! Der Bewegungsablauf ist so harmonisch und gleichmäßig gleitend möglich wie auf dem Wasser! Grandios!
Rudergerät WaterRower
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ein tolles Gerät, das wir viel benutzen. Viel leiser, als das alte Gerät und wesentlich handlicher. Leicht anzuheben.
Super Trainingsgerät
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Der Verkäufer hat nicht zu viel versprochen. Das Rudergerät möchte ich nicht mehr missen. Gute Qualität, leicht aufbaubar und super Trainingseffekt!
Super!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super! Für den 4. Werktag nach Bestellung wurde uns die Lieferung angekündigt. Das ist echt perfekt, so schnell hatten wir gar nicht damit gerechnet.
Guter Vorsatz
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Ich habe den Waterrower am 28.12.21 im Laden in Mannheim bestellt und heute ist er bereits geliefert worden. Der Aufbau hat so semi gut geklappt. Ich hatte Probleme die Fußplatte bzw. die Vorbohrungen der Griffhalter einzupassen und der Sensor des Monitor hat sich nicht verbunden (Dauer-Geblinke). Dank YouTube habe ich die Probleme jedoch lösen können. Das Gerät sieht super schön aus und wirkt nicht wie ein Fremdkörper im Wohnzimmer. Jetzt hoffe ich darauf, dass ich meine guten Vorsätze für 2022 auch einhalte und fleißig trainiere. ... [číst dále]
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
- Gute Verarbeitung - geringe Lautstärke (auch für hellhörige Wohnungen geeignet) - schnelle Lieferung
Waterrower
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Optisch sehr ansprechendes Gerät, tolle Verarbeitung, praktisch Lässt sich gut zusammenklappen, so dass es, wenn es nicht eingesetzt wird nicht im Weg ist.
Super Rudergerät
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr leises Rudergerät. Der Aufbau war einfach. Die Qualität ist Top.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě