Více než 3.269.375 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.327 výrobků
model 2020/21

Veslovací trenažér WaterRower třešeň

č. výrobku WR200
print tisk
Hodnocení zákazníků (55)
55 Hodnocení zákazníků
4.85 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Video
prodleva v produkci - delší dodací termín
Vzhledem k současné situaci a vysoké poptávce na trhu se u všech veslovacích trenažérů WaterRower bohužel vyskytují překážky a zpoždění v dodávkách zboží. Výroba v USA pokračuje jako obvykle, ale množství plánovaná pro evropský trh bohužel nepokrývají vysokou poptávku. Očekáváme, že se dostupnost během několika příštích týdnů výrazně zlepší.

Další informace vám rádi poskytneme a poradíme alternativy k výrobků na telefonním čísle 228 885 842 nebo prostřednictvím e-mailu info@t-fitness.cz.
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
53 167,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • K dodání opět od cca KT 30 (26.07.21-30.07.21)
Dodání prostřednictvím UPS

detaily výrobku: Veslovací trenažér WaterRower třešeň

 • model 2020/21 info
 • veslovací trenažér pro vyšší nároky, vhodný pro privátní sféfru a fitness!
 • pro přirozený pocit z veslování
 • WaterRower v kombinaci s pravým dřevem - třešeň
 • zátěž je vytvářena za pomoci vodního média, takže díky lopatkovým vrtulím zdoláváte přirozený odpor jako na vodě, který je regulován množstvím vody v bubnu/dynamičnost veslování je udávána ideálním způsobem/intenzita stoupá v závislosti na rychlosti a určuje přirozeným způsobem tempo/odpor je regulován plynule podle množství vody!
 • LCD-údaje: tréninková vzdálenost, watty, frekvence záběrů, celková vzdálenost, srdeční frekvence (spolu s Polar přijímačem)
 • měření pulsu pomocí hrudního pásu, k dodání extra:
  je třeba kompatibilního Polar přijímače nebo hrudního pásu (k dostání v příslušenství).
 • sklápěcí mechanismus, rychlé sklopení, úspora místa - sklopený 57x50cm
 • výsledky 6 týdenní tréninkové studie na veslovacím trenažéru Waterrower:
  - výrazné zlepšení vytrvalosti
  - snížení podílu tělesného tuku
  - zlepšení subjektivního pocitu bytí ve vztahu ke zdraví a tréninkového stavu
 • max. hmotnost uživatele - Veslovací trenažér WaterRower třešeň: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Veslovací trenažér WaterRower třešeň: (d) 210 cm x (š) 56 cm x (v) 53 cm
  sklopený - Veslovací trenažér WaterRower třešeň: (d) 56 cm x (š) 53 cm x (v) 210 cm

popis: Veslovací trenažér WaterRower třešeň

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb

Veslovací trenažér WaterRower třešeň s vodním odporem

Veslovací trenažér WaterRower třešeň dokáže přenést autentický pocit při veslování na vodě do vašeho domácího prostředí. Je vybaven vodní nádrží, přičemž voda tu působí jako přírodní živel poskytující tréninkový odpor. Díky ergonomicky tvarovanému veslu v nádrži je tažný pohyb velmi šetrný ke kloubům a současně rovnoměrný – odpor je zachováván nepřetržitě v celém rozsahu veslovacího pohybu. Přitom slyšíte tiché zurčení vody. Intenzitu regulujete zcela jednoduše silou svého záběru: Čím větší silou zabíráte, tím náročnější je také váš trénink. Díky tomu můžete kdykoli upravit odpor, aniž byste museli měnit nastavení na tréninkovém počítači.

Komfortní výbava

Veslovací trenažér WaterRower třešeň se vyznačuje mnoha důmyslnými detaily, díky nimž je veslařský trénink efektivní a komfortní. Jedná se například o výškově nastavitelnou opěrku nohou a pohodlné sedadlo na kuličkových ložiskách, které velmi tiše klouže po dlouhé vodicí kolejnici. Na tréninkovém monitoru S4 pak můžete stále přesně sledovat své tréninkové hodnoty a zároveň si nastavit, jak dlouho nebo na jakou vzdálenost chcete veslovat. Tento ušlechtilý dřevěný veslovací trenažer je prostorově velmi úsporný, takže jej po tréninku můžete jednoduše vyklopit do svislé polohy a pomocí transportních koleček kamkoli přesunout – ideální řešení pro domácí trénink.

Trénink celého těla s jediným přístrojem

Zlepšení vytrvalosti, posílení kardiovaskulárního systému a současné zpevnění svalstva: Veslovací trenažér WaterRower třešeň vám přináší možnost fitness tréninku celého těla. Veslování je perfektní kombinací silového a vytrvalostního tréninku. V závislosti na intenzitě a délce tréninku si také můžete stanovit konkrétní tréninkové zaměření. / Při každém tréninku si sami rozhodujete, na kterou tréninkovou oblast se chcete zaměřit. Veslovací trenažér WaterRower třešeň vám tak umožňuje dlouhý vytrvalostní trénink s mírnou intenzitou stejně jako krátký a intenzivní veslařský trénink až na hranici vašich možností. Masivní dřevěný rám a čisté zpracování zajišťují nezbytnou stabilitu.

Záruční podmínky: Veslovací trenažér WaterRower třešeň

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce

Veslovací trenažér WaterRower třešeň Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.85 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od jvt dne 20.4.2021 5
ein top Rudergerät der extra klasse! Super mit den Rollen, so dass man das Gerät kinderleicht verschieben kann und hochkant stellen kann, dass spart Platz! Top Verarbeitung und es macht jeden Tag Spaß!!!
de od Ahmad dne 29.6.2020 5
Schoneste Rudergerät
de od Till dne 26.12.2019 5
Unkomplizierte Bestellung im Geschäft und Abholung. Keine Schwierigkeiten beim Aufbau, alle Bohrungen adäquat. Das Befüllen des Wassertanks mit der mitgelieferten Pumpe ist mühsam, besser man nimmt einen kleinen Pumpenaufsatz für eine Bohrmaschine. Ansonsten Topgerät und nach dem Einölen noch schöner.
de od Barbara Konrad dne 10.6.2019 5
Technik und insbesondere das Rauschen des Wassers lädt zum steten Training ein. Das Gerät ist trotz der Länge wider Erwarten handlich und lässt sich leicht verstauen, wenn es doch einmal nicht benutzt werden sollte.
de od addi dne 5.4.2019 5
Sagenhaft, einfach aufzubauen, kein Schnickschnack, Konstruktion und Verarbeitung sehr ausgereift und äusserst stabil. Zum Rudern selber: da braucht man ja wohl keine Argumente mehr zu nennen - empfehlenswert: Musik aufdrehen, Bildschirm an und schon geht es den Pfunden an den Kragen.

Veslovací trenažér WaterRower třešeň příslušenství - naše doporučení:

Podložka WaterRower K dodání opět od cca KT 28 (12.07.21-16.07.21)
2 502,00 Kč
2 133,00 Kč
1 831,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 049,00 Kč 999,00 Kč
Modul WaterRower Com k monitoru S4 K dodání opět od cca KT 28 (12.07.21-16.07.21)
2 160,00 Kč
3 756,00 Kč
3 599,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
453,00 Kč 419,00 Kč
7 499,00 Kč 6 999,00 Kč
od 1 699,00 Kč
od 289,00 Kč
456,00 Kč
3 130,00 Kč
Sedací polštářek WaterRower Ergo K dodání opět od cca KT 26 (28.06.21-02.07.21)
1 534,00 Kč
1 878,00 Kč
od 623,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
2
Veslovací trenažér Kettler Regatta 500
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
45 726,00 Kč
3
Veslovací trenažér cardiostrong RX50
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
31 262,00 Kč
28 133,00 Kč
4
First Degree Fitness Viking PRO Plus V
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
60 978,00 Kč
5
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
25 004,00 Kč
6
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
54 878,00 Kč
7
Veslovací trenažer Horizon Oxford 6 Viewfit
Veslovací trenažéry ▸ Horizon Fitness Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
8
Veslovací trenažér Kettler Rower 2.0
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
21 874,00 Kč
9
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
50 180,00 Kč
10
Veslovací trenažér Kettler Regatta 300
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 15 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz