Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan

č. výrobku WR115
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 35 699,00 Kč
vč. 21% DPH
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
 • Dodání prostřednictvím UPS
Veslovací trenažer WaterRower s elegantním vzhledem

Veslovací trenažer WaterRower s elegantním vzhledem

Tichý a mimořádně efektivní - jako skutečné veslování!
 • Vodní odporový systém Příjemný, harmonický pocit při veslování
 • Ušlechtilý vzhled Výborně se hodí do každého bytu
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Prostorově úsporný a stylový

Prostorově úsporný a stylový

Díky svému stylovému vzhledu oblíbeného jasanového dřeva trenažer WaterRower v jasanovém provedení zapadne do každého bytu jako exkluzivní kus nábytku. Pomocí transportních koleček jej lze snadno přesunout na požadované místo a díky svým kompaktním rozměrům ve vztyčené poloze nezabere více místa než židle. Trénink.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Pohodlné a ergonomické sedlo

Pohodlné a ergonomické sedlo

Sedlo jasanového trenažeru WaterRower má ergonomicky tvarované polstrování, na kterém se pohodlně usadíte. Ergonomický vozík na kolečkách má nosnost až 150 kg tělesné hmotnosti. 8 koleček s kuličkovými ložisky odolává opotřebení a jejich pohyb v kolejnicích je bezhlučný a rovnoměrný. Pro ještě větší pohodlí je možné sedlo vybavit sedákem WaterRower Ergo.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Realistický odpor vody

Realistický odpor vody

Díky svému vodnímu odporovému systému vám trenažer WaterRower nabízí obzvlášť realistický zážitek při veslování. Vodní nádrž je jeho klíčovou součástí a nabízí vám pocit z veslování, který se směle může měřit se skutečným veslováním. Vyzkoušejte jedinečně měkký a tichý pocit při veslování a sami si regulujte intenzitu tréninku vlastní silou záběru.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Ergonomická opěrka nohou

Ergonomická opěrka nohou

Ergonomické opěrky nohou lze výškově nastavovat. Nastavitelné nožní popruhy zajišťují výborné držení a současně stabilitu při vašem veslařském tréninku. Nohy trenažeru WaterRower v jasanovém provedení z vysoce kvalitního kaučuku jsou extrémně odolné, zajišťují potřebnou stabilitu na podlaze a současně ji chrání před poškrábáním.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Monitor výkonu S4

Monitor výkonu S4

Monitor výkonu S4 byl vyvinut speciálně pro trénink s veslovacími trenažery. Máte vždy přehled o nejdůležitějších výkonnostních parametrech. Mimo jiné se zobrazuje rychlost v metrech za sekundu nebo mílích za hodinu, počet záběrů za minutu, výkon ve wattech a spotřeba kalorií a dále překonaná vzdálenost. Kromě toho je monitor výkonu S4 kompatibilní s hrudním popruhem pro měření pultu.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Masivní kolejnice

Masivní kolejnice

Díky dlouhým kluzným kolejnicím mohou na veslovacím přístroji WaterRower v jasanovém provedení pohodlně trénovat i vyšší sportovci. Pro sportovce s tělesnou výškou nad 2 metry doporučujeme stabilní dřevěné kolejnice s délkou XL pro zajištění optimálního a příjemného tréninku. V případě potřeby nás prosím kontaktujte.

 • veslovací trenažér do fitness i pro soukromé účely se zvýšenými nároky!
 • WaterRower z jasanu
 • vytváření zátěže za pomocí lopatkových vrtulí: čím silnější je tah, tím vyšší je odpor/díky veslování je dynamika udávána skvělým způsobem/intenzita stoupá v závislosti na rychlosti a udává tak tempo/zátěž se nastavuje na základě množství vody!
 • LCD ukazatelé: trasa, watty, frekvence přítahů, trasa celkem, tepová frekvence (spolu s přijímačem Polar)
 • měření tepové frekvence za pomoci hrudního pásu (k dodání extra):
  nutný přijímač Polar a kompatibilní pás Polar (k zakoupení v příslušenství)
 • během sekundy složený, zabírající plochu 57 x 50 cm
 • výsledky po 6ti týdenním tréninku: studie provedená na trenažéru zn. WaterRower:
  - výrazné zlepšení vytrvalosti
  - snížení procentuálního podílu tělesného tuku
  - zlepšení subjektivního pocitu týkající se zdraví i tréninku
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan: (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan: (d) 56 cm x (š) 53 cm x (v) 210 cm

Veslovací trenažer WaterRower jasan

Veslovací přístroj WaterRower v jasanovém provedení vám nabízí dokonalé spojení vynikající kvality a nadčasového designu. Veslovací trenažery WaterRower se vyrábějí vysoce kvalitním řemeslným způsobem, udržitelně a ekologicky v USA. Díky přírodnímu dřevěnému materiálu a lásce k detailu je každý WaterRower v jasanovém provedení jedinečný. Atraktivní a elegantní vzhled je průkopnický a klade si za cíl pomoci začlenit sportovní vybavení do našeho každodenního života. Po dokončení tréninku můžete veslovací trenažer jednoduše a prostorově úsporným způsobem sklopit do svislé polohy. Ušlechtilý dřevěný design udělá i jinak v každém obydlí vynikající dojem. Veslování na trenažeru WaterRower vám přináší možnost optimálně trénovat celé tělo, zlepšuje držení těla a podporuje vaše celkové zdraví. Zdrojem potřebného tréninkového odporu je přitom přírodní element voda. S každým záběrem si tak sami určujete intenzitu tréninku, takže se trenažer WaterRower v jasanovém provedení hodí pro trénink v každém věku a každé tréninkové úrovni. V neposlední řadě zvláště jsou díky svému stabilnímu zpracování veslovací trenažery WaterRower schváleny k profesionálnímu použití ve fitness centrech a veřejných zařízeních.

Téměř jako originál - díky vodnímu odporu

Každý, kdo už někdy vesloval, to zná: příjemné ticho a charakteristické šplouchání vody má mimořádný relaxační účinek. S veslovacím trenažerem WaterRower si tento efekt přenesete až do své domácnosti. Neboť nic se tolik neblíží skutečnému veslování tolik, jako veslovací trenažer se systémem vodního odporu. Kromě uvolňující atmosféry trenažeru WaterRower v jasanovém provedení je přesvědčivý i realistický veslařský zážitek. S každým záběrem cítíte vodu a sami si vlastní silou záběru určujete intenzitu, s níž chcete trénovat. Veslařský pohyb je velmi šetrný ke kloubům a zejména chrání vaši páteř. Navíc úplný veslařský pohyb namáhá zhruba 80% všech vašich svalů, takže veslařský trénink je absolutně univerzálně použitelným fitness cvičením.

We-Row – rozšiřte svůj veslařský trénink o novou dimenzi

S bezplatným tréninkovým softwarem We-Row vám WaterRower nabízí pestré možnosti, jak svůj trénink můžete pozvednout na ještě vyšší úroveň. Aplikace nabízí možnost soutěžit online až s 7 dalšími veslaři po celém světě a pustit se do vlastního závodu. Trénujete raději sami? I v takovém případě nabízí trenažer We-Row mnoho možností. Svůj veslařský trénink můžete dále rozšířit na základě přesných záznamů a grafik vašich absolvovaných veslařských tréninků. Můžete je pak využít pro další zlepšování své výkonnosti nebo je sdílet s jinými uživateli We-Row. Aplikace nabízí jednoduché a přehledné menu a vyžaduje pouze připojení k internetu, integrovaný monitor S4 a bezplatnou aplikaci We-Row – a hned můžete začít!

manual-Waterrower-Rowing-Machine-ENG-1

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 2 let
profesionální využití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
485
4
43
3
4
2
0
1
1

4.9 5 hvězdiček

(533 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Waterrower Esche
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich bin mit dem Waterrower Esche voll zufrieden. Der Aufbau war einfach und beim Gebrauch ist alles Bestens. Das S4 Display/Computer ist natürlich nicht mehr ganz auf der Höhe der Zeit, aber für Hobbysportler ausreichend. Ich bin mit dem Gerät voll auf zufrieden
Super
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
1. Sport-Tiedje-Team: von Anfang bis zum Ende super Kontakt zu Sport Tiedje Dresden. Beratung im Laden super. Dann per Email bestellt. Immer sehr schnell geantwortet und alle Wünsche erfüllt. ???????? 2. Waterrower: Ich rudere erst seit 2 Wochen. Bin sehr begeistert. Macht Spaß und alle Erwartungen was Optik, Wassergeräusche und Natürlichkeit der Ruderbewegung betrifft haben sich erfüllt. Vollste Empfehlung!
Anschaffung hat sich gelohnt
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Ich war anfangs etwas skeptisch ob das Rudern etwas für mich ist. Zu Beginn waren es auch ungewohnte Bewegungsabläufe. Aber schon nach dem dritten Mal lief es sehr flüssig und fing an mehr und mehr Spaß zu machen. Meine Frau und ich nutzen das Gerät jeden zweiten Tag, was auch trotz großem Kraft und Größenunterschied zwischen uns beiden ohne Probleme möglich ist. Das Gerät wirkt sehr hochwertig und alles in allem wirklich gut durchdacht. Das überzeugte mich auch gegen Produkte anderer Hersteller. Der Tank ist verschweißt und zusätzlich nochmal abgeklebt. Da wird nichts undicht, im Gegensatz zu geschraubten Tanks mit Dichtungen. Der Gurt wird vernünftig geführt und viele weitere Details. Der Aufbau war in 40min erledigt und ist auch für handwerklich unbegabte machbar. Es wird eine deutsche Bedienungs- und Aufbauanleitung mitgeliefert. Es sind auch Trainingstipps und Erklärungen dabei, was den Einstieg erleichtert. Ich habe das Gerät vo mehreren Arbeitskollegen empfohlen bekommen, die auch nach Jahren noch zufrieden sind und keine Probleme damit hatten. Auch das überzeugte mich und ich kann es bislang uneingeschränkt weiter empfehlen. ... [číst dále]
Ist seinen Preis wert
4 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sicherlich gibt es zahlreiche Rudergeräte, die günstiger sind, aber bei denen muss man dann auch sehr oft Kompromisse eingehen. Ich war auch erst skeptisch, ob es seinen Preis wert ist, aber im Nachhinein ist es meiner Meinung seinen Preis wert. Eigentlich kann ich nur Positives berichten: + Super schnelle Lieferung + Einfacher Aufbau (geht sogar alleine) und gute/verständliche Bedienungsanleitung + Sehr stabile Konstruktion, man merkt, dass alles durchdacht ist, da wackelt oder knarzt nichts + Einfache Bedienung inkl. Trainingshinweise + Lässt sich platzsparend an die Wand stellen und sieht auch noch gut aus und kann auch von kleineren und schwächeren Personen auf- bzw. abgestellt werden + Entspanntes Training durch die Wassergeräusche + Auch für Frauen im höheren Alter prima zu benutzen, meine Mutter trainiert auch damit Insgesamt trainiere ich sehr gerne mit dem Waterrower und es bringt schnell Erfolge, um die Oberkörpermuskulatur zu trainieren, insbesondere den Rücken. Meine Haltung hat sich dadurch merklich verbessert. Trainiert zudem noch schön andere Muskelgruppen. Kann das Gerät daher nur empfehlen, wie auch den super Service von Sport-Tiedje.... [číst dále]
Wie auf dem Wasser
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Die Beratung in Stuttgart war sehr gut. Es dürften alle vergleichbaren Modelle getestet werden. Die Lieferung erfolgte auch zügig, leider ist GLS nicht sehr pfleglich mit den Kartons umgegangen, somit leichte Transportschäden am Holz. Das Gerät ließ sich schnell und problemlos aufbauen und befüllen. Das Rudern macht richtig spaß, und durch das Wasser hat man das Gefühl auf einem Fluss zu rudern. Ich kann es nur empfehlen.
Freunde
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Spät, mit 30, angefangen ITF-Taekwon-Do leidenschaftlich zu trainieren. 5 - 6x / Woche. Manchmal 2x am Tag. Dazu noch Schwimmen und Joggen. Nach 10 Jahren meldeten sich die Knochen. Verletzungen mehrten sich. Was tun? Ruderverein! Geile Sache! Bremen? Wetter? Nee, doch nicht so. Nur Joggen? Autsch! Die Knie! Nur Schwimmen? Reicht mir nicht. Lösung: Rudergerät. Holz sollte es unbedingt sein. Ein Wassertank ebenfalls. Was mich schlußendlich zum Waterrower geführt hat, war ein ganz subjektiv präferiertes Detail psychologischer Natur: im Tank sind 2 Paddel. Zwei Ruder, sozusagen. Trainingspläne gibt es im Netz (Fett, Muskel, Kondition). Ich muss mich zügeln, da es wirklich tierisch Spaß bringt. Manchmal geh ich zwei Mal pro Tag rauf. Ich spüre, wie sich mein Körper wieder stabilisiert. Wer abnehmen will, sollte sich trotzdem wirklich ernsthaft an die Trainingsvorgaben halten. Das Geräusch des Wassers ist ein großer, positiver Bonus. Die Beratung in Bremen war exzellent! Offen, ehrlich, sehr informativ, absolut individuell und zu keinem Zeitpunkt auf maximalen Umsatz ausgerichtet. Anfangs wollte ich ein anderes Gerät, empfohlen wurde mir, aufgrund meiner Masse, ein anderes. Am Ende hab ich entschieden und es wurde eben dieses Boot. Tolles Gerät. Ohne Einschränkung. Hilfreicher Computer. Kein Schnick-Schnack. Vor die offene Balkontür stellen und durchatmen. Schwimmen geh ich trotzdem noch. Danke an meinen Nachbarn für‘s anfixen auf seinem Gerät (Nordic Rower).... [číst dále]
Sehr gute Beratung!
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Sehr gute, ausführliche und kinderfreundliche Beratung vor Ort in Würzburg. Im Paket war keine deutsche Bedienungsanleitung dabei, diese haben wir uns jedoch hier auf der Homepage runtergeladen. Der Aufbau war einfach und das Gerät funktioniert sehr gut. Bei Lieferung war eine Halterung abgebrochen, für die uns aber nach Reklamation schnell Ersatz zugeschickt wurde.
WaterRower Rudergerät Esche Natur - WR115
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Bestellung und Versand des Produktes erfolgte zügig und unkompliziert. Der Aufbau der Gerätes erforderte etwas Geschick, war aber grundsätzlich nicht hochkomplex. Das Gerät ist sehr stabil und die Lagerung (hochkant) praktikabel und platzsparend. Die Nutzung ist sehr angenehm, da die Intensität selbst zu bestimmen ist. Als Manko habe ich die Fußhalterungen aus Plastik empfunden. Das Material passt in meinen Augen nicht zur sonstige Verarbeitung des Geräts. Ein Problem hat sich mit dem Fußhalterungen zudem dadurch ergeben, dass die rechte Fußhalterung nicht in ihrer Position verblieben ist. Dies ist wahrscheinlich dadurch bedingt, dass mein rechtes Sprunggelenk versteift ist. Ungeachtet dessen wäre hier eine andere Fixierung der Halterung wünschenswert. Ich habe mir behelfen können, indem ich die Fußhalterungen mit Schrauben fixiert habe. Insgesamt bin ich mit dem Gerät sehr zufrieden und nutze dieses jeden zweiten Tag. ... [číst dále]
alles richtig gemacht!
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Ich habe diesen Waterrower und vergleichbare Modelle im Ladengschäft in Braunschweig ausprobiert und kam in den Genuss einer guten Beratung. Die Lieferung klappte reibungslos und der Aufbau war recht simpel. Außer Wasser alles dabei, Anleitung gut, Passgenauigkeit perfekt. Nach den ersten Trainingseinheiten muss ich sagen: alles richtig gemacht!
Bin sehr zufrieden
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Ich bin sehr begeistert nachdem ich das Gerät erhalten habe! Fast jeden Tag nutze ich es. Da meine Wohnung kleine ist, ist dieses Gerät platzsparend, wenn ich es nicht verwende! Wirklich toll!T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě