Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan

č. výrobku WR115
 • Není skladem
  K dodání opět od cca KT 48
  (29.11.2021 - 3.12.2021)
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena
42 215,00 Kč
nyní Dnes 36 999,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 12%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
 • Dodání prostřednictvím UPS
Veslovací trenažer WaterRower s elegantním vzhledem

Veslovací trenažer WaterRower s elegantním vzhledem

Tichý a mimořádně efektivní - jako skutečné veslování!
 • Vodní odporový systém Příjemný, harmonický pocit při veslování
 • Ušlechtilý vzhled Výborně se hodí do každého bytu
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Prostorově úsporný a stylový

Prostorově úsporný a stylový

Díky svému stylovému vzhledu oblíbeného jasanového dřeva trenažer WaterRower v jasanovém provedení zapadne do každého bytu jako exkluzivní kus nábytku. Pomocí transportních koleček jej lze snadno přesunout na požadované místo a díky svým kompaktním rozměrům ve vztyčené poloze nezabere více místa než židle. Trénink.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Pohodlné a ergonomické sedlo

Pohodlné a ergonomické sedlo

Sedlo jasanového trenažeru WaterRower má ergonomicky tvarované polstrování, na kterém se pohodlně usadíte. Ergonomický vozík na kolečkách má nosnost až 150 kg tělesné hmotnosti. 8 koleček s kuličkovými ložisky odolává opotřebení a jejich pohyb v kolejnicích je bezhlučný a rovnoměrný. Pro ještě větší pohodlí je možné sedlo vybavit sedákem WaterRower Ergo.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Realistický odpor vody

Realistický odpor vody

Díky svému vodnímu odporovému systému vám trenažer WaterRower nabízí obzvlášť realistický zážitek při veslování. Vodní nádrž je jeho klíčovou součástí a nabízí vám pocit z veslování, který se směle může měřit se skutečným veslováním. Vyzkoušejte jedinečně měkký a tichý pocit při veslování a sami si regulujte intenzitu tréninku vlastní silou záběru.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Ergonomická opěrka nohou

Ergonomická opěrka nohou

Ergonomické opěrky nohou lze výškově nastavovat. Nastavitelné nožní popruhy zajišťují výborné držení a současně stabilitu při vašem veslařském tréninku. Nohy trenažeru WaterRower v jasanovém provedení z vysoce kvalitního kaučuku jsou extrémně odolné, zajišťují potřebnou stabilitu na podlaze a současně ji chrání před poškrábáním.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Monitor výkonu S4

Monitor výkonu S4

Monitor výkonu S4 byl vyvinut speciálně pro trénink s veslovacími trenažery. Máte vždy přehled o nejdůležitějších výkonnostních parametrech. Mimo jiné se zobrazuje rychlost v metrech za sekundu nebo mílích za hodinu, počet záběrů za minutu, výkon ve wattech a spotřeba kalorií a dále překonaná vzdálenost. Kromě toho je monitor výkonu S4 kompatibilní s hrudním popruhem pro měření pultu.
Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan Masivní kolejnice

Masivní kolejnice

Díky dlouhým kluzným kolejnicím mohou na veslovacím přístroji WaterRower v jasanovém provedení pohodlně trénovat i vyšší sportovci. Pro sportovce s tělesnou výškou nad 2 metry doporučujeme stabilní dřevěné kolejnice s délkou XL pro zajištění optimálního a příjemného tréninku. V případě potřeby nás prosím kontaktujte.

 • veslovací trenažér do fitness i pro soukromé účely se zvýšenými nároky!
 • WaterRower z jasanu
 • vytváření zátěže za pomocí lopatkových vrtulí: čím silnější je tah, tím vyšší je odpor/díky veslování je dynamika udávána skvělým způsobem/intenzita stoupá v závislosti na rychlosti a udává tak tempo/zátěž se nastavuje na základě množství vody!
 • LCD ukazatelé: trasa, watty, frekvence přítahů, trasa celkem, tepová frekvence (spolu s přijímačem Polar)
 • měření tepové frekvence za pomoci hrudního pásu (k dodání extra):
  nutný přijímač Polar a kompatibilní pás Polar (k zakoupení v příslušenství)
 • během sekundy složený, zabírající plochu 57 x 50 cm
 • výsledky po 6ti týdenním tréninku: studie provedená na trenažéru zn. WaterRower:
  - výrazné zlepšení vytrvalosti
  - snížení procentuálního podílu tělesného tuku
  - zlepšení subjektivního pocitu týkající se zdraví i tréninku
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan: (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér WaterRower přírodní jasan: (d) 56 cm x (š) 53 cm x (v) 210 cm

Veslovací trenažer WaterRower jasan

Veslovací přístroj WaterRower v jasanovém provedení vám nabízí dokonalé spojení vynikající kvality a nadčasového designu. Veslovací trenažery WaterRower se vyrábějí vysoce kvalitním řemeslným způsobem, udržitelně a ekologicky v USA. Díky přírodnímu dřevěnému materiálu a lásce k detailu je každý WaterRower v jasanovém provedení jedinečný. Atraktivní a elegantní vzhled je průkopnický a klade si za cíl pomoci začlenit sportovní vybavení do našeho každodenního života. Po dokončení tréninku můžete veslovací trenažer jednoduše a prostorově úsporným způsobem sklopit do svislé polohy. Ušlechtilý dřevěný design udělá i jinak v každém obydlí vynikající dojem. Veslování na trenažeru WaterRower vám přináší možnost optimálně trénovat celé tělo, zlepšuje držení těla a podporuje vaše celkové zdraví. Zdrojem potřebného tréninkového odporu je přitom přírodní element voda. S každým záběrem si tak sami určujete intenzitu tréninku, takže se trenažer WaterRower v jasanovém provedení hodí pro trénink v každém věku a každé tréninkové úrovni. V neposlední řadě zvláště jsou díky svému stabilnímu zpracování veslovací trenažery WaterRower schváleny k profesionálnímu použití ve fitness centrech a veřejných zařízeních.

Téměř jako originál - díky vodnímu odporu

Každý, kdo už někdy vesloval, to zná: příjemné ticho a charakteristické šplouchání vody má mimořádný relaxační účinek. S veslovacím trenažerem WaterRower si tento efekt přenesete až do své domácnosti. Neboť nic se tolik neblíží skutečnému veslování tolik, jako veslovací trenažer se systémem vodního odporu. Kromě uvolňující atmosféry trenažeru WaterRower v jasanovém provedení je přesvědčivý i realistický veslařský zážitek. S každým záběrem cítíte vodu a sami si vlastní silou záběru určujete intenzitu, s níž chcete trénovat. Veslařský pohyb je velmi šetrný ke kloubům a zejména chrání vaši páteř. Navíc úplný veslařský pohyb namáhá zhruba 80% všech vašich svalů, takže veslařský trénink je absolutně univerzálně použitelným fitness cvičením.

We-Row – rozšiřte svůj veslařský trénink o novou dimenzi

S bezplatným tréninkovým softwarem We-Row vám WaterRower nabízí pestré možnosti, jak svůj trénink můžete pozvednout na ještě vyšší úroveň. Aplikace nabízí možnost soutěžit online až s 7 dalšími veslaři po celém světě a pustit se do vlastního závodu. Trénujete raději sami? I v takovém případě nabízí trenažer We-Row mnoho možností. Svůj veslařský trénink můžete dále rozšířit na základě přesných záznamů a grafik vašich absolvovaných veslařských tréninků. Můžete je pak využít pro další zlepšování své výkonnosti nebo je sdílet s jinými uživateli We-Row. Aplikace nabízí jednoduché a přehledné menu a vyžaduje pouze připojení k internetu, integrovaný monitor S4 a bezplatnou aplikaci We-Row – a hned můžete začít!

manual-Waterrower-Rowing-Machine-ENG-1

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 2 let
profesionální využití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
432
4
37
3
3
2
0
1
1

4.9 5 hvězdiček

(473 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 persons found this review helpful
Sehr gutes Trainingsgerät in tadelloser Verarbeitung; ist somit auch problemlos aufzubauen. Einzig die mitgelieferte "Pumpe" aus Plastik ist, wie bereits in zahlreichen Bewertungen beschrieben, ein schlechter Scherz, wird aber auch zum Befüllen nicht wirklich benötigt, auch zum Entleeren ist sie eher schlecht geeignet. Die Lieferung des Gerätes erfolgte sehr schnell, das Gerät war gut verpackt.
Beim Kollegen getestet
0 persons found this review helpful
Ich habe das Gerät beim Kollegen getestet, toll! Habe mir soeben eines bestellt, hoffe es kommt trotz Lieferverzögerungen rasch bei mir an.
super Qualität
0 persons found this review helpful
habe länger nach verschiedenen Holzrudergeräten gesucht und da auch gebrauchte kaum an Wert zu verlieren scheinen - dann für ein neues entscheiden beim Marktführer kann man nix falsch machen
Klasse Gerät, super Service!
0 persons found this review helpful
Ich habe den Waterrower im Ladenlokal Münster ausprobieren und mit anderen Modellen vergleichen können. Der anschließende Kauf, die Online-Abwicklung sowie der schnelle Versand, hat mich begeistert. Der Waterrower ist sehr stabil gebaut und war einfach zu montieren. Und das Training macht Spaß!
top consultation
0 persons found this review helpful
very capable advice and professional proceeding!
Gutes Gerät zum hohen aber Fairen Preis
1 person found this review helpful
Das Rudergerät wird wie angekündigt in 2 Paketen geliefert eines ist sehr lang und schmal, das andere ist eher ein großer Würfel. Bei mir wurde das Gerät von GLS leider nicht bei mir abgeliefert, sondern es wurde direkt beim packet Shop abgeliefert. Das Lange hat nur gerade so in meinen Lupo gepasst. Nervig, aber gut dafür kann Sport Tiedje nichts (vlt. könnte man auf GLS als Partner verzichten). Der Aufbau war an manchen Stellen etwas tricky aber insgesamt gut allein zu schaffen. Jeder, der mal selbst Möbel von z. B. Ikea zusammengebaut hat, sollte gut klarkommen. Das Rudern auf dem Gerät fühlt sich gut an und macht Laune. Der S4 Performance Monitor hat alles an Board, was ich brauche, auch wenn die Navigation gerne intuitiver sein dürfte. Nach einiger Zeit bin ich allerdings dazu übergegangen, bei meinem Handy OTG einzuschalten und mit einem mini USB auf USB c Kabel mein Handy anzuschließen. Im Zusammenspiel mit der Open Source APP Coxswain kann ich so meine Leistung digital dokumentieren, sehr praktisch! Alternativ könnte man auch das Bluetoothmodul holen, aber dies ist wesentlich teurer als das Kabel. Der Preis für das Rudergerät ist schon recht hoch. Ich habe diesen für mich dadurch gerechtfertigt, dass man die meisten Einzelteile gut nachkaufen kann. Dadurch sollte man auch nach Ablauf der Garantie noch viele Jahre viel Freude mit dem Produkt haben, selbst wenn man was kaputt geht. Es knarzt nichts, das Wasserrauschen ist sehr beruhigend und ich kann auch nachts rudern, ohne die anderen Leute im Haus zu stören TOP! Auch bei der restlichen Verarbeitung habe ich nichts zu beanstanden. Eine Sache, die allerdings für sehr kleine Leute interessant sein kann: Das Fußbrett ist zwar an verschieden Schuhgrößen anpassbar, aber nicht weit genug für sehr kleine Füße. Ich mit Schuhgröße 42 komme noch gut klar, meine Schwester allerdings nur so lala (Schuhgröße 37). ... [číst dále]
Watet Rower Esche
0 persons found this review helpful
Das Gerät hat wie beschrieben eine sehr gute Optik, das Wasser-Geräusch ist eine Freude, ist sehr leise, einfach zu montieren. Ich würde im Nachhinein vielleicht doch direkt die Bluetooth Version kaufen.
WaterRower WR115, das Original
1 person found this review helpful
Die Rudergeräte von WaterRower kenne ich aus diversen Fitnessstudios. Eine sehr gute Materialqualität und Verarbeitung sprechen für sich. Durch den S4-Leistungsmonitor stehen verschiedene Varianten für das Rudertraining zur Auswahl und diverse Daten (in Summe 6) wie Schlagzahl und Distanz werden angezeigt. Für zuhause sollte es der WR115 in Esche Natur sein. Nicht nur technisch, sondern auch optisch ein absolut einwandfreies Trainingsgerät. Die Beratung und Kaufabwicklung (0% Finanzierung/12 Monate) erfolgte in der Sport-Tiedje Filiale in Leipzig. Die Lieferung erfolgte in 2 Paketen mit GLS innerhalb einer Woche. Aufbau und Inbetriebnahme sind durch die beiliegende Beschreibung sehr gut erklärt. Der WaterRower ist nach der Zustellung in weniger als einer 1h Stunde einsatzbereit. Im Lieferumfang sind eine manuelle Wasserpumpe zur Befüllung des Wassertanks und 2 Chlortabletten enthalten. Laut Hersteller muss die Zugabe einer Chlortablette, abhängig vom Zersetzungsprozess durch Lichteinwirkung, alle 3 bis 6 Monate erfolgen. In der Sport-Tiedje Filiale in Leipzig wurde ich auf diverses Zubehör aufmerksam gemacht. Eine Taurus Bodenschutzmatte in Gr. XXXL habe ich gleich mitbestellt, somit hat der WaterRower einen rutschsicheren Stand. Interesant ist das WaterRower FlowRow Balance-Board, welches ich als Zubehör noch nicht kannte. Es soll das Rudern noch realistischer machen und die Koordinationsfähigkeiten verbessern. Hier konnte ich allerdings noch keine Kaufentscheidung treffen. 5 von 5 Sternen vergebe ich somit für den WaterRower WR115 und die Sport-Tiedje Filiale in Leipzig.... [číst dále]
Ruder Anfänger
0 persons found this review helpful
Das Rudergerät wird wie angekündigt in 2 Paketen geliefert eines ist sehr lang und schmal, das andere ist eher ein großer Würfel. Bei mir wurde das Gerät von GLS leider nicht bei mir abgeliefert, sondern es wurde direkt beim packet Shop abgeliefert. Das Lange hat nur gerade so in meinen Lupo gepasst. Nervig, aber gut dafür kann Sport Tiedje nichts (vlt. könnte man auf GLS als Partner verzichten). Der Aufbau war an manchen Stellen etwas tricky aber insgesamt gut allein zu schaffen. Jeder, der mal selbst Möbel von z. B. Ikea zusammengebaut hat, sollte gut klarkommen. Das Rudern auf dem Gerät fühlt sich gut an und macht Laune. Der S4 Performance Monitor hat alles an Board, was ich brauche, auch wenn die Navigation gerne intuitiver sein dürfte. Nach einiger Zeit bin ich allerdings dazu übergegangen, bei meinem Handy OTG einzuschalten und mit einem mini USB auf USB c Kabel mein Handy anzuschließen. Im Zusammenspiel mit der Open Source APP Coxswain kann ich so meine Leistung digital dokumentieren, sehr praktisch! Alternativ könnte man auch das Bluetoothmodul holen, aber dies ist wesentlich teurer als das Kabel. Der Preis für das Rudergerät ist schon recht hoch. Ich habe diesen für mich dadurch gerechtfertigt, dass man die meisten Einzelteile gut nachkaufen kann. Dadurch sollte man auch nach Ablauf der Garantie noch viele Jahre viel Freude mit dem Produkt haben, selbst wenn man was kaputt geht. Es knarzt nichts, das Wasserrauschen ist sehr beruhigend und ich kann auch nachts rudern, ohne die anderen Leute im Haus zu stören TOP! Auch bei der restlichen Verarbeitung habe ich nichts zu beanstanden. Eine Sache, die allerdings für sehr kleine Leute interessant sein kann: Das Fußbrett ist zwar an verschieden Schuhgrößen anpassbar, aber nicht weit genug für sehr kleine Füße. Ich mit Schuhgröße 42 komme noch gut klar, meine Schwester allerdings nur so lala (Schuhgröße 37). ... [číst dále]
0 persons found this review helpful
Ich habe mir nach längerer Überlegung den WaterRower „gegönnt“ und habe es keinen Tag bereut. Die Beratung bei Sport-Tiedje in Aachen war sehr freundlich sowie kompetent und die Abwicklung lief problemlos. In den vergangenen Wochen konnte ich das Rudergerät bereits bestens als Alternative zum Joggen und Fahrradfahren nutzen. Der Aufbau des Geräts war unproblematisch und die Qualität rechtfertigt den Preis, wodurch auch nach 30 Minuten noch reibungslose gerudert werden kann.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě